Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage uploaden op onze website. Wij zullen deze controleren en bij goedkeuring publiceren.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule
      • Eredivisie/finale
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
      • Eredivisie/Kampioenspoule
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • BENE League
      • 1e divisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule A
      • 1e divisie periodecompetitie
      • best of two ranking
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse C
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2E
    • Veld
      • 1e klasse E
      • 1e klasse F
      • 2e klasse G
  • Rugby
    • Heren
      • Lotto Ereklasse
      • Lotto Ereklasse Nationale Plate
      • Ereklasse/1e klasse PD duels
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2016/2017
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
    • Jeugd
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie zondag
    • Zaal
      • Heren Topklasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
    • Nacompetitie
      • Beslissingsduel promotie zondag hoofdklasse
      • Zondag 2e klasse C/3e klasse A, B, C en D finalero
      • Zondag 2e klasse C/3e klasse finaleronde
      • 3e ronde 2e klasse/3e klasse E) 1/2 finale
      • 3e ronde 2e klasse/3e klasse E) finale
      • laatste finale promotitietoernooi poule A
      • laatste finale promotitietoernooi poule B
      • zaterdag 3e/4e klasse poule 1
      • zaterdag 3e/4e klasse poule 2
  • Voetbal 2017/2018
    • Landelijk
      • 2e divisie
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GS V
Zundert/VELO952
Duinwijck BC951
DKC BC950
AviAir Almere949
BC Amersfoort940
Roosterse BC938
Victoria BC926
v. Zijderveld924
TFS Barendrecht923
Hoornse BV97
Bijgewerkt op: 25-11-2016 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
Zundert/VELO840*
AviAir Almere839#
DKC BC837#
Duinwijck BC834
BC Amersfoort825
Bijgewerkt op: 03-02-2017 15:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GW
Zundert/VELO1
DKC BC0
Bijgewerkt op: 24-03-2017 22:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
Jolly Jumpers2238298
Landslake L,2234313
DAS2234184
Lokomotief222831
Almonte222684
Green Eagles222622
Solar/Grasshoppers 22218-16
US 2218-72
Groene Uilen2216-62
Cangeroes2212-140
EBV Baros2212-230
BV Wyba222-412
Bijgewerkt op: 22-04-2017 08:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
RDC R'burg98101740K
vST S'dam97111524
Damlust Gouda94321132
Den Haag94321114
vST S'dam 295131110
Hofstad Damm.92438-10
Damlust G'da292347-22
CCR R'dam92256-8
ADC Alphen91264-22D
Naaldwijk90090-58D
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
VELO Wat.106311524KP
De Lier106221414
Hofstad Damm2104511326
MDV Monster103167-12
CCR R'dam 2102266-18
Scheveningen102175-34
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 21010002052KP
Naaldwijk 210343102
RDC R'burg 2103349-2
Den Haag 3103349-8
VELO Wat. 2102266-22
Damlust G'da3101456-22D
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
ADC Alphen 275201212KP
MDV Monster 274211010P
ADC Alphen 37322812
KDC Katwijk 2732280
DOS Delft 2722360
Den Haag 472236-10
DEZ Reeuwijk71244-8
Scheveningen271062-16
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam18170134580393*
Dalfsen18151231592397*
Quintus18142230533411*
VZV1881917434509*
HandbaL Venlo18711015453465*
SEW1863915416452*
V&L18621014430473=
Borhave18611113428467=
E&O1822146410538=
Kwiek1821155386557=
Bijgewerkt op: 25-02-2017 20:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Atomium'6122151631667569K
HVV'7022142630584549
Ha-STU22112924588574
Heerle221201024637631
Rapiditas221021022627591
OLIVEO22931021655670
Swift H.22921120659619
DWS22921120653646
Gemini22911219544594
GHV22901318570603
White Demons22901318499613
Westlandia22811317611635
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Ventura22211043686448
WHC Den Haag22161533470394
RHV22160632554432
Hellas 222152532608522
sc Twist22122826471428
Heerle221101122498458
HMCRaamsd.22921120507488
Westlandia 222831119449482
NEA22731217509546
ROAC2232178385511
Schipluiden2230196348538
DWS2230196431669
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hellas 318171033544415
Quintus 318131427485393
Delta Sport17103423433412
Orion Z/GSC18102622446406
Helius1893621435410
Saturnus L.1771915426445
SOSKwieksport1863915385404
Hercules 31840148387463
Celeritas1832138351447
HVOS1820164350447
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hasselt22161533638563*
Callant Tong.22152532597554*
Achilles B.22151631705606*
OCI/Lions22161531637583*
Hurry Up22112924591603
HC Vise BM 22103923610608
KV Sasja221021022591609
KRAS/Volendam22821218603571
Aalsmeer22741118554570
Bevo22731217569585
Merksem2231187553656
Quintus2230196525665
Bijgewerkt op: 04-03-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Foreholte26241149772557P1
DSVD26222246766542P2
Quintus 226211443746597
ZAP261501130660606
PSV Handbal261401228621607
Aalsmeer261401228640655
Bevo261111423610620
Gemini (Z)261111423675712
Fortissimo261021422583611
Bentelo26751419570626
Hercules26901718623664
DSS26811717619695
Hellas26801816519611
United Breda2610252486787
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BFC26211443729623KP3
Nieuwegein26180836751680
Olympia26172736736666P1
Quintus 226172736703650
DIOS261601032678621P2
Aalsmeer 326144832738697
Volendam 2261221226742699
Snelwiek R.261301326726712
Sittardia 2261111423679686
WHC Den Haag261111423636685
Havas26811717733758
EHC26811717673784
AHV Achilles26531813572688
Habo'952620244578725
Bijgewerkt op: 05-04-2017 01:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westsite22181337636491
BFC22181337634506
VOC 222151631673492
VENECO VELO22113825583584
Westlandia221201024562556
Dongen221011121528518
AES Arnhem221011121555580
Verburch22911219603634
Nieuwegein22911219546612
VHC22511611498574
OLIVEO22501710550683
MHV'812241179455593
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Dalfsen1090123308217*
VOC Amsterdam1080222299234*
Quintus1070318278233
VZV102087225304
SEW102176229304
HandbaL Venlo101185232279
Bijgewerkt op: 25-05-2017 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions650110206148
Aalsmeer650110170151
Quintus61052145174
AES Arnhem61052150198
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Nieuwegein660012187153*
DIOS63036145137
Olympia'8962044161176
Aalsmeer 361052163190
Bijgewerkt op: 25-05-2017 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVL V T
Bevo22006453
Handbal R'dam22006257
Aristos (A)21105953
AES Arnhem21016163
E&O21016361
Houten21015366
Tachos21016653
Bevo 220115359
Hercules20025762D
Quintus20025364
Bijgewerkt op: 25-05-2017 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Etten Leur221732547033
Houten221624507430
Rijswijk221435454526
Westland221156384825
Forescate221057354538
Groen Geel2211110345550
Dordrecht2210210325145
Pollux228410283438
Berkel Rod.227213233241
Dopie225314182946
HDS224315151453
Ommoord22131861385
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Swift (M)14111223291259
Excelsior (D)1483319254244
Vriendens. H1473417269238
Valto1463515296292
Sparta (N)1353513232228
DES (D)1342710220235
IJsselvogels143298262283
Vitesse (Ba)1421115242287
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DVS 6914111223298239
Korbis1471615281273
ONDO (G)1370614254262
ODO1470714258267
Kinderdijk1360712242251
Vriendens. B1451811236240
WION1451811232254
Twist1450910268283
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA14140028324227
Maassluis14110322346263
KOAG1491419323265
Reeuwijk1461713299303
ACKC1460812259269
Korbatjo1431107252298
TOGO1430116222318
Seolto1421115202284
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)14110322286220
Valto14110322289239
Albatros1490518265238
Vitesse (Ba)1471615245257
Fortis1462614264247
Excelsior (D)1470714232236
Tilburg1431107230271
WION1400140176279
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KCR14103123305255K
VEO14101321265229
Futura1491419287233
Achilles (Hg)1462614259253
Velocitas1443711233262
IJsselvogels1442810231244
ONDO (G)1440108238294
RAPID1430116197245
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA14111223286240K
ODO1491419234234
DES (D)1481517274248
KOAG1464416250230
Maassluis1453613275247
Viking1453613201220
VIKO1443711216236
ACKC1400140189270
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura14131027330207
Velocitas14111223330252
EKVA1493221301253
Fiducia1461713239238
GKV (H)1451811251268
VZOD1431107212287
Triaz1430116219301
Dijkvogels1420124189265
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1155310*
RC 't Gooi1147231*
Castricum RC113375*
Haagsche RC113349*
Oemoemenoe1131-26*
The Bassets11269#
RC Waterland1126-33*
The Dukes112513#
LRC DIOK1117-93#
Amstelveen RC1116-96#
ASRV Ascrum1111-177#
The Hookers1110-262#
Bijgewerkt op: 12-01-2017 19:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
LRC DIOK103747
The Dukes103348
ASRV Ascrum102811
RC Waterland1027-55
The Hookers1021-46PD
Amstelveen RC1017-5D
Bijgewerkt op: 25-05-2017 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
The Hookers220085320
RRC200202053
Bijgewerkt op: 25-05-2017 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Disnierats1063
De Veluwe1057
Scylla 21056
US1049
Smash (M)1038
Vriendenschaar1037
Bijgewerkt op: 03-05-2017 20:16
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
E&D Taverzo1457
Itass DTK '701456
Smash'70 (H)1449
Scylla 1444
Salamanders1442
Wijzenbeek/Weste1435
Klimaatgr St.1434
Hilversum1419
Bijgewerkt op: 03-05-2017 20:16
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DVO'322624117315915K
CION2623307213116
MSV'712617455510838PR
Quintus2616465211344
PPSC261637518645
Semper Altius261619498745
VOB261448468253
SVV2611114346668
Concordia267415253484
GLZ/Delfsh.266614244992
DVC264319152290
DHC2641211344151
AGE/GGK2643191231137
Wanica Star260224133167
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande261664546135K
sc Feyenoord261556505326
Sportlust'46261277434035
Nootdorp2611105433531PR
Brielle261268425031
Forum Sport261187413325
XerxesDZB2611411373929
Westlandia261079374340
Deltasport261079374342
Vitesse Delft268810323441
ARC267514263752
SVC'08264913213254D
Voorschoten97266218203969D
Neptunus/Sch.263815173362D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Te Werve261853595829K
RCL261583535628
Valken'68261538485828
DoCoS261529475141
DSO2613211414346
CWO261169393434
HVC'10261079375047
UVS2610412344546
Honselersdijk269314304247
VDL268612303948
Lyra266911273049D
sc Monster266812263448D
Soccer Boys267415253550D
KethelSpaland264319153973D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe261682565122K
GDA261538485250
Verburch261295455535
Naaldwijk261286444642
KMD2613310425839
MVV'27261178405552
Ariston'802610511354848
VELO2610412346966
Schipluiden2610412344751
Maasdijk269413315465
Loosduinen269314304757D
Quick Steps267613274254
SEV267514264055D
Houtwijk265318183462D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Leonidas262024627437K
Alphense Boys261736546235PR
FC Boshuizen261556506336
VELO261448465441
Nieuwerkerk26989353432
Olympia2610511353439
PSVPoortugaal269710345357
Woerden267109314249
VOC267910303240
OVV267712284655
DRL268414284666D
Laakkwartier267613274465D
TAC'90267514214756D
Zwervers CVV264715193861D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn261592546129K
RVC'33261547495652PR
TOGB261385476033
Wippolder261259415442
Groeneweg261079374245
Foreholte2610511354544
ROAC26989353535
DVV Delft2610511354758PR
RKDEO269710346352
Concordia269611333641
DOSR266119293844
Teylingen268513294862
Meerburg265714224160D
DONK264715193463D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht221633517630K
Excelsior M.221525475133
Alexandria'66221327415546
MVV221129355744
Spartaan'20221048344743
Baronie229310304650
Westlandia229310305059
Forum Sport22859294553
Alphense Boys226610243339
Quick (H)227213233853D
VELO224513173052D
De Treffers224315153460D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC221543496537K
AFC'34221444466729P3
DEM221255416139V1
ADO'20221165394729
sc Feyenoord221057354431
RKAVV22868303938
Barendrecht228410284757
VFC228410283445
EDO hfc229112284759
Jodan Boys225413192951D
'sGravenzande224612182653D
UVS22231792361D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
JVOZ221831575919K
VVV Venlo221426445735P3
Spijkenisse221237394239
Quick (H)221156385545
Quick Boys221147374942
Alexandria'6622688263744
MVV228212264762
Gemert227411253743
FC Dordrecht226610242933
Westlandia226412223860PD
sc Feyenoord225512203744D
UNA222614123152D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.221624506026K
VELO221057354029
'sGravenzande221057354135
UVS22967334333
Hoofddorp221039334543
Alphense B. 222958324242P2
DHC22868305246
Forum Sport22859294143
ARC228410284253
Baronie225107253542PD
Kloetinge225611212642D
Brielle224315151548D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Jong AZ342374768529KP1
Kozakken Boys3417611577054
Katwijk3415109555242
De Treffers3414128547055P2
Excelsior M.34131011495243
FC Lienden3413912485248
Jong Sparta R34121111477467P3
Barendrecht34121111475757
VVSB34121111476264
GVVV3413813475163
AFC3413714455963
TEC Tiel3413615455367
Kon. HFC3411914424950
HHC Hardenberg34101113414153
UNA3412517415779D
Spakenburg3491015376166D
Jong VitesseA3411419346679D
Jong Twente346721253264D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk2219125813473KP1
Maense2212554110189VP1
VCS22131840131103
ASW22114737113100
GZV Watergr. 222132735131101
TPP 22210393310694
Lugdunum229310278699
RS228212267487P2
Multicult2283112483111
Den Haag 22261151995119
Westlandia2261151976108
MVV'272240181159105D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RVVH 2181134364320K
Lyra18936303223
Brielle18936304235
Jodan Boys18855293328
RKAVV18774282521
RCL 218837272725
DSVP18837273442
sc Monster18738243129
Quick Boys184113134061
UDO18231392245D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Dijk asv342725839142K
Westlandia3423657410147
Dongen3421310656546
Hercules usv341879606448
Quick'203416711546757
Be Quick 18873417314537461
HSC'213414614487369
EVV3414614475749
HBS3415217465562
OFC3412814445362
JVC Cuijk3412814444858
OJC Rosmalen3411815404769
J Graafschap3410618366679
Magreb'903411617355378
Juliana'313410519345668D
J Den Bosch347918304561D
UDI'19/BB348719304580D
J Achilles'29347720275882D
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 juni

FC Boshuizen-VELO-
lokatie: Leonidas
GSGWGLVLPT V T
FC Boshuizen0000000
VELO0000000
Bijgewerkt op: 10-06-2017 16:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ODB
WCR
vrij - dames 2e klasse F
vrij - zon 2e klasse D
Bijgewerkt op: 09-06-2017 22:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 juni

ODB-WCR1-1
WCR wint na strafschoppen met 3-4/lokatie: Den Hoorn
GSGWGLVLPT V T
ODB1010111
WCR1010111
Bijgewerkt op: 14-06-2017 21:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 juni

Lyra-Botlek3-1
Terrein: SVV/Lyra naar finale.
SSS-Naaldwijk3-2
Terrein: Spartaan 20/SSS naar finale.

Programma 17 juni

Lyra-SSS-
GSGWGLVLPT V T
Lyra1100331
SSS1100332
Naaldwijk1001023
Botlek1001013
Bijgewerkt op: 15-06-2017 19:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Lyra2110442
SSS2110443
Naaldwijk1001023
Botlek1001013
Bijgewerkt op: 22-06-2017 20:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 juni

OudBeijerland-Bergambacht-
Rockanje-Loosduinen-
Loosduinen-OudBeijerland-
Bergambacht-Rockanje-
OudBeijerland-Rockanje-
Loosduinen-Bergambacht-
GSGWGLVLPT V T
Bergambacht0000000
Loosduinen0000000
OudBeijerland0000000
Rockanje0000000
Bijgewerkt op: 24-06-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 juni

ROHDA 76-Oegstgeest-
Hekelingen-Spartaan'20-
Spartaan'20-ROHDA 76-
Oegstgeest-Hekelingen-
ROHDA 76-Hekelingen-
Spartaan'20-Oegstgeest-
GSGWGLVLPT V T
Hekelingen0000000
Oegstgeest0000000
ROHDA 760000000
Spartaan'200000000
Bijgewerkt op: 24-06-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 juni

OudBeijerland-Bergambacht2-1
Rockanje-Loosduinen1-0
Loosduinen-OudBeijerland0-1
Bergambacht-Rockanje0-0
OudBeijerland-Rockanje0-1
Loosduinen-Bergambacht0-2
GSGWGLVLPT V T
Rockanje3210720
OudBeijerland3201632
Bergambacht3111432
Loosduinen3003004
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 juni

ROHDA 76-Oegstgeest0-1
Hekelingen-Spartaan'200-2
Spartaan'20-ROHDA 761-1
Oegstgeest-Hekelingen0-0
ROHDA 76-Hekelingen0-1
Spartaan'20-Oegstgeest0-2
GSGWGLVLPT V T
Oegstgeest3210730
Spartaan'203111433
Hekelingen3111412
ROHDA 763012113
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
AFC0000000
Achilles'290000000
Barendrecht0000000
De Dijk asv0000000
De Treffers0000000
Excelsior M.0000000
FC Lienden0000000
FC Lisse0000000
GVVV0000000
HHC Hardenberg0000000
IJsselmeerv.0000000
Jong Sparta R0000000
Katwijk0000000
Kon. HFC0000000
Kozakken Boys0000000
Rijnsburgse B0000000
TEC Tiel0000000
VVSB0000000
Bijgewerkt op: 27-06-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
VCV2283K
Krimpen2272
VCN2272
Dynamo Ap. 22270
Sliedrecht S 22267
Utrecht2252
Zaanstad 22249
Sovoco2248
Taurus 22243
Velo2241D
VC WIK2238D
Gemini S2225D
Bijgewerkt op: 03-05-2017 20:16
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Linge/PCG22165153241157
De Kempvis22163351263180
NieMo v.Vliet22151646247227
Z&PC De Gouwe22132741238185
d'Elft22123739195168
ZPCH21112835226197
OZV2276927158163
zv Westland21811225172209
ZPC Rotterdam22731224179209
Sassenheim22801424179211
Alkemade22421614178239
ZPC Woerden2200220141272
Bijgewerkt op: 22-04-2017 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS