Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie kampioenspoule
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie A
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • 1e Klasse B
      • 2e Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • 1e divisie
      • BeNe-League
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse A
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2I
    • Veld
      • Overgangsklasse B
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse
  • Tafeltennis
    • Heren
      • Eredivisie
      • 2e divisie A
  • Voetbal 2017/2018
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse A
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
      • 2e klasse D
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
    • Zaal
      • 1e divisie A
      • Hoofdklasse C
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GSPT
AviAir Almere964*
Duinwijck BC951*
VELO946*
DKC BC945*
BC Amersfoort936*
Roosterse BC934=
Smashing933=
TFS Barendrecht930=
v. Zijderveld921=
Victoria BC9-16=
Bijgewerkt op: 23-11-2017 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

DKC BC-Duinwijck BC-
BC Amersfoort-AviAir Almere-

Programma 17 december

AviAir Almere-VELO-
Duinwijck BC-BC Amersfoort-
GSPT
VELO215
DKC BC212
AviAir Almere111
Duinwijck BC17
BC Amersfoort22
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Solar/Grasshoppers 2-Lokomotief-
De Groene Uilen-US -
BV Hoofddorp-Jolly Jumpers-

Programma 17 december

Springfield-DAS-
Utrecht Cangeroes-Green Eagles-
Landslake Lions 2-EBV Baros-
GSPTDS
Solar/Grasshoppers 21016124
Lokomotief91482
Jolly Jumpers101467
DAS91061
Landslake Lions 291046
Utrecht Cangeroes1010-14
BV Hoofddorp98-43
EBV Baros10861
Springfield108-58
US 96-41
Green Eagles96-55
De Groene Uilen104-230
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Damlust Gouda55001030
vST S'dam5401822
CCR R'dam531174
Hofstad Damm.51315-6
Den Haag621352
LDG Leiden512244
RDC R'burg51224-8
Damlust G'da250323-12
VELO Wat.50050-36
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 december

Hofstad Damm2-De Lier4-8
In winstpartijen: 2-4
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 276011230
Naaldwijk65011016
De Lier741296
MDV Monster72145-16
Hofstad Damm271153-10
Scheveningen60151-26
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

RDC R'burg 2-Naaldwijk 25-3
In winstpartijen: 2-1
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 374301116
RDC R'burg 2740382
LDC L'dorp631274
Naaldwijk 272236-4
VELO Wat. 2621352
ADC Alphen 262135-4
MDV Monster 270434-16
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Dalfsen-HandbaL Venlo-
VOC Amsterdam-Borhave-
V&L-Quintus-
VZV-SEW-
Foreholte-E&O-
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam660012185139
Quintus64119190139
Dalfsen64119192155
HandbaL Venlo64119157133
V&L64028186141
Borhave63127150148
SEW62044158166
VZV61052112177
Foreholte60060140182
E&O60060132222
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

GHV-Habo'95-
Heerle-DWS-

Programma 17 december

Witte Ster/T-Gemini (Z)-
Hellas 3-HVV'70-
Quintus 3-OLIVEO-
Rapiditas-Swift H.-
GSGWGLVLPT V T
GHV1080216313257
HVV'701072116297251
Quintus 31071215288240
OLIVEO1052312297284
Rapiditas1052312254244
Hellas 31051411294281
Witte Ster/T1043311272280
Habo'95102539253268
DWS103258297316
Swift H.102175284326
Heerle101183255295
Gemini (Z)100282231293
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Foreholte-VHC'13-
Heerle-WHC Den Haag-
RHV-sc Twist-
Internos-Hellas 2-
HMC/HVM-ROAC-

Programma 17 december

Westlandia 2-PSV Handbal 2-
GSGWGLVLPT V T
Foreholte1091019301203
Internos1070314217183
PSV Handbal 21070314203183
VHC'13860212191154
Hellas 2851211204181
RHV1050510238227
Westlandia 293339207203
WHC Den Haag104159177206
sc Twist102266172193
Heerle92165175201
HMC/HVM102175193225
ROAC1000100153272
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 13 december

SOSKwieksport-Leidsche Rijn27-28
restant 50 min. bij stand 6-4.

Programma 16 december

Westlandia-Celeritas-

Programma 17 december

Helius-SOSKwieksport-
Eemland 2-Delta Sport-
Hercules 2-Saturnus 72-
Leidsche Rijn-HVOS-
OLIVEO 2-Orion Z/GSC-
GSGWGLVLPT V T
Delta Sport1081117290216
Leidsche Rijn980116236209
Westlandia1071215293218
Helius1071215252198
Celeritas1060412245227
SOSKwieksport1051411268247
HVOS104159252262
Saturnus 72104068280291
Orion Z/GSC103258257273
OLIVEO 2101183222277
Eemland 291082222304
Hercules 2101092214309
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Bentelo-PSV Handbal-
DSS-Kwiek-
Westsite-Hercules-
Voorwaarts-Bevo-
ZAP-DSVD-

Programma 17 december

Quintus 2-Aalsmeer-
Fortissimo-Gemini (Z)-
GSGWGLVLPT V T
DSVD13120124388274
Quintus 213101221424323
ZAP1391319344320
Voorwaarts1390418416351
Fortissimo1370614354337
DSS1354414308298
Kwiek1361613339324
Aalsmeer1361613316329
Westsite1342710304335
Gemini (Z)1342710332378
Hercules134098282331
Bevo134098262360
Bentelo132296286340
PSV Handbal1320114321376
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Aalsmeer 3-Hercules-
WHC Den Haag-Sittardia 2-
Olympia89/DOS-US-
Nieuwegein-Havas-

Programma 17 december

DIOS-Volendam 2-
Atomium'61-EHC-
Snelwiek R.-Quintus 2-
GSGWGLVLPT V T
Volendam 214110322415369
Quintus 214110322398353
Aalsmeer 31492320424378
WHC Den Haag1491419366317
DIOS1490518372333
Nieuwegein1473417425395
Sittardia 21473417372360
Olympia89/DOS1471615412418
Havas1443711393395
Snelwiek R.1451811358381
Atomium'61144199359424
US141496363413
Hercules1421115345413
EHC1420124381434
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Westlandia-BFC-
Ventura-Verburch-
Dongen-OLIVEO-
M.I.C.-VENECO VELO-
United Breda-Hellas-
VOC 2-Nieuwegein-
GSGWGLVLPT V T
BFC10100020291244
VOC 21090118317251
VENECO VELO1061313293249
Ventura1060412270246
Dongen1051411231225
United Breda1050510247252
Hellas104159229223
Nieuwegein103349249260
M.I.C.103076196241
OLIVEO102084250289
Westlandia102084239280
Verburch102084244296
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

KRAS/Volendam-OCI Lions-
Aalsmeer-HC Vise BM -
Neerpelt-Hasselt-
Quintus-Achilles B. -
Sasja HC-Bevo-

Programma 17 december

Callant Tong.-Hurry Up-
GSGWGLVLPT V T
Achilles B. 13101221471380
OCI Lions1391319403348
Aalsmeer1382318386358
Hasselt1390418381360
KRAS/Volendam1381417382357
Bevo1364316400376
HC Vise BM 1380516388370
Neerpelt1342710379410
Hurry Up133197357385
Sasja HC132296351402
Callant Tong.1330106315366
Quintus1310122329430
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Rijswijk11821263014
Dordrecht11722232717
Pollux11722232314
Roomburg1155120199
Gouda11614191611
Berkel Rod.11614191817
Forescate11416131820
Derby11344131820
Westland11335121014
Groen Geel11317101027
De IJssel1130892225
Dopie1100110730
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Vriendens. H-Juliana-
Fortis-Valto-
Albatros-RWA-
VEO-Tjoba-
GSGWGLVLPT V T
VEO5311711891
Fortis53117112111
Albatros5221610496
Vriendens. H53026109107
Valto420249687
Tjoba52034106110
Juliana410327689
RWA51042105135
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Kinderdijk-Maassluis-
ODO-Korbatjo-
ONDO (G)-Vitesse (Ba)-
ACKC-Atlas-
GSGWGLVLPT V T
Maassluis55001013690
Kinderdijk5401812185
Korbatjo5302697112
ONDO (G)520348396
ODO5203492113
Vitesse (Ba)511338490
ACKC511338390
Atlas5104280100
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SKF750210162150
Fiks750210127124
Nieuwerkerk74129139131
Unitas/Persp72236164147
Valto72236150155
Swift (M)73046142154
KVS/Maritiem72145139141
Sport. Trigon72054116137
Bijgewerkt op: 04-11-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura770014154110
Tjoba760112140117
ONDO (M)74129126107
ONDO (G)73137109108
Roda73046126139
Twist72145112135
IJsselvogels7115396121
Vitesse (Ba)70070102128
Bijgewerkt op: 04-11-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Maassluis770014162111
DES (D)742110126112
KOAG73228110101
Weidevogels73137133141
KZ Danaiden73046113106
Korbatjo73046125136
Atlas72145107112
KVK7007098155
Bijgewerkt op: 04-11-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Tilburg760112156115
ODO750210127111
DVS 69750210117101
GKV (H)750210118105
WION74038123111
Seolto72054101125
Erasmus71062105128
DSO (K)70070103154
Bijgewerkt op: 04-11-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

DSR-C-ASRV Ascrum-
RC Hilversum-LRC DIOK-
RC Waterland-The Dukes-
The Bassets-The Hookers-
Haagsche RC-Oemoemenoe-
RC 't Gooi-Castricum RC-
GSPTDS
RC Hilversum1047460
LRC DIOK1047314
RC 't Gooi1041329
Oemoemenoe927137
Castricum RC102722
The Bassets1025-4
RC Waterland1025-113
Haagsche RC1019-170
ASRV Ascrum1018-152
The Dukes1016-198
DSR-C96-313
The Hookers10-3-312
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
E&D Taverzo837
Itass DTK '70835
Smash'70 (H)830
Salamanders826
Scylla 819
Wijzenbeek/Westa819
Hercules813
Scyedam813
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
TTC Middelburg1068
Avanti 21055
Smash (M)1049
US 21049
Vriendenschaar 21043
Belcrum1036
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

TEC Tiel-De Treffers1-2

Programma 16 december

Barendrecht-AFC-
Kon. HFC-Jong Sparta R-
FC Lisse-IJsselmeerv.-
Kozakken Boys-FC Lienden-
Excelsior M.-VVSB-
GVVV-HHC Hardenb.-
De Dijk asv-Katwijk-
Achilles'29-Rijnsburgse B-
GSGWGLVLPT V T
Katwijk151203363214
GVVV15924293017
Rijnsburgse B15915282826
Kozakken Boys15834273519
Barendrecht15726232729
Excelsior M.14644222216
Kon. HFC14635212718
FC Lienden14635212526
HHC Hardenb.14626202627
IJsselmeerv.14545192418
VVSB15546191928
FC Lisse15537182224
De Treffers15537182529
Achilles'2914527172534
Jong Sparta R15447162528
De Dijk asv14509152635
TEC Tiel164210142236
AFC153210111127
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Nootdorp-HSV Hoek-
Zwaluwen Vl.-ArgonAFG
Achilles Veen-Rijsoord-
RVVH-'sGravenzande-
FC Rijnvogels-SteDoCo-
Smitshoek-Swift (A)AFG
Noordwijk-Jodan Boys-
AFC-Ter Leede-
GSGWGLVLPT V T
Noordwijk141013313917P1
Ter Leede14923292513
SteDoCo14842283218
Achilles Veen14734242416
Jodan Boys13634212416
HSV Hoek14635212826
'sGravenzande14626202926
Rijsoord14545191821
Swift (A)13454171821
Zwaluwen Vl.13445162027
Nootdorp13517162029
FC Rijnvogels14365151721
AFC14437152536
Smitshoek14347132129
RVVH14347131119
Argon14131061430
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 december

Quick'20-J Graafschap-
HBS-OJC Rosmalen-
Hercules usv-JVC Cuijk-
De Meern-Dongen-
UNA-OFC-
Be Quick 1887-Westlandia-
Blauw Geel'38-ADO'20-
HSC'21-Quick (H)-
EVV-Jong VitesseA-
GSGWGLVLPT V T
UNA141211373513P1
Jong VitesseA14941314112
Quick (H)14833273326
ADO'2015672253320
OJC Rosmalen14734242521
EVV14734241515
OFC14653232415
Blauw Geel'3814635212421
JVC Cuijk14635212624
Dongen14707212333
Hercules usv14536181820
Westlandia14527172532
HSC'2115519161828
Be Quick 188714338122131
De Meern14338121628
HBS14248101017
J Graafschap14248101324
Quick'201404104727
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

RKAV Volendam-Westlandia-
Zwaluwen'30-Sportlust'46-
WV/HEDW-Te WerveAFG
Marken-CSW-
ARC-XerxesDZB-
FC Aalsmeer-Vitesse Delft-
Forum Sport-FC Breukelen-
GSGWGLVLPT V T
ARC1081125175
XerxesDZB11722233318
Sportlust'4611722232314
RKAV Volendam11713223320
Forum Sport11713222314
FC Aalsmeer11533182113
Westlandia11515162222
WV/HEDW11434152220
Zwaluwen'3011425141724
CSW11407122031
Te Werve11317102331
FC Breukelen1022681321
Vitesse Delft1011841425
Marken1002821740
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 december

Hoogland-Unitas-
VOC-Den Hoorn-
BMT-Olympia-
Nieuwerkerk-DVV Delft-
PSVPoortugaal-VELO-
RVC'33-Spartaan'20-
GSGWGLVLPT V T
Unitas981025316
Olympia9513161814
VOC10433151710
VELO8422141612
Hoogland8422141613
FC Boshuizen9414132318
BMT9342131614
PSVPoortugaal9405121321
Spartaan'209315101718
Nieuwerkerk9315101522
RVC'3310316101522
Den Hoorn930691015
DVV Delft81164527
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Die Haghe-SVC'08-
Valken'68-DoCoS-
Honselersdijk-DSO-
TAVV-HVC'10-
CVC Reeuwijk-Nieuwkoop-
Voorschoten97-Lugdunum-
UVS-RCL-
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe1191128276
Lugdunum1173124229P1
SVC'0811551202313
Valken'6810613192610
Honselersdijk11443162319
TAVV11443162019
UVS11425141619
Voorschoten9710415131619
RCL10415131822
HVC'1011344131917
DoCoS11335122117
DSO10244101418
CVC Reeuwijk1112851142
Nieuwkoop110383733
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 december

Ariston'80-GDA2-3

Programma 16 december

KMD-Duindorp-
VELO-MVV'27-
Quick Steps-Lyra-
Schipluiden-Maasdijk-
MSV'71-sc Monster-
Verburch-Naaldwijk-
GSGWGLVLPT V T
VELO11812253812
Lyra11722232519P1
sc Monster10622202412
Naaldwijk10613192110
MVV'2710613191817
Schipluiden11533182820
KMD11515162619
Duindorp1035214127
Maasdijk11335122027
Verburch11326112025
GDA12327111228
Ariston'8012318102335
Quick Steps930691224
MSV'711112851337
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

DVC-Oosterheem-
Quintus-Concordia-
Vredenburch-Laakkwartier-
Semper Altius-Wat.Veld/GONA-
OLIVEO-DHCBNO
DHC kon geen team op de been brengen.
FC Zoetermeer-HPSV-
GSGWGLVLPT V T
Wat.Veld/GONA10100030777
Semper Altius10901273310
Vredenburch1072122429
Laakkwartier10712222917
Quintus10613192422
TAC'9011425142429
Concordia10343132430
Oosterheem10406122533
DVC1030791642
OLIVEO1022671220
DHC1112852651
HPSV101184846
FC Zoetermeer1003731438
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
MVV11740253211
Alpense Boys11812252811
Fortuna Sit.11533182514
Alexandria'6611605181512
Quick Boys11605182125
Spartaan'2011515162318
OJC Rosmalen11443162223
Excelsior M.11506151816
Westlandia11416131724
ARC11326111532
Baronie1122781233
Forum Sport1120961423
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quick (H)11821263714
Kampong1073024234
Barendrecht10703212717
JVOZ11632213515
sc Feyenoord11632212211
VELO11416131723
Dongen11416131731
DHC11326111819
RKDVC1030791321
Kozakken Boys1030791524
RKAVV1123691326
VFC111285840
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Spijkenisse111001305318
Jodan Boys11902273513
'sGravenzande11812252920
TOGB11803243014
VOC11614192118
Spartaan'20 211434152525
Sportlust'4611407122031
Smitshoek11407122033
HBS1130892333
Capelle1122782133
SHO1121872347
DSO1120962439
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Fortuna Sit.-Excelsior M.-
Gemert-VVV Venlo-
GSGWGLVLPT V T
VVV Venlo1073024255
Roda JC11722233015
Fortuna Sit.10613191410
MVV11605182019
Excelsior M.10523171915
FC Dordrecht11515162024
Quick (H)11425141520
Gemert1032511917
Spijkenisse11326111320
Alpense B. 211317101722
Alexandria'6611317101520
Spartaan'201123691727
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
TOGB11911283818
sc Feyenoord11812253115
VELO11623202717
UVS11533181818
Barendrecht11443161817
Forum Sport11434151716
Roda'2311434151217
ARC11407122021
DHC11407121825
'sGravenzande11326112325
Hoofddorp11326111625
Westlandia1111941741
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSO1073024269
RKDEO11722232211
Capelle11713223815
Jodan Boys11713222216
Brielle10352142016
GDA11425142625
Den Hoorn11425142524
Concordia11425141518
Spartaan'20 29324112230
VFC1122781120
HVV Hercules912651639
Nieuwenhoorn1112852141
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

SVS-Rhoon-
Alexandria'66-SSS-
BVCB-Zuidland-
Piershil-CWOAFG
Berkel-StrijenAFG
Sparta (am)-Neptunus/Sch.AFG
Hellevoetsl.-VDL-
GSGWGLVLPT V T
Hellevoetsl.1191128229P1
Sparta (am)11704213022
BVCB11542192715
Strijen11533182114
SVS11452172417
CWO11443161917
Zuidland11434152023
Neptunus/Sch.10424141413
SSS11335122019
Piershil11335121921
Berkel11245101522
Rhoon11317101125
Alexandria'661116491620
VDL1021771132
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

zvv Hovocubo2-HZV9-7
't Knooppunt2-Texel 94 6-5
FC Marlene 2-Salaam5-6
Honselersdijk-Leekster Eagl -
Honselersdijk op last van de KNVB uitgesteld.
Zeemacht-AC Kingdom10-1
White Stones-zvv Urk7-3
GSGWGLVLPT V T
White Stones11821266427
Texel 94 11713225233
Zeemacht10622205234
't Knooppunt210604185140
Leekster Eagl 8521173021
Honselersdijk10505155247
zvv Urk11425145051
zvv Hovocubo210406124857
HZV11317104663
FC Marlene 21130893657
Salaam731373942
AC Kingdom1001913179
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

Tutor-Lugdunum 28-0
zvv Den Haag2-Berkel9-1

Programma 18 december

Watergras 3-OACN Boys-
WIK-RKDEO-
Lugdunum 2-zvv Den Haag2-
Honselersd. 2-Tutor-
GSGWGLVLPT V T
zvv Den Haag2111001307236
OACN Boys10712224734
Watergras 310622205644
Berkel11524175142
Stanga11524173735
Lugdunum 211515164355
Honselersd. 210415136166
Tutor11416133226
WIK10325114654
RKDEO10325113148
Multicult 211317104555
Stompwijk'921121872847
ASW922533239
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

SSS-Quick Boys6-1
GSGWGLVLPT V T
Lyra11830273412
SSS11731243113
sc Monster11623203216
DSS 211614193220
Berkel 210523172218
Jodan Boys11524171913
ARC11515162433
RKAVV10433152420
DSVP11416133732
RCL 21020861429
Brielle1020851741
Quick Boys1110102847
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

Utrecht-vc Krimpen-
Skunk-Peelpush-
Taurus 2-Zaanstad 2-
Sliedrecht S 2-VCN-
Velo-I Rijswijk 2-
NV Dordrecht-Voerendaal-
GSPT
VCN1045
Voerendaal932
I Rijswijk 21031
Sliedrecht S 21029
Zaanstad 21023
Utrecht922
Taurus 2820
Velo919
Peelpush1019
vc Krimpen817
NV Dordrecht1016
Skunk97
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 december

OZV-Wave-
NieMo v.Vliet-Z&PC De Gouwe-
WZK-WZC (SG)-
d'Elft-De Kempvis-
ZPC Rotterdam-zv Westland-

Programma 17 december

Sassenheim-De Zeehond 73-
GSGWGLVLPT V T
De Kempvis97112210867
NieMo v.Vliet9711229473
Z&PC De Gouwe9711228172
d'Elft9603187861
ZPC Rotterdam9504158267
WZC (SG)9504155767
WZK9414138291
Sassenheim930699082
OZV930696998
Wave921676980
zv Westland911746396
De Zeehond 73902726483
Bijgewerkt op: 16-12-2017 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS