Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • BENE League
      • 1e divisie
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse C
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2E
    • Veld
      • 1e klasse E
      • 1e klasse F
      • 2e klasse G
  • Rugby
    • Heren
      • Lotto Ereklasse
      • Lotto Ereklasse Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2016/2017
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
    • Jeugd
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie zondag
    • Zaal
      • Heren Topklasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GS V
Zundert/VELO952
Duinwijck BC951
DKC BC950
AviAir Almere949
BC Amersfoort940
Roosterse BC938
Victoria BC926
v. Zijderveld924
TFS Barendrecht923
Hoornse BV97
Bijgewerkt op: 25-11-2016 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
Zundert/VELO840*
AviAir Almere839#
DKC BC837#
Duinwijck BC834
BC Amersfoort825
Bijgewerkt op: 03-02-2017 15:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

Lokomotief-EBV Baros-
GSPTDS
DAS1628146
Landslake L,1726216
Jolly Jumpers1524187
Lokomotief162035
Green Eagles161812
Almonte161628
US 1614-66
Solar/Grasshoppers 217142
Groene Uilen1612-30
Cangeroes1712-96
EBV Baros178-212
BV Wyba152-222
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
RDC R'burg98101740K
vST S'dam97111524
Damlust Gouda94321132
Den Haag94321114
vST S'dam 295131110
Hofstad Damm.92438-10
Damlust G'da292347-22
CCR R'dam92256-8
ADC Alphen91264-22D
Naaldwijk90090-58D
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
VELO Wat.106311524KP
De Lier106221414
Hofstad Damm2104511326
MDV Monster93157-8
Scheveningen102175-34
CCR R'dam 291264-22
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 februari

Damlust G'da3-Den Haag 22-6
In winstpartijen: 0-2

Programma 21 februari

Den Haag 3-Naaldwijk 24-4
In winstpartijen: 2-2

Programma 24 februari

RDC R'burg 2-VELO Wat. 2-
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 21010002052KP
Naaldwijk 210343102
Den Haag 3103349-8
RDC R'burg 293248-2
Damlust G'da3101456-22
VELO Wat. 292165-22
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
ADC Alphen 275201212KP
MDV Monster 274211010P
ADC Alphen 37322812
KDC Katwijk 2732280
DOS Delft 2722360
Den Haag 472236-10
DEZ Reeuwijk71244-8
Scheveningen271062-16
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam18170134580393*
Dalfsen18151231592397*
Quintus18142230533411*
VZV1881917434509*
HandbaL Venlo18711015453465*
SEW1863915416452*
V&L18621014430473=
Borhave18611113428467=
E&O1822146410538=
Kwiek1821155386557=
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Atomium'6117130426517438
HVV'7017102522454432
Ha-STU1791719466454
DWS1782718509487
Heerle1790818496504
Gemini1790818443461
GHV1780916457468
OLIVEO1771915507519
Rapiditas1762914483473
White Demons17701014376465
Swift H.17521012519510
Westlandia17601112470486
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Ventura17151131495359
WHC Den Haag17150230375282
RHV17120524429344
Hellas 217112424446393
Heerle17100720386339
sc Twist1792620374339
HMCRaamsd.1772816398379
NEA17611013395427
Westlandia 21753913350386
Schipluiden1740138302403
ROAC1721145293380
DWS1700170323535
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quintus 315120324408318
Hellas 313121023401288
Orion Z/GSC15102322377329
Delta Sport1372416325320
Helius1471615339323
SOSKwieksport1553713325337
Saturnus L.1460812347368
Hercules 31540118325394
Celeritas1311113247333
HVOS1310122248332
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hasselt22161533638563*
Callant Tong.22152532597554*
Achilles B.22151631705606*
OCI/Lions22161531637583*
Hurry Up22112924591603
HC Vise BM 22103923610608
KV Sasja221021022591609
KRAS/Volendam22821218603571
Aalsmeer22741118554570
Bevo22731217569585
Merksem2231187553656
Quintus2230196525665
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

Quintus 2-PSV Handbal32-19
Fortissimo-Foreholte19-30
Bevo-Hellas29-19
GSGWGLVLPT V T
Foreholte21191139602442P1
DSVD21182138620429P2
Quintus 221170434612492
ZAP21130826533480
PSV Handbal21120924506486
Aalsmeer211101022517531
Gemini (Z)211011021559566
Bevo21801316479514
Bentelo21641116457504
Fortissimo21711315457503
Hercules21701414509533
Hellas21701414419486
DSS21611413498571
United Breda2110202385616
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

DIOS-Habo'9526-22
GSGWGLVLPT V T
BFC21171335599519P3
Olympia21152432612535P1
Nieuwegein21140728607557
Quintus 221132628557528
DIOS21130826557489P2
Aalsmeer 321103823597587
Volendam 221102922600554
Snelwiek R.211101022583561
Sittardia 2211011021557545
WHC Den Haag21811217507554
Havas21701414589617
AHV Achilles21431411466558
EHC21511511529638
Habo'952120194464582
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westsite17140328498394
BFC17140328485403
VOC 217111523496378
VENECO VELO1783619451446
Westlandia1790818437427
Verburch1781817454464
AES Arnhem1781817421442
Nieuwegein1781817423455
Dongen1771915408408
VHC1741129382449
MHV'811731137366452
OLIVEO1730146419522
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Etten Leur11911283618
Houten11812253312
Forescate11632212816
Westland11533181711
Rijswijk11533181511
Dordrecht11524171914
Groen Geel11515162726
Pollux11416131817
Berkel Rod.11416131217
Dopie11326111420
HDS112187726
Ommoord1101101442
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Swift (M)13111123278238
Excelsior (D)1373317239233
Vriendens. H1363415245219
Valto1353513272272
Sparta (N)1243511211215
DES (D)1242610209220
IJsselvogels133288242259
Vitesse (Ba)1321105223263
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DVS 6913101221274220
Korbis1371515266254
ODO1370614237244
Kinderdijk1260612228232
ONDO (G)1260612231241
Twist1350810249259
Vriendens. B134189217225
WION134189213240
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA13130026292210
Maassluis13110222316230
KOAG1381417295250
Reeuwijk1351711266273
ACKC1350810237256
Korbatjo133197235266
TOGO1330106207290
Seolto1321105189262
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)750210143114
Albatros750210132117
Valto750210147135
Fortis74038141116
Excelsior (D)74038119121
Vitesse (Ba)74038120127
Tilburg71062124148
WION7007093141
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KCR761013164120
VEO750210134113
Futura74129125109
Achilles Hg73228134117
IJsselvogels73137121122
Velocitas72145120141
ONDO (G)72054116154
RAPID7007099137
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA761013136111
KOAG742110130108
Maassluis72327129113
DES (D)73137128123
Viking73137107111
ODO73137114121
VIKO72145123139
ACKC70070102143
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura12111023274171
Velocitas13101221302234
EKVA1273217251215
Fiducia1361613231227
GKV (H)1351711230236
VZOD123187179235
Triaz1220104187268
Dijkvogels1320114172240
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1155310*
RC 't Gooi1147231*
Castricum RC113375*
Haagsche RC113349*
Oemoemenoe1131-26*
The Bassets11269#
RC Waterland1126-33*
The Dukes112513#
LRC DIOK1117-93#
Amstelveen RC1116-96#
ASRV Ascrum1111-177#
The Hookers1110-262#
Bijgewerkt op: 12-01-2017 19:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
The Dukes4164
LRC DIOK415-2
RC Waterland413-8
Amstelveen RC4129
The Hookers49-1
ASRV Ascrum49-2
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Scylla 2319
Disnierats317
De Veluwe316
Smash (M)316
Vriendenschaar312
US310
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

E&D Taverzo-Scylla 6-0

Programma 25 februari

Klimaatgr St.-Itass DTK '70-
Wijzenbeek/Weste-Smash'70 (H)-
GS V
E&D Taverzo1040
Itass DTK '70938
Smash'70 (H)929
Salamanders928
Scylla 1027
Wijzenbeek/Weste1026
Klimaatgr St.925
Hilversum1015
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

PPSC-DVO'32-
GSGWGLVLPT V T
CION161420447114P1
DVO'32151311407612
MSV'71161132367124
VOB161033335727
PPSC151023324427
Quintus16934307225
Semper Altius16709215138
SVV16619193646
Concordia16538182354
DVC16439151945
GLZ/Delfsh.16349132667
AGE/GGK163211112577
DHC16211372778
Wanica Star160016-12084
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

Nootdorp-Sportlust'46-
Deltasport-Neptunus/Sch.-
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande161042343921
Nootdorp15951322414P1
sc Feyenoord16934303218
Brielle16844283214
Sportlust'4615744252824
Deltasport15744252521
XerxesDZB16727232317
Westlandia16655232725
Forum Sport16565211815
Vitesse Delft16547192026
ARC16529172337
Neptunus/Sch.15258112139
SVC'0816151081132
Voorschoten9716211372040
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

Lyra-Soccer Boys-
RCL-Valken'68-
GSGWGLVLPT V T
Te Werve161123353519P1
DoCoS161024322922
Valken'68151014313514
RCL15933303621
CWO16844282620
HVC'1016763273322
DSO16727232429
sc Monster16475192325
VDL16547192529
UVS16538182829
Honselersdijk16529172430
Lyra15357141730
Soccer Boys153210111732
KethelSpaland16111441747
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

Schipluiden-MVV'27-
lokatie: MVV 27?
VELO-Naaldwijk-
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe16105135289P1
KMD161024324521
Ariston'8016817253228
VELO15726234942
Naaldwijk15654232726
GDA16727232838
MVV'2715645222930
Schipluiden15717222930
Verburch16574223125
Quick Steps16628202933
Loosduinen16619192931
Houtwijk16529172136
Maasdijk165110163346
SEV163310122338
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

VELO-Alphense Boys1-0
VOC-TAC'904-1
Nieuwerkerk-OVV1-2
Laakkwartier-Leonidas2-3
DRL-PSVPoortugaal2-2
Woerden-Zwervers CVV5-1
FC Boshuizen-Olympia0-1
GSGWGLVLPT V T
Leonidas161312404722P1
Alphense Boys161213373621
VELO16925293727
FC Boshuizen15735243121
Olympia15636212022
Woerden15636212932
Nieuwerkerk15555202017
OVV16547192932
PSVPoortugaal16547193236
VOC15456172328
DRL15528172939
Laakkwartier15339122743
Zwervers CVV16259112236
TAC'9015438102632
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

Foreholte-Groeneweg4-1
Wippolder-DOSR2-2
Meerburg-RVC'331-3
RKDEO-TOGB2-2
Den Hoorn-DONK2-0
DVV Delft-Teylingen0-1
Concordia-ROAC0-1
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn151050353614
RVC'33161024323631
Foreholte16934303722
TOGB15744253323
DVV Delft15744253429P1
Wippolder16745253628
Groeneweg15546192225
RKDEO16475193234
Concordia16538182429
Teylingen16529173044
ROAC15447161924
Meerburg16367152330
DOSR15186112131
DONK1616991736
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

Alexandria'66-Forum Sport-
Westlandia-Excelsior M.-
Alphense Boys-Quick (H)-
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht151122355523P1
Excelsior M.141103333323
Alexandria'6614914284028
Spartaan'2015834273425
Westlandia14626204041
MVV15627203837
Forum Sport14545193133
Quick (H)14518162535
Baronie15519163139
Alphense Boys14347131623
De Treffers153210112441
VELO153210111837
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC141112344624P1
ADO'20141013313617
DEM14833273922
AFC'3414824263619
RKAVV14653232920
sc Feyenoord14635212619
Barendrecht14518163139
VFC14518162033
Jodan Boys14437152025
EDO hfc14509152842
'sGravenzande143110101538
UVS14211171543
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

Westlandia-Spijkenisse-
Quick Boys-VVV Venlo-
UNA-FC Dordrecht-
Quick (H)-MVV-
Gemert-JVOZ-
GSGWGLVLPT V T
JVOZ141121353010P1
VVV Venlo13913283421
Spijkenisse14824262623
Quick Boys14743253324
Quick (H)14734243528
Alexandria'6615663242820
MVV14518162637
Westlandia14437151933
Gemert13346132023
FC Dordrecht14347131724
UNA1414971530
sc Feyenoord15141072030
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.141202364212P1
Alphense B. 214743253127
UVS14734243022
DHC14644223524
VELO14635212520
ARC14635213135
Hoofddorp14527172629
'sGravenzande14527172430
Kloetinge14356141521
Forum Sport14347132331
Brielle14419131231
Baronie14176102032
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

TEC Tiel-Kon. HFC2-0

Programma 20 februari

Jong AZ-Jong Twente1-0
Jong Sparta R-Jong VitesseA2-1

Programma 23 februari

VVSB-GVVV-
Jong VitesseA-Barendrecht-
Eerder ongeldig verklaard. (was 4-4)

Programma 24 februari

TEC Tiel-Jong Twente-

Programma 25 februari

Kon. HFC-Jong AZ-
HHC Hardenberg-Spakenburg-
FC Lienden-Jong Sparta R-
GSGWGLVLPT V T
Jong AZ221642525921
Excelsior M.241086383724
Kozakken Boys241158384640
Katwijk241086383430
GVVV231148373737
De Treffers21975344033
AFC20965334032
VVSB21966333830
Barendrecht21786293630
Jong Sparta R23698274648
UNA237511263957
FC Lienden21678253232
Spakenburg22679254648
Kon. HFC21669243136
Jong VitesseA218211234246
TEC Tiel217212233050
HHC Hardenberg214710191833
Jong Twente233515142145
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 februari

ASW-MVV'2710-7
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk1615014593461P
GZV Watergr. 21611233510069
ASW161015318368
Maense17764277669
TPP 216826267663
VCS16817259477
Lugdunum16808246069
Multicult16628205982
Den Haag 2165110166986
Westlandia164012125579
MVV'27174112125078
RS16221284675
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Brielle14842283520P1
Oostkapelle14842281710
Lyra1483327259
RVVH 214743252716
RKAVV14671252215
Jodan Boys14545191923
sc Monster14536182319
RCL 214536182320
Quick Boys14518163534
DSVP14437151929
UDO14347132425
Barendrecht 31400140756
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

OJC Rosmalen-UDI'191-1
HBS-HSC'213-4
Juliana'31-De Dijk asv3-2
Magreb'90-Westlandia2-11
Be Quick 1887-Hercules usv1-2
OFC-Quick'200-1

Programma 23 februari

UDI'19-J Graafschap-

Programma 25 februari

J Den Bosch-Magreb'90-
GSGWGLVLPT V T
De Dijk asv231724536229P1
Westlandia231643526630P2
Dongen231526474530
Quick'20211236394432
Be Quick 1887211227384734
Hercules usv231148374141
HSC'21221039334141
EVV21948313326
OJC Rosmalen23878313237
OFC22859293541
JVC Cuijk22778283135
HBS218211263540
Juliana'31226412223946
J Achilles'29236413224148
J Graafschap225611214448
UDI'19205312182346
J Den Bosch224414162341
Magreb'90203413131956
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 februari

Zaanstad 2-Sovoco-
GSPT
VCV1665
Krimpen1655
VCN1651
Dynamo Ap. 21550
Sliedrecht S 21645
Utrecht1738
Sovoco1635
VC WIK1530
Taurus 21529
Velo1629
Zaanstad 21426
Gemini S1617
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Linge/PCG17133142188118
De Kempvis17131340205140
NieMo v.Vliet17120536182165
ZPCH17112435198159
d'Elft1793530148134
Z&PC De Gouwe1792629179144
Sassenheim17701021138155
zv Westland17701021146171
OZV1744916106127
Alkemade17421114134176
ZPC Rotterdam17241110129163
ZPC Woerden1701161104205
Bijgewerkt op: 22-02-2017 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS