Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie kampioenspoule
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie A
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • 1e Klasse B
      • 2e Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
      • Eredivisie halve finale
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • 1e divisie
      • BeNe-League
      • BeNe-League Degr. Prom. behoud poule
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse A
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2I
    • Veld
      • Overgangsklasse B
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse
      • Eredivisie
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2017/2018
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse A
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
      • 2e klasse D
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
    • Zaal
      • 1e divisie A
      • Hoofdklasse C
      • Hoofdklasse C promotie wedstrijd 2e ronde
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
    • Delftse beloftencompetitie
      • Finale
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GSPT
AviAir Almere964*
Duinwijck BC951*
VELO946*
DKC BC945*
BC Amersfoort936*
Roosterse BC934=
Smashing933=
TFS Barendrecht930=
v. Zijderveld921=
Victoria BC9-16=
Bijgewerkt op: 23-11-2017 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
AviAir Almere851F
Duinwijck BC841*
DKC BC840*
VELO831
BC Amersfoort812
Bijgewerkt op: 06-02-2018 23:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
Jolly Jumpers2234216
EBV Baros2230179
Lokomotief2230149
Solar/Grasshoppers 22228196
Utrecht Cangeroes222622
Landslake Lions 2222494
DAS222285
US 2222-15
Springfield2216-140
Green Eagles2214-105
BV Hoofddorp2214-201
De Groene Uilen224-480
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Damlust Gouda88001658K
vST S'dam87011438
Den Haag841396
RDC R'burg83238-6
CCR R'dam83147-12
Hofstad Damm.82337-20
LDG Leiden822462
Damlust G'da281345-10
VELO Wat.80080-56D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 2108111740KP
Naaldwijk107031414
De Lier10514112
Hofstad Damm2103258-2
MDV Monster103167-24
Scheveningen101183-30D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 3128311930KP
LDC L'dorp127231614
RDC R'burg 2127051412
VELO Wat. 212525122
ADC Alphen 21243511-12
Naaldwijk 2123278-14
MDV Monster 2120484-32D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quintus220045846*
V&L210125441*
HandbaL Venlo210124154
Borhave200204658
Bijgewerkt op: 05-04-2018 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
GHV22162434708599
HVV'7022144432671572
Witte Ster/T22134530633600
Quintus 322122826603579
OLIVEO22112924658638
Hellas 322103923630634
Rapiditas22103923586594
Habo'952276920576591
DWS22821218675707
Swift H.22721316648698
Heerle22621414632651
Gemini (Z)2212194522679
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Foreholte22211041631400
VHC'1322180436552436
Internos22150730491449
Hellas 222121925542511
PSV Handbal 222121925433420
RHV221011121517487
HMC/HVM22911219446456
Westlandia 222831119492513
sc Twist22821218399447
WHC Den Haag22631315391464
Heerle22611513416473
ROAC2200220341595
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia22181337696528
Helius22163335600451
Delta Sport22171435634496
Leidsche Rijn22151631533496
Celeritas221111023541532
HVOS221021022560567
SOSKwieksport22931021564542
Saturnus 72221001220648660
Orion Z/GSC22751019591564
Hercules 222501710500658
Eemland 22230196519683
OLIVEO 22221193452661
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSVD26220444783572
ZAP26192540704637
Quintus 226181737789650
Voorwaarts26170934815690
Kwiek261421030690656
Fortissimo261231127646635
DSS261051125603604
Aalsmeer261131225614647
Bentelo261131225616654
Westsite261031323633658
Gemini (Z)26831519644731
Hercules26811717571660
PSV Handbal26502110649748
Bevo2640228500715
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Volendam 226200640798691K
Quintus 226190738741679
Aalsmeer 326163735784714
Olympia89/DOS26162834775730NC
WHC Den Haag261511031656620NC
Nieuwegein261331029757739
Sittardia 226125929695685
DIOS261311227689646
Havas261151027749745
EHC26821618728779
Snelwiek R.26811717681741
Atomium'6126811717663765
Hercules26621814672735
US2624208667786D
Bijgewerkt op: 05-04-2018 22:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BFC22210142660542
VOC 222190338702529
VENECO VELO22161533671556
Ventura22130926582552
Dongen22921120504522
Hellas22911219479499
Nieuwegein22831119542590
Westlandia22801416565581
OLIVEO22711415596665
United Breda22701514523588
M.I.C.22601612432556
Verburch22501710569645
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Achilles B. 22171435762632*
OCI Lions22143531661592*
Hasselt22151631652585*
Aalsmeer22142630638571*
Bevo22134530678615
KRAS/Volendam22122826662616
HC Vise BM 221111023646643
Hurry Up22821218602618
Neerpelt22721316613654
Callant Tong.22501710532640
Sasja HC22421610558668
Quintus2220204550720
Bijgewerkt op: 23-03-2018 00:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hurry Up660012205146
Quintus63036169167
DFS Arnhem62135162172
Houten60151141192
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam4310711599
Quintus63127167158
Dalfsen42024106113
Borhave42024105112
V&L62044164157
HandbaL Venlo4103295113
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Rijswijk181521476217
Dordrecht181143374733
Roomburg181062363518
Pollux181044343325
Gouda18918282823
Forescate18819253534
Berkel Rod.18738242631
Derby18648223241
Groen Geel186210202243
Westland18549191727
De IJssel185013153749
Dopie18011711548
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VEO14101321311251K
Fortis1481517310304
Tjoba1472516310303
Valto1471615317289
Vriendens. H1470714309312
Albatros1454514278282
RWA1451811289328
Juliana1420122262317D
Bijgewerkt op: 24-03-2018 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Maassluis14140028353249K
Kinderdijk1482418313265
Vitesse (Ba)1482418255238
ODO1462614267294
ONDO (G)1461713260281
Atlas144199242282
ACKC1422106243276
Korbatjo1430116262310
Bijgewerkt op: 24-03-2018 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SKF1272316263253
Fiks1280416215209
Swift (M)1270514248244
Unitas/Persp1253413277245
Nieuwerkerk1261513249227
KVS/Maritiem1243511231234
Valto123369231242
Sport. Trigon1220104180240
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura12101121272202
ONDO (M)1282218232187
Tjoba1270514224214
Roda1260612239229
ONDO (G)1251611201219
Twist124179200235
IJsselvogels123187180237
Vitesse (Ba)1220104198223
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Maassluis12110122278194
DES (D)1273217211180
KOAG1262414199181
KZ Danaiden1260612196181
Weidevogels1251611210215
Atlas1242610181201
Korbatjo1250710208229
KVK1200120155257
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Tilburg12110122289206
GKV (H)12100220222180
DVS 691290318233174
ODO1261513205193
WION1251611213214
Erasmus123096194233
Seolto1220104161227
DSO (K)1210112163253
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1152489*
LRC DIOK1147285*
RC 't Gooi1146350*
Oemoemenoe1137232*
The Bassets11290*
RC Waterland1129-67*
Castricum RC11271
ASRV Ascrum1123-120
Haagsche RC1119-211
The Dukes1116-244
DSR-C116-399
The Hookers11-2-316
Bijgewerkt op: 12-01-2018 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Castricum RC1090155389238
ASRV Ascrum1060433273256
The Dukes1041529261322
Haagsche RC1031622237287
DSR-C1032520226234
The Hookers1030717239288D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Scylla 1073
VTV (N)1060
Smash (M)1056
US 21047
Taverbo/Sabo1035
Hilversum1029
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Itass DTK '701467
E&D Taverzo1464
Smash'70 (H)1448
Salamanders1442
Scylla 1436
Wijzenbeek/Westa1432
Hercules1424
Scyedam1423
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

IJsselmeerv.-Achilles'294-1
HHC Hardenb.-FC Lisse1-0
Rijnsburgse B-GVVV3-2
Katwijk-Kon. HFC1-2
De Treffers-Excelsior M.1-2
FC Lienden-Barendrecht0-3
Jong Sparta R-De Dijk asv2-3
VVSB-TEC Tiel3-1
AFC-Kozakken Boys1-1
GSGWGLVLPT V T
Katwijk332328716733P1
Kozakken Boys332166697434P2
HHC Hardenb.3318510597654
Barendrecht3318411586255
Rijnsburgse B3317412555962
Excelsior M.3313128514329
GVVV3315612515244
VVSB3314910514752
IJsselmeerv.3313911485743
Kon. HFC3313812475445
Jong Sparta R3312714437263
AFC3311715404456
De Treffers3310815384954
FC Lienden3311517384967
FC Lisse3311418374757
TEC Tiel3310518355165
De Dijk asv3310023304983D
Achilles'29335325124197D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Zwaluwen Vl.-Rijsoord1-1
Achilles Veen-Noordwijk0-3
Argon-SteDoCo1-5
Jodan Boys-'sGravenzande2-2
RVVH-Ter Leede0-5
FC Rijnvogels-Nootdorp7-1
Smitshoek-AFC3-2
Swift (A)-HSV Hoek0-2
GSGWGLVLPT V T
Noordwijk292135668531KP1
Ter Leede291928596441P2
SteDoCo291694575932
HSV Hoek291676556239
Achilles Veen291568514633
FC Rijnvogels291289444738
Jodan Boys2912611425143
'sGravenzande2912413406558
Zwaluwen Vl.2910109404750
Swift (A)2910712373848
Smitshoek299713344656
Nootdorp299218293266
AFC297616275369
Rijsoord296815263055
RVVH296617242453
Argon294520172966D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 mei

ADO'20-EVV2-2
Quick (H)-Quick'203-1
OJC Rosmalen-De Meern3-0
Dongen-Hercules usv2-2
OFC-Be Quick 18871-3
JVC Cuijk-HBS0-2
J Graafschap-HSC'212-0
Jong VitesseA-Blauw Geel'384-1
Jong Vitesse A. is kampioen.
Westlandia-UNA1-3
GSGWGLVLPT V T
Jong VitesseA332355749333K
UNA332157687136P1
Quick (H)331797607358
Dongen3317412556062
Westlandia3317313547570
OFC3314118526343
ADO'203314109527563
JVC Cuijk3315513505855P2
OJC Rosmalen3314514475158
Hercules usv3313713465658
Blauw Geel'383313515445761
EVV3311616393247
HBS3310716373941
HSC'213310518354156
Quick'203310518354866
Be Quick 1887339519325882
J Graafschap337818294460
De Meern336720252772D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

FC Breukelen-Forum Sport4-1
Te Werve-WV/HEDW1-1
XerxesDZB-ARC2-4
CSW-Marken2-1
Westlandia-RKAV Volendam1-5
RKAV Volendam wint de 3e periode.
Sportlust'46-Zwaluwen'304-0
Vitesse Delft-FC Aalsmeer0-2
Vitesse Delft naar PD duels
GSGWGLVLPT V T
RKAV Volendam251924598135P3
ARC251753565223P2
XerxesDZB251636516335
Sportlust'46251456475527P1
Forum Sport251456475533
WV/HEDW251186415436
CSW2511311364758
FC Aalsmeer259511323329
Westlandia258413283855
Zwaluwen'30258413283556
FC Breukelen256613243660
Te Werve256514234661
Vitesse Delft255218173165NC
Marken25132163285D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 mei

Unitas-Hoogland5-0
Hoogland wint de 2e periode
Olympia-BMT1-1
Den Hoorn-VOC5-1
Spartaan'20-RVC'331-2
DVV Delft-Nieuwerkerk1-3
VELO-PSVPoortugaal7-0
GSGWGLVLPT V T
Unitas232021626912KP1
Hoogland231526475333P2
Nieuwerkerk231247405141
Olympia231148373832
VOC231067364427
Den Hoorn2311210354131
VELO2310310334644
BMT23896333840
Spartaan'20238213265457
FC Boshuizen238213264958
PSVPoortugaal238114252752
RVC'33246414223452NC
DVV Delft23131961378NC
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

HVC'10-TAVV7-3
DSO-Honselersdijk0-3
SVC'08-Die Haghe1-1
DoCoS-Valken'680-2
Nieuwkoop-CVC Reeuwijk1-2
Lugdunum-Voorschoten971-3
RCL-UVS1-1
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe251555504821P2
Valken'68251465485829
UVS251375465029
Honselersdijk251276435336
HVC'10251267426240
Voorschoten97251249404439
SVC'08251078375545
DSO259610334650
RCL25889324042
DoCoS25799303934
Lugdunum258512293546P1
TAVV257513263955
CVC Reeuwijk253517142888
Nieuwkoop252617122770
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Naaldwijk-Verburch1-1
MVV'27-VELO6-1
Maasdijk-Schipluiden1-6
Lyra-Quick Steps1-4
Duindorp-KMD2-0
GDA-Ariston'801-0
sc Monster-MSV'713-0
GSGWGLVLPT V T
sc Monster251744555728
VELO251654537637P2
MVV'27251438456046
Naaldwijk251258414737
Lyra251159385248P1
Maasdijk251078375954
Quick Steps2512112374050
Schipluiden251069367156
KMD2510312334438
Duindorp258710313436
Verburch25799304549
GDA257612273654
Ariston'80255614214361NC
MSV'7125132162494D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Laakkwartier-Vredenburch2-4
Wat.Veld/GONA-Semper Altius6-0
Concordia-Quintus0-4
HPSV-FC Zoetermeer1-6
Oosterheem-DVC6-0
GSGWGLVLPT V T
Wat.Veld/GONA2121006312511KP1
Vredenburch211722528317P2
Semper Altius221507457037NC
Quintus211326417539
Laakkwartier211245405839
FC Zoetermeer21768275257
Oosterheem229013275871
TAC'90217212234658
OLIVEO215412193046
Concordia215511173792
DVC21211872291
HPSV210219217115
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Baronie-Spartaan'201-0
MVV-Alexandria'660-1
Forum Sport-Fortuna Sit.2-4
ARC-Excelsior M.0-1
Alpense Boys-OJC Rosmalen5-1
Westlandia-Quick Boys2-2
GSGWGLVLPT V T
MVV211353445119P1
Alexandria'66211416433521
Alpense Boys211146374828
Excelsior M.2211110343632
Fortuna Sit.21957324233
Westlandia21858293741P2
Quick Boys21858294249
OJC Rosmalen21768273646
Spartaan'20217311243533
ARC216411222749
Baronie215412193054
Forum Sport224513173145
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Kozakken Boys-DHC4-4
RKAVV-RKDVC4-0
Kampong-sc Feyenoord2-0
Kampong is kampioen
VELO-Dongen3-1
JVOZ-Barendrecht3-0
Quick (H)-VFC5-0
GSGWGLVLPT V T
Kampong21173154539KP2
JVOZ211533488219
Barendrecht211605488635P1
Quick (H)211344435932
sc Feyenoord211146374624
RKDVC218112253646
Dongen218112253565
VELO217311243454
RKAVV216312212848
DHC215313183762
Kozakken Boys215115162659
VFC21121851281D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Spijkenisse-Capelle1-1
HBS-Sportlust'462-2
SHO-Jodan Boys1-8
Smitshoek-'sGravenzande1-3
TOGB-Spartaan'20 22-1
VOC-DSO1-2
GSGWGLVLPT V T
TOGB211614495523
Jodan Boys211533487022
Spijkenisse211533487230P1
'sGravenzande211335424743
Spartaan'20 221939304444
VOC218310272937
HBS217311243643
Sportlust'46217311244461
Smitshoek218013243556
Capelle215511204455
DSO216114194659
SHO21221783584D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Alexandria'66-VVV Venlo0-2
VVV Venlo is kampioen
Quick (H)-Roda JC3-1
Spartaan'20-FC Dordrecht2-1
Excelsior M.-Alpense B. 23-2
MVV-Spijkenisse5-1
Gemert-Fortuna Sit.2-3
GSGWGLVLPT V T
VVV Venlo211461484919KP1
Roda JC211335425230
Fortuna Sit.211236394024
Excelsior M.21957323837
MVV2110110313639
Quick (H)21858292730
FC Dordrecht218211263240
Spijkenisse217410253238
Spartaan'2021669243851
Alexandria'66217113223139
Alpense B. 2216213203447
Gemert215412192338
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Barendrecht-sc Feyenoord0-0
Hoofddorp-UVS1-1
Westlandia-TOGB1-2
ARC-Roda'232-2
Forum Sport-VELO1-2
'sGravenzande-DHC2-1
GSGWGLVLPT V T
TOGB211542496029KP1
sc Feyenoord211164394325P2
UVS211065363328
VELO21966334434
ARC211029324237
Barendrecht21885323329
'sGravenzande21777284440
DHC218310273939
Forum Sport217311243040
Hoofddorp214512173048
Roda'23214512171944
Westlandia214314153559
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Spartaan'20 2-HVV Hercules9-0
RKDEO-Brielle2-2
Concordia-DSO1-3
Capelle-GDA4-2
Nieuwenhoorn-Jodan Boys0-7
VFC-Den Hoorn6-2

Programma 23 mei

HVV Hercules-Nieuwenhoorn-
GSGWGLVLPT V T
DSO211650537122KP2
Capelle211335426732P1
Brielle211074374531
RKDEO211137364837
Jodan Boys21939304542
Concordia21939303637
Den Hoorn21849284545
VFC21759264442
Spartaan'20 221759265762
GDA215511204860
HVV Hercules203413133482
Nieuwenhoorn20231563078D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Zuidland-BVCB0-2
Rhoon-SVS3-6
SSS-Alexandria'661-5
VDL-Hellevoetsl.0-3
Strijen-Berkel0-1
Berkel wint de 3e periode.
CWO-Piershil7-4
Piershil maakt seizoen af maar speelt niet NC
Neptunus/Sch.-Sparta (am)2-3
GSGWGLVLPT V T
BVCB251663545923P2
Hellevoetsl.251735545030P1
Berkel251285444533P3
Zuidland251177404640
Sparta (am)251159385651
SVS25997365139
Neptunus/Sch.2510510354432
CWO259610334645
Alexandria'66259610334342
Strijen257810294244
SSS258512294552
VDL256415223475NC
Piershil255515204562
Rhoon254516173270
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
White Stones2218225615053K
Zeemacht2116235013574
Texel 94 2214264412973
't Knooppunt22211383611795
Leekster Eagl 221048348286
zvv Urk22841028101102
Honselersdijk221011128109119D
FC Marlene 2228113258198
HZV22721323100115PD
zvv Hovocubo22272132398130
Salaam2174101896115D
AC Kingdom221120466204D
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
zvv Den Haag224180654158100K
OACN Boys2416265011583
Tutor2415274712650NC
Watergras 324153644150124
Multicult 2241111234122119
WIK2496933126137NC
Berkel24941131117102
RKDEO2494113180100
Honselersd. 224831327130165
Lugdunum 22482142695145
Stanga2474132587106
ASW24831324101144
Stompwijk'922452171780112D
Bijgewerkt op: 26-04-2018 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 mei

Berkel 2-sc Monster0-4
SSS-Brielle8-0
ARC-Jodan Boys2-5
DSS 2-RCL 22-4
Quick Boys-RKAVV2-7
DSVP-Lyra2-1
GSGWGLVLPT V T
Lyra211542496524KP1
SSS211236395227
Jodan Boys211146374432
sc Monster211065364829P2
RKAVV211056355642
DSVP2110110316548
RCL 221939304648
ARC21939304756
Berkel 2218310273848
DSS 2218211265345
Brielle214017113187
Quick Boys21221771776
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 mei

RKDEO-Vredenburch-
terrein : SEP
GSGWGLVLPT V T
RKDEO0000000
Vredenburch0000000
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OACN Boys1100341
WIK1001014
Bijgewerkt op: 22-05-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
VCN2288
I Rijswijk 22278
Voerendaal2270
Sliedrecht S 22259
Taurus 22257
Peelpush2255
Zaanstad 22250
Utrecht2249
Velo2245
NV Dordrecht2244
vc Krimpen2239
Skunk2226
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Kempvis21181255281167K
NieMo v.Vliet21162350218153
Z&PC De Gouwe22161549203174
d'Elft22130939205180
ZPC Rotterdam22121937208172
WZC (SG)221021032154159
OZV22711422156205
WZK22711422195252
Sassenheim22561121187211
Wave22621420150187
zv Westland22621420148200
De Zeehond 7322431515157202D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS