Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage uploaden op onze website. Wij zullen deze controleren en bij goedkeuring publiceren.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie A
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • 1e Klasse B
      • 2e Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
    • Heren
      • 2e divisie B
      • 1e divisie
      • BeNe-League
      • Hoofdklasse B
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse A
  • Korfbal
    • Veld
      • Overgangsklasse B
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse
  • Tafeltennis
    • Heren
      • Eredivisie
      • 2e divisie A
  • Voetbal 2017/2018
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse A
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
      • 2e klasse D
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
    • Zaal
      • 1e divisie A
      • Hoofdklasse C
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
    • Haagse 16-23
      • Haagsc 16-23
      • Haagse 16-23
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A

Programma 21 oktober

TFS Barendrecht-VELO-
BC Amersfoort-AviAir Almere-
Duinwijck BC-Roosterse BC-
Victoria BC-v. Zijderveld-
Smashing-DKC BC-
GSPT
AviAir Almere643
Duinwijck BC530
DKC BC630
BC Amersfoort629
Smashing623
VELO521
Roosterse BC621
TFS Barendrecht616
v. Zijderveld611
Victoria BC4-16
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
Solar/Grasshoppers 24861
Jolly Jumpers4842
Lokomotief4648
DAS4626
Springfield468
Utrecht Cangeroes446
Green Eagles44-15
BV Hoofddorp42-18
Landslake Lions 242-22
De Groene Uilen42-67
EBV Baros40-23
US 40-46
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 oktober

Damlust Gouda-LDG Leiden8-4
In winstpartijen: 2-0

Programma 18 oktober

CCR R'dam-Den Haag-

Programma 20 oktober

RDC R'burg-Damlust G'da2-
vST S'dam-VELO Wat.-
GSGWGLVLPTDS
Damlust Gouda2200414
vST S'dam220048
CCR R'dam211032
Den Haag210126
Hofstad Damm.21012-6
RDC R'burg101010
Damlust G'da220111-6
LDG Leiden30121-6
VELO Wat.20020-12
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 23300620
Naaldwijk3300610
De Lier320142
MDV Monster31022-8
Hofstad Damm230030-8
Scheveningen30030-16
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 oktober

LDC L'dorp-Den Haag 34-4
In winstpartijen: 1-1

Programma 19 oktober

MDV Monster 2-Naaldwijk 2-
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 3422066
ADC Alphen 2421156
VELO Wat. 2320146
LDC L'dorp31113-4
Naaldwijk 2210120
MDV Monster 230212-2
RDC R'burg 230030-12
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

VOC Amsterdam-Quintus-
GSGWGLVLPT V T
V&L220047336
VOC Amsterdam220046535
Dalfsen220047955
Quintus220046038
HandbaL Venlo211034644
Borhave201114552
SEW200204354
Foreholte200204966
VZV200202762
E&O200204489
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DWS321058874
GHV320149283
OLIVEO320148880
Swift H.320148683
Rapiditas320147269
Witte Ster/T320148084
Quintus 3311137065
HVV'70311136766
Habo'95311137074
Gemini (Z)302127685
Hellas 3300307485
Heerle300307186
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

ROAC-Westlandia 2-

Programma 22 oktober

sc Twist-HMC/HVM-
WHC Den Haag-VHC-
Hellas 2-Heerle-
GSGWGLVLPT V T
Foreholte330068855
Internos320146548
PSV Handbal 2320145549
sc Twist211033635
Hellas 2110022918
HMC/HVM210124037
Heerle210123835
RHV310225870
Westlandia 2201114245
VHC100101518
ROAC200202953
WHC Den Haag200203365
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Hercules-Bentelo-
DSS-ZAP-
Westsite-Aalsmeer-
Kwiek-PSV Handbal-
Gemini (Z)-DSVD-

Programma 22 oktober

Fortissimo-Voorwaarts-
Bevo-Quintus 2-
GSGWGLVLPT V T
DSVD660012170126
Quintus 2650110173139
ZAP650110163143
Voorwaarts64028194158
DSS64028148133
Fortissimo63036146142
Gemini (Z)63036171179
Kwiek62044138137
Bevo62044128143
Aalsmeer62044144165
Hercules62044130163
Bentelo61143127138
Westsite61143120154
PSV Handbal61052144176
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Aalsmeer 3-Havas-
Volendam 2-Sittardia 2-
Hercules-US-

Programma 22 oktober

Quintus 2-EHC-
DIOS-Nieuwegein-
Atomium'61-Olympia89/DOS-
Snelwiek R.-WHC Den Haag-
GSGWGLVLPT V T
WHC Den Haag651011162128
Quintus 2650110168149
Olympia89/DOS64119181185
Nieuwegein63218175155
Aalsmeer 363127183171
Volendam 253026134132
DIOS63036159147
Havas62135180181
Hercules52034121133
EHC62044174171
Sittardia 261234155167
Snelwiek R.61143161164
Atomium'6161143154186
US60242152190
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Dongen330068467
United Breda330068973
VOC 2330069687
BFC330067266
Ventura320147868
M.I.C.320146866
Nieuwegein311137774
Hellas301216972
VENECO VELO300307687
OLIVEO300307891
Verburch300306581
Westlandia300306989
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Aalsmeer-Quintus-
Bevo-OCI Lions-
Achilles Bog.-KRAS/Volendam-
Hasselt-Callant Tong.-
Neerpelt-Sasja HC-
HC Vise BM -Hurry Up-
GSGWGLVLPT V T
OCI Lions660012192145
Achilles Bog.650110232174
Bevo64119178159
HC Vise BM 64028177166
KRAS/Volendam64028170168
Aalsmeer63036185186
Hasselt63036172174
Neerpelt62135163185
Hurry Up62044162161
Callant Tong.62044153166
Sasja HC60060156197
Quintus60060145204
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 oktober

NOAV-Zwart Wit20-21
BFC 2-West Brabant26-21
V&L 2-HMS/Achilles27-26

Programma 15 oktober

Dongen-Apollo-
Wittenhorst -Bevo 3-
Hand. Venlo 2-Blerick-
GSGWGLVLPT V T
Zwart Wit330068166
BFC 2330066858
Apollo220046649
Hand. Venlo 2210125445
Blerick210124335
Bevo 3210124747
Dongen210124752
HMS/Achilles310226869
West Brabant310226276
V&L 2310227088
Wittenhorst 200204046
NOAV300306883
Bijgewerkt op: 16-10-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Pollux651016178
Rijswijk650115199
Dordrecht641113148
Berkel Rod.640212107
Gouda63121065
Roomburg62319138
Derby62319107
Forescate621371111
De IJssel620461311
Westland6123579
Dopie60060521
Groen Geel60060425
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SKF750210162150
Fiks750210127124
Nieuwerkerk74129139131
Unitas/Persp72236164147
Valto72236150155
Swift (M)73046142154
KVS/Maritiem72145139141
Sport. Trigon72054116137
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura770014154110
Tjoba760112140117
ONDO (M)74129126107
ONDO (G)73137109108
Roda73046126139
Twist72145112135
IJsselvogels7115396121
Vitesse (Ba)70070102128
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Korbatjo-KOAG-
GSGWGLVLPT V T
Maassluis770014162111
DES (D)742110126112
KOAG632189882
Weidevogels73137133141
KZ Danaiden73046113106
Atlas72145107112
Korbatjo62044106124
KVK7007098155
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Tilburg760112156115
ODO750210127110
DVS 69750210117101
GKV (H)750210117105
WION74038123111
Seolto72054101125
Erasmus71062105128
DSO (K)70070103154
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

The Dukes-Oemoemenoe-
The Hookers-Castricum RC-
LRC DIOK-DSR-C-
RC Hilversum-RC 't Gooi-
RC Waterland-ASRV Ascrum-
The Bassets-Haagsche RC-
GSPTDS
RC Hilversum525233
RC 't Gooi525203
LRC DIOK419132
The Bassets51537
Oemoemenoe51162
ASRV Ascrum511-64
Castricum RC510-8
Haagsche RC510-68
RC Waterland510-78
The Dukes59-90
The Hookers41-137
DSR-C50-222
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
E&D Taverzo418
Itass DTK '70314
Smash'70 (H)413
Salamanders412
Wijzenbeek/Westa411
Scylla 49
Hercules47
Scyedam36
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
TTC Middelburg430
Avanti 2423
Smash (M)422
US 2421
Vriendenschaar 2414
Belcrum410
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Kon. HFC-GVVV-
HHC Hardenb.-Rijnsburgse B-
IJsselmeerv.-AFC-
Katwijk-Barendrecht-
De Treffers-FC Lienden-
Excelsior M.-De Dijk asv-
Jong Sparta R-Kozakken Boys-
VVSB-Achilles'29-
TEC Tiel-FC Lisse-
GSGWGLVLPT V T
Katwijk770021203
GVVV851216149
Kon. HFC842214189
FC Lienden8422141715
IJsselmeerv.8341131210
HHC Hardenb.8413131413
Kozakken Boys8332121810
De Dijk asv8404121516
De Treffers8323111715
VVSB8242101113
Excelsior M.824210810
Barendrecht8314101620
TEC Tiel822481116
Achilles'29822481320
Rijnsburgse B721471015
FC Lisse713361215
AFC71154413
Jong Sparta R80353715
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Nootdorp-SteDoCo-
Zwaluwen Vl.-Jodan Boys-
Achilles Veen-'sGravenzande-
RVVH-Swift (A)-
FC Rijnvogels-Ter Leede-
Smitshoek-Argon-
Noordwijk-Rijsoord-
AFC-HSV Hoek-
GSGWGLVLPT V T
Noordwijk761019213
Ter Leede7412131510
HSV Hoek7412131511
Achilles Veen741213139
Rijsoord73311273
Swift (A)7331121212
SteDoCo632111157
Jodan Boys731310129
Nootdorp730491016
'sGravenzande621371210
AFC721471221
Zwaluwen Vl.61326813
FC Rijnvogels7133649
Smitshoek612351116
Argon70343513
RVVH70252414
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 oktober

ADO'20-Be Quick 1887-
Quick (H)-Westlandia-
Quick'20-EVV-
JVC Cuijk-OFC-
Dongen-OJC Rosmalen-
J Graafschap-HBS-
Jong VitesseA-UNA-
Blauw Geel'38-De Meern-
HSC'21-Hercules usv-
GSGWGLVLPT V T
UNA871022237
Jong VitesseA861119215
JVC Cuijk8512161913
Quick (H)8512161914
EVV85121686
OFC842214159
HSC'218413131214
OJC Rosmalen833212139
Hercules usv8404121516
Dongen8404121423
ADO'208242101412
Blauw Geel'388314101615
Be Quick 18878314101115
HBS8125559
De Meern81255817
J Graafschap80444513
Quick'2080353514
Westlandia810731527
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

FC Breukelen-Westlandia-
Te Werve-Zwaluwen'30-
XerxesDZB-RKAV Volendam-
Sportlust'46-Marken-
ARC-Forum Sport-
Vitesse Delft-WV/HEDW-
FC Aalsmeer-CSW-
GSGWGLVLPT V T
Sportlust'46440012115
ARC44001271
FC Aalsmeer431010113
Forum Sport43019118
RKAV Volendam421171210
WV/HEDW42026128
XerxesDZB42026109
FC Breukelen4112458
Vitesse Delft41033810
CSW4103379
Te Werve41033711
Westlandia4103359
Zwaluwen'3041033510
Marken40131919
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 oktober

Olympia-FC Boshuizen-
BMT-PSVPoortugaal-
DVV Delft-Hoogland-
Nieuwerkerk-Den Hoorn-
Spartaan'20-VOC-
Unitas-RVC'33-
GSGWGLVLPT V T
Unitas440012161
VELO4220894
Hoogland3210742
FC Boshuizen42117104
PSVPoortugaal3201657
Den Hoorn4202655
VOC4121563
Nieuwerkerk3111455
BMT3111444
Olympia4112448
Spartaan'204103369
DVV Delft40131114
RVC'3340040211
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

HVC'10-Die Haghe-
DoCoS-Honselersdijk-
TAVV-Voorschoten97-
Nieuwkoop-UVS-
CVC Reeuwijk-DSO-
RCL-Valken'68-
Lugdunum-SVC'08-
GSGWGLVLPT V T
Lugdunum440012122
Valken'6843019123
SVC'083210794
RCL42117128
Die Haghe4211753
UVS4211765
DSO4130676
HVC'1041215118
DoCoS4112467
Honselersdijk4112437
TAVV4031347
Nieuwkoop40222311
Voorschoten9730030310
CVC Reeuwijk40040214
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Naaldwijk-Duindorp-
MVV'27-Ariston'80-
Maasdijk-KMD-
Schipluiden-Verburch-
sc Monster-VELO-
MSV'71-Lyra-
GDA-Quick Steps-
GSGWGLVLPT V T
VELO431010185
sc Monster43019155
Lyra4220896
MVV'274211766
Naaldwijk3201685
KMD420261110
Quick Steps42026814
Schipluiden4121568
Duindorp4040444
Verburch4112478
GDA3021245
MSV'7140222511
Maasdijk40222410
Ariston'8040131816
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

Laakkwartier-HPSV-
Wat.Veld/GONA-DVC-
Oosterheem-Quintus-
TAC'90-Semper Altius-
OLIVEO-Vredenburch-
DHC-FC Zoetermeer-
GSGWGLVLPT V T
Vredenburch431010202
Wat.Veld/GONA33009164
Semper Altius3300993
Laakkwartier3300983
OLIVEO4211787
Concordia412151312
Quintus3111455
FC Zoetermeer4031368
Oosterheem410331217
DHC402221217
TAC'9040222816
DVC30030110
HPSV30030317
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fortuna Sit.431010174
MVV431010114
Alpense Boys43019125
Alexandria'6643019104
Spartaan'204211774
Quick Boys4202646
OJC Rosmalen42026711
Forum Sport4103367
Excelsior M.4103356
Baronie41033514
Westlandia41033413
ARC40131414
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Barendrecht440012142
Kampong42208103
sc Feyenoord42208103
JVOZ42208126
Kozakken Boys4202668
RKDVC4202648
Quick (H)4121568
VELO4112477
RKAVV41033811
Dongen41033613
VFC40222211
DHC4013138
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Spijkenisse440012197
'sGravenzande440012115
TOGB43019137
Sportlust'4643019118
VOC43019107
Jodan Boys420261211
Capelle411241012
Spartaan'20 241124813
SHO41033911
HBS41033710
Smitshoek40040514
DSO40040717
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
MVV440012121
VVV Venlo440012121
Quick (H)4301996
Roda JC4211765
Excelsior M.3111477
Fortuna Sit.3111455
Gemert4112469
Spartaan'204112447
Alexandria'664103378
Alpense B. 24103369
FC Dordrecht41033213
Spijkenisse40131510
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
TOGB440012147
sc Feyenoord43019129
Barendrecht4220873
'sGravenzande42117115
Roda'234211755
VELO4121597
Hoofddorp4121599
Westlandia41124912
UVS4112459
DHC4103358
Forum Sport4022236
ARC40040615
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSO440012153
Jodan Boys43101072
Den Hoorn430191610
RKDEO4301995
Capelle4202664
GDA420261111
Brielle4112489
Nieuwenhoorn4112479
Concordia4112447
Spartaan'20 2402221115
VFC4013149
HVV Hercules40131721
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

SVS-CWO-
Zuidland-Piershil-
Berkel-Alexandria'66-
Rhoon-Hellevoetsl.-
SSS-Neptunus/Sch.-
VDL-BVCB-
Strijen-Sparta (am)-
GSGWGLVLPT V T
Hellevoetsl.440012103
Strijen42208114
Zuidland42117109
SVS4130697
Alexandria'664130698
Sparta (am)4202698
CWO4130676
SSS4112466
Piershil4112457
Berkel4112446
Neptunus/Sch.4112447
VDL41124410
BVCB4022258
Rhoon4013115
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

't Knooppunt2-White Stones-
GSGWGLVLPT V T
Zeemacht4310101911
White Stones4310101810
't Knooppunt2530292722
HZV421172519
Leekster Eagl 421171312
Honselersdijk420261716
FC Marlene 2420261618
Texel 94 420261417
Salaam411242221
zvv Hovocubo2410332019
zvv Urk402222124
AC Kingdom501411841
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

WIK-Multicult 2-
GSGWGLVLPT V T
zvv Den Haag25500153716
Berkel5410133317
OACN Boys530293126
Lugdunum 2530292524
Stanga420261111
Tutor520361415
Watergras 3412151315
Honselersd. 2411242528
Stompwijk'9241124812
RKDEO411241117
WIK310231118
Multicult 2501411431
ASW3012-41013
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
sc Monster440012151
Berkel 2440012156
Lyra43101092
ARC430191710
DSS 24202689
SSS3111445
RKAVV3102358
Jodan Boys4103379
Brielle31022512
Quick Boys3102058
RCL 240040514
DSVP40040314
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 10 oktober

RKAVV-HBS-
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
Forum Sport0000000
HBS0000000
RKAVV0000000
VELO0000000
Bijgewerkt op: 10-10-2017 22:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 oktober

'sGravenzande-Forum Sport3-1
GSGWGLVLPT V T
HBS1100341
'sGravenzande1100331
VELO0000000
Forum Sport1001013
RKAVV1001014
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
VCN420
I Rijswijk 2416
Voerendaal416
Velo310
Zaanstad 2410
NV Dordrecht48
Sliedrecht S 248
Utrecht47
vc Krimpen26
Peelpush46
Skunk42
Taurus 231
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
d'Elft330092418
WZK321072824
Sassenheim320164126
De Kempvis320163318
ZPC Rotterdam320162516
NieMo v.Vliet320162931
WZC (SG)320161921
Z&PC De Gouwe311142425
OZV310232137
De Zeehond 73300302027
zv Westland300302030
Wave300301930
Bijgewerkt op: 19-10-2017 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS