Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule
      • Eredivisie/finale
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
      • Eredivisie/Kampioenspoule
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • BENE League
      • 1e divisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule A
      • 1e divisie periodecompetitie
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse C
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2E
    • Veld
      • 1e klasse E
      • 1e klasse F
      • 2e klasse G
  • Rugby
    • Heren
      • Lotto Ereklasse
      • Lotto Ereklasse Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2016/2017
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
    • Jeugd
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie zondag
    • Zaal
      • Heren Topklasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
    • 16-23
      • Delftse 16-23 halve finale
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GS V
Zundert/VELO952
Duinwijck BC951
DKC BC950
AviAir Almere949
BC Amersfoort940
Roosterse BC938
Victoria BC926
v. Zijderveld924
TFS Barendrecht923
Hoornse BV97
Bijgewerkt op: 25-11-2016 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
Zundert/VELO840*
AviAir Almere839#
DKC BC837#
Duinwijck BC834
BC Amersfoort825
Bijgewerkt op: 03-02-2017 15:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GW
Zundert/VELO1
DKC BC0
Bijgewerkt op: 24-03-2017 22:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
Jolly Jumpers2238298
Landslake L,2234313
DAS2234184
Lokomotief222831
Almonte222684
Green Eagles222622
Solar/Grasshoppers 22218-16
US 2218-72
Groene Uilen2216-62
Cangeroes2212-140
EBV Baros2212-230
BV Wyba222-412
Bijgewerkt op: 22-04-2017 08:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
RDC R'burg98101740K
vST S'dam97111524
Damlust Gouda94321132
Den Haag94321114
vST S'dam 295131110
Hofstad Damm.92438-10
Damlust G'da292347-22
CCR R'dam92256-8
ADC Alphen91264-22D
Naaldwijk90090-58D
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
VELO Wat.106311524KP
De Lier106221414
Hofstad Damm2104511326
MDV Monster103167-12
CCR R'dam 2102266-18
Scheveningen102175-34
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 21010002052KP
Naaldwijk 210343102
RDC R'burg 2103349-2
Den Haag 3103349-8
VELO Wat. 2102266-22
Damlust G'da3101456-22D
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
ADC Alphen 275201212KP
MDV Monster 274211010P
ADC Alphen 37322812
KDC Katwijk 2732280
DOS Delft 2722360
Den Haag 472236-10
DEZ Reeuwijk71244-8
Scheveningen271062-16
Bijgewerkt op: 03-04-2017 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam18170134580393*
Dalfsen18151231592397*
Quintus18142230533411*
VZV1881917434509*
HandbaL Venlo18711015453465*
SEW1863915416452*
V&L18621014430473=
Borhave18611113428467=
E&O1822146410538=
Kwiek1821155386557=
Bijgewerkt op: 25-02-2017 20:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Atomium'6122151631667569K
HVV'7022142630584549
Ha-STU22112924588574
Heerle221201024637631
Rapiditas221021022627591
OLIVEO22931021655670
Swift H.22921120659619
DWS22921120653646
Gemini22911219544594
GHV22901318570603
White Demons22901318499613
Westlandia22811317611635
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Ventura22211043686448
WHC Den Haag22161533470394
RHV22160632554432
Hellas 222152532608522
sc Twist22122826471428
Heerle221101122498458
HMCRaamsd.22921120507488
Westlandia 222831119449482
NEA22731217509546
ROAC2232178385511
Schipluiden2230196348538
DWS2230196431669
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hellas 318171033544415
Quintus 318131427485393
Delta Sport17103423433412
Orion Z/GSC18102622446406
Helius1893621435410
Saturnus L.1771915426445
SOSKwieksport1863915385404
Hercules 31840148387463
Celeritas1832138351447
HVOS1820164350447
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hasselt22161533638563*
Callant Tong.22152532597554*
Achilles B.22151631705606*
OCI/Lions22161531637583*
Hurry Up22112924591603
HC Vise BM 22103923610608
KV Sasja221021022591609
KRAS/Volendam22821218603571
Aalsmeer22741118554570
Bevo22731217569585
Merksem2231187553656
Quintus2230196525665
Bijgewerkt op: 04-03-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Foreholte26241149772557P1
DSVD26222246766542P2
Quintus 226211443746597
ZAP261501130660606
PSV Handbal261401228621607
Aalsmeer261401228640655
Bevo261111423610620
Gemini (Z)261111423675712
Fortissimo261021422583611
Bentelo26751419570626
Hercules26901718623664
DSS26811717619695
Hellas26801816519611
United Breda2610252486787
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BFC26211443729623KP3
Nieuwegein26180836751680
Olympia26172736736666P1
Quintus 226172736703650
DIOS261601032678621P2
Aalsmeer 326144832738697
Volendam 2261221226742699
Snelwiek R.261301326726712
Sittardia 2261111423679686
WHC Den Haag261111423636685
Havas26811717733758
EHC26811717673784
AHV Achilles26531813572688
Habo'952620244578725
Bijgewerkt op: 05-04-2017 01:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westsite22181337636491
BFC22181337634506
VOC 222151631673492
VENECO VELO22113825583584
Westlandia221201024562556
Dongen221011121528518
AES Arnhem221011121555580
Verburch22911219603634
Nieuwegein22911219546612
VHC22511611498574
OLIVEO22501710550683
MHV'812241179455593
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

VOC Amsterdam-HandbaL Venlo36-24
VZV-SEW27-23
Dalfsen-Quintus30-24
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam980122274204*
Dalfsen980121272192*
Quintus850314216191
SEW92166204268
VZV81075183248
HandbaL Venlo91175208254
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions650110206148
Aalsmeer650110170151
Quintus61052145174
AES Arnhem61052150198
Bijgewerkt op: 17-04-2017 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Nieuwegein-Aalsmeer 335-28

Programma 23 april

DIOS-Olympia'8929-23

Programma 25 april

Olympia'89-Aalsmeer 3-
Nieuwegein-DIOS-
GSGWGLVLPT V T
Nieuwegein44008129108
DIOS420249989
Aalsmeer 341032119133
Olympia'8941032105122
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Etten Leur161132364826
Houten161123355420
Rijswijk161033333216
Westland16934303716
Forescate16745253425
Groen Geel16817253933
Dordrecht16727233129
Pollux16727232830
Berkel Rod.165110161525
Dopie164210141834
HDS163211111141
Ommoord1611144961
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Swift (M)14111223291259
Excelsior (D)1483319254244
Vriendens. H1473417269238
Valto1463515296292
Sparta (N)1353513232228
DES (D)1342710220235
IJsselvogels143298262283
Vitesse (Ba)1421115242287
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DVS 6914111223298239
Korbis1471615281273
ONDO (G)1370614254262
ODO1470714258267
Kinderdijk1360712242251
Vriendens. B1451811236240
WION1451811232254
Twist1450910268283
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA14140028324227
Maassluis14110322346263
KOAG1491419323265
Reeuwijk1461713299303
ACKC1460812259269
Korbatjo1431107252298
TOGO1430116222318
Seolto1421115202284
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)1070314196153
Valto1070314206186
Albatros1070314187167
Vitesse (Ba)1060412177173
Excelsior (D)1060412166164
Fortis104159192173
Tilburg102175170204
WION1000100130204
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KCR1072116225180
Futura1071215200157
Achilles (Hg)1062214198166
VEO1061313188170
IJsselvogels103258178184
Velocitas103258171199
ONDO (G)102084173232
RAPID101092140185
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA1091019210160
ODO1061313168171
KOAG1043311181167
DES (D)1051411195182
Maassluis103349195176
VIKO104159163176
Viking103258152177
ACKC1000100150205
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura14131027330207
Velocitas14111223330252
EKVA1493221301253
Fiducia1461713239238
GKV (H)1451811251268
VZOD1431107212287
Triaz1430116219301
Dijkvogels1420124189265
Bijgewerkt op: 24-03-2017 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1155310*
RC 't Gooi1147231*
Castricum RC113375*
Haagsche RC113349*
Oemoemenoe1131-26*
The Bassets11269#
RC Waterland1126-33*
The Dukes112513#
LRC DIOK1117-93#
Amstelveen RC1116-96#
ASRV Ascrum1111-177#
The Hookers1110-262#
Bijgewerkt op: 12-01-2017 19:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

The Dukes-RC Waterland18-24
ASRV Ascrum-LRC DIOK9-0
The Hookers-Amstelveen RC11-18
GSPTDS
LRC DIOK828-22
The Dukes82613
RC Waterland823-16
ASRV Ascrum8227
Amstelveen RC81741
The Hookers816-23
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Disnierats-US6-4
Smash (M)-Scylla 25-5
De Veluwe-Vriendenschaar8-2
GS V
Disnierats1063
De Veluwe1057
Scylla 21056
US1049
Smash (M)1038
Vriendenschaar1037
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
E&D Taverzo1457
Itass DTK '701456
Smash'70 (H)1449
Scylla 1444
Salamanders1442
Wijzenbeek/Weste1435
Klimaatgr St.1434
Hilversum1419
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

DVO'32-SVV6-1
CION-Concordia2-0
DVC-PPSC0-4
MSV'71-Wanica Star15-1
Quintus-GLZ/Delfsh.8-2
AGE/GGK-VOB0-3
DHC-Semper Altius1-8
GSGWGLVLPT V T
DVO'322321116413615P2
CION2320306311814P1
PPSC231625508337
MSV'712315444910333
Quintus231436459741
VOB231346437739
Semper Altius231319407845
SVV2310112315963
Concordia236413223074
GLZ/Delfsh.234613184289
DVC234316152180
AGE/GGK2342171128123
DHC2331191034135
Wanica Star230122025143
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Vitesse Delft-Sportlust'461-0
Westlandia-Deltasport2-1
'sGravenzande-Brielle3-1
sc Feyenoord-Nootdorp2-1
Neptunus/Sch.-Forum Sport1-4
SVC'08-Voorschoten972-2
XerxesDZB-ARC2-1
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande231454475432
sc Feyenoord231355444423
Sportlust'46231175403831
Brielle231166394424
Nootdorp231085382926P1
Westlandia231067364033
Forum Sport23986353022
XerxesDZB231049343523P2
Deltasport23977343633
Vitesse Delft23878313034
ARC236314213249
SVC'08232813142248
Neptunus/Sch.232813143057
Voorschoten97234217143261
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Honselersdijk-RCL0-1
DSO-HVC'101-2
Soccer Boys-KethelSpaland4-3
Valken'68-DoCoS5-2
Te Werve-VDL2-0
sc Monster-Lyra3-1
UVS-CWO2-0
GSGWGLVLPT V T
Te Werve231733545225P1
RCL231463485026
Valken'68231328415326P2
DoCoS231328414436
CWO231157383327
HVC'10231076374636
DSO2311210353539
VDL238510293743
UVS237412253444
Lyra236710252743
sc Monster235810233141
Honselersdijk236314213044
Soccer Boys236314212945
KethelSpaland234316153561
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Die Haghe-Quick Steps3-1
Die Haghe is kampioen
Ariston'80-VELO2-4
Loosduinen-GDA0-0
Maasdijk-Houtwijk2-1
Naaldwijk-Verburch1-5
MVV'27-SEV1-2
Schipluiden-KMD3-0
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe231571524617KP1
KMD231238395333
GDA231238394348P2
Verburch231085384732
Naaldwijk23986353940
MVV'2723977344744
Schipluiden2310310334444
VELO239410316058
Ariston'80239410314342
Maasdijk238312274758
SEV237511263647
Quick Steps237412253948
Loosduinen237313243846
Houtwijk235216172954
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 april

Alphense Boys-TAC'902-3
VELO-Zwervers CVV3-0
VOC-PSVPoortugaal2-2
Nieuwerkerk-FC Boshuizen0-2
OVV-Leonidas1-3
Laakkwartier-Olympia1-4
Woerden-DRL0-0
GSGWGLVLPT V T
Leonidas231823566834P1
Alphense Boys231535485131P2
FC Boshuizen231256415635
VELO231247404937
Olympia231049343231
PSVPoortugaal23968334647
VOC23788293134
Woerden23788293641
Nieuwerkerk23779283031
OVV236611244048
Laakkwartier236512233556
DRL236413223757
TAC'90237511214247
Zwervers CVV233515143256
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 april

DVV Delft-RVC'332-4
Foreholte-RKDEO0-2
Groeneweg-DOSR3-2
Wippolder-TOGB2-1
DONK-Teylingen3-4
Den Hoorn-ROAC0-2
Concordia-Meerburg2-1
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn231481505323P2
RVC'33231346434945
TOGB231085384831
Wippolder231157384937
Foreholte231058354436
DVV Delft231058354745P1
Groeneweg23968334040
Concordia238510293338
RKDEO23779284845
Teylingen238411284456
ROAC23689262834
DOSR233119203143
Meerburg234712193553
DONK233713162750
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht201433457130P1
Excelsior M.201415434532P2
Alexandria'66201226385239
Spartaan'20201037334640
MVV20929294943
Forum Sport20857294546
Westlandia20929294955
Baronie209110284448
Alphense Boys20659233237
Quick (H)206212203448
VELO203512142750
De Treffers203314123056
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC201433456034P1
AFC'34201244405024
ADO'20201154384626P2
DEM201145375636
sc Feyenoord20956324026
RKAVV20857293529
Barendrecht20749254247
EDO hfc208111253849
VFC207310243044
Jodan Boys205411192544
'sGravenzande203512142049
UVS20231592155
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
JVOZ201631514715P1
VVV Venlo201226384834
Quick (H)201145375238
Spijkenisse201136363836P2
Quick Boys201046344740
Alexandria'6620686263533
MVV208210264453
Westlandia206410223648
FC Dordrecht205510202330
Gemert205411193042
sc Feyenoord204511173340
UNA20161392549
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.201622505819P1
VELO20956323627
Alphense B. 220956324034P2
UVS21957324131
'sGravenzande20857293334
DHC20767274539
Hoofddorp20839274043
Forum Sport20749253539
ARC20749253646
Baronie20497213241
Kloetinge215511202541
Brielle204313151542
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Excelsior M.-Jong Twente1-1
Jong AZ-GVVV3-1
Barendrecht-Jong VitesseA3-1
Kozakken Boys-AFC4-0
HHC Hardenberg-Kon. HFC1-1
Jong Sparta R-VVSB3-3
Katwijk-UNA2-3
TEC Tiel-Spakenburg2-2

Programma 23 april

De Treffers-FC Lienden4-0
GSGWGLVLPT V T
Jong AZ312263728126KP1
Kozakken Boys3115610516551
De Treffers3113117506448P2
GVVV3113810474852
Katwijk3112109464539
VVSB3112109465857
Jong Sparta R3111119446759
Excelsior M.31111010434437
Barendrecht31111010435250
Kon. HFC3111911424744
TEC Tiel3112514414863
FC Lienden3110912394848
AFC3111713395057
UNA3111515385373
Spakenburg3181013345661
Jong VitesseA3111317336170
HHC Hardenberg3171113323249
Jong Twente314720192762D
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 april

Maense-LugdunumBNO
Honselersdijk-GZV Watergr. 210-6
VCS-Multicult7-8
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk2219125813473KP1
VCS22131840131103
Maense211155389686
ASW22114737113100
GZV Watergr. 222132735131101
TPP 22210393310694
Lugdunum21939308394
RS228212267487
Multicult2283112483111
Den Haag 22261151995119
Westlandia2261151976108
MVV'272240181159105D
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RVVH 2191144374321
Brielle181044344629P1
Lyra181035333217P2
RKAVV18783292720
Oostkapelle18765271521
Jodan Boys19766272928
sc Monster18738243129
RCL 218738242627
DSVP18648222740
UDO182412102041
Quick Boys183114103558
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

J Den Bosch-De Dijk asv1-2
De Dijk is kampioen.
JVC Cuijk-UDI'19/BB4-1

Programma 23 april

Quick'20-Hercules usv1-4
OJC Rosmalen-HBS1-5
Be Quick 1887-J Graafschap5-1
OFC-Dongen1-2
EVV-Westlandia4-1
J Achilles'29-HSC'213-5
Magreb'90-Juliana'310-4
GSGWGLVLPT V T
De Dijk asv312524778336KP1
Westlandia312155678542P2
Dongen3118310565745
Hercules usv311669535546
Quick'203116510526250
Be Quick 18873116312506954
EVV3114512465442
HSC'213114413466661
JVC Cuijk3112811444749
OFC3112613425156
HBS3113216405156
OJC Rosmalen3111713394561
Magreb'903110516344773
UDI'19/BB318518283968
Juliana'31318419275066
J Graafschap317618275875
J Achilles'29317717275473
J Den Bosch315917243656
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 april

RKDEO-Wippolder-
GSGW V T
Laakkwartier0000
OLIVEO0000
RKDEO0000
Wippolder0000
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Taurus 2-Zaanstad 21-3
Velo-Gemini S2-3
VC WIK-Utrecht1-3
Sliedrecht S 2-Sovoco4-0
Dynamo Ap. 2-VCV3-1
Krimpen-VCN1-3
GSPT
VCV2283K
Krimpen2272
VCN2272
Dynamo Ap. 22270
Sliedrecht S 22267
Utrecht2252
Zaanstad 22249
Sovoco2248
Taurus 22243
Velo2241
VC WIK2238
Gemini S2225D
Bijgewerkt op: 24-04-2017 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Linge/PCG22165153241157
De Kempvis22163351263180
NieMo v.Vliet22151646247227
Z&PC De Gouwe22132741238185
d'Elft22123739195168
ZPCH21112835226197
OZV2276927158163
zv Westland21811225172209
ZPC Rotterdam22731224179209
Sassenheim22801424179211
Alkemade22421614178239
ZPC Woerden2200220141272
Bijgewerkt op: 22-04-2017 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS