Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule
      • Eredivisie/finale
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
      • Eredivisie/Kampioenspoule
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • BENE League
      • 1e divisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule A
      • Eredivisie/degradatiepoule A
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse C
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2E
      • Hoofdklasse promotieduels
    • Veld
      • 1e klasse E
      • 1e klasse F
      • 2e klasse G
  • Rugby
    • Heren
      • Lotto Ereklasse
      • Lotto Ereklasse Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2016/2017
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
    • Jeugd
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie zondag
    • Zaal
      • Heren Topklasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GS V
Zundert/VELO952
Duinwijck BC951
DKC BC950
AviAir Almere949
BC Amersfoort940
Roosterse BC938
Victoria BC926
v. Zijderveld924
TFS Barendrecht923
Hoornse BV97
Bijgewerkt op: 25-11-2016 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
Zundert/VELO840*
AviAir Almere839#
DKC BC837#
Duinwijck BC834
BC Amersfoort825
Bijgewerkt op: 03-02-2017 15:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GW
Zundert/VELO1
DKC BC0
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

EBV Baros-Solar/Grasshoppers 2-
DAS-Lokomotief-
Green Eagles-Cangeroes-
Almonte-Jolly Jumpers-
US -BV Wyba-
Landslake L,-Groene Uilen-
GSPTDS
DAS1932164
Jolly Jumpers1830236
Landslake L,1930248
Lokomotief182239
Almonte192290
Green Eagles19222
Solar/Grasshoppers 219163
Groene Uilen1914-51
US 1914-103
Cangeroes1912-115
EBV Baros2010-216
BV Wyba182-297
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
RDC R'burg98101740K
vST S'dam97111524
Damlust Gouda94321132
Den Haag94321114
vST S'dam 295131110
Hofstad Damm.92438-10
Damlust G'da292347-22
CCR R'dam92256-8
ADC Alphen91264-22D
Naaldwijk90090-58D
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
VELO Wat.106311524KP
De Lier106221414
Hofstad Damm2104511326
MDV Monster93157-8
Scheveningen102175-34
CCR R'dam 291264-22
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 21010002052KP
Naaldwijk 210343102
RDC R'burg 2103349-2
Den Haag 3103349-8
VELO Wat. 2102266-22
Damlust G'da3101456-22D
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
ADC Alphen 275201212KP
MDV Monster 274211010P
ADC Alphen 37322812
KDC Katwijk 2732280
DOS Delft 2722360
Den Haag 472236-10
DEZ Reeuwijk71244-8
Scheveningen271062-16
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam18170134580393*
Dalfsen18151231592397*
Quintus18142230533411*
VZV1881917434509*
HandbaL Venlo18711015453465*
SEW1863915416452*
V&L18621014430473=
Borhave18611113428467=
E&O1822146410538=
Kwiek1821155386557=
Bijgewerkt op: 25-02-2017 20:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Gemini-HVV'70-
OLIVEO-Atomium'61-
Swift H.-Westlandia-
Heerle-DWS-

Programma 26 maart

Ha-STU-GHV-
Rapiditas-White Demons-
GSGWGLVLPT V T
Atomium'6120150530610511
HVV'7020122626533505
Ha-STU20102822539524
Heerle20110922575570
Rapiditas2092920566541
OLIVEO2092920602609
Gemini20911019504543
DWS20821018587581
Swift H.20721116591557
GHV20801216516554
White Demons20801216451556
Westlandia20711215552575
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Heerle-HMCRaamsd.-
DWS-Westlandia 2-
WHC Den Haag-Schipluiden-
ROAC-NEA-
Ventura-Hellas 2-

Programma 26 maart

sc Twist-RHV-
GSGWGLVLPT V T
Ventura20181137593408
WHC Den Haag20151431431359
RHV20150530507400
Hellas 220142430547456
Heerle20110922452407
sc Twist20102822427391
HMCRaamsd.20821018465445
Westlandia 220731017411442
NEA20721116462493
Schipluiden2040168343479
ROAC2021175348480
DWS2020184397623
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 maart

HVOS-Saturnus L.-
Celeritas-Hercules 3-
Delta Sport-Helius-
Hellas 3-SOSKwieksport-
GSGWGLVLPT V T
Hellas 316151029484362
Quintus 317131327454360
Delta Sport16102422414393
Orion Z/GSC18102622446406
Helius1792620416391
SOSKwieksport1653813342362
Saturnus L.1661913403427
Hercules 31640128348422
Celeritas1622126318409
HVOS1610152309402
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hasselt22161533638563*
Callant Tong.22152532597554*
Achilles B.22151631705606*
OCI/Lions22161531637583*
Hurry Up22112924591603
HC Vise BM 22103923610608
KV Sasja221021022591609
KRAS/Volendam22821218603571
Aalsmeer22741118554570
Bevo22731217569585
Merksem2231187553656
Quintus2230196525665
Bijgewerkt op: 04-03-2017 20:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 maart

Hellas-ZAP23-20

Programma 25 maart

Hercules-Foreholte-
DSS-PSV Handbal-
DSVD-Hellas-
ZAP-Gemini (Z)-
United Breda-Bevo-
Quintus 2-Aalsmeer-

Programma 26 maart

Fortissimo-Bentelo-
PSV Handbal-DSVD-
GSGWGLVLPT V T
Foreholte24221145696515P1
DSVD23192240676478P2
Quintus 223190438667528
ZAP241401028604551
Aalsmeer241301126589598
PSV Handbal231201124546543
Gemini (Z)241111223623643
Fortissimo241011321535561
Bevo241001420553577
Hercules24901518580606
Bentelo23641316497555
Hellas24801616479554
DSS24711615571647
United Breda2410232447707
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Volendam 2-Quintus 2-
BFC-Havas-
Nieuwegein-Olympia-
EHC-Sittardia 2-
WHC Den Haag-AHV Achilles-

Programma 26 maart

DIOS-Aalsmeer 3-
Snelwiek R.-Habo'95-
GSGWGLVLPT V T
BFC24201341681575KP3
Olympia24162634683612P1
Nieuwegein24160832687634
Quintus 224152732642606
DIOS24150930631572P2
Aalsmeer 324124828690656
Volendam 2241121124691640
Snelwiek R.241201224669654
Sittardia 2241111223628623
WHC Den Haag241011321584624
Havas24711615671706
EHC24711615614730
AHV Achilles24531613524622
Habo'952420224526667
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

OLIVEO-Verburch-
Westsite-VENECO VELO-
Dongen-MHV'81-
Westlandia-VHC-
Nieuwegein-VOC 2-
BFC-AES Arnhem-
GSGWGLVLPT V T
Westsite20161333575463
BFC19151331539448
VOC 220131627591460
VENECO VELO20103723529527
AES Arnhem20101921509519
Westlandia201001020509509
Nieuwegein20911019501544
Dongen20811117475479
Verburch20811117545576
VHC20511411459523
OLIVEO20501510507604
MHV'811941149415502
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

SEW-VZV-
Quintus-Dalfsen-
HandbaL Venlo-VOC Amsterdam-
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam3300129368
Dalfsen320198776
Quintus220086247
HandbaL Venlo301237287
VZV300337395
SEW201124256
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

AES Arnhem-Quintus-

Programma 26 maart

Aalsmeer-OCI/Lions-
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions3300611174
Aalsmeer320148877
AES Arnhem310227399
Quintus300306789
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Houten-Bevo 2-

Programma 26 maart

Aalsmeer 2-Hercules-
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions 2321058476
Houten211035549
Bevo 2210125053
Aalsmeer 2310227376
Hercules200205361
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 maart

Westland-Etten Leur-
Ommoord-Houten-
Berkel Rod.-Dopie-
HDS-Forescate-
Dordrecht-Rijswijk-
Pollux-Groen Geel-
GSGWGLVLPT V T
Etten Leur131111344419
Houten131012314414
Westland13733243012
Forescate13733243321
Rijswijk13733242412
Groen Geel13715223529
Dordrecht13526172124
Pollux13517162126
Berkel Rod.13418131320
Dopie13328111527
HDS1321107939
Ommoord1301121551
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Swift (M)14111223291259
Excelsior (D)1483319254244
Vriendens. H1473417269238
Valto1463515296292
Sparta (N)1353513232228
DES (D)1342710220235
IJsselvogels143298262283
Vitesse (Ba)1421115242287
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DVS 6914111223298239
Korbis1471615281273
ONDO (G)1370614254262
ODO1470714258267
Kinderdijk1360712242251
Vriendens. B1451811236240
WION1451811232254
Twist1450910268283
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA14140028324227
Maassluis14110322346263
KOAG1491419323265
Reeuwijk1461713299303
ACKC1460812259269
Korbatjo1431107252298
TOGO1430116222318
Seolto1421115202284
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)750210143114
Albatros750210132117
Valto750210147135
Fortis74038141116
Excelsior (D)74038119121
Vitesse (Ba)74038120127
Tilburg71062124148
WION7007093141
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KCR761013164120
VEO750210134113
Futura74129125109
Achilles Hg73228134117
IJsselvogels73137121122
Velocitas72145120141
ONDO (G)72054116154
RAPID7007099137
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA761013136111
KOAG742110130108
Maassluis72327129113
DES (D)73137128123
Viking73137107111
ODO73137114121
VIKO72145123139
ACKC70070102143
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura14131027330207
Velocitas14111223330252
EKVA1493221301253
Fiducia1461713239238
GKV (H)1451811251268
VZOD1431107212287
Triaz1430116219301
Dijkvogels1420124189265
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KCC210125243
Avanti (P)210124643
Nic./Alfa-c.210124346
Dalto/BNApp210124352
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1155310*
RC 't Gooi1147231*
Castricum RC113375*
Haagsche RC113349*
Oemoemenoe1131-26*
The Bassets11269#
RC Waterland1126-33*
The Dukes112513#
LRC DIOK1117-93#
Amstelveen RC1116-96#
ASRV Ascrum1111-177#
The Hookers1110-262#
Bijgewerkt op: 12-01-2017 19:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

The Hookers-RC Waterland-
The Dukes-ASRV Ascrum-
Amstelveen RC-LRC DIOK-
GSPTDS
The Dukes4164
LRC DIOK415-2
RC Waterland413-8
Amstelveen RC4129
The Hookers49-1
ASRV Ascrum49-2
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Disnierats-Scylla 2-
Smash (M)-Vriendenschaar-
US-De Veluwe-
GS V
Disnierats533
Scylla 2532
De Veluwe526
US522
Smash (M)520
Vriendenschaar517
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Hilversum-Klimaatgr St.-

Programma 26 maart

Scylla -Salamanders-
GS V
E&D Taverzo1249
Itass DTK '701145
Smash'70 (H)1243
Scylla 1235
Salamanders1030
Wijzenbeek/Weste1229
Klimaatgr St.1128
Hilversum1217
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Wanica Star-Concordia-
DVO'32-AGE/GGK-
CION-MSV'71-
DVC-Quintus-
SVV-DHC-
VOB-PPSC-
Semper Altius-GLZ/Delfsh.-
GSGWGLVLPT V T
CION1917205310114P1
DVO'321917115211514P2
PPSC191324417532
MSV'71191234397730
VOB191144376534
Quintus191135368229
Semper Altius19919285740
SVV198110255052
Concordia195410192561
GLZ/Delfsh.19469183471
DVC194312151967
AGE/GGK1932141126114
DHC192116728114
Wanica Star190118022104
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Forum Sport-ARC-
Nootdorp-Brielle-
Voorschoten97-Deltasport-
Vitesse Delft-sc Feyenoord-
Westlandia-SVC'08-
'sGravenzande-XerxesDZB-
Sportlust'46-Neptunus/Sch.-
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande191153384527
Nootdorp191072372718P1
sc Feyenoord191045343319
Brielle19964333718
Sportlust'4619964333428
Deltasport19955323328
Forum Sport19775282116
XerxesDZB19838272819P2
Vitesse Delft19748252530
Westlandia19667242929
ARC196211202842
Neptunus/Sch.192611122445
SVC'08192611121637
Voorschoten97193115102549
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Honselersdijk-Te Werve-
DSO-sc Monster-
CWO-Valken'68-
DoCoS-Lyra-
KethelSpaland-HVC'10-
VDL-RCL-
UVS-Soccer Boys-
GSGWGLVLPT V T
Te Werve191333424222P1
RCL191153384324
Valken'68191126354419P2
CWO191054353122
DoCoS191126353326
HVC'1019865303729
DSO19928292832
VDL19649223036
Lyra19577222434
Honselersdijk196310212734
sc Monster19478192532
UVS195311183040
Soccer Boys194312152238
KethelSpaland193214112351
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Houtwijk-GDA-
SEV-VELO-
Die Haghe-Maasdijk-
Ariston'80-MVV'27-
Loosduinen-Schipluiden-
Quick Steps-Naaldwijk-
Verburch-KMD-
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe191171403514P1
KMD191225385024
GDA191027323742P2
MVV'2719946314137
Naaldwijk19865303432
Verburch19784293728
Ariston'8019928293733
VELO19739245249
Schipluiden19739243741
Loosduinen197210233539
Quick Steps196310213340
Maasdijk196211203952
Houtwijk195212172444
SEV194411162844
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 maart

Leonidas-DRL-
Alphense Boys-Nieuwerkerk-
VELO-Laakkwartier-
VOC-Woerden-
TAC'90-OVV-
FC Boshuizen-PSVPoortugaal-
Olympia-Zwervers CVV-
GSGWGLVLPT V T
Leonidas191513465830P1
Alphense Boys191423444424P2
FC Boshuizen191045344728
VELO191036334132
PSVPoortugaal19757263739
Woerden19757263437
Nieuwerkerk19676252826
Olympia19739242328
OVV19658233637
DRL196211203450
VOC19478192431
Laakkwartier195410193249
Zwervers CVV193511142844
TAC'90194510123041
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 maart

DVV Delft-Concordia-
Teylingen-Groeneweg-
DOSR-Meerburg-
RKDEO-RVC'33-
TOGB-ROAC-
DONK-Foreholte-
Den Hoorn-Wippolder-
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn191270434719P2
RVC'33181134363933
DVV Delft19955324134P1
Foreholte19946313930
TOGB18864303925
Wippolder19856294132
Groeneweg18666242830
ROAC19577222528
Teylingen19649223447
Concordia19559202430
RKDEO19478193641
Meerburg19478192939
DOSR192107162334
DONK18161191740
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

VELO-De Treffers-
Quick (H)-Baronie-
FC Dordrecht-Westlandia-
Spartaan'20-Excelsior M.-
Alphense Boys-Alexandria'66-
MVV-Forum Sport-
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.171214373827
FC Dordrecht171133365726P1
Alexandria'66171016314434
Westlandia17926294745
Spartaan'2017836273731
MVV17827264437
Forum Sport17746253939
Quick (H)17629203343
Alphense Boys17548192228
Baronie176110193645
VELO173311122445
De Treffers173212112546
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

AFC'34-VFC-
UVS-RKAVV-
Jodan Boys-ADO'20-
Barendrecht-EDO hfc-
sc Feyenoord-'sGravenzande-
ARC-DEM-
GSGWGLVLPT V T
ARC171322415429P1
AFC'34171124354520
ADO'20171043343920
DEM17935304531
sc Feyenoord17746253224
RKAVV17656233126
EDO hfc177010213546
VFC17638212739
Barendrecht17629203845
Jodan Boys17548192434
'sGravenzande173311121742
UVS17221381647
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Westlandia-Quick (H)-
JVOZ-Spijkenisse-
Quick Boys-Alexandria'66-
UNA-MVV-
VVV Venlo-FC Dordrecht-
Gemert-sc Feyenoord-
GSGWGLVLPT V T
JVOZ171331423712P1
Spijkenisse171124353628
Quick (H)17944314331
VVV Venlo171016314131
Quick Boys17845283834
Alexandria'6617674253125
MVV17629203244
Westlandia17548192839
FC Dordrecht17458171927
Gemert17449162532
sc Feyenoord172510112735
UNA17151182039
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

ARC-Excelsior M.-
Brielle-UVS-
Kloetinge-Hoofddorp-
Alphense B. 2-Forum Sport-
DHC-'sGravenzande-
Baronie-VELO-
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.171412435015P1
Alphense B. 217953323929
DHC16745253828
UVS16745253226
VELO17746252924
ARC17737243541
'sGravenzande17647222933
Forum Sport17548193035
Hoofddorp17539183138
Kloetinge16457171725
Brielle174211141438
Baronie16196122335
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 maart

Jong VitesseA-Barendrecht0-2
Eerder ongeldig verklaard. (was 4-4)

Programma 25 maart

AFC-Spakenburg-
Kon. HFC-GVVV-
Kozakken Boys-Barendrecht-
FC Lienden-HHC Hardenberg-
De Treffers-Katwijk-
Excelsior M.-TEC Tiel-

Programma 26 maart

UNA-VVSB-
GSGWGLVLPT V T
Jong AZ272052656922
GVVV271359444345
Kozakken Boys271269425346
VVSB251186415138
De Treffers251186415240
Excelsior M.271188414028
Katwijk271188414034
Jong Sparta R27999365754
FC Lienden25979344038
Barendrecht25898334039
Kon. HFC259610333839
AFC259610334345
TEC Tiel269314303757
Spakenburg267811295054
UNA268513294365
Jong VitesseA2710215295259
HHC Hardenberg266911272641
Jong Twente273618152454
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 maart

ASW-VCS5-8

Programma 22 maart

TPP 2-Lugdunum-

Programma 24 maart

GZV Watergr. 2-RS-
Den Haag 2-MVV'27-
Multicult-Honselersdijk-
Maense-Westlandia-
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk1917115211556K
GZV Watergr. 21913244112281
VCS2012173712195
ASW2010373310392
Maense19955328680
Lugdunum19928297785
TPP 218828268277
Multicult17638186487
Den Haag 21951131683105
Westlandia195014156296
RS184212145883
MVV'27194015115389
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

RCL 2-Lyra-
RVVH 2-Quick Boys-
Oostkapelle-RKAVV-
Barendrecht 3-Brielle-
sc Monster-UDO-
Jodan Boys-DSVP-
GSGWGLVLPT V T
Lyra171133363510
Brielle171043344526P1
RVVH 217944313520
RKAVV17782292619
Oostkapelle17854291816
sc Monster17836273521
Jodan Boys17755262625
DSVP17647223531
RCL 217638212726
Quick Boys175111164047
UDO173410132433
Barendrecht 31700170880
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 maart

UDI'19/BB-J Achilles'29-

Programma 25 maart

Quick'20-J Achilles'29-

Programma 26 maart

Westlandia-HBS-
Hercules usv-EVV-
UDI'19/BB-J Den Bosch-
Dongen-Juliana'31-
OFC-Be Quick 1887-
HSC'21-De Dijk asv-
J Graafschap-OJC Rosmalen-
JVC Cuijk-Magreb'90-
GSGWGLVLPT V T
De Dijk asv262024627030P1
Westlandia261844587636P2
Dongen261628504836
Quick'20251357444835
Be Quick 18872513210415242
Hercules usv261259414343
JVC Cuijk251078373937
HSC'212511311364847
EVV2510510354233
OJC Rosmalen269710343648
HBS2510213324047
OFC259511323847
Magreb'90258413283559
Juliana'31257414254452
UDI'19/BB237313243053
J Achilles'29266614244456
J Graafschap265615214963
J Den Bosch265615213048
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

Taurus 2-VC WIK-
VC WIK-Dynamo Ap. 2-
Zaanstad 2-Sliedrecht S 2-
Zaanstad 2-Krimpen0-4
Sovoco-VCV-
Utrecht-Krimpen-
Gemini S-Dynamo Ap. 2-
VCN-Velo-
GSPT
VCV1872
Krimpen1865
VCN1859
Dynamo Ap. 21756
Sliedrecht S 21851
Sovoco1841
Utrecht1841
Taurus 21735
Velo1835
VC WIK1730
Zaanstad 21728
Gemini S1817
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 maart

OZV-Alkemade-
GSGWGLVLPT V T
De Kempvis19151346233152
De Linge/PCG19144146208136
NieMo v.Vliet19140542209189
d'Elft19113536162142
ZPCH19112635211175
Z&PC De Gouwe19102732198160
OZV1964922130136
zv Westland19711122158192
Sassenheim19701221151175
Alkemade19421314154210
ZPC Rotterdam19341213145182
ZPC Woerden1901181117227
Bijgewerkt op: 23-03-2017 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS