Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • BENE League
      • 1e divisie
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse C
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2E
    • Veld
      • 1e klasse E
      • 1e klasse F
      • 2e klasse G
  • Rugby
    • Heren
      • Lotto Ereklasse
      • Lotto Ereklasse Kampioensgroep
      • Lotto Ereklasse Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2016/2017
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
    • Jeugd
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
      • O-19 Eredivisie Najaar
      • O-19 Eredivisie Voorjaar
      • O-17 Eredivisie Voorjaar
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie zondag
    • Zaal
      • Heren Topklasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GS V
Zundert/VELO952
Duinwijck BC951
DKC BC950
AviAir Almere949
BC Amersfoort940
Roosterse BC938
Victoria BC926
v. Zijderveld924
TFS Barendrecht923
Hoornse BV97
Bijgewerkt op: 25-11-2016 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

AviAir Almere-DKC BC-
Duinwijck BC-Zundert/VELO-

Programma 22 januari

Duinwijck BC-BC Amersfoort-
Zundert/VELO-AviAir Almere-
GSPT
DKC BC630
AviAir Almere528
Duinwijck BC626
Zundert/VELO525
BC Amersfoort618
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

BV Wyba-Cangeroes-
Green Eagles-DAS-
Almonte-EBV Baros-
US -Solar/Grasshoppers 2-
Groene Uilen-Lokomotief-
Landslake L,-Jolly Jumpers-
GSPTDS
DAS1222126
Jolly Jumpers1118165
Landslake L,1216136
Green Eagles121430
Lokomotief1214-4
Almonte121220
Groene Uilen1210-3
Solar/Grasshoppers 21210-14
US 1210-63
Cangeroes128-90
EBV Baros126-142
BV Wyba112-161
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 januari

VZV-V&L-
Quintus-Dalfsen-

Programma 21 januari

Quintus-E&O-
HandbaL Venlo-Kwiek-
VZV-Borhave-

Programma 22 januari

Dalfsen-VOC Amsterdam-
GSGWGLVLPT V T
Dalfsen13120124438284
VOC Amsterdam13120124424288
Quintus13101221385300
HandbaL Venlo1361613341324
V&L1361613317337
VZV1251611281327
SEW1442810317357
Borhave134098305353
E&O1312104282381
Kwiek1310122274413
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

Gemini-White Demons-
GHV-Westlandia-
Swift H.-Rapiditas-
Heerle-OLIVEO-

Programma 22 januari

HVV'70-Atomium'61-
Ha-STU-DWS-
GSGWGLVLPT V T
Atomium'611390418391341
HVV'701382318353327
Gemini1380516349351
DWS1362514391385
Ha-STU1361613353350
Rapiditas1252512360340
Heerle1260612342348
GHV1360712357364
White Demons1360712297359
Swift H.1342710395377
OLIVEO134189371404
Westlandia134098353366
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

Heerle-DWS-
Ventura-RHV-
NEA-Schipluiden-
ROAC-HMCRaamsd.-
WHC Den Haag-sc Twist-

Programma 22 januari

Hellas 2-Westlandia 2-
GSGWGLVLPT V T
Ventura13111123372278
WHC Den Haag13110222290215
Hellas 21391319343286
RHV1390418317261
sc Twist1381417288247
Heerle1380516292261
HMCRaamsd.1361613301282
Westlandia 2133379258291
NEA134098302339
Schipluiden134098246311
ROAC1311113215295
DWS1300130254412
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 januari

Hercules 3-SOSKwieksport-
HVOS-Orion Z/GSC-
Celeritas-Helius-
Saturnus L.-Quintus 3-
GSGWGLVLPT V T
Hellas 311101019341241
Quintus 31190218298237
Delta Sport1062214256243
Orion Z/GSC1162314284250
Helius1051411254236
Saturnus L.1150610277294
SOSKwieksport113359233235
Hercules 3114078237291
HVOS1110102209287
Celeritas1101101207282
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

OCI/Lions-KV Sasja-
Bevo-Callant Tong.-
Achilles B.-Quintus-
Hasselt-Hurry Up-
HC Vise BM -KRAS/Volendam-
Merksem-Aalsmeer-
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions17140328496439
Callant Tong.17122326474436
Hasselt17121425487434
Achilles B.17101621535484
HC Vise BM 1783619461457
KV Sasja1791719451453
Hurry Up1782718449458
Aalsmeer1754814441459
KRAS/Volendam17611013454429
Bevo17421110435457
Merksem1731137425502
Quintus1720154407507
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 januari

ZAP-Aalsmeer37-24

Programma 21 januari

Bentelo-Foreholte-
Aalsmeer-Hercules-
Hellas-United Breda-
Gemini (Z)-PSV Handbal-

Programma 22 januari

Quintus 2-DSVD-
Fortissimo-ZAP-
Bevo-DSS-
GSGWGLVLPT V T
DSVD16142030491331
Foreholte16141129468339P1
Quintus 216130326466376
PSV Handbal16100620414374
ZAP16100620409378
Aalsmeer1680816404426
Fortissimo1671815351361
Gemini (Z)1671815418439
Bentelo1644812346390
DSS16511011386429
Hercules16501110387411
Hellas16501110314365
Bevo1640128350407
United Breda1610152299477
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 18 januari

Sittardia 2-WHC Den Haag-

Programma 21 januari

Aalsmeer 3-Volendam 2-
BFC-WHC Den Haag-
Olympia-EHC-
Havas-Quintus 2-
AHV Achilles-Habo'95-
Sittardia 2-Snelwiek R.-

Programma 22 januari

DIOS-Nieuwegein-
GSGWGLVLPT V T
BFC16121325464408
DIOS16120424439369P2
Quintus 216112324447409
Nieuwegein16110522479425
Olympia16102422466417P1
Snelwiek R.16100620452422
Volendam 21681717478426
Aalsmeer 31673617459453
Sittardia 21561813397404
WHC Den Haag1560912365398
Havas1640128452488
AHV Achilles1623117349428
EHC1631127388490
Habo'951620144356454
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

Dongen-VOC 2-
AES Arnhem-VHC-
Westsite-OLIVEO-
BFC-VENECO VELO-
MHV'81-Verburch-

Programma 22 januari

Westlandia-Nieuwegein-
GSGWGLVLPT V T
Westsite13100320387316
BFC13100320358303
VOC 21381417382300
Westlandia1380516339327
Nieuwegein1371515337336
VENECO VELO1353513330339
AES Arnhem1361613325341
Verburch1351711355375
Dongen1351711294319
VHC134189310336
MHV'81133197278334
OLIVEO1320114317386
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Etten Leur11911283618
Houten11812253312
Forescate11632212816
Westland11533181711
Rijswijk11533181511
Dordrecht11524171914
Groen Geel11515162726
Pollux11416131817
Berkel Rod.11416131217
Dopie11326111420
HDS112187726
Ommoord1101101442
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

IJsselvogels-Swift (M)-
Valto-DES (D)-
Vriendens. H-Sparta (N)-
Excelsior (D)-Vitesse (Ba)-
GSGWGLVLPT V T
Swift (M)751111146123
Vriendens. H851211157131
Excelsior (D)842210138140
DES (D)73137116123
Valto82337173174
IJsselvogels83147154155
Sparta (N)62226110111
Vitesse (Ba)80171124161
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

ODO-DVS 69-
ONDO (G)-WION-
Korbis-Twist-
Kinderdijk-Vriendens. B-
GSGWGLVLPT V T
DVS 69880016178125
Korbis851211166150
ODO850310152145
Vriendens. B83056139134
Twist83056150160
WION82155128155
ONDO (G)72054122143
Kinderdijk72054125148
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

Reeuwijk-Seolto-
Maassluis-Korbatjo-
KOAG-ACKC-
RWA-TOGO-
GSGWGLVLPT V T
RWA880016176137
Maassluis870114188136
KOAG851211186142
ACKC83056140153
TOGO83056139166
Reeuwijk82155154162
Korbatjo81163135164
Seolto81163100158
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)750210143114
Albatros750210132117
Valto750210147135
Fortis74038141116
Excelsior (D)74038119121
Vitesse (Ba)74038120127
Tilburg71062124148
WION7007093141
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KCR761013164120
VEO750210134113
Futura74129125109
Achilles Hg73228134117
IJsselvogels73137121122
Velocitas72145120141
ONDO (G)72054116154
RAPID7007099137
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA761013136111
KOAG742110130108
Maassluis72327129113
DES (D)73137128123
Viking73137107111
ODO73137114121
VIKO72145123139
ACKC70070102143
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

GKV (H)-Fiducia-
Futura-EKVA-
Velocitas-Triaz-
Dijkvogels-VZOD-
GSGWGLVLPT V T
Futura880016183106
Velocitas861113180151
EKVA851211172145
Fiducia84048147142
GKV (H)83147141152
VZOD82155115158
Dijkvogels81072109146
Triaz81072121168
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1155310*
RC 't Gooi1147231*
Castricum RC113375*
Haagsche RC113349*
Oemoemenoe1131-26*
The Bassets11269#
RC Waterland1126-33*
The Dukes112513#
LRC DIOK1117-93#
Amstelveen RC1116-96#
ASRV Ascrum1111-177#
The Hookers1110-262#
Bijgewerkt op: 12-01-2017 19:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

RC Hilversum-The Bassets-
Haagsche RC-Castricum RC-
Oemoemenoe-RC 't Gooi-
GSPTDS
Castricum RC000
Haagsche RC000
Oemoemenoe000
RC 't Gooi000
RC Hilversum000
The Bassets000
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

LRC DIOK-Amstelveen RC-
ASRV Ascrum-The Dukes-
RC Waterland-The Hookers-
GSPTDS
ASRV Ascrum000
Amstelveen RC000
LRC DIOK000
RC Waterland000
The Dukes000
The Hookers000
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Smash (M)1074
Vriendensch.1071
Hilversum 21047
van Herwaarden1046
US 21042
Twenty-one Up1020
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Itass DTK '70938
E&D Taverzo934
Smash'70 (H)929
Salamanders928
Scylla 927
Klimaatgr St.925
Wijzenbeek/Weste923
Hilversum912
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
CION131210376713P1
DVO'32131201367012
VOB13922295117
Quintus13832276520
MSV'7113832275923
PPSC13823263627
Semper Altius13706214926
SVV13409122642
Concordia13337121845
DVC13328111538
GLZ/Delfsh.13328112361
DHC13211072468
AGE/GGK13211071970
Wanica Star130013-11474
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande13832272817
Nootdorp13751262012P1
Brielle13733242811
sc Feyenoord13724232516
Deltasport13634212219
Sportlust'4613634212321
Vitesse Delft13535181821
XerxesDZB13526171714
Forum Sport13454171512
Westlandia13454172322
ARC13427141826
Neptunus/Sch.13256112032
Voorschoten9713211071531
SVC'08131487927
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Te Werve13913282617P1
RCL13832273218
DoCoS13823262618
Valken'6813814252913
HVC'1013652232919
DSO13715222321
CWO13634211918
Honselersdijk13517162123
UVS13427142326
sc Monster13355141821
Lyra13346131626
VDL13337121425
Soccer Boys13328111525
KethelSpaland13111141536
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe1385029235P1
KMD13823264019
Naaldwijk13652232621
Ariston'8013706212825
Verburch13553202921
VELO13625204135
Loosduinen13616192924
Schipluiden13616192525
MVV'2713535182528
Houtwijk13427141930
GDA13427142136
Maasdijk13418132636
Quick Steps13328112033
SEV1323891933
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Leonidas131111344017P1
Alphense Boys131012312917
VELO13823263421
FC Boshuizen13724233019
Nieuwerkerk13544191915
PSVPoortugaal13526172628
Olympia13526171720
Woerden13436152129
OVV13427142226
VOC13355141825
DRL13418132536
Laakkwartier13328112439
TAC'901342792326
Zwervers CVV1323891828
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn13850292914
RVC'3313823263125
Foreholte13724233021
DVV Delft13643223126P1
TOGB13634212621
Wippolder13625203125
Concordia13535182421
Groeneweg13445161620
RKDEO13355142528
Meerburg13355142024
Teylingen13427142635
ROAC13346131821
DOSR1316691727
DONK1315781531
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht131012314821P1
Excelsior M.131003303123
Alexandria'6612813253524
Spartaan'2013733243022
Forum Sport13535183133
MVV13526173233
Westlandia13526173740
Baronie13517162930
Quick (H)13418132234
Alphense Boys13337121623
De Treffers12318102032
VELO1322981531
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC131111344521P1
ADO'2013913283517
DEM13733243221
AFC'3413724233318
RKAVV13643222718
sc Feyenoord13634212618
Jodan Boys13436152024
Barendrecht13508152937
EDO hfc13508152538
VFC13418131630
'sGravenzande13319101431
UVS13111141443
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

VVV Venlo-UNA1-1
restant .. min. bij stand 1-1.
GSGWGLVLPT V T
JVOZ131021322810P1
VVV Venlo12813253220
Quick Boys13733243223
Quick (H)13733243325
Spijkenisse12723232318
Alexandria'6612453172016
MVV13517162434
Westlandia13436151929
Gemert13346132023
FC Dordrecht13247101324
UNA1214771426
sc Feyenoord13121051727
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.131102333812P1
UVS13724232921
DHC13643223523
Alphense B. 213643222825
VELO13625202419
ARC13535182732
'sGravenzande13526172426
Hoofddorp13517162528
Kloetinge13355141318
Brielle1341813927
Forum Sport13247102231
Baronie1316691931
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 januari

Jong Twente-Jong VitesseA1-5

Programma 21 januari

GVVV-Excelsior M.-
Jong AZ-Kozakken Boys-
Katwijk-Barendrecht-
Jong Sparta R-HHC Hardenberg-
Spakenburg-De Treffers-
VVSB-FC Lienden-

Programma 22 januari

TEC Tiel-Jong Twente-
AFC-Jong VitesseA-
UNA-Kon. HFC-
GSGWGLVLPT V T
Jong AZ191342435219
AFC18954323829
Katwijk19883323222
De Treffers18873313425
GVVV19946312828
VVSB19856293429
Kozakken Boys19847283836
Excelsior M.19766272621
Barendrecht18666243127
Spakenburg18657233937
Jong VitesseA18819223739
Jong Sparta R19577224143
UNA19649223347
Kon. HFC18567213031
FC Lienden18567212527
HHC Hardenberg18468181727
TEC Tiel195212172650
Jong Twente192413101741
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 januari

ASW-Maense4-6

Programma 18 januari

Lugdunum-VCS7-10
TPP 2-MVV'275-3

Programma 20 januari

RS-Honselersdijk-
GZV Watergr. 2-Westlandia-
Multicult-Den Haag 2-
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk1110013063361P
Maense12732246250
ASW11713224940
VCS12705217757
GZV Watergr. 211623206453
TPP 212624205844
Lugdunum12606184654
Multicult11416133549
Den Haag 211317103852
Westlandia1130893756
MVV'271130883444
RS1102923462
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Brielle13832273318P1
Oostkapelle13832271710
RKAVV13670252210
RVVH 213733242514
Lyra1373324209
RCL 213535182217
sc Monster13526172117
Jodan Boys13445161622
DSVP13427141727
Quick Boys13418133134
UDO13337122425
Barendrecht 31300130752
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Dijk asv191522475422P1
Westlandia191243404627
Dongen181224383421
Quick'20181035333826
Be Quick 1887181026323930
Hercules usv19946313432
OFC19847283233
HSC'2118837273231
OJC Rosmalen19766272727
EVV18738242925
JVC Cuijk18666242630
HBS186210202734
J Graafschap18549193838
UDI'19185211172243
J Achilles'29194411163038
Juliana'31184311152838
J Den Bosch184212142034
Magreb'90183411131744
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Almere City0000000
De Graafschap0000000
FC Groningen0000000
FC Volendam0000000
NAC Breda0000000
PEC Zwolle0000000
Roda JC0000000
Vitesse A.0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 03-01-2017 02:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

FC Volendam-Vitesse A.-
NAC Breda-Almere City-
ADO Den Haag-sc Heerenveen-
PEC Zwolle-FC Groningen-
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag1100340
De Graafschap1100331
NAC Breda1100331
FC Groningen1100321
Vitesse A.0000000
sc Heerenveen0000000
Almere City1001012
PEC Zwolle1001013
Roda JC1001013
FC Volendam1001004
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

PSV-Feyenoord-
Vitesse A.-ADO Den Haag-
FC Groningen-Ajax-
FC Utrecht-AZ-
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
FC Groningen0000000
FC Utrecht0000000
Feyenoord0000000
PSV0000000
Vitesse A.0000000
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

Taurus 2-Utrecht-
Velo-Sovoco-
VC WIK-VCV-
Sliedrecht S 2-Krimpen-
Zaanstad 2-Gemini S-
Gemini S-VCN-
VCN-Dynamo Ap. 2-
GSPT
Dynamo Ap. 21238
VCV1037
Krimpen1136
Sliedrecht S 21236
VCN1235
VC WIK1229
Sovoco1328
Taurus 21023
Utrecht1020
Zaanstad 21120
Velo917
Gemini S1216
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 januari

De Linge/PCG-NieMo v.Vliet-
ZPC Rotterdam-OZV-
Z&PC de Gouwe-zv Westland-
d'Elft-De Kempvis-
ZPCH-Alkemade-
Sassenheim-ZPC Woerden-
GSGWGLVLPT V T
De Linge/PCG129303012979
ZPCH1291228146111
De Kempvis1290327135100
NieMo v.Vliet1290327132105
d'Elft127142210398
Z&PC de Gouwe1262420132102
zv Westland1250715106110
Sassenheim124081293110
OZV12336127592
ZPC Rotterdam12237995106
Alkemade12129579130
ZPC Woerden120111164146
Bijgewerkt op: 19-01-2017 11:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS