Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Play offs Eredivisie
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Eerste Divisie
      • Tweede Divisie B
      • Hoofdklasse D
      • 2e Divisie B
    • Heren
      • Eredivisie
      • Eerste divisie
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
  • Hockey
    • Heren
      • 2e klasse B
    • Dames
      • 2e klasse B
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2I
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse - Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie poule A
      • 2e divisie poule B
  • Voetbal 2015/2016
    • Zaterdag
      • Topklasse
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse B
      • 4e klasse E
    • Zondag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 3e klasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 2e divisie C
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
  • Zaalvoetbal
    • Heren
      • 1e divisie A
      • Topklasse B
GW
BV Almere0
Zundert/VELO0
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
PT
EBV Baros18
DAS18
US DS18
De Groene Uilen14
Solar/Grasshoppers14
Almonte14
Cangeroes6
Green Eagles6
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 8 februari

De Lier-VELO Wat.-
Scheveningen-Naaldwijk4-8
In winstpartijen: 0-2

Programma 11 februari

Hofstad Damm2-MDV Monster-
GSGWGLVLPTDS
Naaldwijk106131314
Hofstad Damm295221210
VELO Wat.95131110
De Lier94231010
MDV Monster93157-18
Scheveningen101183-26PO
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
CCR R'dam 295311314P
VELO Wat. 294411210P
Den Haag 293339-4
RDC R'burg 2940580
Naaldwijk 291537-4
De Lier 291355-16
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 8 februari

Damlust G'da3-MDV Monster 2-

Programma 9 februari

Den Haag 3-ADC Alphen 2-

Programma 11 februari

MDV Monster 3-KDC Katwijk 2-
GSGWGLVLPTDS
Damlust G'da3116321516
Den Haag 3106221422
MDV Monster 2105231210
ADC Alphen 210604126
DEZ Reeuwijk1141692
KDC Katwijk 2102266-18
MDV Monster 3102084-38
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

SEW-Dalfsen25-31
VOC Amsterdam-V&L35-19
Kwiek-E&O24-26
Quintus-DSS39-16
DOS-HandbaL Venlo32-21
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam15141029525326
Quintus15120324454307
Dalfsen15120324460329
V&L15102322393329
HandbaL Venlo1572616352389
DOS1570814399401
E&O1541109346425
SEW1540118346391
Kwiek1520134316461
DSS1500150280513
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

E&O-OCI/Lions 229-26
Houten-Quintus23-21
Hellas-Hurry Up23-22
HandbaL Venlo-Hercules29-31
Tachos-AHV Swift26-19
GSGWGLVLPT V T
Hurry Up18151231616445
Quintus18131427456400
E&O18103523476455
Tachos18102622490451
Houten1891819449442
Hercules1873817441466
OCI/Lions 218711015448485
AHV Swift18421210435496
Hellas18421210376470
HandbaL Venlo1822146425502
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Swift 2000-Habo'9537-35
AHV Achilles-Volendam 228-26
Bevo 2-WHC Den Haag20-31
WHC Den Haag wint de 3e periode.
Sittardia 2-Handbal R'dam22-33

Programma 7 februari

Quintus 2-Havas24-23
DIOS-Hurry Up 229-20
Aalsmeer 2-Aristos (A)29-23
GSGWGLVLPT V T
Aalsmeer 220143331603500
Handbal R'dam20151431531457
Bevo 220131627535488
Aristos (A)20121725541486
Quintus 220121725522523
DIOS20112724462448
WHC Den Haag20111823505486
Hurry Up 220110922520511
Volendam 220631115544563
Habo'9520531213512538
Sittardia 220611313497528
AHV Achilles20601412447547
Swift 200020431311510596
Havas2040168513571
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

United Breda-Foreholte22-28
Bentelo-Fortissimo13-20
DSVD-Borhave21-20
PSV Handbal-VENECO VELO28-25
SEW 2-Bevo21-26
Aalsmeer-Hellas23-19

Programma 7 februari

Quintus 2-VZV16-30
GSGWGLVLPT V T
Borhave20162234586435
DSVD20151431547451
Quintus 220151431517480
VZV20141529556436
Fortissimo20112724562518
Aalsmeer20112724527500
Foreholte20120824574561
PSV Handbal2092920466433
United Breda20631115427475
Hellas20611313453486
Bentelo20601412473559
Bevo20511411418527
SEW 22041157461550
VENECO VELO2003173444600
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 januari

BFC-Hellas 237-19
Verburch-MHV'8129-27
Gemini (Z)-Hercules24-22
Westsite-Dongen32-17
MIC-E & A23-23

Programma 24 januari

Westlandia-Nieuwegein31-27
GSGWGLVLPT V T
Gemini (Z)14112124394317
Westlandia14101321378336
BFC1491419388335
Westsite1490518374324
Hercules1481517339305
MHV'811472516345334
E & A1461713342353
MIC1451811339371
Nieuwegein1451811332393
Verburch1431107337369
Dongen1422106321354
Hellas 21421115296394
Bijgewerkt op: 24-01-2016 18:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BFC15130226476351
Olympia'8915121225481394
Snelwiek R.15101421417354
Rapiditas15100520435402
Heerle1590618442417
Westlandia1581617403416
Atomium'611580716418396
Gemini (Z)1553713393391
OLIVEO1541109411493
White Demons1540118328411
Swift H.1520134339436
Artemis'151511133401483
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OLIVEO15102322405334
RHV14101321349271
WHC Den Haag15100520325249
Heerle15100520346296
HMCRaamsd.15100520307288
sc Twist1591519333321
Westlandia 21580716324336
DWS1452712322346
Schipluiden1560912288310
ROAC1541109259288
NEA1530126308381
Saturnus/EHC1501141232378
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HVV'7015111323475360
Quintus 315111323468354
DWS14110322456375
Hellas 315110422439398
Internos1580716420423
Delta Sport1563615369374
SOSKwieksport1462614332324
sc Twist1570814364395
Dongen1551911377388
Helius1542910362411
HVOS1530126303417
Hercules 31510142345491
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Gemini (Z)15122126421341
Westlandia15111323405362
BFC15101421411353
Hercules1591519358323
Westsite1590618392343
MHV'811572616371361
E & A1561813360376
MIC1551911360399
Nieuwegein1551911356420
Verburch1541109367393
Dongen1532108349375
Hellas 21521125320424
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSHC11731244722
Ommoord11722234327
De Warande11704214623
Rijswijk11632213323
Goirle11524173528
Barendrecht11452173630
DES11515164033
Pijnacker11434153630
De IJssel11434153226
Voorne11317103443
Westland1121873139
Asvion11001101099
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alecto1090127284
Zoetermeer1090127329
Groen Geel10811252610
Etten Leur10703212915
Westland10415131721
Dopie10415131418
HDS10415131317
Rijswijk1030791022
Forescate1021771321
Berkel Rod.1021771734
Noordwijk1000100836
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Valto-Achilles27-25
RWA-Excelsior (D)15-15
Roda-Merwede13-19
DES (D)-Futura20-16
GSGWGLVLPT V T
Achilles1180316243201
Merwede1171315225193
Valto1153313233218
Excelsior (D)1142510196179
Roda1150610178206
DES (D)1150610172202
Futura112367183204
RWA113177194221
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

ONDO (M)-Maassluis23-15
Twist-Kinderdijk14-21
Korbis-Vlaardingen22-14
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)11110022213128
Maassluis1171315214188
Korbis1170414228203
Kinderdijk1170414215193
Twist1151511208194
SDO (V)102175148203
Viking102084144204
Vlaardingen1101101147204
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Weidevogels-VZOD17-15
Triaz-ZKC '3112-11
GKV (H)-Velocitas19-17
ODO-Luno23-10
GSGWGLVLPT V T
Weidevogels1191119207162
GKV (H)1180316216173
ODO1171315193165
Triaz1160512163186
Velocitas1151511216182
VZOD114078177195
ZKC '31112185164175
Luno1110102125223
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

ADO-Stormvogels (W)12-13
Korbatjo-ONDO (G)14-15
Vriendenschaar (B)-ACKC10-18
KOAG-HKC (Ha)17-17
GSGWGLVLPT V T
HKC (Ha)1191119205150
KOAG1182118210168
ONDO (G)1172216211189
Korbatjo1160512217202
Vriendenschaar (B)114169170183
Stormvogels (W)113086161211
ACKC112094177195
ADO112094135188
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Amstelveen RC-The Hookers12-21
Oemoemenoe-RC Eemland40-7
The Bassets-RC Waterland27-22
GSGWGLVLPT V T
Oemoemenoe54012513786
The Hookers5311198377
RC Waterland53021712182
The Bassets53021610581
Amstelveen RC5104996110
RC Eemland5014455161
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Salamanders18
Hercules17
Oegstgeest15
Scyedam 115
Disnierats13
Avanti12
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
DOV16
SVE15
Smash (M)15
Tempo Team15
US15
TT Zwolle14
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Capelle-Excelsior M.0-0
GSGWGLVLPT V T
Katwijk191252414221
Kozakken Boys191234394225
HHC Hardenb.191126353929
Spakenburg191045345232P1
Excelsior M.19883322221
Barendrecht19946314129
GVVV19748253432
DVS'33 Ermelo19667243938
Capelle19658232730
Rijnsburgse B19586233135
IJsselmeerv.196310212130
Scheveningen19478193031
FC Lisse19478192734
RVVH195311182036
ONS/B. Sneek195311182340
SteDoCo194411162855
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia151401424420P1
DHC151032333215
OFC151023322717
De Dijk asv15933303821
Quick (H)15834273224
ADO'2015816253519
JOS/Watergr.15636212021
RKAVV15546192624
EDO hfc15528172227
De Meern15456172431
SDO15366151517
Nieuw Utrecht153111101332
Nieuwerkerk15121251648
Leonidas15111341442
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Voorschoten97-RKAV Volendam2-2
Nootdorp-CSW Wilnis3-0
'sGravenzande-Valken'681-3
GSGWGLVLPT V T
Nootdorp151050353312
Argon15951323215
Zwaluwen'3015924293320P1
ARC15843282416
'sGravenzande15654232822
Voorschoten9715726232925
Neptunus/Sch.15483202221
Vitesse Delft15627202226
CSW Wilnis15546192227
WV/HEDW15537182929
Valken'6815429142236
Forum Sport15348131423
RKAV Volendam153210112336
Alexandria'6615121251338
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 februari

FC Boshuizen-GDA2-1
GSGWGLVLPT V T
IFC141121354110
FC Boshuizen141112343519P1
SJC13652233518
VOC14653232516
VELO13634212522
Olympia14635211926
DRL13544192021
Zwervers CVV14464182327
PSVPoortugaal14437152531
PFC14329111733
TAC'9014329111736
GDA1322981425
Wat.Veld/GONA1414971527
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

HVC'10-Lyra2-7
RCL-VDL2-0
GSGWGLVLPT V T
SVC'08151032333811
Westlandia15933302816P1
DSO15834272819
UVS15735243224
TAVV14635212319
VDL15708212628
Lyra14626202621
RCL15627203121
sc Monster15546192330
Be Fair15537181933
SEV15528171831
HVC'1014518161732
KMD14428142630
GHC154110132141
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Berkel12120036468P1
Barendrecht 2121011313512
DSVP12723232619
Brielle12534182622
Lyra12525172526
GJS12516162826
RVVH 212516162827
Oostkapelle12426141620
RKAVV12246101825
Sleeuwijk12318101334
SteDoCo 21223791935
DWO12201061238
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Berkel-Die Haghe2-0
Houtwijk-MVV'272-0
GSGWGLVLPT V T
Te Werve151113344220P1
Die Haghe15834272919
Honselersdijk15744253323
Berkel15663242720
Maasdijk15726233428
Houtwijk15636212221
Verburch15555202825
Naaldwijk15555202526
MVV'2715627202931
TAC'9015618192625
GDA15546192636
Semper Altius15519162342
DSVP15339122135
DUNO15267121529
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 februari

HMC-SEP2-2
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn151131363613P1
Wippolder151032333417
Concordia151014315025
DHL15825263020
De Ster14653232826
Full Speed15627203328
ODB15555202020
REMO15537182130
SEP15447162929
VCS15447162934
Erasmus15447162534
HDV14347131929
HMC15339122853
Taurus15231092549
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

Duindorp-KSD/Marine6-0
PGS/VOGEL-BMT3-1
Laakkwartier-HPSV4-7
VELO-Vredenburch2-0
GSGWGLVLPT V T
VELO15141043788P1
Duindorp151302395313
Loosduinen151212377018
Quick Steps151014313523
RAS15645222527
Vredenburch15636213227
PGS/VOGEL15636212731
HVV Hercules15708203645
Erasmus15618193438
KSD/Marine15438153538
GSC ESDO154110123357
HPSV15231092178
BMT15211272357
Laakkwartier15121252163
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

CION-DVC6-0
Schipluiden-PPSC5-1
restant 17 minuten bij stand 4-1.
GSGWGLVLPT V T
Schipluiden141310407313P1
Ariston'80141103334920
FC Maense13940314116
CION14824264615
DVO'3214824265327
VOB14725234531
Quintus13544193528
PPSC13409123242
MSV'7114329112239
DVC143110101968
SVV13301092545
GGK14301191963
JHR14301193486
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

vc Allvo-I Rijswijk 21-3
USV Protos-NVC0-4
vv Amsterdam-VTC Woerden3-2
Haaglanden-Velo1-3
Irene-Spaarnestad0-4
Zaanstad 3-US 23-1
GSPT
Zaanstad 31561
Velo1551
vv Amsterdam1551
I Rijswijk 21550
VTC Woerden1543
NVC1534
Spaarnestad1534
Haaglanden1427
USV Protos1526
US 21424
Irene1524
vc Allvo1520
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Vliet (SG)1210113113881
De Kempvis129212914973
ZPCH128042411093
Alkemade128042411096
OZV126242011791
Sassenheim125251790109
zv Westland1251616118112
d'Elft1251616100120
Z&PC de Gouwe124261412082
HZ Zian1240812106157
ZPC Rotterdam121110477127
De Fuut121011371165
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 februari

FC Marlene 2-Zeemacht-
WMC-Knooppunt t 2-
HV/Veerhuis-KONDO Budjang-
ZVV Urk-Arentsburg-
Texel 94-Leekster Eagl-
FCW//Schekor K.-WS-
GSGWGLVLPT V T
HV/Veerhuis141202368635
Zeemacht14923299440
WS141013288751
Knooppunt t 213805245650
Leekster Eagl14734246641
Texel 9414626206260
KONDO Budjang14536184953
Arentsburg146171681117
FC Marlene 2144010125776
ZVV Urk14329115075
FCW//Schekor K.14301193996
WMC1322955285
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 8 februari

MVV'27-ASW3-2
Watergras 2-Lugdunum-

Programma 10 februari

Ommoord-Multicult-
Westlandia-TPP 2-

Programma 12 februari

Tutor-Salaam-
Sp Den Haag 1-Transvalia/Zw-
GSGWGLVLPT V T
Salaam1410223211369
TPP 214923297644
ASW15825266051
Sp Den Haag 1138142510187
Lugdunum14815257559
Transvalia/Zw14725237170
MVV'2715717225767
Multicult14527176675
Watergras 214527176072
Westlandia14428144782
Tutor143110104964
Ommoord13021124277
Bijgewerkt op: 09-02-2016 12:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Copyright © 2016 - WOS.nl | HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)