Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Play offs Eredivisie
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Cricket
    • Heren
      • Topklasse 2
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Eerste Divisie
      • Hoofdklasse D
      • 2e Divisie B
      • Eredivisie - Kampioenspoule B
      • Eredivisie halve finales
    • Heren
      • Eredivisie
      • Eerste divisie
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • Eredivisie - Kampioenspoule
  • Hockey
    • Heren
      • 2e klasse B
    • Dames
      • 2e klasse B
  • Honkbal
    • Heren 2016
      • Overgangsklasse deel 2
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2I
    • Veld
      • Klasse 1E
      • Klasse 1F
      • Klasse 2F
      • Klasse 2G
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse - Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie poule A
      • 2e divisie poule B
  • Tennis
    • Gemengd Senioren
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse II
  • Voetbal (Betaald)
    • Eredivisie 2016 2017
      • Eredivisie 2016 2017
      • Eredivisie 2016 2017 2
  • Voetbal 2015/2016
    • Zaterdag
      • Topklasse
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse B
      • 4e klasse E
      • ZAT 1e klasse B/2e klasse C finale
    • Zondag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 3e klasse B
      • ZON Hoofdklase/1e klasse finale
      • ZON 1e klasse/2e klasse Poule 2
      • ZON 3e klasse/4e klasse finale
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Voetbal 2016/2017
    • Divisies
      • 2e divisie
      • 3e divisie zaterdag
      • 3e divisie zondag
    • Vrouwen
      • Topklasse
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse C
      • 1e klasse C
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 4e klasse B
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse A
      • 3e klasse B
      • 3e klasse C
      • 4e klasse A
      • Hoofdklasse A
    • Zondag
      • Hoofdklasse B
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 2e klasse D
      • 3e klasse A
      • 3e klasse B
      • 4e klasse A
      • 4e klasse B
      • 1e klasse A
    • Jeugd
      • O-19 Eredivisie
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-19 4e divisie B
      • O-17 Eredivisie
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
      • O-17 4e divisie C
    • Beker
      • West I poule 014
      • Groep 1 poule 014
      • Groep 1 poule 024
      • Groep 1 poule 026
      • Groep 1 poule 027
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 2e divisie C
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
  • Zaalvoetbal
    • Heren
      • Topklasse B
    • Heren 2016 2017
      • 1e divisie B
    • zaalvoetbal
      • 1e divisie B
    • 1e divisie
      • 1e divisie B
      • HOOFDKLASSE 3
    • TOPKLASSE
      • TOPKLASSE B
    • HEREN HOOFDKLASSE
      • HEREN HOOFDKLASSE
    • Zaal
      • Heren 1e divisie B
      • Dames Hoofdklasse 3
GW
Zundert/VELO1
BV Almere0
Bijgewerkt op: 10-03-2016 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
PT
Almonte30
De Groene Uilen26
DAS26
EBV Baros24
US 24
Solar/Grasshoppers22
Cangeroes8
Green Eagles8
Bijgewerkt op: 27-04-2016 04:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 juni

Hermes DVS-VOC-
Dosti United-ACC-
GSGWGLVLPT V T
Dosti United770014140
Quick (H)760112122
ACC7403886
Excelsior 207304668
HCC7304668
Hermes DVS83056610
VRA61052210
VOC71062212
Bijgewerkt op: 16-06-2016 14:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Naaldwijk106131314KP
VELO Wat.105231210
Hofstad Damm210523128
De Lier104331110
MDV Monster104159-16
Scheveningen101183-26D
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
CCR R'dam 2106311516KP
VELO Wat. 210442128P
Den Haag 21043311-2
Naaldwijk 2102539-2
RDC R'burg 2104068-2
De Lier 2101365-18D
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Damlust G'da3127321720KP
Den Haag 3127231626P
MDV Monster 212624148
ADC Alphen 212705144
DEZ Reeuwijk125161110
KDC Katwijk 2122377-26
MDV Monster 3122195-42
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam18171035631391*
Quintus18150330553356*
Dalfsen18150330570395*
V&L18102622465406*
HandbaL Venlo1872916403483*
DOS18711015467502*
SEW18701114421444=
E&O18611113429499=
Kwiek1821155381561=
DSS1800180331614=
Bijgewerkt op: 02-03-2016 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

E&O-OCI/Lions 229-26
Houten-Quintus23-21
Hellas-Hurry Up23-22
HandbaL Venlo-Hercules29-31
Tachos-AHV Swift26-19
GSGWGLVLPT V T
Hurry Up18151231616445
Quintus18131427456400
E&O18103523476455
Tachos18102622490451
Houten1891819449442
Hercules1873817441466
OCI/Lions 218711015448485
AHV Swift18421210435496
Hellas18421210376470
HandbaL Venlo1822146425502
Bijgewerkt op: 09-02-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 maart

Sittardia 2-Havas24-28
Handbal R'dam-Aristos (A)28-22
AHV Achilles-Quintus 220-22
Habo'95-Hurry Up 225-31
Swift 2000-Aalsmeer 228-34
WHC Den Haag-Volendam 232-29

Programma 20 maart

Bevo 2-DIOS27-23
GSGWGLVLPT V T
Aalsmeer 226203343804652
Handbal R'dam26201541706602
Bevo 226171835702631
Aristos (A)26152932690632
WHC Den Haag261511031663640
Hurry Up 2261501130683663
DIOS261241028590592
Quintus 2261321128657675
Sittardia 2261011521662681
Volendam 226831519711745
Habo'9526631715665715
Havas26711815688739
Swift 200026541714681788
AHV Achilles26602012573720
Bijgewerkt op: 22-03-2016 13:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Borhave26222246781553K
DSVD26211443719578
VZV26182638713551Pr.
Quintus 226181737666612
Foreholte26170934753687
Fortissimo26152932751670
Aalsmeer261221226654661
PSV Handbal26931421578582
United Breda26831519538619
Bentelo26901718609716
Hellas26811717583635
Bevo26811717567681
SEW 226611911596724
VENECO VELO2603233582821
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Olympia'8922191239741576K
BFC22190338692520
Snelwiek R.22161533631525
Atomium'6122131827622577
Rapiditas22121925615598
Heerle22112924624607
Westlandia221021022567618
OLIVEO22821218642709
Gemini (Z)22731217582580
White Demons22601612487597
Artemis'152221195570720
Swift H.2220204478624
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OLIVEO22172336596478K
WHC Den Haag22160632503351
Heerle22150730513435
HMCRaamsd.22150730485427
RHV22132728526448
sc Twist22113825475470
Westlandia 2221011121460487
ROAC22911219391422
DWS22721316492545
Schipluiden22801416417479
NEA22501710443540
Saturnus/EHC2201211324543D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HVV'7022181337732526K
DWS22180436732584
Hellas 322170534665566
Quintus 322152532675548
Internos22130926625613
sc Twist221001220540596
SOSKwieksport22831119526553
Delta Sport22731217569596
Dongen22811317542571
Helius22721316526570
HVOS2230196449642
Hercules 32220204508724D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Gemini (Z)22182238626505K
Westlandia22161533600525
Hercules22151631555472
Westsite22150730570487
BFC22131827574524
E & A221011121537540
MHV'8122921120529523
Verburch22711415508559
Nieuwegein22711415525605
Dongen22621414500551
MIC22611513511584
Hellas 22231187460620D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions14130126469326
Bevo14121125428328
Hurry Up1490518422405
Aalsmeer1480616356337
Kras/Volendam1461713414399
Quintus1431107337398
E&O1421115322431
Tachos1410132321445
Bijgewerkt op: 22-05-2016 11:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quintus44001313369*
V&L42027103106*
DOS4004178139
Bijgewerkt op: 27-04-2016 04:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GW
VOC Amsterdam2
Dalfsen1
Quintus1
V&L0
Bijgewerkt op: 22-05-2016 11:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSHC221543498740
De Warande2215254710144
Ommoord221435457749
Barendrecht221363458247
Rijswijk221057358053
De IJssel22958326350
Goirle229310306769
Pijnacker22787297458
DES228113256673
Voorne226313216389
Westland225215174884
Asvion220022023175
Bijgewerkt op: 19-06-2016 10:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alecto201622506216
Zoetermeer201523475318
Groen Geel191423445123
Etten Leur191234395221
Westland19838272832
HDS208210263143
Forescate206311212639
Dopie206212202443
Rijswijk196112192235
Berkel Rod.204412162956
Noordwijk20021821668
Bijgewerkt op: 19-06-2016 10:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 31 juli

Double Stars-The Hawks-
PT
Orioles38
Storks38
RCH/Pinguins30
Quick A'foort28
Onze Gezellen27
Euro Stars17
The Hawks16
Sparks H'lem14
Double Stars14
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Merwede14101321274221
Achilles14100420295252
Roda1471615235255
Excelsior (D)1462614267248
Valto1453613289280
DES (D)1461713222253
RWA144199237275
Futura142397232267
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)14131027271167K
Maassluis1492320271229
Korbis1491419281239
Kinderdijk1481517274241
Twist1451811244252
SDO (V)1431107206277
Viking1430116192273
Vlaardingen1421115194255
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Weidevogels14111223263217
GKV (H)14110322285216
Velocitas1481517296222
ODO1481517259221
Triaz1460812201266
VZOD1450910221247
ZKC '311431107213227
Luno1420124172294
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HKC (Ha)14121125277200
KOAG14112124276205
ONDO (G)1492320283244
Korbatjo1480616275255
Vriendenschaar (B)144199214245
ACKC1430116222244
Stormvogels (W)1430116208284
ADO1430116171249
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fiks14113025275212
WION1492320250225
Fortis1481517268231
IJsselvogels1471615229241
Albatros1453613222225
ONDO (G)143298231245
DVS 691431107212251
Korbatjo1431107225282
Bijgewerkt op: 11-06-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Pernix14101321263216
Valto1481517279274
RAPID1471615234226
Victum1471615244238
Telstar1471615222232
Tilburg1461713221232
Vitesse144199238256
DES (D)142397216243
Bijgewerkt op: 11-06-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Achilles14131027267208K
KOAG1490518252199
Vriendenschaar (B)1480616197202
Korbis1470714222210
GKV (H)1452712212215
ODO1452712197209
Weidevogels143298225254
Reeuwijk1421115174249
Bijgewerkt op: 11-06-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)14140028262161
Maassluis14100420259213
Kinderdijk1481517277231
Twist1471615229221
ACKC1461713208214
RWA1451811246250
KVK1430116171252
Triade1410132168278
Bijgewerkt op: 11-06-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Oemoemenoe1060437290204
RC Waterland1060432234157
Amstelveen RC1060432267193
The Hookers1061332161172
The Bassets1050527195186PD
RC Eemland100191142377D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Salamanders1073
Avanti1059
Pecos 11055
Hercules1046
Scyedam 11043
Disnierats1024
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Tempo Team1070
US1057
Smash (M)1049
SVE1048
DOV1040
TT Zwolle1036
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Leimonias729
Naaldwijk 1728
De Lobbelaer 1724
Zandvoort723
ALTA 1721
Rapiditas718
Leeuwenbergh714
Salland 1711
Bijgewerkt op: 11-06-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
De Metselaars740
Salland 2738
Heerhugowaard 2 733
Shot731
Berkenrode727
De Lobbelaer 2725
Naaldwijk 2721
De Gouw79
Bijgewerkt op: 11-06-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
Excelsior R.0000000
FC Groningen0000000
FC Twente0000000
FC Utrecht0000000
Feyenoord0000000
GA Eagles0000000
Heracles Alm.0000000
NEC0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
Roda JC0000000
Sparta R.0000000
Vitesse A.0000000
Willem II0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
Excelsior R.0000000
FC Groningen0000000
FC Twente0000000
FC Utrecht0000000
Feyenoord0000000
GA Eagles0000000
Heracles Alm.0000000
NEC0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
Roda JC0000000
Sparta R.0000000
Vitesse A.0000000
Willem II0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 17-06-2016 17:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.3016113594631*K
HHC Hardenb.301848585438*P2
Katwijk301767576236*P3
Kozakken Boys301668545739*
Barendrecht301659536848*
Spakenburg301389476752*P1
GVVV3013710465142*
Rijnsburgse B3011109435152
DVS'33 Ermelo3010911395753
ONS/B. Sneek3010416344363
Capelle308715313647
IJsselmeerv.308715313450
Scheveningen307914304247
SteDoCo308616304172
FC Lisse3061113294354
RVVH306420223260D
Bijgewerkt op: 17-06-2016 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia262123657539K
De Dijk asv261745556837PR
DHC261673555226
OFC261646525535PR
Quick (H)261466485138
ADO'20261268425434
De Meern267910304548
RKAVV268612303641
JOS/Watergr.268612303439
SDO2651110262730
EDO hfc266614243552D
Nieuwerkerk265813233362D
Nieuw Utrecht254219122055D
Leonidas25232082877D
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Argon261691576225K
'sGravenzande261655536329
Nootdorp261583524622
Zwaluwen'30261367455234
ARC261259414029
Voorschoten972611411374841
Forum Sport2611411373735
Vitesse Delft269512323648
Neptunus/Sch.266137313647
RKAV Volendam269314304754
WV/HEDW267712284447D
CSW Wilnis267712283343D
Valken'68268414283757D
Alexandria'6626122351888D
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
IFC241932606720K
FC Boshuizen241833576035
SJC241653537226PR
VOC241167394741
VELO241086384842
Zwervers CVV24879314550
DRL248610304245
PSVPoortugaal248412284951
Olympia247512262545
TAC'90247413253966
Wat.Veld/GONA244713193247D
PFC244416162459D
GDA243417133053D
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SVC'08261745556022K
Westlandia261655535222PR
RCL261529475131
TAVV261448464436
DSO261358445248
Lyra2612311394640
UVS2611411375047
sc Monster26989353838
HVC'102611213353947
VDL2610313333950
KMD267613274046D
Be Fair267415253357
SEV266614243248D
GHC264418163175D
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Berkel222200668311K
Barendrecht 2221723537324P3
Brielle221237395736VP1
DSVP221129355535
Oostkapelle221129354037P2
GJS221039334738
RVVH 22210210325548
Lyra228311274250
RKAVV216510233542PD
SteDoCo 2214314152869PD
Sleeuwijk223118101785D
DWO22401891774D
Bijgewerkt op: 14-05-2016 00:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Te Werve261835577739K
Die Haghe261556505232
Honselersdijk261457476341PR
Berkel261277435439
MVV'272612410405445
Maasdijk2612311395853
Verburch2611510384542
Houtwijk261079373940
Naaldwijk268612304551
GDA268612304061
Semper Altius268315273869D
DSVP267514264252
TAC'90267316243854D
DUNO2641012222552D
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Wippolder262042647527K
Den Hoorn261853596522PR
Concordia261655538238PR
ODB261367455531
DHL261349435343
VCS2611411376358
De Ster26998365351
Erasmus269512324353
Full Speed269413315058
SEP266911275046
REMO267613273751
HMC266515234985D
Taurus264517174088D
HDV263518143296D
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VELO221831579718K
Duindorp221903577422
Loosduinen221444469524PR
Quick Steps221336426140PR
Vredenburch221039335241
PGS/VOGEL221039333944
Erasmus229211294852
KSD/Marine228410285345
RAS226511233547
BMT224216142990
HPSV2233161223101
Laakkwartier221219530112
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Schipluiden2420406412018K
Ariston'80241914589735PR
FC Maense241671558534
CION241356447527
DVO'32241428448240
Quintus241356446843
VOB2411310365944
PPSC2411112346258
MSV'71245415193873
SVV246117193874
DVC2441191331108
JHR244020950146
GGK243021927132
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SJC2200661PR
Rohda Raalte2002016
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia1100320
BVCB1001002
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hillegom sv1100353
TOGB1001035
Bijgewerkt op: 01-07-2016 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Stolwijk11003101H
HMC10010110D
Bijgewerkt op: 01-07-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
AFC0000000
Barendrecht0000000
De Treffers0000000
Excelsior M.0000000
FC Lienden0000000
GVVV0000000
HHC Hardenberg0000000
Jong AZ0000000
Jong Sparta R0000000
Jong Twente0000000
Jong VitesseA0000000
Katwijk0000000
Kon. HFC0000000
Kozakken Boys0000000
Spakenburg0000000
TEC0000000
UNA0000000
VVSB0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ASWH0000000
Capelle0000000
DVS'33 Ermelo0000000
FC Lisse0000000
FC Rijnvogels0000000
Harkemase B.0000000
Huizen0000000
IJsselmeerv.0000000
J Almere City0000000
J Groningen0000000
Jong Volendam0000000
ODIN'590000000
ONS/BOSOSneek0000000
Quick Boys0000000
Rijnsburgse B0000000
Scheveningen0000000
SteDoCo0000000
VVOG0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Be Quick 18870000000
De Dijk asv0000000
Dongen0000000
EVV0000000
HBS0000000
HSC'210000000
Hercules usv0000000
J Achilles'290000000
J Den Bosch0000000
J Graafschap0000000
JVC Cuijk0000000
Juliana'310000000
Magreb'900000000
OFC0000000
OJC Rosmalen0000000
Quick'200000000
UDI'190000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Barendrecht0000000
Buitenveldert0000000
DTS Ede0000000
Eldenia0000000
Jong ADO DH0000000
Jong Telstar0000000
RKHVV0000000
RVVH0000000
Saestum0000000
Ter Leede0000000
Wartburgia0000000
Woezik0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
AGE/GGK0000000
CION0000000
Concordia0000000
DHC0000000
DVC0000000
DVO'320000000
GLZ/Delfsh.0000000
MSV'710000000
PPSC0000000
Quintus0000000
SVV0000000
Semper Altius0000000
VOB0000000
Wanica Star0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DUNO0000000
De Ster0000000
Duindorp0000000
Erasmus0000000
GSC ESDO0000000
HPSV0000000
HVV Hercules0000000
Haagse Hout0000000
Laakkwartier0000000
Madestein0000000
PGS/VOGEL0000000
RAS0000000
TAC'900000000
Vredenburch0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
ARC0000000
Brielle0000000
Deltasport0000000
Forum Sport0000000
Neptunus/Sch.0000000
Nootdorp0000000
SVC'080000000
Sportlust'460000000
Vitesse Delft0000000
Voorschoten970000000
Westlandia0000000
XerxesDZB0000000
sc Feyenoord0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
CWO0000000
DSO0000000
DoCoS0000000
HVC'100000000
Honselersdijk0000000
KethelSpaland0000000
Lyra0000000
RCL0000000
Soccer Boys0000000
Te Werve0000000
UVS0000000
VDL0000000
Valken'680000000
sc Monster0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BSC'680000000
CVC Reeuwijk0000000
Floreant0000000
Koudekerk0000000
LSVV'700000000
Linschoten0000000
Lugdunum0000000
Nieuwkoop0000000
Perkouw0000000
SIVEO'600000000
Schoonhoven0000000
WDS0000000
Zevenhoven0000000
Zwammerdam0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Ariston'800000000
Die Haghe0000000
GDA0000000
Houtwijk0000000
KMD0000000
Loosduinen0000000
MVV'270000000
Maasdijk0000000
Naaldwijk0000000
Quick Steps0000000
SEV0000000
Schipluiden0000000
VELO0000000
Verburch0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Berkel0000000
DSVP0000000
DWO0000000
Excelsior R.0000000
HBSS0000000
Leonidas0000000
Lombardijen0000000
SVS0000000
Sparta (AV)0000000
Spartaan'200000000
VVOR0000000
Victoria'040000000
Zestienhoven0000000
Zwervers IJVV0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Blauw Zwart0000000
FC Rijnland0000000
Football Fac.0000000
KSD/Marine0000000
Leiden0000000
Oegstgeest0000000
Oosterheem0000000
Roodenburg0000000
UDO0000000
VVSB0000000
Van Nispen0000000
WVC0000000
Wassenaar0000000
Woubrugge0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Achilles Veen0000000
Ajax afc0000000
Argon0000000
DFS0000000
FC Breukelen0000000
HSV Hoek0000000
Haaglandia/SW0000000
Jodan Boys0000000
Noordwijk0000000
RVVH0000000
Sliedrecht0000000
Smitshoek0000000
Spijkenisse0000000
Swift (A)0000000
Ter Leede0000000
Zwaluwen Vl.0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Blauw Geel'380000000
Chevremont0000000
DESO0000000
DHC0000000
DOSKO0000000
EHC/Heuts0000000
Gemert0000000
Gestel0000000
Groene Ster0000000
Halsteren0000000
IFC0000000
Oss 19200000000
Quick (H)0000000
RKAVV0000000
RKSV Nuenen0000000
Vlissingen0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alphense Boys0000000
DRL0000000
FC Boshuizen0000000
Laakkwartier0000000
Leonidas0000000
Nieuwerkerk0000000
OVV0000000
Olympia0000000
PSVPoortugaal0000000
TAC'900000000
VELO0000000
VOC0000000
Woerden0000000
Zwervers CVV0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Concordia0000000
DONK0000000
DOSR0000000
DVV Delft0000000
Den Hoorn0000000
Foreholte0000000
Groeneweg0000000
Meerburg0000000
RKDEO0000000
ROAC0000000
RVC'330000000
TOGB0000000
Teylingen0000000
Wippolder0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Antibarbari
BMT
Charlois
Excelsior'20
GDA
GLZ/Delfsh.
HVV
Kocatepe
OHVV
Spartaan'20
VFC
VUC
Wat.Veld/GONA
Wilhelmus
XerxesDZB
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ASC0000000
Alphen0000000
FC Aalsmeer0000000
FC Rijnland0000000
KDO0000000
Kickers'690000000
MMO0000000
Nicolaas Boys0000000
SJZ0000000
Stompwijk'920000000
Van Nispen0000000
Voorschoten970000000
WVC0000000
Warmunda0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DHL0000000
De Ster0000000
Erasmus0000000
FC Zoetermeer0000000
Full Speed0000000
GSC ESDO0000000
Gr Wil.II/VAC0000000
KethelSpaland0000000
ODB0000000
OLIVEO0000000
REMO0000000
SEP0000000
VCS0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ASW0000000
Altior0000000
Bernardus0000000
DIOS0000000
Delfia0000000
Floreant0000000
GOL Sport0000000
Leidsche Boys0000000
Moordrecht0000000
RKDES0000000
Roodenburg0000000
SVH0000000
Taurus0000000
VEP0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Blankenburg0000000
COAL0000000
Escamp0000000
FC Pretoria R0000000
HDV0000000
HMC0000000
HWD0000000
Madestein0000000
SVV0000000
Steeds Hooger0000000
Toofan0000000
Victoria'040000000
WIK0000000
Wanica Star0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
AFC'340000000
Assendelft0000000
DEM0000000
EDO hfc0000000
Elinkwijk0000000
Fortuna Worm.0000000
Hillegom sv0000000
Legmeervogels0000000
Nieuw Utrecht0000000
Purmersteijn0000000
SO Soest0000000
VSV0000000
Velsen0000000
Zeeburgia0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Achilles'290000000
Ajax0000000
FC Twente0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
Telstar0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alcmaria Vic.
De Zweef
Eldenia
FC Berghuizen
Hoogland
Purmerland
RKDEO
Rigtersbleek
SDO
Velsen
WVC
Witkampers
Bijgewerkt op: 06-07-2016 16:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alcmaria Vic.
De Zweef
Eldenia
FC Berghuizen
Hoogland
Purmerland
RKDEO
Rigtersbleek
SDO
Velsen
WVC
Witkampers
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
FC Utrecht0000000
FC Volendam0000000
Feyenoord0000000
NEC/FC Oss0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
Roda JC0000000
Sparta R.0000000
Vitesse A.0000000
Willem II0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alexandria'66
Alphense Boys
Baronie
De Treffers
Excelsior M.
FC Dordrecht
Forum Sport
MVV
Quick (H)
Spartaan'20
VELO
Westlandia
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
ADO'20
AFC'34
ARC
Barendrecht
DEM
EDO hfc
Jodan Boys
RKAVV
UVS
VFC
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DHC
DSO
HBS
Haaglandia/SW
RCL
Smitshoek
Spart.'20 2
Spijkenisse
Sportlust'46
TOGB
Ter Leede
Voorschoten97
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
Almere City0000000
FC Emmen0000000
FC Groningen0000000
FC Utrecht0000000
FC Volendam0000000
Feyenoord0000000
NEC/FC Oss0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
Sparta R.0000000
Vitesse A.0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alexandria'66
FC Dordrecht
Gemert
JVOZ
MVV
Quick (H)
Quick Boys
Spijkenisse
UNA
VVV/Helm. Sp.
Westlandia
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
ARC
Alphense B. 2
Baronie
Brielle
DHC
Excelsior M.
Forum Sport
Hoofddorp
Kloetinge
UVS
VELO
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Capelle
DSO
Haaglandia/SW
Jodan Boys
Nieuwenhoorn
RKDEO
Smitshoek
Spart.'20 2
TOGB
VFC
VOC
Voorschoten97
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hillegom sv0000000
Overbos0000000
Teylingen0000000
UVS za.0000000
Bijgewerkt op: 25-07-2016 13:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hillegom sv0000000
Overbos0000000
Teylingen0000000
UVS za.0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Boshuizen zo.0000000
Foreholte0000000
Valken'680000000
Voorsch.97 za 0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Laakkw. zo.0000000
SVC'080000000
Te Werve0000000
VUC0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSO0000000
Nootdorp0000000
RKDEO0000000
TOGB0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
Zaanstad 32288
Velo2280
I Rijswijk 22277
vv Amsterdam2268
Spaarnestad2251
VTC Woerden2251
NVC2250
USV Protos2243
Haaglanden2242
US 22239
Irene2236
vc Allvo2235
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Vliet (SG)22182256247158
Alkemade22160648213180
De Kempvis22142644256168
ZPCH22141743217173
Z&PC de Gouwe22123739229162
OZV22103933203174
d'Elft22103933189196
Sassenheim22841028189198
zv Westland22811325216217
ZPC Rotterdam22431515153225
HZ Zian22501715198291
De Fuut2220206129297
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Salaam22163351158102K
Sp Den Haag 122151646172127VP2
TPP 22213364211479P1
Lugdunum22122838117100
ASW2210210328687
MVV'2722102103294100
Multicult2294931114113
Watergras 222931030106117
Westlandia2292112985123
Transvalia/Zw22921128112138PD
Tutor224216148397D
Ommoord221417771129D
Bijgewerkt op: 08-07-2016 10:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Amicitia
Arentsburg
Be'79
FC Eindhoven 2
Fermonia Boys
Jogadores CF
LZV/Kuypers
PFC/Pro Sport
Salaam
ZVG/Cagemax
ZVVM/Campus
zvv Den Haag
Bijgewerkt op: 14-07-2016 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Amicitia
Arentsburg
Be'79
FC Eindhoven 2
Fermonia Boys
Jogadores CF
LZV/Kuypers
PFC/Pro Sport
Salaam
ZVG/Cagemax
ZVVM/Campus
zvv Den Haag
Bijgewerkt op: 15-07-2016 19:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Amicitia
Arentsburg
Be'79
FC Eindhoven 2
Fermonia Boys
Jogadores CF
LZV/Kuypers
PFC/Pro Sport
Salaam
ZVG/Cagemax
ZVVM/Campus
zvv Den Haag
Bijgewerkt op: 27-07-2016 22:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ARC
Barendrecht
Berkel
Bristol Team
HBSS
Lugdunum
Maz. Stars
Maz. Stars 2
Pernis 2
RKAVV
RS 1
TPP
zvv Den Haag
Bijgewerkt op: 27-07-2016 22:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASW
Honselersdijk
Lugdunum
MVV'27
Maense
Multicult
RS 1
TPP 2
VCS
Watergras 2
Westlandia
Zvv Den Haag2
Bijgewerkt op: 27-07-2016 22:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASW 2
Brielle
HMC 1
LSVV'70
Multicult 2
OACN Boys
Ommoord
RKDEO
Salaam 2
Stompwijk'92
Transvalia/Zw
Tutor
WIA 1
ZVV Den Haag3
Bijgewerkt op: 27-07-2016 22:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Amicitia0000000
Arentsburg0000000
Be'79 0000000
FC Eindhoven 20000000
Fermonia Boys0000000
Jogadores CF0000000
LZV/Kuypers0000000
PFC/Pro Sport0000000
Salaam0000000
ZVG/Cagemax0000000
ZVVM/Campus0000000
zvv Den Haag0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
Barendrecht0000000
Berkel0000000
Bristol Team0000000
HBSS0000000
Lugdunum0000000
Maz. Stars0000000
Maz. Stars 20000000
Pernis 20000000
RKAVV0000000
RS 10000000
TPP0000000
zvv Den Haag0000000
Bijgewerkt op: 28-07-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS