Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • BENE League
      • 1e divisie
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse C
  • Korfbal
    • Veld
      • 1e klasse E
      • 1e klasse F
      • 2e klasse G
  • Rugby
    • Heren
      • Lotto Ereklasse
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2016/2017
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
    • Jeugd
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie zondag
    • Zaal
      • Heren Topklasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A

Programma 1 oktober

Roosterse BC-Hoornse BV-
TFS Barendrecht-DKC BC-
Zundert/VELO-Victoria BC-
BC Amersfoort-Duinwijck BC-

Programma 2 oktober

AviAir Almere-v. Zijderveld-
GS V
Zundert/VELO425
Duinwijck BC423
AviAir Almere422
DKC BC421
BC Amersfoort418
Victoria BC418
Roosterse BC414
TFS Barendrecht411
v. Zijderveld48
Hoornse BV40
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Jolly Jumpers-Cangeroes-
BV Wyba-Lokomotief-
Almonte-DAS-
Groene Uilen-Solar/Grasshoppers 2-

Programma 2 oktober

Green Eagles-Landslake L,-
US -EBV Baros-
GSGWGLVLPT V T
DAS22004124102
Jolly Jumpers110026254
EBV Baros110026056
Cangeroes21012156141
Solar/Grasshoppers 221012132118
Groene Uilen21012150148
Almonte21012110108
US 21012127133
Lokomotief21012120130
Green Eagles100105263
BV Wyba100105879
Landslake L,20020104123
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Kwiek-HandbaL Venlo-
V&L-SEW-
E&O-Quintus-
Borhave-VZV-
VOC Amsterdam-Dalfsen-
GSGWGLVLPT V T
Dalfsen4400812883
VOC Amsterdam4400813087
VZV4301610395
HandbaL Venlo4211510289
Quintus421159895
V&L420249598
Borhave4103293110
E&O4103282117
SEW400408396
Kwiek4004088132
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Rapiditas-Heerle-
DWS-OLIVEO-
White Demons-Swift H.-
GHV-HVV'70-

Programma 2 oktober

Westlandia-Gemini-
GSGWGLVLPT V T
Atomium'610000000
DWS0000000
GHV0000000
Gemini0000000
HVV'700000000
Ha-STU0000000
Heerle0000000
OLIVEO0000000
Rapiditas0000000
Swift H.0000000
Westlandia0000000
White Demons0000000
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

RHV-WHC Den Haag-
GSGWGLVLPT V T
DWS0000000
HMCRaamsd.0000000
Heerle0000000
Hellas 20000000
NEA0000000
RHV0000000
ROAC0000000
Schipluiden0000000
Ventura0000000
WHC Den Haag0000000
Westlandia 20000000
sc Twist0000000
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Celeritas0000000
Delta Sport0000000
HVOS0000000
Helius0000000
Hellas 30000000
Hercules 30000000
Orion Z/GSC0000000
Quintus 30000000
SOSKwieksport0000000
Saturnus L.0000000
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Bevo-Achilles B.-
Aalsmeer-HC Vise BM -
Quintus-OCI/Lions-
KRAS/Volendam-Hasselt-
KV Sasja-Hurry Up-

Programma 2 oktober

OCI/Lions-Aalsmeer-
Hurry Up-KRAS/Volendam-
Achilles B.-Callant Tong.-
Callant Tong.-Merksem-
Hasselt-Bevo-
HC Vise BM -KV Sasja-
Merksem-Quintus-
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions44008113101
Hasselt43107126100
KV Sasja43016105103
Hurry Up4211510999
Callant Tong.4211510199
Achilles B.42024125122
HC Vise BM 42024111108
Bevo41123117118
Aalsmeer41123105106
KRAS/Volendam41032105101
Merksem4013199126
Quintus4004088121
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Quintus 2-Foreholte-
PSV Handbal-Aalsmeer-
United Breda-ZAP-
Fortissimo-Bevo-
DSS-Hellas-
GSGWGLVLPT V T
Foreholte330068657
DSVD321058663
Bentelo321056760
Quintus 2320148571
PSV Handbal320147464
Fortissimo320147466
ZAP320147974
Aalsmeer310227177
Hellas310225865
DSS310227080
Gemini (Z)310227689
Bevo310226377
Hercules300306377
United Breda300305385
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

WHC Den Haag-EHC-
Habo'95-Aalsmeer 3-
Olympia-Sittardia 2-
Nieuwegein-BFC-
Snelwiek R.-AHV Achilles-
GSGWGLVLPT V T
Snelwiek R.330068663
DIOS330068169
Olympia321058268
Quintus 2321058069
Nieuwegein320148274
BFC320148279
WHC Den Haag320146769
Volendam 2310227172
Havas310227376
Habo'95310226976
Aalsmeer 3310227791
EHC300306572
Sittardia 2300306678
AHV Achilles300305782
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

VOC 2-Westlandia-
Verburch-BFC-
AES Arnhem-MHV'81-
Nieuwegein-Westsite-

Programma 2 oktober

VHC-Dongen-
VENECO VELO-OLIVEO-
GSGWGLVLPT V T
AES Arnhem0000000
BFC0000000
Dongen0000000
MHV'810000000
Nieuwegein0000000
OLIVEO0000000
VENECO VELO0000000
VHC0000000
VOC 20000000
Verburch0000000
Westlandia0000000
Westsite0000000
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 2 oktober

Dopie-Rijswijk-
HDS-Houten-
Groen Geel-Ommoord-
Dordrecht-Etten Leur-
GSGWGLVLMP V T
Houten33000151
Rijswijk3300040
Etten Leur32100124
Forescate3210074
Dopie3201064
Pollux3201065
Westland3111075
Groen Geel3111064
Dordrecht3003027
Berkel Rod.3003028
HDS30030110
Ommoord30030117
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Fortis-Excelsior (D)-
Tilburg-ONDO (M)-
Valto-Vitesse (Ba)-
WION-Albatros-
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)430168062
Albatros430167964
Valto430168577
Excelsior (D)430166256
Vitesse (Ba)420246772
Fortis410327576
Tilburg410326883
WION400405985
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Achilles Hg-KCR-
IJsselvogels-ONDO (G)-
RAPID-Futura-
VEO-Velocitas-
GSGWGLVLPT V T
KCR440088965
Futura430167159
Achilles Hg421157966
IJsselvogels421156862
Velocitas420248074
VEO420247273
RAPID400405978
ONDO (G)400405697
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

ACKC-Maassluis-
DES (D)-RWA-
ODO-Viking-
VIKO-KOAG-
GSGWGLVLPT V T
RWA431078060
ODO431076256
KOAG421156762
VIKO420248079
DES (D)420246772
Maassluis411237165
Viking410325460
ACKC400405784
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 2 oktober

The Bassets-Castricum RC-
GSPTDS
RC Hilversum31588
RC 't Gooi31457
RC Waterland31034
Haagsche RC38-15
LRC DIOK36-6
Castricum RC256
The Bassets254
The Dukes35-2
ASRV Ascrum35-31
The Hookers34-50
Oemoemenoe34-56
Amstelveen RC32-29
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Hilversum 2-van Herwaarden-
US 2-Smash (M)-
Vriendensch.-Twenty-one Up-
GS V
Vriendensch.213
van Herwaarden213
Hilversum 2211
Smash (M)211
US 227
Twenty-one Up25
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Westa-Itass DTK '70-
Hilversum-Salamanders-
Smash'70 (H)-Klimaatgr St.-
GS V
E&D Taverzo29
Scylla 26
Itass DTK '7015
Klimaatgr St.13
Salamanders13
Smash'70 (H)12
Hilversum11
Westa11
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

MSV'71-CION-
PPSC-VOB-
Quintus-DVC-
AGE/GGK-DVO'32-
GLZ/Delfsh.-Semper Altius-
Concordia-Wanica Star-
DHC-SVV-
GSGWGLVLPT V T
VOB440012224
CION440012216
DVO'3243019104
PPSC43019139
MSV'71421171312
SVV42026914
Quintus3111496
DVC4112457
DHC411241215
AGE/GGK41124410
Concordia4031349
GLZ/Delfsh.40222712
Wanica Star30030011
Semper Altius40040414
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Deltasport-Voorschoten97-
Neptunus/Sch.-Sportlust'46-
SVC'08-Westlandia-
ARC-Forum Sport-
Brielle-Nootdorp-
XerxesDZB-'sGravenzande-
sc Feyenoord-Vitesse Delft-
GSGWGLVLPT V T
Nootdorp44001282
Brielle431010101
Westlandia4220861
Deltasport4220884
'sGravenzande3120565
SVC'084121565
sc Feyenoord4121577
ARC4112458
Sportlust'464031356
XerxesDZB4103345
Forum Sport4031335
Vitesse Delft4022236
Voorschoten973012128
Neptunus/Sch.40131414
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Soccer Boys-UVS-
Valken'68-CWO-
Te Werve-Honselersdijk-
Lyra-DoCoS-
HVC'10-KethelSpaland-
sc Monster-DSO-
RCL-VDL-
GSGWGLVLPT V T
Te Werve3300951
DoCoS4301972
HVC'1042208104
RCL4220863
CWO4211786
DSO4211753
VDL4130664
Valken'684202654
UVS4112467
Soccer Boys4103348
Honselersdijk4103349
sc Monster4022247
Lyra4022217
KethelSpaland3003028
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

KMD-Verburch-
VELO-SEV-
Maasdijk-Die Haghe-
Naaldwijk-Quick Steps-
MVV'27-Ariston'80-
GDA-Houtwijk-
Schipluiden-Loosduinen-
GSGWGLVLPT V T
Verburch431010121
VELO431010166
Die Haghe43101091
KMD42117118
Quick Steps4211787
Schipluiden4202688
Maasdijk420261113
SEV4112479
Houtwijk4112457
Naaldwijk41124912
MVV'2741124610
Loosduinen41033710
Ariston'8041033613
GDA40131313
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 2 oktober

Nieuwerkerk-Alphense Boys-
OVV-TAC'90-
Laakkwartier-VELO-
DRL-Leonidas-
PSVPoortugaal-FC Boshuizen-
Woerden-VOC-
Zwervers CVV-Olympia-
GSGWGLVLPT V T
Leonidas440012166
FC Boshuizen43019106
Nieuwerkerk4211797
DRL4211787
Woerden421171010
Alphense Boys4211788
PSVPoortugaal42026108
Zwervers CVV4121577
VOC4121556
Olympia4112456
TAC'904112479
OVV4103349
VELO40131610
Laakkwartier40131511
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 2 oktober

Foreholte-DONK-
Groeneweg-Teylingen-
Wippolder-Den Hoorn-
Meerburg-DOSR-
ROAC-TOGB-
RVC'33-RKDEO-
Concordia-DVV Delft-
GSGWGLVLPT V T
DVV Delft431010105
RVC'334301995
Den Hoorn4220885
Wippolder42117106
Concordia4211775
TOGB42026117
Foreholte4121586
ROAC4121534
Meerburg4112456
RKDEO4112469
Groeneweg4112449
Teylingen41033813
DOSR4103349
DONK4022237
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Forum Sport-MVV-
Alexandria'66-Alphense Boys-
Westlandia-FC Dordrecht-
Baronie-Quick (H)-
De Treffers-VELO-
Excelsior M.-Spartaan'20-
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht440012147
Quick (H)43101063
Alexandria'663201676
Baronie4202685
Spartaan'204202688
Excelsior M.42026810
VELO4112499
Westlandia4112478
Alphense Boys4112445
Forum Sport4112469
De Treffers3102367
MVV40131511
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

EDO hfc-Barendrecht-
RKAVV-UVS-
ADO'20-Jodan Boys-
DEM-ARC-
'sGravenzande-sc Feyenoord-
VFC-AFC'34-
GSGWGLVLPT V T
DEM431010155
ARC4310101610
AFC'344211776
Barendrecht3201686
EDO hfc420261110
ADO'204202676
'sGravenzande4202658
RKAVV4121567
sc Feyenoord4112454
VFC41033510
Jodan Boys3012115
UVS40131514
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Alexandria'66-Quick Boys-
sc Feyenoord-Gemert-
Spijkenisse-JVOZ-
FC Dordrecht-VVV Venlo-
Quick (H)-Westlandia-
MVV-UNA-
GSGWGLVLPT V T
JVOZ440012113
Quick Boys43019116
VVV Venlo43019117
Westlandia4211767
Alexandria'663120553
FC Dordrecht4121575
Quick (H)3111467
MVV41124713
Spijkenisse3021245
UNA4022258
Gemert40131610
sc Feyenoord3003049
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Hoofddorp-Kloetinge-
VELO-Baronie-
Excelsior M.-ARC-
'sGravenzande-DHC-
UVS-Brielle-
Forum Sport-Alphense B. 2-
GSGWGLMPPT V T
Excelsior M.440012131
DHC431010135
UVS4300984
Alphense B. 24210774
ARC4210787
Kloetinge4120556
VELO4110465
Hoofddorp4110489
Forum Sport41104911
'sGravenzande4110459
Baronie40101311
Brielle40000215
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Barendrecht-Kozakken Boys-
GVVV-Kon. HFC-
Spakenburg-AFC-
VVSB-UNA-
HHC Hardenberg-FC Lienden-
Katwijk-De Treffers-
TEC Tiel-Excelsior M.-

Programma 2 oktober

Jong AZ-Jong VitesseA-
GSGWGLVLPT V T
Kozakken Boys742114168
Jong AZ742114158
AFC7412131715
VVSB741213119
GVVV73311298
Spakenburg7322111814
Katwijk725011106
UNA7322111114
Jong VitesseA7313101814
De Treffers723291111
Excelsior M.7223888
Barendrecht714271011
FC Lienden721471012
TEC Tiel721471114
Kon. HFC713361014
Jong Sparta R71336914
Jong Twente71245613
HHC Hardenberg70434815
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 september

Multicult-ASW3-5

Programma 28 september

Lugdunum-MVV'273-1
TPP 2-Westlandia6-1

Programma 30 september

RS-VCS-
GZV Watergr. 2-Den Haag 2-
Honselersdijk-Maense-
GSGWGLVLPT V T
TPP 233009154
ASW32107139
Honselersdijk22006155
Maense2110498
Den Haag 22101376
VCS21013912
Multicult31023812
Westlandia31023813
Lugdunum31023814
GZV Watergr. 21001045
MVV'272002025
RS20020914
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Brielle-Barendrecht 3-
Quick Boys-RVVH 2-
RKAVV-Oostkapelle-
Lyra-RCL 2-
UDO-sc Monster-
DSVP-Jodan Boys-
GSGWGLVLPT V T
Oostkapelle43101073
Brielle4301996
RKAVV4220853
sc Monster42117105
Lyra4211742
RVVH 24130652
RCL 24121564
Jodan Boys4121544
Quick Boys41124119
UDO4103389
DSVP4013127
Barendrecht 340040421
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

J Achilles'29-Quick'20-
J Den Bosch-UDI'19-

Programma 2 oktober

OJC Rosmalen-J Graafschap-
De Dijk asv-HSC'21-
HBS-Westlandia-
Juliana'31-Dongen-
Be Quick 1887-OFC-
EVV-Hercules usv-
Magreb'90-JVC Cuijk-
GSGWGLVLPT V T
De Dijk asv7610192511
Be Quick 1887651016196
Quick'20741213159
OFC7412131110
Westlandia7322111712
Dongen7322111613
JVC Cuijk73221199
OJC Rosmalen732211910
EVV631210107
Juliana'31723291111
Hercules usv722381215
J Graafschap721471416
HSC'21721471013
Magreb'9072147812
HBS72147713
UDI'1972147819
J Achilles'29712451215
J Den Bosch70161214
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

Taurus 2-Gemini S-
VC WIK-Sovoco-
Sliedrecht S 2-VCV-
Dynamo Ap. 2-Krimpen-
Zaanstad 2-VCN-
GSPT
Dynamo Ap. 200
Gemini S00
Krimpen00
Sliedrecht S 200
Sovoco00
Taurus 200
Utrecht00
VC WIK00
VCN00
VCV00
Velo00
Zaanstad 200
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 1 oktober

ZPCH-ZPC Woerden-
Alkemade-ZPC Rotterdam-
Sassenheim-De Kempvis-
Z&PC de Gouwe-d'Elft-
OZV-zv Westland-
GSGWGLVLPT V T
De Linge/PCG220062614
Sassenheim220062313
d'Elft211041817
ZPCH110031410
De Kempvis210132316
Z&PC de Gouwe210131813
NieMo v.Vliet210131518
Alkemade201111822
OZV201111220
ZPC Rotterdam201111220
ZPC Woerden10010514
zv Westland200201421
Bijgewerkt op: 29-09-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS