Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Play offs Eredivisie
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Eerste Divisie
      • Hoofdklasse D
      • 2e Divisie B
      • Eredivisie - Kampioenspoule B
      • Eredivisie halve finales
    • Heren
      • Eredivisie
      • Eerste divisie
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • Eredivisie - Kampioenspoule
  • Hockey
    • Heren
      • 2e klasse B
    • Dames
      • 2e klasse B
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2I
    • Veld
      • Klasse 1E
      • Klasse 1F
      • Klasse 2F
      • Klasse 2G
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse - Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie poule A
      • 2e divisie poule B
  • Tennis
    • Gemengd Senioren
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse II
  • Voetbal 2015/2016
    • Zaterdag
      • Topklasse
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse B
      • 4e klasse E
      • 1e klasse nacompetitie
      • 1e klasse nacompetitie promotie
      • 1e klasse nacompetitie promotie deel 2
      • 2e klasse nacompetitie promotie deel 1
      • 3e klasse nacompetitie promotie deel 3
      • 4e klasse nacompetitie promotie deel 4
      • algehele landskampioenschap
      • 4e klasse B beslissingsduel kampioenschap
      • ZAT 4e klasse B beslissingsduel kampioenschap
      • 1e klasse/2e klasse A nr12B-2D
      • ZAT 1e klasse/2e klasse A nr12B-2D
      • ZAT 2e klasse/3e klasse 2e ronde poule 1
      • ZAT 3e klasse/4e klasse 2e ronde poule 1
      • ZAT 3e klasse/4e klasse 2e ronde poule 2
      • ZAT Topklasse/Hoofdklasse (A)
      • ZAT Topklasse/Hoofdklasse (B)
      • ZAT Topklasse/Hoofdklasse (F)
      • ZAT 1e klasse B/2e klasse C (A)
      • ZAT 3e klasse/4e klasse 2e ronde 2
      • ZAT 3e klasse/4e klasse 2e ronde 9
      • ZAT 1e klasse B/2e klasse C 2e ronde
    • Zondag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 3e klasse B
      • 3e klasse nacomp deel 1
      • ZON Topklasse/Hoofdklasse
      • ZON Hoofdklasse/1e klasse (A)
      • ZON Hoofdklasse/1e klasse (B)
      • ZON 1e klasse/2e klasse (C)
      • ZON 1e klasse/2e klasse (B)
      • ZON 1e klasse/2e klasse (1B)
      • ZON 1e klasse/2e klasse (2A)
      • ZON 1e klasse/2e klasse (2B)
      • ZON 2e klasse/3e klasse (1A)
      • ZON 2e klasse/3e klasse (1B)
      • ZON 2e klasse/3e klasse (2A)
      • ZON 2e klasse/3e klasse (2B)
      • ZON 2e klasse/3e klasse Ronde 1.1
      • ZON 2e klasse/3e klasse Ronde 1.2
      • ZON 2e klasse/3e klasse Ronde 2.1
      • ZON 2e klasse/3e klasse Ronde 2.2
      • ZON 4e klasse/5e klasse (7)
      • ZON 4e klasse/5e klasse (8)
      • ZON 3e klasse/4e klasse Ronde 1.1
      • ZON 3e klasse/4e klasse Ronde 1.2
      • ZON 3e klasse/4e klasse Ronde 2.1
      • ZON 3e klasse/4e klasse Ronde 2.2
      • ZON 2e ronde 4e klasse/5e klasse
      • ZON Hoofdklase/1e klasse Poule 1
      • ZON 1e klasse/2 klasse
      • ZON 4e klasse/5e klasse 2e ronde
      • ZON 2e klasse/3e klasse Poule 1
      • ZON 2e klasse/3e klasse Poule 2
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
      • Hoofdklasse A nacomp. finale
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 2e divisie C
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
  • Zaalvoetbal
    • Heren
      • Topklasse B
      • 1e div. beslissingsduel finale
GW
Zundert/VELO1
BV Almere0
Bijgewerkt op: 10-03-2016 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
PT
Almonte30
De Groene Uilen26
DAS26
EBV Baros24
US 24
Solar/Grasshoppers22
Cangeroes8
Green Eagles8
Bijgewerkt op: 27-04-2016 04:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Naaldwijk106131314KP
VELO Wat.105231210
Hofstad Damm210523128
De Lier104331110
MDV Monster104159-16
Scheveningen101183-26D
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
CCR R'dam 2106311516KP
VELO Wat. 210442128P
Den Haag 21043311-2
Naaldwijk 2102539-2
RDC R'burg 2104068-2
De Lier 2101365-18D
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Damlust G'da3127321720KP
Den Haag 3127231626P
MDV Monster 212624148
ADC Alphen 212705144
DEZ Reeuwijk125161110
KDC Katwijk 2122377-26
MDV Monster 3122195-42
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam18171035631391*
Quintus18150330553356*
Dalfsen18150330570395*
V&L18102622465406*
HandbaL Venlo1872916403483*
DOS18711015467502*
SEW18701114421444=
E&O18611113429499=
Kwiek1821155381561=
DSS1800180331614=
Bijgewerkt op: 02-03-2016 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

E&O-OCI/Lions 229-26
Houten-Quintus23-21
Hellas-Hurry Up23-22
HandbaL Venlo-Hercules29-31
Tachos-AHV Swift26-19
GSGWGLVLPT V T
Hurry Up18151231616445
Quintus18131427456400
E&O18103523476455
Tachos18102622490451
Houten1891819449442
Hercules1873817441466
OCI/Lions 218711015448485
AHV Swift18421210435496
Hellas18421210376470
HandbaL Venlo1822146425502
Bijgewerkt op: 09-02-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 maart

Sittardia 2-Havas24-28
Handbal R'dam-Aristos (A)28-22
AHV Achilles-Quintus 220-22
Habo'95-Hurry Up 225-31
Swift 2000-Aalsmeer 228-34
WHC Den Haag-Volendam 232-29

Programma 20 maart

Bevo 2-DIOS27-23
GSGWGLVLPT V T
Aalsmeer 226203343804652
Handbal R'dam26201541706602
Bevo 226171835702631
Aristos (A)26152932690632
WHC Den Haag261511031663640
Hurry Up 2261501130683663
DIOS261241028590592
Quintus 2261321128657675
Sittardia 2261011521662681
Volendam 226831519711745
Habo'9526631715665715
Havas26711815688739
Swift 200026541714681788
AHV Achilles26602012573720
Bijgewerkt op: 22-03-2016 13:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Borhave26222246781553K
DSVD26211443719578
VZV26182638713551Pr.
Quintus 226181737666612
Foreholte26170934753687
Fortissimo26152932751670
Aalsmeer261221226654661
PSV Handbal26931421578582
United Breda26831519538619
Bentelo26901718609716
Hellas26811717583635
Bevo26811717567681
SEW 226611911596724
VENECO VELO2603233582821
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Olympia'8922191239741576K
BFC22190338692520
Snelwiek R.22161533631525
Atomium'6122131827622577
Rapiditas22121925615598
Heerle22112924624607
Westlandia221021022567618
OLIVEO22821218642709
Gemini (Z)22731217582580
White Demons22601612487597
Artemis'152221195570720
Swift H.2220204478624
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OLIVEO22172336596478K
WHC Den Haag22160632503351
Heerle22150730513435
HMCRaamsd.22150730485427
RHV22132728526448
sc Twist22113825475470
Westlandia 2221011121460487
ROAC22911219391422
DWS22721316492545
Schipluiden22801416417479
NEA22501710443540
Saturnus/EHC2201211324543D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HVV'7022181337732526K
DWS22180436732584
Hellas 322170534665566
Quintus 322152532675548
Internos22130926625613
sc Twist221001220540596
SOSKwieksport22831119526553
Delta Sport22731217569596
Dongen22811317542571
Helius22721316526570
HVOS2230196449642
Hercules 32220204508724D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Gemini (Z)22182238626505K
Westlandia22161533600525
Hercules22151631555472
Westsite22150730570487
BFC22131827574524
E & A221011121537540
MHV'8122921120529523
Verburch22711415508559
Nieuwegein22711415525605
Dongen22621414500551
MIC22611513511584
Hellas 22231187460620D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions14130126469326
Bevo14121125428328
Hurry Up1490518422405
Aalsmeer1480616356337
Kras/Volendam1461713414399
Quintus1431107337398
E&O1421115322431
Tachos1410132321445
Bijgewerkt op: 22-05-2016 11:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quintus44001313369*
V&L42027103106*
DOS4004178139
Bijgewerkt op: 27-04-2016 04:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GW
VOC Amsterdam2
Dalfsen1
Quintus1
V&L0
Bijgewerkt op: 22-05-2016 11:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Asvion-Goirle4-5
De IJssel-DES4-1
Pijnacker-Westland6-1
Rijswijk-Barendrecht1-2
De Warande-DSHC4-3
Ommoord-Voorne5-2
GSGWGLVLPT V T
DSHC201433458236
Ommoord201433457543
De Warande201325419242
Barendrecht201253417543
Rijswijk20947317049
De IJssel20857295747
Pijnacker20776286952
Goirle20839275962
Voorne206311216276
DES206113195870
Westland204214144476
Asvion200020020167
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Dopie-Westland1-3
Forescate-HDS3-1
Rijswijk-Noordwijk5-1
Zoetermeer-Groen Geel2-1
Alecto-Berkel Rod.5-1
GSGWGLVLPT V T
Alecto191612496115
Groen Geel191423445123
Zoetermeer181413434816
Etten Leur181224385120
Westland18828262630
HDS18729232739
Rijswijk186111192232
Dopie185211171937
Forescate184311152237
Berkel Rod.183411132554
Noordwijk18021621362
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Merwede14101321274221
Achilles14100420295252
Roda1471615235255
Excelsior (D)1462614267248
Valto1453613289280
DES (D)1461713222253
RWA144199237275
Futura142397232267
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)14131027271167K
Maassluis1492320271229
Korbis1491419281239
Kinderdijk1481517274241
Twist1451811244252
SDO (V)1431107206277
Viking1430116192273
Vlaardingen1421115194255
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Weidevogels14111223263217
GKV (H)14110322285216
Velocitas1481517296222
ODO1481517259221
Triaz1460812201266
VZOD1450910221247
ZKC '311431107213227
Luno1420124172294
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HKC (Ha)14121125277200
KOAG14112124276205
ONDO (G)1492320283244
Korbatjo1480616275255
Vriendenschaar (B)144199214245
ACKC1430116222244
Stormvogels (W)1430116208284
ADO1430116171249
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Albatros-ONDO (G)16-19
DVS 69-Fiks14-15
WION-Fortis16-16
Korbatjo-IJsselvogels18-19
GSGWGLVLPT V T
Fiks14113025275212
WION1492320250225
Fortis1481517268231
IJsselvogels1471615229241
Albatros1453613222225
ONDO (G)143298231245
DVS 691431107212251
Korbatjo1431107225282
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Valto-RAPID23-21
Pernix-Telstar25-14
Vitesse-Victum21-16
DES (D)-Tilburg19-18
GSGWGLVLPT V T
Pernix14101321263216
Valto1481517279274
RAPID1471615234226
Victum1471615244238
Telstar1471615222232
Tilburg1461713221232
Vitesse144199238256
DES (D)142397216243
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Reeuwijk-Vriendenschaar (B)11-15
Korbis-ODO15-11
GKV (H)-Achilles19-22
KOAG-Weidevogels21-13
GSGWGLVLPT V T
Achilles14131027267208K
KOAG1490518252199
Vriendenschaar (B)1480616197202
Korbis1470714222210
GKV (H)1452712212215
ODO1452712197209
Weidevogels143298225254
Reeuwijk1421115174249
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

RWA-KVK20-11
Triade-ONDO (M)13-25
ACKC-Maassluis19-16
Twist-Kinderdijk18-11
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)14140028262161
Maassluis14100420259213
Kinderdijk1481517277231
Twist1471615229221
ACKC1461713208214
RWA1451811246250
KVK1430116171252
Triade1410132168278
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Oemoemenoe1060437290204
RC Waterland1060432234157
Amstelveen RC1060432267193
The Hookers1061332161172
The Bassets1050527195186PD
RC Eemland100191142377D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Salamanders1073
Avanti1059
Pecos 11055
Hercules1046
Scyedam 11043
Disnierats1024
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Tempo Team1070
US1057
Smash (M)1049
SVE1048
DOV1040
TT Zwolle1036
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

ALTA 1-Salland 13-3
Leeuwenbergh-Naaldwijk 12-4
Leimonias-Rapiditas3-3
De Lobbelaer 1-Zandvoort4-2

Programma 29 mei

Leeuwenbergh-Leimonias1-5
De Lobbelaer 1-ALTA 14-2
Naaldwijk 1-Rapiditas5-1
Zandvoort-Salland 16-0

Programma 31 mei

ALTA 1-Leeuwenbergh-
Leimonias-De Lobbelaer 1-
Rapiditas-Zandvoort-
Salland 1-Naaldwijk 1-

Programma 2 juni

ALTA 1-Leimonias-
De Lobbelaer 1-Leeuwenbergh-
Salland 1-Rapiditas-
Zandvoort-Naaldwijk 1-
GS V
De Lobbelaer 1520
Leimonias520
Naaldwijk 1520
Zandvoort517
ALTA 1515
Rapiditas512
Leeuwenbergh59
Salland 157
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

De Gouw-Salland 20-8
Heerhugowaard 2 -Naaldwijk 26-2
De Lobbelaer 2-Shot5-3
De Metselaars-Berkenrode7-1
GS V
De Metselaars633
Heerhugowaard 2 632
Salland 2631
Berkenrode626
De Lobbelaer 2624
Shot624
Naaldwijk 2615
De Gouw67
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.3016113594631*K
HHC Hardenb.301848585438*P2
Katwijk301767576236*P3
Kozakken Boys301668545739*
Barendrecht301659536848*
Spakenburg301389476752*P1
GVVV3013710465142*
Rijnsburgse B3011109435152
DVS'33 Ermelo3010911395753
ONS/B. Sneek3010416344363
Capelle308715313647
IJsselmeerv.308715313450
Scheveningen307914304247
SteDoCo308616304172
FC Lisse3061113294354PD
RVVH306420223260D
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia262123657539K
De Dijk asv261745556837PR
DHC261673555226
OFC261646525535PR
Quick (H)261466485138
ADO'20261268425434
De Meern267910304548
RKAVV268612303641
JOS/Watergr.268612303439
SDO2651110262730
EDO hfc266614243552PD
Nieuwerkerk265813233362D
Nieuw Utrecht254219122055D
Leonidas25232082877D
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Argon261691576225K
'sGravenzande261655536329P3
Nootdorp261583524622P2
Zwaluwen'30261367455234P1
ARC261259414029
Voorschoten972611411374841
Forum Sport2611411373735
Vitesse Delft269512323648
Neptunus/Sch.266137313647
RKAV Volendam269314304754
WV/HEDW267712284447B
CSW Wilnis267712283343B
Valken'68268414283757B
Alexandria'6626122351888D
Bijgewerkt op: 21-05-2016 09:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
IFC241932606720K
FC Boshuizen241833576035P1
SJC241653537226P2
VOC241167394741
VELO241086384842
Zwervers CVV24879314550
DRL248610304245
PSVPoortugaal248412284951
Olympia247512262545
TAC'90247413253966
Wat.Veld/GONA244713193247D
PFC244416162459D
GDA243417133053D
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SVC'08261745556022K
Westlandia261655535222P1
RCL261529475131P3
TAVV261448464436VP2
DSO261358445248
Lyra2612311394640
UVS2611411375047
sc Monster26989353838
HVC'102611213353947
VDL2610313333950
KMD267613274046PD
Be Fair267415253357PD
SEV266614243248D
GHC264418163175D
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Berkel222200668311K
Barendrecht 2221723537324P3
Brielle221237395736VP1
DSVP221129355535
Oostkapelle221129354037P2
GJS221039334738
RVVH 22210210325548
Lyra228311274250
RKAVV216510233542PD
SteDoCo 2214314152869PD
Sleeuwijk223118101785D
DWO22401891774D
Bijgewerkt op: 14-05-2016 00:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Te Werve261835577739K
Die Haghe261556505232P3
Honselersdijk261457476341VP1
Berkel261277435439
MVV'272612410405445
Maasdijk2612311395853
Verburch2611510384542
Houtwijk261079373940
Naaldwijk268612304551
GDA268612304061
Semper Altius268315273869PD
DSVP267514264252PD
TAC'90267316243854D
DUNO2641012222552D
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Wippolder262042647527K
Den Hoorn261853596522P1
Concordia261655538238VP2
ODB261367455531
DHL261349435343
VCS2611411376358
De Ster26998365351
Erasmus269512324353
Full Speed269413315058
SEP266911275046
REMO267613273751
HMC266515234985PD
Taurus264517174088D
HDV263518143296D
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VELO221831579718K
Duindorp221903577422PK
Loosduinen221444469524PR
Quick Steps221336426140PK
Vredenburch221039335241
PGS/VOGEL221039333944
Erasmus229211294852
KSD/Marine228410285345
RAS226511233547
BMT224216142990
HPSV2233161223101
Laakkwartier221219530112
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Schipluiden2420406412018K
Ariston'80241914589735PR
FC Maense241671558534PK
CION241356447527PK
DVO'32241428448240
Quintus241356446843
VOB2411310365944
PPSC2411112346258
MSV'71245415193873
SVV246117193874
DVC2441191331108
JHR244020950146
GGK243021927132
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
FC Breukelen
PKC'83
SVL
Bijgewerkt op: 17-05-2016 11:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
FC Breukelen0000000
PKC'830000000
SVL0000000
Bijgewerkt op: 17-05-2016 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 mei

PKC'83-'sGravenzande-
SVL-FC Breukelen-
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
FC Breukelen0000000
PKC'830000000
SVL0000000
Bijgewerkt op: 20-05-2016 21:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 mei

DCV-Westlandia-
GSGWGLVLPT V T
DCV0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 20-05-2016 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 mei

Honselersdijk-Koudekerk-
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk0000000
Koudekerk0000000
Bijgewerkt op: 20-05-2016 21:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 mei

Ariston'80-Flakkee-
GSGWGLVLPT V T
Ariston'800000000
Flakkee0000000
Bijgewerkt op: 20-05-2016 22:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 mei

FC Lienden-Excelsior M.-
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.0000000
FC Lienden0000000
Bijgewerkt op: 20-05-2016 21:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 mei

VELO-Duindorp-
lokatie BMT
GSGWGLVLPT V T
Duindorp0000000
VELO0000000
Bijgewerkt op: 20-05-2016 21:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 mei

Den Hoorn-Alphen-
GSGWGLVLPT V T
Alphen0000000
Den Hoorn0000000
Bijgewerkt op: 21-05-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 mei

VELO-Duindorp1-1
lokatie BMT/VELO wint na strafschoppen met 4-3, en is kampioen.
GSGWGLVLPT V T
Duindorp1010111
VELO1010111
Bijgewerkt op: 24-05-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

DHC-Be Quick 18874-1
DHC blijft in hoofdklasse
GSGWGLVLPT V T
Be Quick 18872101354
DHC2101345
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

SJC-Nieuwerkerk4-3
Nieuwerkerk degradeert
GSGWGLVLPT V T
SJC2200663
Nieuwerkerk2002036D
Bijgewerkt op: 28-05-2016 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

FC Boshuizen-Alphense Boys3-2
Alphense Boys blijft in de 1e klasse
GSGWGLVLPT V T
FC Boshuizen2200642
Alphense Boys2002024
Bijgewerkt op: 28-05-2016 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 mei

Hillegom sv-Wat.Veld/GONA-
GSGWGLVLPT V T
Hillegom sv0000000
Wat.Veld/GONA0000000
Bijgewerkt op: 21-05-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 mei

BMT-Kocatepe-
GSGWGLVLPT V T
BMT0000000
Kocatepe0000000
Bijgewerkt op: 21-05-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Kocatepe-BMT2-2
BMT blijft in de 2e klasse
GSGWGLVLPT V T
Kocatepe2110463
BMT2011136
Bijgewerkt op: 28-05-2016 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Wat.Veld/GONA-Hillegom sv0-1
Wat.Veld/GONA degradeert
GSGWGLVLPT V T
Hillegom sv2200651
Wat.Veld/GONA2002015
Bijgewerkt op: 28-05-2016 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

DOSR-RVC'331-4
DOSR blijft in de 2e klasse
GSGWGLVLPT V T
RVC'332200651
DOSR2002015
Bijgewerkt op: 28-05-2016 09:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Alphen-Den Hoorn1-2
Alphen blijft in de 3e klasse
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn2200652
Alphen2002025
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

ODB-Teylingen4-2
ODB blijft in de 3e klasse
GSGWGLVLPT V T
Teylingen21013136
ODB21013613
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Voorschoten97-SJZ4-1
SJZ blijft in de 3e klasse
GSGWGLVLPT V T
Voorschoten972200661
SJZ2002016
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Concordia-FC Zoetermeer1-0
FC Zoetermeer blijft in de 3e klasse
GSGWGLVLPT V T
Concordia2200641
FC Zoetermeer2002014
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Den Hoorn-Teylingen-
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn0000000
FC Lisse0000000
Teylingen0000000
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Concordia-Charlois-
GSGWGLVLPT V T
Charlois0000000
Concordia0000000
Voorschoten970000000
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 mei

ASC-HMC-
GSGWGLVLPT V T
ASC0000000
HMC0000000
Bijgewerkt op: 22-05-2016 16:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 mei

REMO-Nicolaas Boys-
GSGWGLVLPT V T
Nicolaas Boys0000000
REMO0000000
Bijgewerkt op: 22-05-2016 16:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Oosterheem-Germaan/Eland1-2
Germaan/De Eland blijft in de 4e klasse
GSGWGLVLPT V T
Germaan/Eland2200651
Oosterheem2002015
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

SVH/Celeritas-Nautilus6-2
SVH/Celeritas blijft in de 4e klasse
GSGWGLVLPT V T
SVH/Celeritas2200672
Nautilus2002027
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Ammerstol-Delfia3-2
Delfia blijft in de 4e klasse
GSGWGLVLPT V T
Ammerstol2110465
Delfia2011156
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 mei

Wanica Star-Gouderak3-5
Wanica Star blijft in de 4e klasse
GSGWGLVLPT V T
Gouderak2200695
Wanica Star2002059
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

HMC-ASC1-2
ASC blijft in derde klasse.
GSGWGLVLPT V T
ASC2200653
HMC2002035
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Nicolaas Boys-REMO4-0
REMO en Nicolaas Boys blijven in 3e klasse.
GSGWGLVLPT V T
Nicolaas Boys2110440
REMO2011104
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Jong ADO DH-FC Eindhoven4-2
GSGWGLVLPT V T
Jong ADO DH1100342
FC Eindhoven1001024
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 mei

Valken'68-BVCB2-4

Programma 28 mei

BVCB-Valken'68-
GSGWGLVLPT V T
BVCB1100342
Valken'681001024
Bijgewerkt op: 25-05-2016 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 mei

Valken'68-BVCB2-4

Programma 28 mei

BVCB-Valken'68-
GSGWGLVLPT V T
BVCB1100342
Valken'681001024
Bijgewerkt op: 25-05-2016 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Honselersdijk-Die Haghe3-1
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk1100331
KMD0000000
Die Haghe1001013
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Semper Altius-Quick Steps-
GSGWGLVLPT V T
Quick Steps0000000
Semper Altius0000000
Bijgewerkt op: 25-05-2016 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

DSVP-Duindorp-
GSGWGLVLPT V T
DSVP0000000
Duindorp0000000
Bijgewerkt op: 25-05-2016 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Staphorst-FC Lisse1-0
GSGWGLVLPT V T
Staphorst1100310
FC Lisse1001001
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Noordwijk-ASWH2-2
GSGWGLVLPT V T
ASWH1010122
Noordwijk1010122
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

FC Rijnvogels-ACV3-1
FC Rijnvogels naar 3e divisie
GSGWGLVLPT V T
FC Rijnvogels2101332
ACV2101323
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

BVCB-Valken'681-2
GSGWGLVLPT V T
BVCB2101354
Valken'682101345
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

DSVP-Duindorp2-2
GSGWGLVLPT V T
DSVP1010122
Duindorp1010122
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 28 mei

Semper Altius-Quick Steps1-3
GSGWGLVLPT V T
Quick Steps1100331
Semper Altius1001013
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

TOG-Oosterheem-
GSGWGLVLPT V T
Oosterheem0000000
TOG0000000
Bijgewerkt op: 28-05-2016 10:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

FC Boshuizen-SJC0-1

Programma 2 juni

SJC-FC Boshuizen-
GSGWGLVLPT V T
SJC1100310
FC Boshuizen1001001
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Hillegom sv-RVC'333-1
GSGWGLPT V T
Hillegom sv110331
RVC'33100013
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

TOG-Oosterheem7-2
GSGWGLVLPT V T
TOG1100372
Oosterheem1001027
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Den Hoorn-Teylingen2-2
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn1010122
Teylingen1010122
FC Lisse0000000
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 29 mei

Concordia-Charlois3-2
GSGWGLVLPT V T
Concordia1100332
Voorschoten970000000
Charlois1001023
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RCL0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
Zaanstad 32288
Velo2280
I Rijswijk 22277
vv Amsterdam2268
Spaarnestad2251
VTC Woerden2251
NVC2250
USV Protos2243
Haaglanden2242
US 22239
Irene2236
vc Allvo2235
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Vliet (SG)22182256247158
Alkemade22160648213180
De Kempvis22142644256168
ZPCH22141743217173
Z&PC de Gouwe22123739229162
OZV22103933203174
d'Elft22103933189196
Sassenheim22841028189198
zv Westland22811325216217
ZPC Rotterdam22431515153225
HZ Zian22501715198291
De Fuut2220206129297
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Salaam22163351158102K
Sp Den Haag 122151646172127VP2
TPP 22213364211479P1
Lugdunum22122838117100
ASW2210210328687
MVV'2722102103294100
Multicult2294931114113
Watergras 222931030106117
Westlandia2292112985123
Transvalia/Zw22921128112138PD
Tutor224216148397D
Ommoord221417771129D
Bijgewerkt op: 27-04-2016 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Arentsburg0000000
De Ruif0000000
Bijgewerkt op: 31-05-2016 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Copyright © 2016 - WOS.nl | HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)