Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie/Kampioenspoule
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • BENE League
      • 1e divisie
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse C
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2E
    • Veld
      • 1e klasse E
      • 1e klasse F
      • 2e klasse G
  • Rugby
    • Heren
      • Lotto Ereklasse
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2016/2017
    • Zaterdag
      • 4e klasse D
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
    • Jeugd
      • O-19 2e divisie B
      • O-19 3e divisie A
      • O-17 2e divisie B
      • O-17 3e divisie B
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie zondag
    • Zaal
      • Heren Topklasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GS V
Zundert/VELO952
Duinwijck BC951
DKC BC950
AviAir Almere949
BC Amersfoort940
Roosterse BC938
Victoria BC926
v. Zijderveld924
TFS Barendrecht923
Hoornse BV97
Bijgewerkt op: 25-11-2016 09:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

BC Amersfoort-DKC BC3-5

Programma 4 december

AviAir Almere-Duinwijck BC6-2
GSPT
AviAir Almere18
DKC BC18
Duinwijck BC16
Zundert/VELO05
BC Amersfoort14
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Solar/Grasshoppers 2-EBV Baros62-54
BV Wyba-US 49-66
Groene Uilen-Landslake L,55-83
Lokomotief-DAS56-62
Jolly Jumpers-Almonte51-59

Programma 4 december

Cangeroes-Green Eagles47-68
GSPTDS
DAS91679
Jolly Jumpers914122
Landslake L,91293
Green Eagles91015
US 9101
Lokomotief910-23
Almonte984
Solar/Grasshoppers 2981
Groene Uilen96-37
EBV Baros96-79
Cangeroes96-82
BV Wyba92-94
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Dalfsen11100120362242
VOC Amsterdam11100120359243
Quintus1191119334250
V&L1160512269288
HandbaL Venlo1151511293273
VZV114169252309
SEW113177245286
Borhave113086253300
E&O111284243314
Kwiek1110102239344
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

DWS-White Demons37-24
OLIVEO-Westlandia33-31
Rapiditas-Atomium'6131-25
Swift H.-GHV35-20
Heerle-Gemini25-23

Programma 4 december

Ha-STU-HVV'7029-29
GSGWGLVLPT V T
Gemini960312255244
HVV'70952212240233
Ha-STU951311255236
DWS950410265247
Atomium'61950410254241
Heerle950410254248
Rapiditas94149272252
GHV94058240250
OLIVEO94058259275
Swift H.92256258255
Westlandia93066250260
White Demons93066200261
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Heerle-Ventura25-27
DWS-Schipluiden17-30
WHC Den Haag-NEA28-15
HMCRaamsd.-RHV19-21
ROAC-Hellas 223-24

Programma 4 december

sc Twist-Westlandia 218-18
GSGWGLVLPT V T
Ventura980116246192
Hellas 2970214228188
WHC Den Haag970214194156
RHV960312208173
sc Twist951311195168
HMCRaamsd.951311208186
Heerle950410193174
Schipluiden93066186206
NEA93066206230
Westlandia 291355166212
ROAC91173154203
DWS90090177273
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 4 december

Celeritas-Saturnus L.24-31
Helius-Orion Z/GSC28-21
Delta Sport-HVOS27-21
Hellas 3-Hercules 336-23
GSGWGLVLPT V T
Quintus 3870114226164
Orion Z/GSC851211211173
Hellas 3650110182122
Helius850310207182
Delta Sport74129169172
Saturnus L.74038170175
SOSKwieksport71244146152
Hercules 372054145191
HVOS71062136191
Celeritas70070132202
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

KRAS/Volendam-Aalsmeer24-24
OCI/Lions-Bevo30-20
Hurry Up-Quintus30-22
Hasselt-KV Sasja29-34
HC Vise BM -Callant Tong.30-29
Merksem-Achilles B.20-36
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions14120224406371
Hasselt14101321408357
Callant Tong.1492320389363
Achilles B.1481517446403
KV Sasja1481517378375
HC Vise BM 1472516385373
Hurry Up1472516377372
KRAS/Volendam1451811374363
Aalsmeer1443711363376
Bevo143298360386
Merksem1431107364415
Quintus1400140327423
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Hercules-PSV Handbal25-28
DSVD-Gemini (Z)26-25
ZAP-Bentelo31-23
United Breda-Foreholte13-39
DSS-Hellas24-20

Programma 4 december

Quintus 2-Bevo34-18
Fortissimo-Aalsmeer22-23
GSGWGLVLPT V T
DSVD13112024389271
Foreholte13111123382268P1
Quintus 213100320378309
ZAP1280416301282
PSV Handbal1380516327314
Aalsmeer1370614324332
Gemini (Z)1251611310323
Fortissimo1351711288299
Bentelo1343611280308
Hellas1350810266288
Bevo134098306324
DSS134098306356
Hercules1330106305339
United Breda1310122238387
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

BFC-Aalsmeer 327-32
EHC-Quintus 232-31
Nieuwegein-AHV Achilles28-23
Volendam 2-Habo'9539-24
WHC Den Haag-Havas28-29

Programma 4 december

DIOS-Sittardia 230-14
DIOS wint de 2e periode.
Snelwiek R.-Olympia29-30
GSGWGLVLPT V T
DIOS13110222358291P2
BFC1391319374341
Nieuwegein1390418382329
Olympia1382318385349P1
Quintus 21382318358348
Snelwiek R.1370614352339
Sittardia 21361613347340
Aalsmeer 31353513370371
Volendam 21360712386353
WHC Den Haag1350810320346
Havas134098367386
EHC133197331398
AHV Achilles132296285344
Habo'951320114293373
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Nieuwegein-Verburch31-28
OLIVEO-VHC27-34
Westsite-Dongen30-23
BFC-MHV'8132-15

Programma 4 december

VENECO VELO-VOC 227-27
Westlandia-AES Arnhem20-16
GSGWGLVLPT V T
Westsite970214266212
BFC970214240202
VOC 2961213273196
Nieuwegein961213231229
Westlandia950410240222
Dongen94149205218
VENECO VELO93339227243
AES Arnhem93157209230
MHV'8193157194220
Verburch93157237279
VHC92165216240
OLIVEO90090218265
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 4 december

Westland-HDS0-0
GSGWGLVLPT V T
Etten Leur11911283618
Houten11812253312
Forescate11632212816
Westland11533181711
Rijswijk11533181511
Dordrecht11524171914
Groen Geel11515162726
Pollux11416131817
Berkel Rod.11416131217
Dopie11326111420
HDS112187726
Ommoord1101101442
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Excelsior (D)-Valto21-20
Sparta (N)-IJsselvogels17-18
DES (D)-Vitesse (Ba)19-17
Swift (M)-Vriendens. H19-17
GSGWGLVLPT V T
Swift (M)431079272
Vriendens. H421158265
Excelsior (D)421157274
DES (D)421157076
IJsselvogels420247575
Valto403138283
Sparta (N)402227579
Vitesse (Ba)401316084
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Kinderdijk-ONDO (G)UITG
Twist-ODO19-26
WION-Vriendens. B17-16
DVS 69-Korbis25-16
GSGWGLVLPT V T
DVS 69440088862
Korbis420248176
Vriendens. B420246462
Twist420248685
ODO420246867
WION420246670
ONDO (G)310225564
Kinderdijk300304769
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

RWA-Maassluis18-17
ACKC-Reeuwijk21-20
Korbatjo-TOGO19-22
Seolto-KOAG12-24
GSGWGLVLPT V T
RWA440088374
KOAG430168860
Maassluis430168763
TOGO420246775
Reeuwijk410327272
Korbatjo410327380
ACKC410327087
Seolto410324473
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)750210143114
Albatros750210132117
Valto750210147135
Fortis74038141116
Excelsior (D)74038119121
Vitesse (Ba)74038120127
Tilburg71062124148
WION7007093141
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KCR761013164120
VEO750210134113
Futura74129125109
Achilles Hg73228134117
IJsselvogels73137121122
Velocitas72145120141
ONDO (G)72054116154
RAPID7007099137
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RWA761013136111
KOAG742110130108
Maassluis72327129113
DES (D)73137128123
Viking73137107111
ODO73137114121
VIKO72145123139
ACKC70070102143
Bijgewerkt op: 08-11-2016 21:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Dijkvogels-Futura7-24
Triaz-GKV (H)14-20
EKVA-VZOD25-10
Fiducia-Velocitas19-21
GSGWGLVLPT V T
Futura440089050
Velocitas440089972
EKVA420248972
Fiducia420247767
GKV (H)420247378
Dijkvogels410325778
VZOD410325582
Triaz400405697
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

LRC DIOK-RC Waterland10-19
RC Hilversum-The Bassets47-5
The Dukes-RC 't Gooi19-21
Castricum RC-ASRV Ascrum57-30
The Hookers-Haagsche RC12-57
Oemoemenoe-Amstelveen RC24-17
GSPTDS
RC Hilversum945242
RC 't Gooi938200
Castricum RC92861
Haagsche RC92626
Oemoemenoe926-12
RC Waterland921-36
The Dukes9206
The Bassets920-13
Amstelveen RC916-50
LRC DIOK913-66
The Hookers910-202
ASRV Ascrum97-156
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Twenty-one Up-Smash (M)0-10
US 2-Hilversum 24-6
Vriendensch.-van Herwaarden9-1
GS V
Smash (M)1074
Vriendensch.1071
Hilversum 21047
van Herwaarden1046
US 21042
Twenty-one Up1020
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Salamanders-Hilversum5-1

Programma 4 december

E&D Taverzo-Klimaatgr St.5-1
GS V
Itass DTK '70938
E&D Taverzo934
Smash'70 (H)929
Salamanders928
Scylla 927
Klimaatgr St.925
Westa923
Hilversum912
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Wanica Star-DVO'321-3
PPSC-MSV'710-2
Quintus-AGE/GGK12-2
VOB-CION0-5
GLZ/Delfsh.-DHC6-2
Semper Altius-DVC6-0
Concordia-SVV3-2
GSGWGLVLPT V T
CION121110346112P1
DVO'32121101336612
VOB12921295113
PPSC12822263521
Quintus12732245820
MSV'7112732245521
Semper Altius12606184526
SVV12408122638
DVC12327111233
GLZ/Delfsh.12327112157
Concordia1223791342
DHC1221972461
AGE/GGK12111041265
Wanica Star120012-1967
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Nootdorp-Westlandia0-0
Voorschoten97-Vitesse Delft0-1
Deltasport-Sportlust'463-2
ARC-Neptunus/Sch.2-2
Brielle-SVC'084-0
Forum Sport-'sGravenzande1-2
XerxesDZB-sc Feyenoord2-0
GSGWGLVLPT V T
Nootdorp12741251810P1
'sGravenzande12732242617
Brielle1272323258
Deltasport12633212217
sc Feyenoord12624202315
Sportlust'4612534182120
XerxesDZB12525171712
Forum Sport12453171410
Vitesse Delft12525171619
Westlandia12444162019
ARC12327111625
Neptunus/Sch.1215681832
Voorschoten971221971429
SVC'08121477825
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Lyra-Valken'682-4
HVC'10-Te Werve3-2
sc Monster-Soccer Boys0-1
DoCoS-DSO5-4
VDL-UVS0-1
RCL-CWO3-0
KethelSpaland-Honselersdijk1-0
GSGWGLVLPT V T
Te Werve12912282615P1
RCL12732242918
DoCoS12723232418
Valken'6812714222613
DSO12714222318
CWO12633211916
HVC'1012552202619
Honselersdijk12516162120
sc Monster12354141818
UVS12327111925
Soccer Boys12327111524
Lyra12246101426
VDL1223791325
KethelSpaland12111041432
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

GDA-MVV'272-1
Houtwijk-Ariston'801-2
SEV-Die Haghe0-0
VELO-Quick Steps4-2
KMD-Naaldwijk1-2
Schipluiden-Maasdijk2-1
Verburch-Loosduinen0-3
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe1275026205P1
KMD12723233618
Ariston'8012705212722
VELO12624203932
Naaldwijk12552202320
Schipluiden12615192422
MVV'2712534182424
Verburch12453172619
Loosduinen12516162622
Houtwijk12426141927
Maasdijk12417132533
Quick Steps12327111830
GDA12327111835
SEV1213861632
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 4 december

Leonidas-VOC3-1
DRL-OVV1-3
PSVPoortugaal-Laakkwartier3-0
Woerden-Nieuwerkerk0-3
FC Boshuizen-VELO2-3
Olympia-Alphense Boys0-2
Zwervers CVV-TAC'901-2
GSGWGLVLPT V T
Leonidas121011313816P1
Alphense Boys12912282616
FC Boshuizen11623202615
VELO11623202619
Nieuwerkerk12534181814
PSVPoortugaal12525172523
Olympia12516161619
Woerden12435151926
DRL12417132332
OVV11326111821
VOC11254111521
TAC'901242692224
Zwervers CVV1223791726
Laakkwartier1222882037
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 4 december

Meerburg-Groeneweg3-2
DOSR-DVV Delft3-3
RKDEO-Den Hoorn2-2
TOGB-DONK2-0
ROAC-Teylingen4-3
RVC'33-Wippolder4-3
Concordia-Foreholte0-1
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn12840282712
RVC'3312813252923
Foreholte12723232919
DVV Delft12633212924P1
Concordia12534182420
TOGB12534182420
Wippolder12525172722
RKDEO12354142324
Meerburg12354141720
Groeneweg12345131520
Teylingen12417132433
ROAC12336121619
DOSR1215681525
DONK1205751129
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Alexandria'66-Baronie4-3
FC Dordrecht-Forum Sport11-2
Westlandia-Quick (H)GEST
bij 2-1: ongeval
Excelsior M.-De Treffers2-1
Spartaan'20-MVV2-1
Alphense Boys-VELO2-2
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht121002304417P1
Excelsior M.12903272822
Alexandria'6611713223023
Spartaan'2012633212721
Baronie12516162828
MVV12516162829
Forum Sport12435152632
Westlandia11425143233
Quick (H)11416131927
De Treffers11317101927
Alphense Boys1223791422
VELO1222881428
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

EDO hfc-UVS3-2
Barendrecht-ADO'201-3
ARC-Jodan Boys2-1
sc Feyenoord-AFC'344-3
'sGravenzande-RKAVV1-1
DEM-VFC0-1
GSGWGLVLPT V T
ARC121011314221P1
ADO'2012813253216
DEM12723233120
AFC'3412714223217
RKAVV12642222717
sc Feyenoord12534182518
Barendrecht11506152631
EDO hfc12507152435
VFC12318101429
'sGravenzande12318101329
Jodan Boys1123691421
UVS12111041440
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Alexandria'66-FC Dordrecht3-2
Westlandia-sc Feyenoord2-1
UNA-Gemert1-3
Quick Boys-JVOZ1-3
Quick (H)-VVV Venlo3-1
MVV-Spijkenisse1-2
GSGWGLVLPT V T
JVOZ1292129259P1
VVV Venlo12813253220
Quick (H)11722233019
Quick Boys12633213022
Spijkenisse11623202018
Alexandria'6611452172013
MVV12516162331
Gemert12345131820
Westlandia12336121627
FC Dordrecht12246101222
UNA1214771426
sc Feyenoord11011011124
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

ARC-Alphense B. 22-4
VELO-Kloetinge2-0
Excelsior M.-UVS2-1
'sGravenzande-Hoofddorp2-3
DHC-Brielle0-2
Baronie-Forum Sport3-3
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.121002303212P1
UVS12723232818
DHC12642223421
Alphense B. 212633212522
VELO12525172118
ARC12435152531
'sGravenzande12426142125
Kloetinge12354141216
Hoofddorp12417132327
Brielle1241713921
Forum Sport12246102128
Baronie1215681628
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

AFC-Barendrecht3-0
Jong VitesseA-Excelsior M.0-2
Spakenburg-Jong Sparta R4-3
GVVV-Katwijk1-0
VVSB-HHC Hardenberg1-0
FC Lienden-Jong Twente1-1
UNA-Kozakken Boys5-2

Programma 4 december

Jong AZ-TEC Tiel5-1
Kon. HFC-De Treffers1-2
GSGWGLVLPT V T
Jong AZ161141374515
GVVV16934302723
AFC16844283328
Kozakken Boys16835273427
Katwijk16682262717
Excelsior M.16754262214
De Treffers16673252622
VVSB16646222427
Barendrecht15564212722
Spakenburg16556203735
UNA16547192737
FC Lienden16466182123
Kon. HFC16457172530
Jong VitesseA15618162834
TEC Tiel165110162138
Jong Sparta R16367153338
HHC Hardenberg16358141526
Jong Twente16231191531
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 december

Westlandia-MVV'27-
ASW-Honselersdijk-

Programma 9 december

Maense-TPP 2-
GZV Watergr. 2-Lugdunum-
Den Haag 2-VCS-
Multicult-RS-
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk98012455331P
ASW8611194027
GZV Watergr. 29522175644
Maense9522174537
Lugdunum9504153338
TPP 28413133829
VCS9405124944
Den Haag 29315103236
Multicult9315102841
Westlandia930693046
MVV'27810732134
RS802622543
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Oostkapelle-Quick Boys1-0
Brielle-UDO2-1
Barendrecht 3-RCL 20-3
RKAVV-sc Monster3-2
DSVP-Lyra1-2
Jodan Boys-RVVH 23-1
GSGWGLVLPT V T
Oostkapelle1283127178
Brielle12822263217P1
Lyra1272323198
RKAVV1257022178
RVVH 212633212314
RCL 212534182216
sc Monster12525172116
Quick Boys12417132929
Jodan Boys12345131522
DSVP12327111627
UDO1223791825
Barendrecht 31200120746
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 4 december

OJC Rosmalen-Magreb'902-2
Westlandia-Quick'202-2
Dongen-Be Quick 18872-1
De Dijk asv-EVV3-2
HBS-J Achilles'292-1
Hercules usv-UDI'192-0
Juliana'31-J Den Bosch3-2
HSC'21-OFC1-0
J Graafschap-JVC Cuijk4-4
GSGWGLVLPT V T
De Dijk asv161312404420P1
Dongen161024323120
Westlandia16943313825
Be Quick 188716916283629
Hercules usv16844282922
Quick'2016835273224
HSC'2116736242625
JVC Cuijk16664242424
OFC16736242730
OJC Rosmalen16655232022
EVV16637212319
HBS16628202428
J Graafschap15537183531
UDI'1916529172139
Juliana'3116439152632
Magreb'9016349131636
J Den Bosch163211111528
J Achilles'2915131162033
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 december

Velo-VCN2-3
VC WIK-Taurus 22-3
Sliedrecht S 2-Zaanstad 23-2
Dynamo Ap. 2-Gemini S3-1
Krimpen-Utrecht4-0
VCV-Sovoco4-0
GSPT
Dynamo Ap. 2930
VCV729
Sliedrecht S 2928
Krimpen826
VCN926
Sovoco1024
VC WIK918
Utrecht817
Velo714
Zaanstad 2813
Gemini S913
Taurus 2712
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Kempvis97022111879
De Linge/PCG9630219964
ZPCH96121910484
NieMo v.Vliet9603189779
Z&PC de Gouwe9522179868
d'Elft9513167574
Sassenheim9405127280
OZV9333126371
zv Westland930697780
ZPC Rotterdam912658093
Alkemade9126561100
ZPC Woerden9009050122
Bijgewerkt op: 06-12-2016 06:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS