Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Play offs Eredivisie
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie
      • Promotiedivisie Final 4
  • Cricket
    • Heren 2016
      • Topklasse
    • Heren
      • Topklasse
      • Hoofdklasse
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Eerste Klasse B
      • Tweede Klasse
      • Derde Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Eerste Divisie
      • Hoofdklasse D
      • 2e Divisie B
      • Eredivisie - Kampioenspoule B
      • Eredivisie halve finales
    • Heren
      • Eredivisie
      • Eerste divisie
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • Eredivisie - Kampioenspoule
      • Eredivisie - PD duels
  • Hockey
    • Heren
      • 2e klasse B
      • Hoofdklasse halve finale
    • Dames
      • 2e klasse B
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
      • Klasse 2I
    • Veld
      • Klasse 1E
      • Klasse 1F
      • Klasse 2F
      • Klasse 2G
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse - Nationale Plate
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 1e divisie poule A
      • 2e divisie poule B
  • Tennis
    • Gemengd Senioren
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse II
  • Voetbal 2015/2016
    • Zaterdag
      • Topklasse
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse B
      • 4e klasse E
    • Zondag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 3e klasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
    • Delftse 16 23 comp.
      • halve finales
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 2e divisie C
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
  • Zaalvoetbal
    • Heren
      • Topklasse B
      • Topklasse B nacompetitie
      • 1e divisie PD
      • Topklasse B nacomp 2
GW
Zundert/VELO1
BV Almere0
Bijgewerkt op: 10-03-2016 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
PT
Almonte30
De Groene Uilen26
DAS26
EBV Baros24
US 24
Solar/Grasshoppers22
Cangeroes8
Green Eagles8
Bijgewerkt op: 27-04-2016 04:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

De Groene Uilen-DAS-
Almonte-EBV Baros-
GW
De Groene Uilen1
EBV Baros1
Almonte0
DAS0
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 5 mei

VRA-HCC-
Hermes DVS-Quick (H)-
Dosti United-VOC-
Excelsior 20-ACC-

Programma 7 mei

Hermes DVS-VRA-
ACC-Quick (H)-
VOC-Excelsior 20-
HCC-Dosti United-
GSGWGLVLPT V T
ACC0000000
Dosti United0000000
Excelsior 200000000
HCC0000000
Hermes DVS0000000
Quick (H)0000000
VOC0000000
VRA0000000
Bijgewerkt op: 05-05-2016 14:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 5 mei

VRA-HCC0-2
219/9 - 220/7
Hermes DVS-Quick (H)0-2
221/7 - 332/8
Dosti United-VOC2-0
20/1 - 17 ao
Excelsior 20-ACC2-0
122/1 - 121 ao

Programma 7 mei

Hermes DVS-VRA-
ACC-Quick (H)-
VOC-Excelsior 20-
HCC-Dosti United-
GSGWGLVLPT V T
Dosti United1100220
Excelsior 201100220
HCC1100220
Quick (H)1100220
ACC1001002
Hermes DVS1001002
VOC1001002
VRA1001002
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 5 mei

Kampong-VVV-
Groen & Wit-HBS0-2
176 ao - 180/5
Punjab CC-Rood en Wit0-2
61 ao - 68/7/21.5
Bloemendaal-Sparta 18882-0
224/6 - 193 ao

Programma 7 mei

Sparta 1888-Punjab CC-
Rood en Wit-Groen & Wit-
HBS-Kampong-
VVV-Bloemendaal-
GSPT
Bloemendaal12
HBS12
Rood en Wit12
Kampong00
VVV00
Groen & Wit10
Punjab CC10
Sparta 188810
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Naaldwijk106131314KP
VELO Wat.105231210
Hofstad Damm210523128
De Lier104331110
MDV Monster104159-16
Scheveningen101183-26D
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
CCR R'dam 2106311516KP
VELO Wat. 210442128P
Den Haag 21043311-2
Naaldwijk 2102539-2
RDC R'burg 2104068-2
De Lier 2101365-18D
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Damlust G'da3127321720KP
Den Haag 3127231626P
MDV Monster 212624148
ADC Alphen 212705144
DEZ Reeuwijk125161110
KDC Katwijk 2122377-26
MDV Monster 3122195-42
Bijgewerkt op: 06-04-2016 06:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam18171035631391*
Quintus18150330553356*
Dalfsen18150330570395*
V&L18102622465406*
HandbaL Venlo1872916403483*
DOS18711015467502*
SEW18701114421444=
E&O18611113429499=
Kwiek1821155381561=
DSS1800180331614=
Bijgewerkt op: 02-03-2016 15:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 februari

E&O-OCI/Lions 229-26
Houten-Quintus23-21
Hellas-Hurry Up23-22
HandbaL Venlo-Hercules29-31
Tachos-AHV Swift26-19
GSGWGLVLPT V T
Hurry Up18151231616445
Quintus18131427456400
E&O18103523476455
Tachos18102622490451
Houten1891819449442
Hercules1873817441466
OCI/Lions 218711015448485
AHV Swift18421210435496
Hellas18421210376470
HandbaL Venlo1822146425502
Bijgewerkt op: 09-02-2016 13:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 maart

Sittardia 2-Havas24-28
Handbal R'dam-Aristos (A)28-22
AHV Achilles-Quintus 220-22
Habo'95-Hurry Up 225-31
Swift 2000-Aalsmeer 228-34
WHC Den Haag-Volendam 232-29

Programma 20 maart

Bevo 2-DIOS27-23
GSGWGLVLPT V T
Aalsmeer 226203343804652
Handbal R'dam26201541706602
Bevo 226171835702631
Aristos (A)26152932690632
WHC Den Haag261511031663640
Hurry Up 2261501130683663
DIOS261241028590592
Quintus 2261321128657675
Sittardia 2261011521662681
Volendam 226831519711745
Habo'9526631715665715
Havas26711815688739
Swift 200026541714681788
AHV Achilles26602012573720
Bijgewerkt op: 22-03-2016 13:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Borhave26222246781553K
DSVD26211443719578
VZV26182638713551Pr.
Quintus 226181737666612
Foreholte26170934753687
Fortissimo26152932751670
Aalsmeer261221226654661
PSV Handbal26931421578582
United Breda26831519538619
Bentelo26901718609716
Hellas26811717583635
Bevo26811717567681
SEW 226611911596724
VENECO VELO2603233582821
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Olympia'8922191239741576K
BFC22190338692520
Snelwiek R.22161533631525
Atomium'6122131827622577
Rapiditas22121925615598
Heerle22112924624607
Westlandia221021022567618
OLIVEO22821218642709
Gemini (Z)22731217582580
White Demons22601612487597
Artemis'152221195570720
Swift H.2220204478624
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OLIVEO22172336596478K
WHC Den Haag22160632503351
Heerle22150730513435
HMCRaamsd.22150730485427
RHV22132728526448
sc Twist22113825475470
Westlandia 2221011121460487
ROAC22911219391422
DWS22721316492545
Schipluiden22801416417479
NEA22501710443540
Saturnus/EHC2201211324543D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HVV'7022181337732526K
DWS22180436732584
Hellas 322170534665566
Quintus 322152532675548
Internos22130926625613
sc Twist221001220540596
SOSKwieksport22831119526553
Delta Sport22731217569596
Dongen22811317542571
Helius22721316526570
HVOS2230196449642
Hercules 32220204508724D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Gemini (Z)22182238626505K
Westlandia22161533600525
Hercules22151631555472
Westsite22150730570487
BFC22131827574524
E & A221011121537540
MHV'8122921120529523
Verburch22711415508559
Nieuwegein22711415525605
Dongen22621414500551
MIC22611513511584
Hellas 22231187460620D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

OCI/Lions-Aalsmeer-
E&O-Tachos-
Hurry Up-Bevo-
Quintus-Kras/Volendam-
GSGWGLVLPT V T
OCI/Lions12120024411273
Bevo12101121368273
Hurry Up1280416358344
Aalsmeer1270514302278
Kras/Volendam124179338343
Quintus123187284330
E&O1211103261368
Tachos1210112266379
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quintus44001313369*
V&L42027103106*
DOS4004178139
Bijgewerkt op: 27-04-2016 04:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

VOC Amsterdam-V&L-

Programma 8 mei

Quintus-Dalfsen-
GW
Dalfsen1
VOC Amsterdam1
Quintus0
V&L0
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Hellas-WHC Den Haag-
GW
Hellas1
WHC Den Haag0
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSHC181332427331
Ommoord181233396739
Barendrecht181152387139
De Warande181125357837
Rijswijk18945316541
Pijnacker18666245947
Goirle18729235054
De IJssel18657235246
Voorne18639215965
DES185112165162
Westland184212144369
Asvion180018014152
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alecto181422445315
Groen Geel171322414719
Zoetermeer171313404615
Etten Leur171214375120
Westland16727232328
HDS16628202435
Dopie16529171631
Rijswijk165110161629
Berkel Rod.173410132550
Forescate16231191836
Noordwijk16021421253
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
PT
Amsterdam2
Oranje Zwart2
HGC1
Kampong1
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Merwede14101321274221
Achilles14100420295252
Roda1471615235255
Excelsior (D)1462614267248
Valto1453613289280
DES (D)1461713222253
RWA144199237275
Futura142397232267
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)14131027271167K
Maassluis1492320271229
Korbis1491419281239
Kinderdijk1481517274241
Twist1451811244252
SDO (V)1431107206277
Viking1430116192273
Vlaardingen1421115194255
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Weidevogels14111223263217
GKV (H)14110322285216
Velocitas1481517296222
ODO1481517259221
Triaz1460812201266
VZOD1450910221247
ZKC '311431107213227
Luno1420124172294
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HKC (Ha)14121125277200
KOAG14112124276205
ONDO (G)1492320283244
Korbatjo1480616275255
Vriendenschaar (B)144199214245
ACKC1430116222244
Stormvogels (W)1430116208284
ADO1430116171249
Bijgewerkt op: 26-03-2016 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

DVS 69-Albatros-
WION-ONDO (G)-
Korbatjo-Fiks-
IJsselvogels-Fortis-
GSGWGLVLPT V T
Fiks1192020223167
WION1181217204176
Fortis1160512206181
IJsselvogels1151511173187
Albatros1142510175178
DVS 69113177169195
Korbatjo113177174215
ONDO (G)111284174199
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Pernix-Valto-
Vitesse-RAPID-
DES (D)-Telstar-
Tilburg-Victum-
GSGWGLVLPT V T
Pernix1171315201173
Telstar1170414173170
RAPID1161413185172
Valto1161413216214
Victum1151511192189
Tilburg1151511168181
Vitesse113177192206
DES (D)111284172194
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Weidevogels-Achilles-
Korbis-Reeuwijk-
GKV (H)-Vriendenschaar (B)-
KOAG-ODO-
GSGWGLVLPT V T
Achilles11101021203152
KOAG1170414193155
GKV (H)1152412165157
ODO1152412161156
Vriendenschaar (B)1160512154149
Korbis114078160172
Weidevogels112276170192
Reeuwijk111193133206
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Triade-RWA-
ACKC-KVK-
Twist-ONDO (M)-
Kinderdijk-Maassluis-
GSGWGLVLPT V T
ONDO (M)11110022188122
Maassluis1190218194153
Kinderdijk1171315226170
Twist1161413183161
RWA113177182191
ACKC113177146172
KVK113086134194
Triade1100110118208
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Oemoemenoe1060437290204
RC Waterland1060432234157
Amstelveen RC1060432267193
The Hookers1061332161172
The Bassets1050527195186PD
RC Eemland100191142377D
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Salamanders1073
Avanti1059
Pecos 11055
Hercules1046
Scyedam 11043
Disnierats1024
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Tempo Team1070
US1057
Smash (M)1049
SVE1048
DOV1040
TT Zwolle1036
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
ALTA 100
De Lobbelaer 100
Leeuwenbergh00
Leimonias00
Naaldwijk 100
Rapiditas00
Salland 100
Zandvoort00
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 8 mei

De Gouw-De Lobbelaer 2-
Heerhugowaard 2 -Berkenrode-
Naaldwijk 2-De Metselaars-
Salland 2-Shot-
GS V
Berkenrode319
Shot317
De Metselaars315
Heerhugowaard 2 313
Salland 2310
De Lobbelaer 239
Naaldwijk 239
De Gouw34
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

DVS'33 Ermelo-Spakenburg-
Scheveningen-Barendrecht-
SteDoCo-Katwijk-
IJsselmeerv.-GVVV-
Excelsior M.-Kozakken Boys-
Rijnsburgse B-Capelle-
RVVH-ONS/B. Sneek-
HHC Hardenb.-FC Lisse-
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.2815103554430*
Katwijk281666546035*
HHC Hardenb.281738545136*P2
Kozakken Boys281657505536*
Barendrecht281549496243*
Spakenburg281387476747*P1
GVVV2812610424840
Rijnsburgse B2810108404748
DVS'33 Ermelo288911335051
Capelle288713313241
IJsselmeerv.288614303247
Scheveningen287813293841
ONS/B. Sneek288416283961
SteDoCo287615273969
FC Lisse2851013253750
RVVH286418222854
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 8 mei

Quick (H)-De Meern-
Nieuwerkerk-DHC-
Nieuw Utrecht-RKAVV-
De Dijk asv-SDO-
ADO'20-JOS/Watergr.-
OFC-EDO hfc-
Westlandia-Leonidas-
GSGWGLVLPT V T
Westlandia242013616333KP1
De Dijk asv241734546432
DHC241563514823
Quick (H)241455474934
OFC241446464734P2
ADO'20241068364932
De Meern247710283942
RKAVV247611273337
JOS/Watergr.247611273036
EDO hfc246513233145
SDO2441010222328
Nieuwerkerk245613212857
Nieuw Utrecht234217121949D
Leonidas23231882465D
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Alexandria'66-RKAV Volendam-
Vitesse Delft-Forum Sport-
Zwaluwen'30-'sGravenzande-
CSW Wilnis-WV/HEDW-
Nootdorp-ARC-
Argon-Valken'68-
Neptunus/Sch.-Voorschoten97-
GSGWGLVLPT V T
Argon241491515624
'sGravenzande241554505926
Nootdorp241482494420P2
Zwaluwen'30241365455128P1
ARC241158383728
Forum Sport2410410343432
Voorschoten972410311334539
Vitesse Delft248511293343
CSW Wilnis247710283240
Valken'68248412283547
Neptunus/Sch.245127272944
RKAV Volendam247314243753
WV/HEDW245712223847
Alexandria'6624122151877D
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 8 mei

Wat.Veld/GONA-GDA-
VOC-PFC-
FC Boshuizen-Zwervers CVV-
PSVPoortugaal-SJC-
TAC'90-Olympia-
VELO-DRL-
GSGWGLVLPT V T
IFC231832576519
FC Boshuizen231733545532P1
SJC221453476424
VELO22976344339
VOC22967333936
DRL22859293840
Zwervers CVV22778283643
Olympia227510262340
PSVPoortugaal227411254447
TAC'90226412223458
Wat.Veld/GONA223712162841
PFC224414162252
GDA223415132545
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

HVC'10-sc Monster-
Be Fair-GHC-
SVC'08-RCL-
KMD-DSO-
Lyra-SEV-
Westlandia-VDL-
TAVV-UVS-
GSGWGLVLPT V T
Westlandia241554504520P1
SVC'08241545495219P2
RCL241428444926
TAVV241248403834
DSO241158384443
Lyra2411310364133
HVC'102411211353742
UVS2410410344341
VDL2410311333842
sc Monster24789293336
KMD247512263540
SEV246612242841
Be Fair246414222854
GHC244317153070D
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Oostkapelle-Lyra-
DSVP-DWO-
Barendrecht 2-Brielle-
GJS-Sleeuwijk-
Berkel-RVVH 2-
RKAVV-SteDoCo 2-
GSGWGLVLPT V T
Berkel212100637910KP1
Barendrecht 2211623506723
Brielle211236395630
DSVP211029324835
RVVH 2211029325444
Oostkapelle211029323735P2
GJS21939304237
Lyra218310274047
RKAVV216510233542PD
SteDoCo 2214314152869PD
Sleeuwijk213117101680D
DWO21401791767D
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Die Haghe-Semper Altius-
Honselersdijk-Maasdijk-
DSVP-DUNO-
GDA-Houtwijk-
Verburch-Te Werve-
MVV'27-Naaldwijk-
Berkel-TAC'90-
GSGWGLVLPT V T
Te Werve241635517137P1
Die Haghe241446464731
Honselersdijk241257415440
Berkel241176404835
Maasdijk2411310365350
Houtwijk241068363837P2
Verburch241059354136
MVV'272410410344744
Naaldwijk247611274148
GDA247611273756
Semper Altius248313273758
DSVP247413254049
TAC'90247314243546
DUNO244911212446
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 8 mei

Full Speed-HMC-
VCS-ODB-
DHL-Wippolder-
Concordia-Den Hoorn-
De Ster-Erasmus-
Taurus-REMO-
SEP-HDV-
GSGWGLVLPT V T
Wippolder241842586626P2
Den Hoorn241743556222P1
Concordia241644528237
ODB241266425127
DHL241248404937
VCS2410410345650
De Ster24897334344
Full Speed249411314851
Erasmus248511293747
REMO247413253347
SEP245811234644
HMC244515173979
Taurus244416163780
HDV243516142785
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

Loosduinen-KSD/Marine-
Duindorp-PGS/VOGEL-
Vredenburch-Quick Steps-
VELO-RAS-
Erasmus-BMT-
GSGWGLVLPT V T
VELO211731549417P1
Duindorp201703516720
Loosduinen211434459423P2
Quick Steps201136364938
Vredenburch201037334933
PGS/VOGEL20938303538
Erasmus208210264248
KSD/Marine207310244842
RAS20659233341
HPSV213315122293
BMT203215112385
Laakkwartier211218529107
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 mei

FC Maense-SVV-
DVC-DVO'32-
Ariston'80-JHR-
GGK-Quintus-
MSV'71-PPSC-
CION-VOB-
GSGWGLVLPT V T
Schipluiden2319406111418KP1
Ariston'80221714527933
FC Maense221471497329
Quintus221255416038
CION221156386126
DVO'32221228386838
VOB231139365942
PPSC2210111315954
MSV'71225413193765
SVV225116163466
DVC224117133099
JHR2240181248119
GGK223019925120
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 3 mei

Wilhelmus-DHC2-0
GSGW
Wilhelmus11
Wippolder11
DHC10
DSVP10
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
Zaanstad 32288
Velo2280
I Rijswijk 22277
vv Amsterdam2268
Spaarnestad2251
VTC Woerden2251
NVC2250
USV Protos2243
Haaglanden2242
US 22239
Irene2236
vc Allvo2235
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Vliet (SG)22182256247158
Alkemade22160648213180
De Kempvis22142644256168
ZPCH22141743217173
Z&PC de Gouwe22123739229162
OZV22103933203174
d'Elft22103933189196
Sassenheim22841028189198
zv Westland22811325216217
ZPC Rotterdam22431515153225
HZ Zian22501715198291
De Fuut2220206129297
Bijgewerkt op: 05-05-2016 20:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Salaam22163351158102K
Sp Den Haag 122151646172127VP2
TPP 22213364211479P1
Lugdunum22122838117100
ASW2210210328687
MVV'2722102103294100
Multicult2294931114113
Watergras 222931030106117
Westlandia2292112985123
Transvalia/Zw22921128112138PD
Tutor224216148397D
Ommoord221417771129D
Bijgewerkt op: 27-04-2016 16:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 mei

Sp Den Haag 1-Groene Ster 2-
GW V T
Sp Den Haag 1164
Groene Ster 2046
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 6 mei

Arentsburg-Futsal Marum-
GW V T
Arentsburg152
Futsal Marum025
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GW V T
Transvalia/Zw188
Zvv Den Haag2188
Bijgewerkt op: 06-05-2016 05:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Copyright © 2016 - WOS.nl | HPU internet services | Powered by: CWM (Channel Web Manager)