Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage/tip via dit formulier toesturen. Wij zullen deze controleren en mogelijk gebruiken voor publicatie. Let op! Aangeleverd materiaal dient rechtenvrij te zijn of er moet schriftelijk toestemming zijn verleend voor het gebruik ervan.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2018/2019
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
      • Reservecompetitie Poule A
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 3e klasse HA
      • 3e klasse HB
      • 3e klasse LA
      • 3e klasse LB
      • 3e klasse LC
      • 3e klasse LD
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
      • 1e klasse A
      • 3e klasse D
    • Zaal
      • Hoofdklasse C Mannen
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie C
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie C
      • JO15 3e divisie C
  • Voetbal 2019/2020
    • Landelijk
      • Eredivisie
GSGWGLVLPT V T
Ter Leede302145676231K
RKAV Volendam301947618446P1
sc Feyenoord3014124546752
Zwaluwen Vl.301488505039
FC Den Bosch23014511476546
FC Rijnvogels3014412465344
Jodan Boys3013710465246
'sGravenzande3013512445754
Smitshoek3011811414648
Swift (A)3010911395852
Achilles Veen3011613395045
Capelle3011613394452
Spijkenisse3010713375058NC
Nootdorp306519233265D
DFS306618213870D
XerxesDZB303423133292D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Rijsoord261835577033K
Kloetinge261565515631
SHO261637515132
Honselersdijk261286445247
Forum Sport261268425332
Heinenoord26989354746
Brielle2610412344144
Die Haghe269710343546
Poortugaal sv269512325147
RVVH269413314949
BVCB269413313746
Westlandia269413314760D
Deltasport264913213762D
De Meeuwen264319152576D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
AFC342257718543KP1
Excelsior M.341969636938P2
IJsselmeerv.341969637052
Kon. HFC341879616237
Katwijk3415109555139
HHC Hardenb.3416612546854
Kozakken Boys3416612545949
Jong VitesseA3415811536246P3
Spakenburg3416414525552
GVVV3414713496164
De Treffers3414614484748
Jong Sparta R.3413813475954
Rijnsburgse B3414515477779
Scheveningen3412715435965
VVSB348620305782D
J Almere City348422284669D
FC Lienden347522264295D
Barendrecht345425192992D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Jong Volendam342257719744K
TEC Tiel342176706338
OFC341888627943
GOES3420113618055
UNA3417512566855
OSS'203416612547053
Quick (H)3415514506766
ADO'203413813475957
Westlandia3414416465973
Dongen3414317455170
Hercules usv3412814445563
HSC'213414218445173
Blauw Geel'383412715436265
EVV3411914413943
JVC Cuijk3412319394377D
OJC Rosmalen3410519354961PD
Quick'20348719315384D
HBS347720283762D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Voorschoten97261646527139K
DSO261646526233
Valken'68261277434838
UVS261277433424
Soccer Boys261178403828
RCL261079373445
VELO26998365851PR
Berkel2610610364339
Te Werve2610412344847
HVC'10269710344047
SVC'08269611334756
DoCoS267613274155
sc Monster265714222949D
TAVV263518142466D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
WV/Kranenburg261844588140K
KMD261763576725
Lyra261727535830
Schipluiden261466487246
MVV'27261088385940
Verburch2612113374647
Naaldwijk2610511354146
Duindorp sv269512323750
VDL269413314860
DUNO269314303960
Quick Steps268513294242
Maasdijk268414283657D
HBSS266416223159
HVV Hercules265318184095D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Loosduinen262042649925K
GDA2619436111240
GSC ESDO261367459554
Quintus261277438747
RAS261349436844
PGS/VOGEL261349436646
MSV'712613211418752
RVC/Celeritas261178406536
Erasmus2611312368260
TAC'902611312366663
BMT2610313296260
HPSV2662182040112
Houtwijk264319154872
Wanica Star260026014280
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC241950626911K
Moerse Boys241842586123PR
VUC241536486735
DHC241356446124
Spartaan'20241149375138
Olympia249510323952
Rood Wit W24879314950
GLZ/Delfsh.248511294163
Den Hoorn247611272942
DOSKO248313274163
Zwervers CVV245415193863
Groeneweg243516143980
VELO242418102869D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Sparta/JVOZ2220026013732K
sc Monster222002609625PR
RKAVV221129357853
Zuidland221057357252
RCL 2221048346553
ARC22967334750
Den Hoorn22958327261
Ariston'80228311274157
Berkel 2228212264261NC
'sGravenzande2251161640101D
Rijnvogels 2224117134291D
Barendrecht 22231181018114D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Saestum 2222020628829KP1
Wartburgia 2221345435234
IJFC221327414443
CSW221318405448P2
IJzendijke2212010366050
SSS 2221039334341
sc 't Gooi229310304937
Hercules usv22688264947
Sporting'70227411252949
RVVH 2225413193951
DSVP224414162969D
Lyra22211972058D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Maense2219215910019K
DWO221633515424
Maasdijk221525475127PR
XerxesDZB221165395847
Die Haghe221228386145
Sparta (am)22958324541
AGE/GGK229211294861
Zwaluwen Vl.226412224154
Westlandia225215173369
Scheveningen224414153875
Hazersw. Boys224315153271
VELO223316123765
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HBSS22006115F
WIK2020299D
zvv Den Haag22020299F
Alphia20020511
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fortuna Sit.221543496231KP1
Spartaan'20221534485429P3
FC Dordrecht221336427736VP1
De Treffers221327414848P2
UNA221147376143
Excelsior M.22949315348
NEC 22210111315256
MVV229310304343
Westlandia227411254064
Barendrecht226412224450
OJC Rosmalen223316121862
Achilles'2922231792567D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC221732546522P2
Quick (H)221705518440P1
Forum Sport221246403524
Jodan Boys221147375440
sc Feyenoord2211110345057
VELO221039334236
RKAVV22868304751
Baronie227510264652
Dongen225512203347
MOC'17225314182360
DHC224414164064
Kloetinge224414163864
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn221651535226P1
TOGB221534486329
'sGravenzande221183416032
RKDEO221246404637
Spijkenisse221138365245P2
Capelle221048344237
Voorschoten9721759262747
VFC217113223344
HBS225314183950
Zwaluwen Vl.223712163147
VOC224414163257
Spartaan'20 2224513163460
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht221822525820KP2
Roda JC221624466223P1
MVV221417435029
Spijkenisse2211110344037
Excelsior M.221039334039
NEC/FC Oss 2229211293549
FC Den Bosch228410283239
FC Eindhoven228212263438
TOGB227213232746
JVOZ226313213756
Spartaan'20225512202444
Fortuna Sit.225314182544
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alexandria'66221723536321P1
DSO221624506420P2
Forum Sport221426444832
sc Feyenoord221417434929
DHC22778284732
UVS228410283548
Baronie228410284055
Alphense B. 2227411254162
VELO227312243648
Smitshoek225611213353
'sGravenzande224414162466
Barendrecht223514143549
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia221930608220KP1
Jodan Boys221903578615P2
RKDEO221156385044
Concordia221039332929
Spartaan'20 2221039333940
Sparta (am)22958323938
Brielle229211293641
HVV227510263143
Den Hoorn225512202935
Capelle226115193662
GDA226115193571
VFC224117131973D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
TOGB221912588215
Westlandia221822566020
XerxesDZB221813558021
HBS221057352424
De Meern221048343024
ARC228311273641
Barendrecht227411253337
VELO227312244249
HVV226511233453
Excelsior M.225314182850
Voorschoten97224315151256
Capelle22221882091D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Emmen954019206
FC Twente9612192212
NEC952217136
PEC Zwolle9423141611
Heracles Alm.9333121415
RKC Waalwijk9324111013
Fortuna Sit.931510616
ADO Den Haag822481114
Willem II91356817
Feyenoord81255919
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FCIJsselmonde11731243013K
ASC11722232212PR
DONK11713222614PR
RKDES11632212216
DIOS11533181914PR
Sport. Leiden10514161814
MSV '1911416132521
Nicolaas Boys10253111722
Slikkerveer11254111721
Blijdorp1115581624
HOV/DJSCR1113761433
Voorschoten971112851638
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Wilhelmus11821263211K
HMSH11812253113PR
COAL11641222111PR
Dubbeldam11614192118
Charlois11533182014
WCR11524172317
Full Speed11353142720
ODB11353141514
DHL1130891430
KethelSpaland1122781722
SEP1115581521
REMO11101031156
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SJZ761019263PR
Van Nispen7610192411PR
Gr Wil.II/VAC7412132020PR
HWD7313101614PR
WIK730491715PR
Pretoria R.730491316D
Wanica Star710601124D
Toofan700701034D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
WVC760118354PR
Stolwijk751116236PR
Alphen7412132311PR
Haastrecht732211178PR
HMC730491438PR
Erasmus721471521D
Steeds Hooger720561726D
Houtwijk70161535D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Bernardus7511161810PR
GSC ESDO7412132914PR
FC Aalsmeer7331121612PR
Cabauw7403122123PR
DRL7313102018PR
SVB Besiktas721471619D
SVH712451220D
HDV711541733D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RCD8611192813PR
Taurus8602182312PR
Warmunda8431151911PR
OHVV8323112518PR
VCS8323112523PR
Madestein822481519D
MMO821571627D
NOC Kralingen821572033D
ASW812551227D
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
FC Emmen0000000
FC Groningen0000000
FC Twente0000000
FC Utrecht0000000
Feyenoord0000000
Fortuna Sit.0000000
Heracles Alm.0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
RKC Waalwijk0000000
Sparta R.0000000
VVV Venlo0000000
Vitesse A.0000000
Willem II0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 25-06-2019 01:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS