Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage uploaden op onze website. Wij zullen deze controleren en bij goedkeuring publiceren.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2018/2019
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
      • 1e klasse A
      • 3e klasse D
    • Zaal
      • Hoofdklasse C Mannen
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie C
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie C
      • JO15 3e divisie C

Programma 15 december

Jodan Boys-Nootdorp4-1
FC Rijnvogels-RKAV Volendam3-2
Achilles Veen-Smitshoek1-1
Spijkenisse-Capelle3-0
Swift (A)-DFS1-1
Zwaluwen Vl.-sc Feyenoord1-1
'sGravenzande-Ter Leede2-4
XerxesDZB-FC Den Bosch20-2
GSGWGLVLPT V T
RKAV Volendam151212374920P1
Ter Leede15933303219
FC Den Bosch215834273822
'sGravenzande15816253727
Spijkenisse15735243126
sc Feyenoord15663243229
Smitshoek15735242422
FC Rijnvogels15645222422
Jodan Boys15717222729
Zwaluwen Vl.15555202322
Achilles Veen15546192324
Swift (A)15456172423
DFS15456172234
Capelle15429142539
Nootdorp15131161440
XerxesDZB15131161441
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

RVVH-De Meeuwen3-1
Westlandia-Kloetinge0-3
Poortugaal sv-Rijsoord1-2
Brielle-Deltasport1-0
Die Haghe-Heinenoord3-3
Honselersdijk-BVCB2-2
Forum Sport-SHO1-1
GSGWGLVLPT V T
Rijsoord12822263018
SHO12732242315P1
BVCB12723232720
Kloetinge12642222614
Brielle12525171716
Forum Sport11515162114
Honselersdijk12444161723
Westlandia12426142827
Die Haghe12354141519
Deltasport11263122020
Poortugaal sv12336122225
De Meeuwen12336121535
Heinenoord12255111824
RVVH1222881423
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

Kon. HFC-GVVV4-0
AFC-Katwijk0-0
Excelsior M.-FC Lienden5-2
Scheveningen-Jong Sparta R.1-1
IJsselmeerv.-Rijnsburgse B4-1
J Almere City-Kozakken Boys2-1
HHC Hardenb.-Jong VitesseA0-3
VVSB-Barendrecht1-3
De Treffers-Spakenburg1-4
GSGWGLVLPT V T
AFC161222384718
IJsselmeerv.161033333317
Katwijk16952322714
Jong Sparta R.16862303822
Spakenburg16925292923
Kon. HFC16844282716
Excelsior M.16745252922
HHC Hardenb.16736243021
GVVV16655232828
Jong VitesseA16646222221
Rijnsburgse B16637213237
Kozakken Boys16628202626
De Treffers16538182129
J Almere City16529172033
Barendrecht164210141840
Scheveningen16259111934
FC Lienden162410102244
VVSB16131262447
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

Blauw Geel'38-OSS'201-1

Programma 16 december

Dongen-Jong Volendam2-1
Quick'20-Hercules usvAFG
OJC Rosmalen-HSC'21AFG
GOES-UNA2-3
HBS-JVC CuijkAFG
EVV-ADO'20AFG
TEC Tiel-Quick (H)AFG
OFC-WestlandiaAFG
GSGWGLVLPT V T
TEC Tiel151041342813
UNA161114344322
Jong Volendam16934303520
ADO'2015852293124
OFC15834274122
Dongen16907273130
OSS'2016745253527
GOES14806243326
Blauw Geel'3816637212629
Quick (H)14617192429
HSC'2115618192529
Hercules usv14455171826
EVV15456171420
JVC Cuijk15519161734
Quick'2015429142640
Westlandia154110132633
HBS15258111025
OJC Rosmalen15221181731
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

Valken'68-Voorschoten972-2
Soccer Boys-Te Werve1-0
sc Monster-VELO2-1
UVS-TAVV1-0
DSO-SVC'084-1
DoCoS-BerkelGEST
89e min. bij stand 1-2: scheidsrechter voelde zich bedreigd
RCL-HVC'101-3
GSGWGLVLPT V T
Voorschoten9712714222517
DSO12633212717
UVS12633211410
VELO12543192618P1
HVC'1012543191817
RCL12525171420
Te Werve12444162216
Soccer Boys12444161715
DoCoS11434152022
sc Monster12435151922
Valken'6812354141614
SVC'0812426141425
Berkel11344131516
TAVV121295826
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

MVV'27-HBSSAFG
HVV Hercules-DUNO3-1
Maasdijk-Quick Steps1-0
KMD-Lyra0-0
WV/Kranenburg-Schipluiden2-2
VDL-Naaldwijk5-1
Verburch-Duindorp sv2-0
GSGWGLVLPT V T
WV/Kranenburg12921294319P1
Lyra12912282013
Verburch12714222513
KMD1255220309
Schipluiden12552203219
VDL12606182728
Maasdijk12525171524
MVV'2711443162016
Quick Steps12444162419
Duindorp sv12426141924
DUNO12408121931
HVV Hercules12318102041
Naaldwijk1223791327
HBSS110292529
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

RVC/Celeritas-HPSV4-1
Erasmus-Houtwijk3-1
GDA-MSV'713-2
Quintus-TAC'903-1
GSC ESDO-Loosduinen0-2
RAS-PGS/VOGEL1-0
Wanica Star-BMT1-7
GSGWGLVLPT V T
GDA121020326412P1
Loosduinen1274125389
BMT12723233015
RAS12723232816
Erasmus12714223723
PGS/VOGEL12624203423
RVC/Celeritas12534183118
GSC ESDO12525174531
MSV'7112507152924
TAC'9012426142626
Quintus12345132127
Houtwijk1222881725
HPSV1222882056
Wanica Star12001206121
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Moerse Boys1081125288
VOC1173124236
DHC11632212710
GLZ/Delfsh.11614192121
DOSKO11533182124
BMT10523172412
VUC11524172323
Spartaan'2011434152117
Olympia11425141924
Rood Wit W11425142127
Den Hoorn11335121319
Zwervers CVV11317101424
VELO1111941031
Groeneweg1103831837
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Sparta/JVOZ111001307118P1
sc Monster11902274910
Zuidland11713225129
Den Hoorn11623204328
ARC11623202719
RCL 211623203130
Berkel 211614192730
RKAVV11317103234
Ariston'8011317102140
'sGravenzande1120962053
Barendrecht 2112096856
Rijnvogels 211101031851
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Saestum 2111100335018P1
CSW11713223123
Wartburgia 211623202420
IJFC11623202120
Hercules usv11362152822
RVVH 211434152519
Sporting'7011434151318
sc 't Gooi11416132621
IJzendijke11407123034
SSS 21123691424
DSVP1122781542
Lyra1111941026
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

XerxesDZB-Maasdijk1-3
Sparta (am)-VELO4-0
Semper Altius-DWO0-7
Westlandia-AGE/GGK4-4
Zwaluwen Vl.-Die Haghe0-1
GSGWGLVLPT V T
FC Maense11101031666P1
DWO11821263310
Maasdijk11803242614
Die Haghe10703212817
XerxesDZB11632213417
Sparta (am)10523172114
AGE/GGK11335122228
Westlandia10316102132
Zwaluwen Vl.11245102130
Scheveningen11326101731
VELO1022681925
Hazersw. Boys1221971240
Semper Altius1101101965
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 december

Olympia GO-LugdunumBNO
WIA-Alphia2-4
GZVWatergras2-Multicult 25-3

Programma 19 december

Berkel-HBSS-
GSGWGLVLPT V T
HBSS111001305934
zvv Den Haag2121002307842
FC Westland12912287645
Alphia11812255644
Berkel10523174233
GZVWatergras212507154253
Lugdunum11425144141
WIA11425143137
Tutor11326113538
Stanga12318104058
Olympia GO1130895977
Multicult 21221973873
RKDEO12201062648
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fortuna Sit.11911283513P1
De Treffers11713222828
FC Dordrecht11623203220
UNA11623202715
Spartaan'2011623202817
NEC 211614193433
MVV11425142119
Excelsior M.11344132329
Barendrecht11326112426
Westlandia11326111728
OJC Rosmalen1122781125
Achilles'2911011011239
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC11920293410
Quick (H)11803244123P1
VELO11713222616
Forum Sport11713221814
sc Feyenoord11704212919
Jodan Boys11515162322
RKAVV11434152322
Dongen11245101421
Baronie1123691927
MOC'171123691327
DHC1113761835
Kloetinge1103831335
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

HBS-TOGB3-4
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn11911282814P1
Spijkenisse11722232817
Voorschoten9711632211613
TOGB11623203118
'sGravenzande11623202816
RKDEO11623202116
Capelle11524171415
Spartaan'20 211317101929
Zwaluwen Vl.1123691522
HBS1121871425
VOC1114671325
VFC1111941229
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht1081125269
Roda JC970221268
Excelsior M.11623202217
MVV10613192212
Spijkenisse11614191916
FC Eindhoven11515162016
FC Den Bosch10433151213
JVOZ11425141820
NEC/FC Oss 211326111528
TOGB1030791226
Fortuna Sit.112187923
Spartaan'201104741023
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

'sGravenzande-UVS1-2
GSGWGLVLPT V T
Alexandria'6611100130299P1
DSO11713222810
Forum Sport11614192121
UVS11524171920
sc Feyenoord10514162015
Baronie11515162126
DHC11434152716
Alphense B. 211425142226
VELO11407121626
Barendrecht11326112220
Smitshoek1022681928
'sGravenzande1121871239
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia111010314111P1
Jodan Boys11902274511
RKDEO11722232618
Brielle11605182016
Spartaan'20 211605182018
Sparta (am)11524172016
Concordia11434151517
Capelle11416132236
Den Hoorn11335122120
GDA1130891840
HVV1112851029
VFC11101031137
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 december

HVV-Voorschoten973-2
HBS-TOGB1-0
GSGWGLVLPT V T
TOGB111001304811
XerxesDZB11902273412
Westlandia1181225298
HBS11533181114
De Meern11434151214
Barendrecht11425141719
VELO11425142229
ARC11416131519
HVV1123691530
Excelsior M.1122781021
Capelle1122781332
Voorschoten97111376623
Bijgewerkt op: 18-12-2018 14:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS