Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage/tip via dit formulier toesturen. Wij zullen deze controleren en mogelijk gebruiken voor publicatie. Let op! Aangeleverd materiaal dient rechtenvrij te zijn of er moet schriftelijk toestemming zijn verleend voor het gebruik ervan.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2019/2020
    • Vrouwen
      • 1e klasse A
      • 2e klasse B
      • 3e klasse E
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 3e klasse D
      • 4e klasse E
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
      • JO15 3e divisie B
    • zondag
      • 1e klasse B
    • Zaal
      • Topklasse B
      • Hoofdklasse C
GSGWGLVLPT V T
Sparta/JVOZ151023324816P2
IJzendijke14932303824P1
Sporting'70151005304024
Ter Leede 215807243240
Hercules usv14725232628
CSW Wilnis14716223430
RVVH 215636212526
Blauw Geel'5514608183330
sc Monster15528172840
IJFC14518162726
sc 't Gooi143110101438
SSS 2153111102245
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 april

Rijsoord-Achilles Veen-
sc Feyenoord-Achilles'29-
Sportlust'46-DHSC-
DUNO D-Spijkenisse-
'sGravenzande-ARC-
Capelle-FC Rijnvogels-
Jodan Boys-Zwaluwen Vl.-
AZSV-Smitshoek-
Alle wedstrijden in Hoofdklasse A worden niet meer gespeeld ivm coronavirus
GSGWGLVLPT V T
Sportlust'46211335424621
DHSC211326414426
sc Feyenoord211155385529P2
Achilles Veen211137364925
AZSV201046343223P1
Smitshoek21966333133
FC Rijnvogels21939303229
ARC21867302928
Jodan Boys21867302829
Capelle21858293530
Spijkenisse21849283433
Zwaluwen Vl.20758263135
DUNO D20749253033
Rijsoord216411222246
'sGravenzande214710192437
Achilles'2920011911277
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 april

AFC-Noordwijk-
HHC Hardenb.-ASWH-
TEC Tiel-Spakenburg-
De Treffers-Jong Volendam-
GVVV-Kozakken Boys-
IJsselmeerv.-Quick Boys-
Jong Sparta R.-Excelsior M.-
Katwijk-Kon. HFC-
Rijnsburgse B-Scheveningen-
Alle wedstrijden in 2e divisie worden niet meer gespeeld ivm coronavirus
GSGWGLVLPT V T
Katwijk241545494826P2
HHC Hardenb.241446465427
AFC241365455033
Rijnsburgse B241365455542
IJsselmeerv.241356445737P1
Kozakken Boys241338423829
Spakenburg241077373744
Kon. HFC231058354336
De Treffers24987354236
Noordwijk24888324744
Jong Sparta R.249411314342
Excelsior M.249411313647
GVVV249312303848
Quick Boys247611272532
Scheveningen237412252436
TEC Tiel243714161740
Jong Volendam243516144061
ASWH243516142660
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 april

Westlandia-Dongen-
ADO'20-Hoogland-
Blauw Geel'38-DEM-
EVV-HSC'21-
OFC-Quick (H)-
Hercules usv-Gemert-
UNA-Groene Ster-
Jong ADO DH-FC Lienden-
Alle wedstrijden in 3e divisie worden niet meer gespeeld ivm coronavirus

Programma 13 april

Hoogland-Hercules usv-
Dongen-Gemert-
Quick (H)-EVV-
DEM-FC Lienden-
Blauw Geel'38-ADO'20-
HSC'21-UNA-
Alle wedstrijden in 3e divisie worden niet meer gespeeld ivm coronavirus
GSGWGLVLPT V T
OSS'20221651535524P1
Jong ADO DH221237394736
OFC221138363827
Gemert221057354242
Dongen20974343419
UNA22886323539
EVV22877313027
Blauw Geel'3822859293838
HSC'2122859293439
Hercules usv218310273538
DEM22769273131
Groene Ster22769272833
Quick (H)21759262926
Westlandia226610243140
ADO'20215610212935
FC Lienden214611181739
Hoogland223811173151
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Den Bosch151212375319P2
MVV151122354412
Westlandia15933304026P1
FC Dordrecht15825264728
Excelsior M.15753264128
UNA15654233224
Alexandria'6615627203234
ARC15537181823
NEC 215357142740
De Treffers153210111539
UDI'19153111102057
Jodan Boys15111342261
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Den Bosch151050353313P1
TOGB151113344918
FC Eindhoven15843284325
ARC15816253027
Quick (H)15663243224P2
MVV15726232525
Alexandria'6615636212421
JVOZ15438152832
Excelsior M.15366152530
Spijkenisse15348131232
OJC Rosmalen15249102042
NEC 215131162254
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Poortugaal sv171421444613P1
Neptunus/Sch.17953323326
Die Haghe17926293524P2
XerxesDZB17836272721
Brielle17683262424
Forum Sport17746252926
Voorschoten9717593242524
SHO17638212729
RVVH17629202834
Heinenoord17539182531
BVCB17539182634
Honselersdijk17458172237
Nootdorp175111161932
VELO173410132435
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Valken'68171322413916P2
DSO171142374119
SVC'08171124354224
UVS171052353315
Berkel17746254226
Soccer Boys17746253933
Westlandia17818253130
HVC'1017818254142
Te Werve17557203740
WV/Kranenburg176110192956P1
RCL17539183038
Van Nispen174013122242
Kagia173212112547
DoCoS172411101942
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
KMD171223383618P1
DSVP171115343222P2
DWO17953324429
sc Monster171016313721
MVV'2717854293825
Verburch17854293225
Lyra17746253427
Ariston'8017728233733
Schipluiden17575222528
DUNO17548192230
Naaldwijk17377161927
Quick Steps172510111831
Loosduinen173212112656
Duindorp sv17161092048
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 april

HBSS-KethelSpaland-
wedstrijd word niet meer gespeeld ivm coronavirus

Programma 13 april

Vierpolders-HBSS-
wedstrijd word niet meer gespeeld ivm coronavirus
GSGWGLVLPT V T
CION171421444411P1
DVO'3217935304024P2
KethelSpaland16853293924
VFC17773283420
OVV16754262722
Zuidland16655233022
Rhoon17647222628
Rijnmond HS16646212733
VDL17557202624
GHVV'1316358142540
Vierpolders16349132038
FC Vlotbrug16349131942
HBSS1042492118
Botlek17151181951
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Houtwijk15132040589P1
Maasdijk161042344931
GSC ESDO161105334723
MSV'7116934304026
VCS16835275535
Quintus15735233732
BMT15717223528
Erasmus16718222939
RAS16628203332
PGS/VOGEL14626193327
Wanica Star16131261948
HMC15111342594
HMSH14111222258
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 april

Hillegersberg-Rood Wit W.-
wedstrijd word niet meer gespeeld ivm coronavirus

Programma 13 april

FC Boshuizen-Rood Wit W.-
wedstrijd word niet meer gespeeld ivm coronavirus
GSGWGLVLPT V T
TOGB17962334017
TAC'9016862304622
DOSKO17854293022P2
Den Hoorn17845283825
Spartaan'2017836272826
VC Vlissingen17764263127
FC Boshuizen15753253224
DHC17737242622P1
Olympia17557203535
ROAC17476191624
Rood Wit W.15447162233
VUC17377161723
Hillegersberg163211112549
CVV Zwervers17151181956
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quick (H)151401427016P1
Barendrecht151311405316P2
Forum Sport15924294228
VELO15726233832
RKAVV15717223231
Oranje Wit15636212629
Den Hoorn15618192943
'sGravenzande15528173339
Baronie15438153750
sc Feyenoord15258113353
Dongen153111102952
TSC15231091649
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Spartaan'20151131364415P1
Quick Boys15744253117P2
Jodan Boys15744252515
Forum Sport15726232921
VELO15726232420
sc Feyenoord15717222933
Westlandia15636211920
DHC15483202019
UVS15447161824
Alphense B. 2155010151925
DSO15438151625
Unitas'30154011121757
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RKDEO151131364110P1
Spartaan'20 215933304718P2
Smitshoek15825263415
HVV15744252821
XerxesDZB15735244125
Den Hoorn15735243828
Voorschoten9715726232321
RCL15627203037
Concordia15528172245
Brielle15348131835
'sGravenzande15258111332
Sparta (am)15111341260
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.151203364528
Westlandia15112235395
Spartaan'20 215834273324
Jodan Boys15834273225
HBS15636213425
ASWH15627202746
FC Lisse15546192544
ARC15465184232
VELO15465184143
Barendrecht15519163242
HVV15357141923
XerxesDZB15011411244
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
UVS161330427219P1
FC Maense161303395924
Jodan Boys16934304526
RKAVV15654234028
DSVP16727233333
Den Hoorn15645223541
IFC16628203643
RCL 216475192329
ARC16529173534
Lyra16448162440
Zuidland15429142447
Maasdijk16268122351
Ariston'8015301292559
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe151320415513P1
XerxesDZB151122355720P2
'sGravenzande15924294126
Sparta (am)15834275026
Berkel 215816253817
Hillegersberg15816252838
Westlandia15537182434
Jodan Boys15537183248
VELO15519162438
DSVP 215301292142
AGE/GGK15221182053
Excelsior M.15221182055
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Westland1913244114189P1
OACN Boys1812333910064
ASW1912253812472
HMC1912253813190
TPPFeyenoord2181143379360
Multicult1910453410585
RS18747258484
ZVV Den Haag2187110228098
Lugdunum1954101985113
GZV Watergras193016988140
FC Maense193115779146
HBSS192314674143
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ZVV Den Haag31912343912076P1
WIA191144376949
Stompwijk'92191117346563
OACN Boys 2201037339470
Olympia GO19856299083
ASW 219847288484
FC Westland 21981102597102
GLZ/Delfsh.20711222102135
Lugdunum 21970122183104
Watergras 21970122178103
Berkel18648198282
Tutor185211177184
Bijgewerkt op: 10-04-2020 01:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS