Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie kampioenspoule
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie A
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • 1e Klasse B
      • 2e Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
      • Eredivisie halve finale
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • 1e divisie
      • BeNe-League
      • BeNe-League Degr. Prom. behoud poule
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse A
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2I
    • Veld
      • Overgangsklasse B
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse
      • Eredivisie
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2017/2018
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse A
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
      • 2e klasse D
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
    • Zaal
      • 1e divisie A
      • Hoofdklasse C
      • Hoofdklasse C promotie wedstrijd 2e ronde
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
    • Delftse beloftencompetitie
      • Finale
  • Voetbal 2018/2019
    • Landelijk
      • Eredivisie
      • 2e divisie
      • 3e divisie A (zaterdag)
      • 3e divisie B (zondag)
      • reservecompetitie Poule B
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 2e klasse D
      • 3e klasse A
      • 3e klasse B
      • 4e klasse C
      • 4e klasse D
    • Vrouwen
      • Eredivisie
      • 2e klasse B
      • Beloften competitie
      • 1e klasse A
      • 3e klasse D
      • 1e klasse C
      • 3e klasse C
      • 2e klasse F
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • Hoofdklasse B
      • 2e klasse C
      • 2e klasse D
      • 3e klasse Q1
      • 3e klasse Q2
      • 3e klasse Q3
      • 3e klasse Q4
    • Zaal
      • Eredivisie Vrouwen
      • Topklasse B Mannen
      • Hoofdklasse C
      • Hoofdklasse C Mannen
      • Hoofdklasse 3 Vrouwen
    • Jeugd
      • JO19 Eredivisie
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie C
      • JO17 1e divisie
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 2e divisie A
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie C
      • JO15 Eredivisie
      • JO15 1e divisie
      • JO15 2e divisie B
      • JO15 3e divisie C
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GSPT
AviAir Almere964*
Duinwijck BC951*
VELO946*
DKC BC945*
BC Amersfoort936*
Roosterse BC934=
Smashing933=
TFS Barendrecht930=
v. Zijderveld921=
Victoria BC9-16=
Bijgewerkt op: 23-11-2017 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
AviAir Almere851F
Duinwijck BC841*
DKC BC840*
VELO831
BC Amersfoort812
Bijgewerkt op: 06-02-2018 23:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
Jolly Jumpers2234216
EBV Baros2230179
Lokomotief2230149
Solar/Grasshoppers 22228196
Utrecht Cangeroes222622
Landslake Lions 2222494
DAS222285
US 2222-15
Springfield2216-140
Green Eagles2214-105
BV Hoofddorp2214-201
De Groene Uilen224-480
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Damlust Gouda88001658K
vST S'dam87011438
Den Haag841396
RDC R'burg83238-6
CCR R'dam83147-12
Hofstad Damm.82337-20
LDG Leiden822462
Damlust G'da281345-10
VELO Wat.80080-56D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 2108111740KP
Naaldwijk107031414
De Lier10514112
Hofstad Damm2103258-2
MDV Monster103167-24
Scheveningen101183-30D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 3128311930KP
LDC L'dorp127231614
RDC R'burg 2127051412
VELO Wat. 212525122
ADC Alphen 21243511-12
Naaldwijk 2123278-14
MDV Monster 2120484-32D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quintus220045846*
V&L210125441*
HandbaL Venlo210124154
Borhave200204658
Bijgewerkt op: 05-04-2018 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
GHV22162434708599
HVV'7022144432671572
Witte Ster/T22134530633600
Quintus 322122826603579
OLIVEO22112924658638
Hellas 322103923630634
Rapiditas22103923586594
Habo'952276920576591
DWS22821218675707
Swift H.22721316648698
Heerle22621414632651
Gemini (Z)2212194522679
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Foreholte22211041631400
VHC'1322180436552436
Internos22150730491449
Hellas 222121925542511
PSV Handbal 222121925433420
RHV221011121517487
HMC/HVM22911219446456
Westlandia 222831119492513
sc Twist22821218399447
WHC Den Haag22631315391464
Heerle22611513416473
ROAC2200220341595
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia22181337696528
Helius22163335600451
Delta Sport22171435634496
Leidsche Rijn22151631533496
Celeritas221111023541532
HVOS221021022560567
SOSKwieksport22931021564542
Saturnus 72221001220648660
Orion Z/GSC22751019591564
Hercules 222501710500658
Eemland 22230196519683
OLIVEO 22221193452661
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSVD26220444783572
ZAP26192540704637
Quintus 226181737789650
Voorwaarts26170934815690
Kwiek261421030690656
Fortissimo261231127646635
DSS261051125603604
Aalsmeer261131225614647
Bentelo261131225616654
Westsite261031323633658
Gemini (Z)26831519644731
Hercules26811717571660
PSV Handbal26502110649748
Bevo2640228500715
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Volendam 226200640798691K
Quintus 226190738741679
Aalsmeer 326163735784714
Olympia89/DOS26162834775730NC
WHC Den Haag261511031656620NC
Nieuwegein261331029757739
Sittardia 226125929695685
DIOS261311227689646
Havas261151027749745
EHC26821618728779
Snelwiek R.26811717681741
Atomium'6126811717663765
Hercules26621814672735
US2624208667786D
Bijgewerkt op: 05-04-2018 22:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BFC22210142660542
VOC 222190338702529
VENECO VELO22161533671556
Ventura22130926582552
Dongen22921120504522
Hellas22911219479499
Nieuwegein22831119542590
Westlandia22801416565581
OLIVEO22711415596665
United Breda22701514523588
M.I.C.22601612432556
Verburch22501710569645
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Achilles B. 22171435762632*
OCI Lions22143531661592*
Hasselt22151631652585*
Aalsmeer22142630638571*
Bevo22134530678615
KRAS/Volendam22122826662616
HC Vise BM 221111023646643
Hurry Up22821218602618
Neerpelt22721316613654
Callant Tong.22501710532640
Sasja HC22421610558668
Quintus2220204550720
Bijgewerkt op: 23-03-2018 00:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hurry Up660012205146
Quintus63036169167
DFS Arnhem62135162172
Houten60151141192
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam4310711599
Quintus63127167158
Dalfsen42024106113
Borhave42024105112
V&L62044164157
HandbaL Venlo4103295113
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Rijswijk221831577121K
Dordrecht221543496338
Roomburg221372464424
Pollux221255414029
Gouda221129353527
Forescate229310304039
Derby228410283748
Westland227411252332
Berkel Rod.227411253040
Groen Geel227213232852
De IJssel225116164261
Dopie22012111658D
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VEO14101321311251K
Fortis1481517310304
Tjoba1472516310303
Valto1471615317289
Vriendens. H1470714309312
Albatros1454514278282
RWA1451811289328
Juliana1420122262317D
Bijgewerkt op: 24-03-2018 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Maassluis14140028353249K
Kinderdijk1482418313265
Vitesse (Ba)1482418255238
ODO1462614267294
ONDO (G)1461713260281
Atlas144199242282
ACKC1422106243276
Korbatjo1430116262310
Bijgewerkt op: 24-03-2018 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fiks14100420258246
Swift (M)1490518301284
SKF1482418302291
Unitas/Persp1463515331282
Nieuwerkerk1471615286263
KVS/Maritiem1443711275285
Valto1443711263281
Sport. Trigon1420124212296
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura14111223309234
ONDO (M)14102222275211
Roda1480616281260
Tjoba1480616257256
ONDO (G)1451811237262
Twist144199229275
IJsselvogels144199208271
Vitesse (Ba)1430116234261
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Maassluis14130126336235
DES (D)1493221246211
KOAG1482418250210
Atlas1462614220227
KZ Danaiden1460812229224
Weidevogels1451811238258
Korbatjo1450910252279
KVK1400140177304
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Tilburg14120224339242
GKV (H)14120224268215
DVS 691490518262219
WION1471615259253
ODO1471615240237
Erasmus1440108232267
Seolto1430116200267
DSO (K)1410132191291
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1152489*
LRC DIOK1147285*
RC 't Gooi1146350*
Oemoemenoe1137232*
The Bassets11290*
RC Waterland1129-67*
Castricum RC11271
ASRV Ascrum1123-120
Haagsche RC1119-211
The Dukes1116-244
DSR-C116-399
The Hookers11-2-316
Bijgewerkt op: 12-01-2018 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Castricum RC1090155389238
ASRV Ascrum1060433273256
The Dukes1041529261322
Haagsche RC1031622237287
DSR-C1032520226234
The Hookers1030717239288D
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Scylla 1073
VTV (N)1060
Smash (M)1056
US 21047
Taverbo/Sabo1035
Hilversum1029
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Itass DTK '701467
E&D Taverzo1464
Smash'70 (H)1448
Salamanders1442
Scylla 1436
Wijzenbeek/Westa1432
Hercules1424
Scyedam1423
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Katwijk342338726733KP1
Kozakken Boys342176707434P2
HHC Hardenb.3418511597756
Barendrecht3418511596457
Rijnsburgse B3417512566063
GVVV3416612545444
Excelsior M.3413129514330
VVSB3414911514754
IJsselmeerv.34131011495945
Kon. HFC3413912485546
Jong Sparta R3412715437264
AFC3412715434556P3
De Treffers3411815415155
FC Lienden3412517415267
FC Lisse3412418404857D
TEC Tiel3411518385366D
De Dijk asv3410024305085D
Achilles'293453261241100D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Noordwijk302235698933K
Ter Leede302028627043
SteDoCo301794606132PR
HSV Hoek301677556341PR
Achilles Veen301668544834
FC Rijnvogels3012810444741
'sGravenzande3013413436961
Jodan Boys3012612425346
Zwaluwen Vl.30101010404954
Swift (A)3010713374054
Smitshoek309714344759
Nootdorp3010218323567
AFC308616305669D
Rijsoord307815293357D
RVVH306618242455D
Argon304521173270D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Jong VitesseA342365759636K
UNA342257717438
Quick (H)341897637458
Dongen3417413556165
Westlandia3417314547774
OFC3414119526447
ADO'2034141010527670
JVC Cuijk3415514506058
Hercules usv3414713496359
Blauw Geel'383414515476062
OJC Rosmalen3414515475261
HBS3411716404343
EVV3411617393248
HSC'213411518384457
Quick'203411518385267NC
Be Quick 1887349619336185NC
J Graafschap348818324861D
De Meern346721252876D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RKAV Volendam262024628637K
ARC261853595824
XerxesDZB261637516437VP3
Sportlust'46261556505627P1
Forum Sport261457475736
WV/HEDW261286445637
CSW2611312364963
FC Aalsmeer269512323330
Zwaluwen'30269413314159
Westlandia268414284161
FC Breukelen267613273861
Te Werve267514264963D
Vitesse Delft265219173271D
Marken26132263387D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Unitas242022626914K
Hoogland241626505634P2
Nieuwerkerk241347435944X
VOC241167394727VP1
Den Hoorn2412210384532
Olympia241149373935
BMT24996364441
VELO2410311334647
PSVPoortugaal249114282952X
Spartaan'20248214265765
FC Boshuizen248214265062
RVC'33246414223452D
DVV Delft24132061484D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe261655534921K
Valken'68261475495930
UVS261475495529
Honselersdijk261376465836PR
Voorschoten97261349434841
HVC'10261268426245
SVC'08261088385646
DoCoS26899334135
DSO269611334651
RCL268810324246
TAVV268513294455
Lugdunum268513293551D
CVC Reeuwijk263518142990D
Nieuwkoop262618122775D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
sc Monster261844586029K
VELO261754568240PR
MVV'27261439456249
Naaldwijk261259414840
Quick Steps2613112404351
Lyra261169395450
Maasdijk261079376260
Schipluiden2610610367259
KMD2610412344640
Verburch26899334851
Duindorp268711313740
GDA267712284159D
Ariston'80266614244764D
MSV'7126142172999D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Wat.Veld/GONA2222006612813K
Vredenburch221723528520
Semper Altius221507457037
Quintus221426448042
Laakkwartier221246406144
FC Zoetermeer22868305958
Oosterheem229013275871
TAC'90228212265160
OLIVEO225413193251
Concordia225512173899
DVC22211972398
HPSV221219524116
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alexandria'66221516463722K
MVV221363455220P1
Alpense Boys221147374829VP3
Excelsior M.2211110343632
Fortuna Sit.22967334334
Quick Boys22958324551
OJC Rosmalen22868305350
Westlandia22859293843P2
Spartaan'20228311273633
ARC226412222952
Baronie225413193471
Forum Sport224513173145D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Kampong221732545411K
Barendrecht221705518836P1
JVOZ221534488424P3
Quick (H)221354446235VP2
sc Feyenoord221246405126
RKDVC229112284047
Dongen228212263868
RKAVV227312243349
VELO227312243464
DHC226313214762NC
Kozakken Boys225116162763NC
VFC22121951386D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Jodan Boys221633517522K
TOGB221624505826VP3
Spijkenisse221534487340P1
'sGravenzande221345435046
Spartaan'20 2221039334645
VOC228410283038P2
Sportlust'46228311275462
HBS227312243648
Smitshoek228014243658
DSO227114225163
Capelle225611214556
SHO22221883989D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VVV Venlo221561515519K
Roda JC221435455732P2
Fortuna Sit.221336424225P3
Excelsior M.22958324041VP1
MVV2210111313844
Quick (H)22859292832
FC Dordrecht229211293441
Spijkenisse228410283640
Spartaan'2022679254154
Alexandria'66227114223241NC
Alpense B. 2226313213750NC
Gemert225413192344D
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
TOGB221543496131K
sc Feyenoord221174404628P2
UVS221075373429VP1
VELO221066364635
ARC221129354837P3
Barendrecht22895333430
'sGravenzande22877314641
DHC228311273945
Forum Sport228311273341
Hoofddorp224612183351NC
Roda'23224513172047NC
Westlandia224315153661D
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSO221750567622K
Capelle221336426835P1
Brielle221174404832P3
RKDEO221138364839VP2
Concordia221039333938
Jodan Boys229310304746
VFC22859294944
Spartaan'20 222859296164
Den Hoorn228410284648
GDA226511235060NC
HVV Hercules223415133991NC
Nieuwenhoorn22331693486D
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BVCB261763576123K
Hellevoetsl.261835575231
Berkel261385474835
Sparta (am)261259415952
Zuidland261178404745
SVS261097395640
Alexandria'662610610364542
Neptunus/Sch.2610511354434
CWO269611334748
SSS269512324954
Strijen267811294346
VDL266416223477D
Piershil265516204766D
Rhoon264517173473D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
White Stones2218225615053K
Zeemacht2116235013574
Texel 94 2214264412973
't Knooppunt22211383611795
Leekster Eagl 221048348286
zvv Urk22841028101102
Honselersdijk221011128109119D
FC Marlene 2228113258198
HZV22721323100115PD
zvv Hovocubo22272132398130
Salaam2174101896115D
AC Kingdom221120466204D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
zvv Den Haag224180654158100K
OACN Boys2416265011583
Tutor2415274712650NC
Watergras 324153644150124
Multicult 2241111234122119
WIK2496933126137NC
Berkel24941131117102
RKDEO2494113180100
Honselersd. 224831327130165
Lugdunum 22482142695145
Stanga2474132587106
ASW24831324101144
Stompwijk'922452171780112D
Bijgewerkt op: 26-04-2018 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Lyra221552506928K
SSS221246405429VP1
sc Monster221165395429
RKAVV221156385942
Jodan Boys221156384634
DSVP2211110346748PR
ARC22949315160
RCL 2229310304650
DSS 2229211295745
Berkel 2228311273851NC
Brielle224018113191NC
Quick Boys22221871782D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RKDEO1100330
Vredenburch1001003
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OACN Boys1100341
WIK1001014
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
De Graafschap0000000
Excelsior R.0000000
FC Emmen0000000
FC Groningen0000000
FC Utrecht0000000
Feyenoord0000000
Fortuna Sit.0000000
Heracles Alm.0000000
NAC Breda0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
VVV Venlo0000000
Vitesse A.0000000
Willem II0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
Achilles Veen
Capelle
DFS
FC Rijnvogels
J Den Bosch
Jodan Boys
Nootdorp
RKAV Volendam
Smitshoek
Spijkenisse
Swift (A)
Ter Leede
XerxesDZB
Zwaluwen Vl.
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
BVCB
Brielle
De Meeuwen
Deltasport
Die Haghe
Forum Sport
Heinenoord
Honselersdijk
Kloetinge
Poortugaal sv
RVVH
Rijsoord
SHO
Westlandia
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
AFC
Barendrecht
De Treffers
Excelsior M.
FC Lienden
GVVV
HHC Hardenb.
IJsselmeerv.
J Almere City
Jong Sparta R.
Jong VitesseA
Katwijk
Kon. HFC
Kozakken Boys
Rijnsburgse B
Scheveningen
Spakenburg
VVSB
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
AFC Ajax
ASWH
Achilles'29
DOVO
DVS'33 Ermelo
De Dijk
Eemdijk
FC Lisse
HSV Hoek
Harkemase B.
J Groningen
Noordwijk
ODIN'59
ONS Sneek
Quick Boys
SJC
SteDoCo
VVOG
Bijgewerkt op: 08-07-2018 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ADO'20
Blauw Geel'38
Dongen
EVV
GOES
HBS
HSC'21
Hercules usv
JVC Cuijk
Jong Volendam
OFC
OJC Rosmalen
OSS'20
Quick (H)
Quick'20
TEC Tiel
UNA
Westlandia
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Achilles'290000000
Ajax0000000
Alkmaar0000000
Excelsior R.0000000
FC Twente0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Excelsior R.0000000
FC Dordrecht0000000
FC Eindhoven0000000
Feyenoord0000000
Fortuna Sit.0000000
Helmond Sport0000000
NAC Breda0000000
RKC Waalwijk0000000
Roda JC0000000
Willem II0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Berkel
DSO
DoCoS
HVC'10
RCL
SVC'08
Soccer Boys
TAVV
Te Werve
UVS
VELO
Valken'68
Voorschoten97
sc Monster
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alexandria'66
CWO
DCV
Hellevoetsl.
KethelSpaland
Neptunus/Sch.
Nieuwenhoorn
SSS
SVS
Sparta (am)
Spirit
Strijen
Vitesse Delft
Zuidland
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alphia
BSC'68
Be Fair
Blauw Zwart
CVC Reeuwijk
DSVP
DWO
Lugdunum
NSV '46
Nieuwkoop
Sport. Leiden
VVSB
Van Nispen
Zwammerdam
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DUNO
Duindorp sv
HBSS
HVV Hercules
KMD
Lyra
MVV'27
Maasdijk
Naaldwijk
Quick Steps
Schipluiden
VDL
Verburch
WV/Kranenburg
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Ariston'80
DVC
FC Zoetermeer
Haagse Hout
KSD/Marine
Laakkwartier
OLIVEO
Oosterheem
SEV
Semper Altius
TOGB
Vredenburch
Wassenaar
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
BMT
Erasmus
GDA
GSC ESDO
HPSV
Houtwijk
Loosduinen
MSV'71
PGS/VOGEL
Quintus
RAS
RVC/Celeritas
TAC'90
Wanica Star
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
BMT
DHC
DOSKO
Den Hoorn
GLZ/Delfsh.
Groeneweg
Moerse Boys
Olympia
Rood Wit W
Spartaan'20
VELO
VOC
VUC
Zwervers CVV
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alpense Boys
Baronie
De Meern
Gemert
Groene Ster
Halsteren
IFC
Leonidas
Magreb'90
Meerssen
RKAVV
UDI'19
Unitas
Vlissingen
rksv Minor
rksv Nuenen
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Altior
DOSR
ESTO
Foreholte
GDA
HVV
KDO
Laakkwartier
ONA
ROAC
RVC'33
Stompwijk'92
TAC'90
Teylingen
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Antibarbari
Concordia
DVV Delft
Excelsior'20
Hillegersberg
Meeuwenplaat
OLIVEO
RKDEO
SVV
TOGB
VFC
VVIJ
Wippolder
XerxesDZB
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASC
Alphen
Bernardus
DIOS
FC Aalsmeer
Gr Wil.II/VAC
MMO
Nicolaas Boys
RKDES
SJZ
Sport. Leiden
Van Nispen
Voorschoten97
WVC
Warmunda
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASW
Blijdorp
Cabauw
DONK
Erasmus
FCIJsselmonde
HOV/DJSCR
HWD
Haastrecht
MSV '19
NOC Kralingen
Slikkerveer
Stolwijk
Wanica Star
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DHL
Full Speed
GSC ESDO
HDV
HMC
HMSH
Houtwijk
Madestein
ODB
REMO
SVH
Toofan
VCS
WIK
Wilhelmus
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Blankenburg
COAL
Charlois
DRL
Dubbeldam
KethelSpaland
OHVV
Pretoria R.
RCD
SEP
SVB Besiktas
Steeds Hooger
Taurus
Victoria'04
WCR
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Avanti0000000
Drachtster B.0000000
Drs. Vijfje0000000
Exstudiantes0000000
F. Apeldoorn0000000
Nieuw Roden0000000
Os Lusitanos0000000
Reiger Boys0000000
TPP0000000
Team Alkmaar0000000
zvv Den Haag0000000
zvv Hovocubo0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
ARC
Ariston'80
Barendrecht 2
Berkel 2
Den Hoorn
RCL 3
RKAVV
Rijnvogels 2
Sparta/JVOZ
Zuidland
sc Monster
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Achilles'290000000
Ajax0000000
Alkmaar0000000
CTO Eindhoven0000000
FC Twente0000000
PEC Zwolle0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
CSW
DSVP
Hercules usv
IJFC
IJzendijke
Lyra
RVVH 2
SSS 2
Saestum 2
Sporting'70
Wartburgia 2
sc 't Gooi
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
AGE/GGK
Charlois
DWO
Die Haghe
Hazersw. Boys
Maasdijk
Scheveningen
Semper Altius
Sparta (am)
VELO
XerxesDZB
Zwaluwen Vl.
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Buitenvel. 3
DVC'26
De Blokkers
FC Berghuizen
Hoogland
Limmen
SDO
SEP
VDZ
Velsen Rkvv
Victoria Boys
Witkampers
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alliance'22
Antibarbari 2
Bernardus
Buitenvel. 4
DUNO
Geel Wit'20
Nieuw Sloten
Overbos
RKDEO 2
SDZ
SEP 2
SJC
Stompwijk'92
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Antibarbari
BSC
Baronie
Floreant
Gilze
Hontenisse
Olympia
RKDEO
RVC'33
SC Gastel
Schijf
Vivoo
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASW
Brielle
FC Maense
GZV Watergras
HMC
Multicult
OACN Boys
RS
TPP 2
TransvaliaZW
WIK
zvv Den Haag
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alphia
Berkel
FC Maense 2
FCW/Eventpl.
GZVWatergras2
HBSS
Lugdunum
Multicult 2
RKDEO
Stanga
Tutor
WIA
zvv Den Haag2
zvv OlympiaGO
Bijgewerkt op: 17-07-2018 21:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alphia
Berkel
FC Maense 2
FCW/Eventpl.
GZVWatergras2
HBSS
Lugdunum
Multicult 2
RKDEO
Stanga
Tutor
WIA
zvv Den Haag2
zvv OlympiaGO
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Barendrecht
Bristol Team
HBSS
Lugdunum
Mazzel Stars
NOC Kralingen
RS
TPP 2
ZVG/Cagemax
zvv Den Haag2
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
FC Groningen0000000
FC Utrecht0000000
FC Volendam0000000
Feyenoord0000000
NAC Breda0000000
NEC/FC Oss0000000
PSV0000000
Sparta R.0000000
Vitesse A.0000000
Willem II0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Achilles'290000000
Barendrecht0000000
De Treffers0000000
Excelsior M.0000000
FC Dordrecht0000000
Fortuna Sit.0000000
MVV0000000
NEC/FC Oss 20000000
OJC Rosmalen0000000
Spartaan'200000000
UNA0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ARC
Baronie
DHC
Dongen
Forum Sport
Jodan Boys
Kloetinge
MOC'17
Quick (H)
RKAVV
VELO
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
Capelle
Den Hoorn
HBS
RKDEO
Spartaan'20 2
Spijkenisse
TOGB
VFC
VOC
Voorschoten97
Zwaluwen Vl.
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AFC0000000
Almere City0000000
Alpense Boys0000000
DEM0000000
De Graafschap0000000
FC Emmen0000000
GA Eagles0000000
Hollandia0000000
NAC Breda0000000
VVV Venlo0000000
Willem II0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.0000000
FC Den Bosch0000000
FC Dordrecht0000000
FC Eindhoven0000000
Fortuna Sit.0000000
JVOZ0000000
MVV0000000
NEC/FC Oss 20000000
Roda JC0000000
Spartaan'200000000
Spijkenisse0000000
TOGB0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
Argon0000000
Be Quick 18870000000
Buitenveldert0000000
Cambuur L.0000000
DWS0000000
Hercules usv0000000
Kon. HFC0000000
Quick (H)0000000
Quick Boys0000000
Waterwijk0000000
Zeeburgia0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
Alexandria'66
Alpense Boys2
Barendrecht
Baronie
DHC
DSO
Forum Sport
Smitshoek
UVS
VELO
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Brielle
Capelle
Concordia
Den Hoorn
GDA
HVV
Jodan Boys
RKDEO
Sparta (am)
Spartaan'20 2
VFC
Westlandia
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
FC Utrecht0000000
FC Volendam0000000
Feyenoord0000000
PSV0000000
Vitesse A.0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Cambuur L.0000000
DSO0000000
DWS0000000
De Graafschap0000000
FC Dordrecht0000000
Kon. HFC0000000
Spijkenisse0000000
VVV Venlo0000000
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alexandria'66
Baronie
DHC
HVV Hercules
JVOZ
OJC Rosmalen
Quick (H)
Quick Boys
Roosendaal
Smitshoek
UVS
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ARC
Barendrecht
Capelle
De Meern
Excelsior M.
HBS
HVV
TOGB
VELO
Voorschoten97
Westlandia
XerxesDZB
Bijgewerkt op: 22-07-2018 10:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
VCN2288
I Rijswijk 22278
Voerendaal2270
Sliedrecht S 22259
Taurus 22257
Peelpush2255
Zaanstad 22250
Utrecht2249
Velo2245
NV Dordrecht2244
vc Krimpen2239
Skunk2226
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Kempvis21181255281167K
NieMo v.Vliet21162350218153
Z&PC De Gouwe22161549203174
d'Elft22130939205180
ZPC Rotterdam22121937208172
WZC (SG)221021032154159
OZV22711422156205
WZK22711422195252
Sassenheim22561121187211
Wave22621420150187
zv Westland22621420148200
De Zeehond 7322431515157202D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS