Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage uploaden op onze website. Wij zullen deze controleren en bij goedkeuring publiceren.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2018/2019
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
      • Reservecompetitie Poule A
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
      • 1e klasse A
      • 3e klasse D
    • Zaal
      • Hoofdklasse C Mannen
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie C
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie C
      • JO15 3e divisie C

Programma 23 februari

DFS-FC Den Bosch2-
Capelle-XerxesDZB-
Spijkenisse-Achilles Veen-
Zwaluwen Vl.-Nootdorp-
'sGravenzande-Smitshoek-
GSGWGLVLPT V T
RKAV Volendam201343435829P1
Ter Leede201235393924
sc Feyenoord20983354537
Zwaluwen Vl.19955323224
FC Den Bosch219946314428
'sGravenzande19937304234
Jodan Boys20938303433
Spijkenisse19847283331
FC Rijnvogels20848283529
Smitshoek19757262830
Swift (A)19676253430
Achilles Veen19748253434
DFS19559202745
Capelle195410193045
Nootdorp192413102048
XerxesDZB18131461852
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 februari

RVVH-Kloetinge-
Brielle-SHO-
Die Haghe-Westlandia-
Heinenoord-De Meeuwen-
Honselersdijk-Rijsoord-
Forum Sport-Poortugaal sv-
BVCB-Deltasport-
GSGWGLVLPT V T
Rijsoord161123354521
SHO161033333119P1
Kloetinge16952323418
Brielle16736242521
BVCB16727232725
Honselersdijk15645222227
Forum Sport15636213321
Westlandia16637213536
Heinenoord16466182328
Poortugaal sv16448162932
Die Haghe16367151731
De Meeuwen16439151847
Deltasport13274132125
RVVH15339121827
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 februari

De Treffers-AFC1-1

Programma 23 februari

GVVV-De Treffers-
Excelsior M.-Kon. HFC-
Scheveningen-VVSB-
Barendrecht-Kozakken Boys-
IJsselmeerv.-J Almere City-
Rijnsburgse B-Spakenburg-
HHC Hardenb.-AFC-
Jong Sparta R.-FC Lienden-
Jong VitesseA-Katwijk-
GSGWGLVLPT V T
AFC221453475524
IJsselmeerv.221453474624
Kon. HFC211254413718
Katwijk221255413622
Excelsior M.221066363928
Spakenburg221138363932
Rijnsburgse B22958324647
HHC Hardenb.20947313929
Jong Sparta R.21876314335
Kozakken Boys22949313533
GVVV22868303537
De Treffers21849283034
Jong VitesseA22778283028
Scheveningen225611213342
J Almere City226313212743
Barendrecht215214172053
FC Lienden223514142861
VVSB222416103361
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 februari

Quick (H)-Dongen2-2
OJC Rosmalen-Westlandia1-1
GOES-JVC Cuijk0-1
ADO'20-Jong Volendam4-0
Hercules usv-OSS'200-3
Blauw Geel'38-OFC0-0
EVV-HSC'212-2
TEC Tiel-UNA2-1
GSGWGLVLPT V T
TEC Tiel211353444128
Jong Volendam211335425130
UNA221318405135
OSS'20211146374931
OFC211065365229
ADO'20211056354334
Quick (H)19928293536
Westlandia219210293536
Dongen229211293846
GOES209011274241
Blauw Geel'3822769273637
HSC'21218211263445
JVC Cuijk218211262440
Hercules usv19667242536
EVV21678242228
HBS204610181735
OJC Rosmalen215313182636
Quick'20205213173452
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 februari

sc Monster-Voorschoten97-
UVS-HVC'10-
DSO-Valken'68-
SVC'08-VELO-
DoCoS-Te Werve-
Berkel-TAVV-
RCL-Soccer Boys-
GSGWGLVLPT V T
Voorschoten97161015313521
DSO16835273222
HVC'1015753262520
UVS16754261714
Te Werve16745253022
VELO16664243728P1
RCL16736242125
SVC'0816637212132
Soccer Boys16556202218
Valken'6816556202019
sc Monster15456172329
DoCoS15438152234
Berkel14356142025
TAVV15231091430
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 februari

Maasdijk-HBSS-
WV/Kranenburg-DUNO-
Duindorp sv-Quick Steps-
VDL-Lyra-
Naaldwijk-Schipluiden-
HVV Hercules-KMD-
Verburch-MVV'27-
GSGWGLVLPT V T
WV/Kranenburg161042345026P1
Lyra161114342516
KMD16862303712
Schipluiden16862304222
Verburch16916283119
Quick Steps16646223123
VDL16628202937
MVV'2715474192725
Duindorp sv16547192429
DUNO16619192536
Maasdijk16529171834
HVV Hercules16439152850
Naaldwijk16358141833
HBSS15141071134
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 februari

HPSV-PGS/VOGEL-
Erasmus-BMT-
GDA-Wanica Star-
GSC ESDO-MSV'71-
RVC/Celeritas-Quintus-
RAS-TAC'90-
GSGWGLVLPT V T
GDA161141377321P1
Loosduinen161141374610
Erasmus16916286227
BMT14824263316
GSC ESDO16745255836
MSV'7116817253727
RVC/Celeritas15735244620
PGS/VOGEL15735244030
RAS16736243124
TAC'9016637213636
Quintus16466184034
HPSV164210142764
Houtwijk16221282239
Wanica Star16001606173
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 februari

Zwervers CVV-VOC1-0
BMT-DHC4-2
Spartaan'20-VUC0-2
Olympia-Groeneweg3-1
Den Hoorn-Rood Wit W2-1
DOSKO-VELO5-2
Moerse Boys-GLZ/Delfsh.2-1
GSGWGLVLPT V T
Moerse Boys151131364015
VUC161024323825
VOC1594231319
DHC16943314515P1
DOSKO15834273533
GLZ/Delfsh.15726232729
BMT15735213419
Spartaan'2015636212924
Olympia15627202430
Rood Wit W14527172533
Den Hoorn15447161728
Zwervers CVV165110162034
VELO16121351545
Groeneweg16031332061
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 23 februari

Barendrecht 2-'sGravenzande-
GSGWGLVLPT V T
Sparta/JVOZ131201368320P1
sc Monster131102335811
Den Hoorn13724234933
Zuidland13715225436
Berkel 213715223234
ARC13625202826
RCL 213625203236
RKAVV13418133742
Ariston'8013418132442
'sGravenzande1230992254
Rijnvogels 213301092253
Barendrecht 21220106963
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Saestum 2131210375319P1
IJFC13823262623
CSW13814253425
Wartburgia 213733242821
Hercules usv13463183326
sc 't Gooi13517162924
RVVH 213445162622
IJzendijke13508153538
Sporting'7013436151524
SSS 213337121929
DSVP13337121843
Lyra13111141133
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 februari

Westlandia-AGE/GGK-

Programma 23 februari

Die Haghe-Sparta (am)-
DWO-Hazersw. Boys-
GSGWGLVLPT V T
FC Maense131120356510P1
Maasdijk141103333215
DWO13931303314
XerxesDZB13652233123
Die Haghe11605182619
Sparta (am)13535182122
AGE/GGK13526172733
Zwaluwen Vl.13346132534
Scheveningen14338112140
VELO1423992537
Hazersw. Boys14211171747
Westlandia1120961342
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 18 februari

Alphia-Lugdunum7-4
RKDEO-GZVWatergras27-1
HBSS-Olympia GO2-2

Programma 22 februari

Stanga-Tutor-
FC Westland-WIA-
zvv Den Haag2-Multicult 2-
GSGWGLVLPT V T
HBSS181512468550
FC Westland1713134010762
Alphia161213378668
zvv Den Haag21812063611069
Berkel15825266754
Lugdunum17926267157
Tutor17728237454
WIA17728235065
RKDEO186012185769
GZVWatergras2195212175887
Olympia GO1842121482120
Stanga163211115078
Multicult 2182115757121
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fortuna Sit.13922293818P1
NEC 213814253936
De Treffers13814253233
FC Dordrecht13724233825
UNA13724233422
Spartaan'2013724233221
MVV13535182621
Westlandia13526172431
Excelsior M.13445162732
Barendrecht13328112532
OJC Rosmalen1323891328
Achilles'2913021121544
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC131120354212
Quick (H)131003304824P1
VELO13814253118
Forum Sport13814252116
Jodan Boys13715223526
sc Feyenoord13706213228
RKAVV13535182527
Baronie13436152430
MOC'1713337121530
Dongen13247101625
DHC1313962044
Kloetinge13031031645
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn131111343414P1
TOGB13823263519
Spijkenisse13823263220
RKDEO13724232418
'sGravenzande13643223018
Voorschoten9713643221817
Capelle13625201918
Spartaan'20 213427142231
Zwaluwen Vl.13247101725
HBS1322981429
VFC13211071533
VOC1314871432
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht131111343110
Roda JC13100330329
Spijkenisse13814252318
Excelsior M.13724232821
MVV13715222417
JVOZ13625202424
FC Eindhoven13616192317
FC Den Bosch13535181519
NEC/FC Oss 213427141630
TOGB13301091332
Fortuna Sit.13211071228
Spartaan'201304941127
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alexandria'66131102333312P1
DSO13913283312
sc Feyenoord13715222820
Forum Sport13715222423
UVS13625202324
DHC13544192916
Baronie13526172430
VELO13508151929
Alphense B. 212426142329
Smitshoek13337122335
Barendrecht13328112325
'sGravenzande1222881239
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia131210375612P1
Jodan Boys131102335212
RKDEO13832273319
Spartaan'20 213805242521
Sparta (am)13625202419
Brielle13616192321
Concordia13535181719
Capelle13517162841
Den Hoorn13337122124
GDA13301091951
HVV1322981433
VFC13101231151
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
TOGB131102335312
XerxesDZB131102333913
Westlandia13101231318
HBS13733241414
VELO13526172431
ARC13517161923
De Meern13436151216
Barendrecht13427141923
HVV13337121934
Excelsior M.13328111623
Voorschoten97132389829
Capelle1322981442
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 18 februari

FC Emmen-Fortuna Sit.6-0
Willem II-Feyenoord1-3
RKC Waalwijk-NEC2-1
PEC Zwolle-ADO Den Haag1-2

Programma 19 februari

Heracles Alm.-FC Twente1-1
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag3210772
FC Twente3210772
PEC Zwolle3201662
FC Emmen3120571
NEC3111452
RKC Waalwijk4112436
Fortuna Sit.4112429
Feyenoord3102337
Heracles Alm.3021226
Willem II3012138
Bijgewerkt op: 20-02-2019 18:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS