Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage/tip via dit formulier toesturen. Wij zullen deze controleren en mogelijk gebruiken voor publicatie. Let op! Aangeleverd materiaal dient rechtenvrij te zijn of er moet schriftelijk toestemming zijn verleend voor het gebruik ervan.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2019/2020
    • Vrouwen
      • 1e klasse A
      • 2e klasse B
      • 3e klasse E
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 3e klasse D
      • 4e klasse E
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
      • JO15 3e divisie B
    • zondag
      • 1e klasse B
    • Zaal
      • Topklasse B
      • Hoofdklasse C
GSGWGLVLPT V T
IJzendijke11920293415
Sparta/JVOZ11713223514
Sporting'7011704212617
RVVH 211614192118
Hercules usv11614192020
Blauw Geel'5511605183121
CSW Wilnis11506152728
Ter Leede 211506151731
IJFC11407122019
sc 't Gooi11317101427
sc Monster1130891934
SSS 21120961535
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

Achilles'29-Rijsoord0-2
FC Rijnvogels-Zwaluwen Vl.2-1
Smitshoek-Spijkenisse0-3
DHSC-ARC2-1
Achilles Veen-DUNO D5-2
Sportlust'46-AZSV3-2
Capelle-'sGravenzande3-3
sc Feyenoord-Jodan Boys3-1
GSGWGLVLPT V T
DHSC161114343719
Sportlust'46161015313518
AZSV15843282717P1
sc Feyenoord15834274121
Achilles Veen16817253923
ARC16745252421
Zwaluwen Vl.16745252827
FC Rijnvogels16727232320
Jodan Boys16727232022
Smitshoek16655232330
Capelle15627202524
DUNO D15618192528
Rijsoord16538181838
Spijkenisse16448161926
'sGravenzande16367151727
Achilles'291401131949
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

AFC-Spakenburg2-0
ASWH-Noordwijk0-0
Kozakken Boys-Jong Volendam2-1
Rijnsburgse B-Excelsior M.4-3
Quick Boys-Jong Sparta R.1-3
Scheveningen-HHC Hardenb.0-3
Kon. HFC-De Treffers2-3
Katwijk-TEC Tiel2-0
GSGWGLVLPT V T
HHC Hardenb.191333424819
Katwijk191234393721
IJsselmeerv.181044344731
Kozakken Boys191117343426
AFC19964333727
Rijnsburgse B19964334033
Kon. HFC19946313630
De Treffers19865303628
Noordwijk19766274235
Spakenburg19766272738
GVVV18738242833
Jong Sparta R.19739243434
Quick Boys19649222227
Excelsior M.19649222739
Scheveningen195311182030
TEC Tiel193511141431
ASWH192413101847
Jong Volendam19231493452
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 januari

Westlandia-OFC-
ADO'20-OSS'20-
Hoogland-EVV-
Dongen-Hercules usv-
Groene Ster-Gemert-
Blauw Geel'38-Quick (H)-
HSC'21-DEM-
Jong ADO DH-UNA-
GSGWGLVLPT V T
OSS'20171340434518
OFC171034333318
Gemert17845283334
HSC'2117836272725
Dongen17674252718
Blauw Geel'3817746252730
UNA17665243033
Jong ADO DH16727233230
EVV17566212221
Quick (H)17638212221
Groene Ster17566212024
ADO'2017548192427
Westlandia17548192331
DEM17539182025
Hercules usv17539182632
Hoogland17377162834
FC Lienden17359141432
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Den Bosch11812253915
Westlandia11731243113
MVV11722232910
FC Dordrecht11713224021
Excelsior M.11542192417
UNA11443162520
NEC 211344132427
Alexandria'6611416132127
ARC11326111020
De Treffers1122781230
UDI'191121871340
Jodan Boys1111941947
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Den Bosch1174025209
FC Eindhoven11731243818
TOGB11713223714
MVV11524171817
ARC11515162123
Alexandria'6611434151714
JVOZ11425142221
Quick (H)11353141620
Excelsior M.11254111820
OJC Rosmalen1123691734
Spijkenisse111467724
NEC 21113761936
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

Die Haghe-SHO1-0
Forum Sport-VELO3-0
Voorschoten97-Brielle1-1
Heinenoord-Nootdorp2-1
RVVH-Honselersdijk0-1
BVCB-XerxesDZB0-1
Poortugaal sv-Neptunus/Sch.3-1
GSGWGLVLPT V T
Poortugaal sv131201363910P1
Neptunus/Sch.13733242925
Die Haghe13715223020
XerxesDZB13715222318
Brielle13643222020
Voorschoten9713562211915
SHO13616192623
Forum Sport13535182524
RVVH13517162227
Nootdorp13508151623
Heinenoord13427141824
Honselersdijk13337121531
BVCB13319101828
VELO1322981527
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

HVC'10-DoCoS4-2
DSO-RCL2-0
Soccer Boys-Valken'681-3
Berkel-WV/Kranenburg12-0
Westlandia-Kagia6-0
UVS-Te Werve4-2
Van Nispen-SVC'080-3
GSGWGLVLPT V T
DSO13940313311
Valken'6813922293013
UVS13832272311
SVC'0813823263319
Soccer Boys13544192923
Westlandia13616192321
HVC'1013616193534
WV/Kranenburg13616192443P1
Berkel13535183118
RCL13427142530
Te Werve13337122431
Kagia13328111932
Van Nispen13301091735
DoCoS13121051035
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

DUNO-sc Monster3-2
Verburch-Naaldwijk1-0
DWO-Loosduinen4-0
Lyra-KMD3-1
DSVP-Duindorp sv3-2
MVV'27-Quick Steps4-0
GSGWGLVLPT V T
KMD13913282916P1
DSVP13913282616
DWO13832273924
Verburch13652232421
sc Monster13715223117
MVV'2713643222718
Lyra13535182821
Schipluiden12363151920
Ariston'8012426142527
Naaldwijk13346131421
DUNO13337121524
Loosduinen13328112039
Quick Steps1315781325
Duindorp sv1314871637
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

Zuidland-Vierpolders1-2
OVV-DVO'320-3
VDL-CION1-1
Rhoon-GHVV'132-0
HBSS-FC Vlotbrug3-3
Botlek-Rijnmond HS2-2
GSGWGLVLPT V T
CION131021323111P1
HBSS13832273221
KethelSpaland13742253620
DVO'3213805243117
VFC13553202617
Zuidland13544192721
OVV13535182220
Rijnmond HS13445162230
Rhoon13436152026
VDL12426141917
FC Vlotbrug13346131932
GHVV'1312327112230
Vierpolders1314871536
Botlek1314871842
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

Quintus-BMT1-1
Maasdijk-HMC6-0
Erasmus-PGS/VOGEL1-1
MSV'71-HMSH3-1
RAS-Houtwijk1-2
Wanica Star-GSC ESDO0-3
GSGWGLVLPT V T
Houtwijk12111034527P1
MSV'7112813253521
Maasdijk12732243522
VCS12714224428
BMT12714223219
GSC ESDO11704212713
Quintus12525172726
Erasmus12516162329
PGS/VOGEL11425142423
RAS12426142224
Wanica Star1212951335
HMSH1111921746
HMC11011011775
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 26 januari

CVV Zwervers-Hillegersberg-
VC Vlissingen-FC Boshuizen-
Rood Wit W.-DHC-
TOGB-TAC'90-
VUC-Den Hoorn-
ROAC-Spartaan'20-
DOSKO-Olympia-
GSGWGLVLPT V T
TOGB12831272911
FC Boshuizen12642222619
VC Vlissingen12561212418
TAC'9012552203216
Spartaan'2012624201814
DHC12615191715P1
ROAC12462181512
DOSKO12444161515
Den Hoorn12435152121
Olympia12426142726
Rood Wit W.12327111830
VUC12246101319
Hillegersberg1222881533
CVV Zwervers1214771334
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

Den Hoorn-Baronie3-2
sc Feyenoord-Barendrecht1-4
Dongen-Quick (H)1-5
Forum Sport-RKAVV1-1
Oranje Wit-TSC2-1
GSGWGLVLPT V T
Quick (H)121101335713
Barendrecht121101334512
Forum Sport12912283818
VELO12615192924
RKAVV12615192420
Oranje Wit12516162126
Den Hoorn12507152235
'sGravenzande12417132833
Baronie12318102742
Dongen12318102545
sc Feyenoord1223792744
TSC1212951041
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

VELO-Alphense B. 23-0
DSO-sc Feyenoord0-1
Forum Sport-Jodan Boys2-2
Westlandia-Spartaan'200-2
Unitas'30-Quick Boys1-2
DHC-UVS1-1
GSGWGLVLPT V T
Spartaan'2012921293511
Quick Boys12633212513
Jodan Boys12633211711
Westlandia12624201917
Forum Sport12615192316
VELO12615192117
sc Feyenoord12615192524
DHC12462181814
Alphense B. 212408121620
DSO12327111319
UVS1223791424
Unitas'3012201061252
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

HVV-Smitshoek1-1
Den Hoorn-RCL6-2
Brielle-'sGravenzande0-0
XerxesDZB-Spartaan'20 22-2
Voorschoten97-RKDEO0-3
Sparta (am)-Concordia1-4
GSGWGLVLPT V T
RKDEO1283127359
Spartaan'20 212723233916
Smitshoek12723232912
Den Hoorn12633213221
HVV12633212317
RCL12624202525
XerxesDZB12534183122
Voorschoten9712426141521
Concordia12426141632
'sGravenzande12246101125
Brielle1223791326
Sparta (am)12011111053
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

Westlandia-Jodan Boys1-1
ASWH-Barendrecht1-1
XerxesDZB-Excelsior M.0-1
FC Lisse-VELO2-2
HBS-ARC4-2
HVV-Spartaan'20 20-2
GSGWGLVLPT V T
Westlandia12102032371
Excelsior M.12903273726
Jodan Boys12633212617
HBS12534182819
Spartaan'20 212534182323
VELO12453173733
ARC12444163423
FC Lisse12444162034
ASWH12426142041
HVV12246101318
Barendrecht12318102738
XerxesDZB1201111938
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

RCL 2-Ariston'802-0
UVS-FC Maense2-0
Lyra-Den Hoorn1-4
RKAVV-Zuidland8-1
Jodan Boys-Maasdijk5-0
IFC-DSVP3-0
GSGWGLVLPT V T
UVS121020325016
FC Maense121002304116
Jodan Boys12732243116
RKAVV12543193625
Den Hoorn12543192927
ARC12516163123
DSVP12426142326
IFC12417132936
Zuidland12417132135
RCL 212264121524
Lyra12336121627
Maasdijk1215681736
Ariston'8012201062052
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 25 januari

Excelsior M.-Hillegersberg0-2
Berkel 2-DSVP 23-0
'sGravenzande-Jodan Boys7-2
VELO-Westlandia2-0
AGE/GGK-Sparta (am)0-4
XerxesDZB-Die Haghe0-0

Programma 28 januari

Sparta (am)-Berkel 2-
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe121020324211P1
XerxesDZB12822264019
'sGravenzande12813253821
Hillegersberg12714222127
Berkel 211704213110
Sparta (am)11434153723
Jodan Boys12426142843
VELO12417131726
Westlandia12417132031
DSVP 21230991834
Excelsior M.1222881938
AGE/GGK1221971947
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 januari

RS-Multicult7-4
FC Westland-HMC6-6
ZVV Den Haag2-FC Maense5-2

Programma 27 januari

ASW-Lugdunum-
HMC-GZV Watergras-
GSGWGLVLPT V T
FC Westland1310213211051P1
TPPFeyenoord213931306635
OACN Boys13922296752
ASW13724237955
Multicult13634216454
HMC13625208067
ZVV Den Haag213607186574
Lugdunum13445165770
RS13346136067
FC Maense13211075396
GZV Watergras13201165585
HBSS13139652102
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 januari

FC Westland 2-WIA2-4
ZVV Den Haag3-GLZ/Delfsh.11-5
Tutor-ASW 2GEST
bij 2-1: ongeval.

Programma 27 januari

ASW 2-Lugdunum 2-
Watergras 2-Tutor-
Stompwijk'92-OACN Boys 2-
WIA-Berkel-

Programma 29 januari

ZVV Den Haag3-Olympia GO-
GSGWGLVLPT V T
ZVV Den Haag313931308660P1
WIA13922295231
Stompwijk'9213814254334
OACN Boys 214734247045
Berkel13634216356
Olympia GO13544196051
ASW 212435155052
Lugdunum 213508155869
Watergras 213508155364
FC Westland 213409125978
Tutor12327114555
GLZ/Delfsh.14211175599
Bijgewerkt op: 26-01-2020 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS