Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Badminton
    • Competitie
      • Eredivisie
      • Eredivisie kampioenspoule
  • Basketball
    • Dames
      • Promotiedivisie A
  • Dammen
    • Provinciale Competitie
      • Hoofdklasse
      • 1e Klasse B
      • 2e Klasse
      • 1e Klasse
  • Handbal
    • Dames
      • Eredivisie
      • Hoofdklasse D
      • 1e divisie
      • 2e divisie B
      • Eredivisie halve finale
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Hoofdklasse C
      • 1e divisie
      • BeNe-League
      • BeNe-League Degr. Prom. behoud poule
  • Hockey
    • Dames
      • 2e klasse A
  • Korfbal
    • Zaal
      • Klasse 1E
      • Klasse 2I
    • Veld
      • Overgangsklasse B
      • Klasse 1E
      • Klasse 2G
      • Klasse 2H
  • Rugby
    • Heren
      • Ereklasse
      • Eredivisie
  • Tafeltennis
    • Heren
      • 2e divisie B
      • Eredivisie
  • Voetbal 2017/2018
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse A
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
      • 2e klasse D
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
    • Zaal
      • 1e divisie A
      • Hoofdklasse C
      • Hoofdklasse C promotie wedstrijd 2e ronde
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
    • Delftse beloftencompetitie
      • Finale
  • Voetbal 2018/2019
    • Landelijk
      • Eredivisie
      • 2e divisie
      • 3e divisie A (zaterdag)
      • 3e divisie B (zondag)
      • reservecompetitie Poule B
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 2e klasse D
      • 3e klasse A
      • 3e klasse B
      • 4e klasse C
      • 4e klasse D
      • test
    • Vrouwen
      • Eredivisie
      • 2e klasse B
      • Beloften competitie
      • 1e klasse A
      • 3e klasse D
      • 1e klasse C
      • 3e klasse C
      • 2e klasse F
      • Beloftencompetitie
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • Hoofdklasse B
      • 2e klasse C
      • 2e klasse D
      • 3e klasse Q1
      • 3e klasse Q2
      • 3e klasse Q3
      • 3e klasse Q4
    • Zaal
      • Eredivisie Vrouwen
      • Topklasse B Mannen
      • Hoofdklasse C
      • Hoofdklasse C Mannen
      • Hoofdklasse 3 Vrouwen
    • Jeugd
      • JO19 Eredivisie
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie C
      • JO17 1e divisie
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 2e divisie A
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie C
      • JO15 Eredivisie
      • JO15 1e divisie
      • JO15 2e divisie B
      • JO15 3e divisie C
    • KNVB Beker
      • Groep 1 20
      • Groep 1 25
      • Groep 1 28
      • Groep 1 23
      • Groep 1 24
      • Groep 1 26
      • Groep 1 27
      • Groep 1 29
      • Groep 1 30
      • Groep 1 35
      • Groep 2 (za) 01
      • Groep 2 (za) 04
      • Groep 2 (za) 07
      • Groep 2 (za) 15
      • Groep 2 (za) 20
      • Groep 2 (za) 22
      • Groep 2 (za) 23
      • Groep 2 (za) 24
      • Groep 2 (za) 26
      • Groep 2 (za) 27
      • Groep 2 (za) 28
      • Groep 2 (za) 30
      • Groep 2 (za) 33
      • Groep 2 (za) 36
      • Groep 2 (za) 37
      • Groep 2 (za) 39
      • Groep 2 (za) 40
      • Groep 2 (za) 41
      • Groep 3 (zo) 01
      • Groep 3 (zo) 02
      • Groep 3 (zo) 03
      • Groep 3 (zo) 04
      • Groep 3 (zo) 05
      • Groep 3 (zo) 06
      • Groep 3 (zo) 07
      • Groep 3 (zo) 08
      • Groep 3 (zo) 09
      • Groep 3 (zo) 10
      • Groep 3 (zo) 11
      • Groep 3 (zo) 12
      • Groep 3 (zo) 13
      • Groep 3 (zo) 14
      • Groep 3 (zo) 15
    • Beker
      • Groep 1 23
      • Groep 1 24
      • Groep 1 25
      • Groep 1 26
      • Groep 1 27
      • Groep 1 28
      • Groep 1 29
      • Groep 1 30
      • Groep 1 35
      • Groep 2 (za) 01
      • Groep 2 (za) 04
      • Groep 2 (za) 07
      • Groep 2 (za) 15
      • Groep 2 (za) 20
      • Groep 2 (za) 22
      • Groep 2 (za) 23
      • Groep 2 (za) 24
      • Groep 2 (za) 26
      • Groep 2 (za) 27
      • Groep 2 (za) 28
      • Groep 2 (za) 30
      • Groep 2 (za) 33
      • Groep 2 (za) 36
      • Groep 2 (za) 37
      • Groep 2 (za) 39
      • Groep 2 (za) 40
      • Groep 2 (za) 41
      • Groep 3 (zo) 01
      • Groep 3 (zo) 02
      • Groep 3 (zo) 03
      • Groep 3 (zo) 04
      • Groep 3 (zo) 05
      • Groep 3 (zo) 06
      • Groep 3 (zo) 07
      • Groep 3 (zo) 08
      • Groep 3 (zo) 09
      • Groep 3 (zo) 10
      • Groep 3 (zo) 11
      • Groep 3 (zo) 12
      • Groep 3 (zo) 13
      • Groep 3 (zo) 14
      • Groep 3 (zo) 15
    • IM Pierre van Zinnen
      • Poule A
      • Poule B
  • Volleybal Regionaal
    • Heren
      • 1e divisie B
  • Waterpolo
    • Heren
      • 3e klasse A
GSPT
AviAir Almere964*
Duinwijck BC951*
VELO946*
DKC BC945*
BC Amersfoort936*
Roosterse BC934=
Smashing933=
TFS Barendrecht930=
v. Zijderveld921=
Victoria BC9-16=
Bijgewerkt op: 23-11-2017 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
AviAir Almere851F
Duinwijck BC841*
DKC BC840*
VELO831
BC Amersfoort812
Bijgewerkt op: 06-02-2018 23:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
Jolly Jumpers2234216
EBV Baros2230179
Lokomotief2230149
Solar/Grasshoppers 22228196
Utrecht Cangeroes222622
Landslake Lions 2222494
DAS222285
US 2222-15
Springfield2216-140
Green Eagles2214-105
BV Hoofddorp2214-201
De Groene Uilen224-480
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
ADC Alphen000000
CCR R'dam000000
Damlust G'da2000000
Damlust Gouda000000
Den Haag000000
Den Haag 2000000
Hofstad Damm.000000
LDG Leiden000000
RDC R'burg000000
vST S'dam000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
Den Haag 2108111740KP
Naaldwijk107031414
De Lier10514112
Hofstad Damm2103258-2
MDV Monster103167-24
Scheveningen101183-30D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
ADC Alphen 2000000
Damlust G'da3000000
Kijk Uit Zegveld000000
LDC L'dorp000000
Naaldwijk 2000000
RDC R'burg 2000000
Scheveningen000000
VELO Wat. 2000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPTDS
CCR R'dam 2000000
DOS Delft000000
De Lier000000
Den Haag 3000000
Hofstad Damm2000000
KDC Katwijk000000
MDV Monster000000
Naaldwijk000000
VELO Wat.000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Quintus220045846*
V&L210125441*
HandbaL Venlo210124154
Borhave200204658
Bijgewerkt op: 05-04-2018 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
GHV22162434708599
HVV'7022144432671572
Witte Ster/T22134530633600
Quintus 322122826603579
OLIVEO22112924658638
Hellas 322103923630634
Rapiditas22103923586594
Habo'952276920576591
DWS22821218675707
Swift H.22721316648698
Heerle22621414632651
Gemini (Z)2212194522679
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Foreholte22211041631400
VHC'1322180436552436
Internos22150730491449
Hellas 222121925542511
PSV Handbal 222121925433420
RHV221011121517487
HMC/HVM22911219446456
Westlandia 222831119492513
sc Twist22821218399447
WHC Den Haag22631315391464
Heerle22611513416473
ROAC2200220341595
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia22181337696528
Helius22163335600451
Delta Sport22171435634496
Leidsche Rijn22151631533496
Celeritas221111023541532
HVOS221021022560567
SOSKwieksport22931021564542
Saturnus 72221001220648660
Orion Z/GSC22751019591564
Hercules 222501710500658
Eemland 22230196519683
OLIVEO 22221193452661
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSVD26220444783572
ZAP26192540704637
Quintus 226181737789650
Voorwaarts26170934815690
Kwiek261421030690656
Fortissimo261231127646635
DSS261051125603604
Aalsmeer261131225614647
Bentelo261131225616654
Westsite261031323633658
Gemini (Z)26831519644731
Hercules26811717571660
PSV Handbal26502110649748
Bevo2640228500715
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Volendam 226200640798691K
Quintus 226190738741679
Aalsmeer 326163735784714
Olympia89/DOS26162834775730NC
WHC Den Haag261511031656620NC
Nieuwegein261331029757739
Sittardia 226125929695685
DIOS261311227689646
Havas261151027749745
EHC26821618728779
Snelwiek R.26811717681741
Atomium'6126811717663765
Hercules26621814672735
US2624208667786D
Bijgewerkt op: 05-04-2018 22:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BFC22210142660542
VOC 222190338702529
VENECO VELO22161533671556
Ventura22130926582552
Dongen22921120504522
Hellas22911219479499
Nieuwegein22831119542590
Westlandia22801416565581
OLIVEO22711415596665
United Breda22701514523588
M.I.C.22601612432556
Verburch22501710569645
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Achilles B. 22171435762632*
OCI Lions22143531661592*
Hasselt22151631652585*
Aalsmeer22142630638571*
Bevo22134530678615
KRAS/Volendam22122826662616
HC Vise BM 221111023646643
Hurry Up22821218602618
Neerpelt22721316613654
Callant Tong.22501710532640
Sasja HC22421610558668
Quintus2220204550720
Bijgewerkt op: 23-03-2018 00:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Hurry Up660012205146
Quintus63036169167
DFS Arnhem62135162172
Houten60151141192
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VOC Amsterdam4310711599
Quintus63127167158
Dalfsen42024106113
Borhave42024105112
V&L62044164157
HandbaL Venlo4103295113
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Rijswijk221831577121K
Dordrecht221543496338
Roomburg221372464424
Pollux221255414029
Gouda221129353527
Forescate229310304039
Derby228410283748
Westland227411252332
Berkel Rod.227411253040
Groen Geel227213232852
De IJssel225116164261
Dopie22012111658D
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VEO14101321311251K
Fortis1481517310304
Tjoba1472516310303
Valto1471615317289
Vriendens. H1470714309312
Albatros1454514278282
RWA1451811289328
Juliana1420122262317D
Bijgewerkt op: 24-03-2018 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Maassluis14140028353249K
Kinderdijk1482418313265
Vitesse (Ba)1482418255238
ODO1462614267294
ONDO (G)1461713260281
Atlas144199242282
ACKC1422106243276
Korbatjo1430116262310
Bijgewerkt op: 24-03-2018 19:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fiks14100420258246
Swift (M)1490518301284
SKF1482418302291
Unitas/Persp1463515331282
Nieuwerkerk1471615286263
KVS/Maritiem1443711275285
Valto1443711263281
Sport. Trigon1420124212296
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Futura14111223309234
ONDO (M)14102222275211
Roda1480616281260
Tjoba1480616257256
ONDO (G)1451811237262
Twist144199229275
IJsselvogels144199208271
Vitesse (Ba)1430116234261
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Maassluis14130126336235
DES (D)1493221246211
KOAG1482418250210
Atlas1462614220227
KZ Danaiden1460812229224
Weidevogels1451811238258
Korbatjo1450910252279
KVK1400140177304
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Tilburg14120224339242
GKV (H)14120224268215
DVS 691490518262219
WION1471615259253
ODO1471615240237
Erasmus1440108232267
Seolto1430116200267
DSO (K)1410132191291
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPTDS
RC Hilversum1152489*
LRC DIOK1147285*
RC 't Gooi1146350*
Oemoemenoe1137232*
The Bassets11290*
RC Waterland1129-67*
Castricum RC11271
ASRV Ascrum1123-120
Haagsche RC1119-211
The Dukes1116-244
DSR-C116-399
The Hookers11-2-316
Bijgewerkt op: 12-01-2018 12:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Castricum RC1090155389238
ASRV Ascrum1060433273256
The Dukes1041529261322
Haagsche RC1031622237287
DSR-C1032520226234
The Hookers1030717239288D
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Scylla 1073
VTV (N)1060
Smash (M)1056
US 21047
Taverbo/Sabo1035
Hilversum1029
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GS V
Itass DTK '701467
E&D Taverzo1464
Smash'70 (H)1448
Salamanders1442
Scylla 1436
Wijzenbeek/Westa1432
Hercules1424
Scyedam1423
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Katwijk342338726733KP1
Kozakken Boys342176707434P2
HHC Hardenb.3418511597756
Barendrecht3418511596457
Rijnsburgse B3417512566063
GVVV3416612545444
Excelsior M.3413129514330
VVSB3414911514754
IJsselmeerv.34131011495945
Kon. HFC3413912485546
Jong Sparta R3412715437264
AFC3412715434556P3
De Treffers3411815415155
FC Lienden3412517415267
FC Lisse3412418404857D
TEC Tiel3411518385366D
De Dijk asv3410024305085D
Achilles'293453261241100D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Noordwijk302235698933K
Ter Leede302028627043
SteDoCo301794606132PR
HSV Hoek301677556341PR
Achilles Veen301668544834
FC Rijnvogels3012810444741
'sGravenzande3013413436961
Jodan Boys3012612425346
Zwaluwen Vl.30101010404954
Swift (A)3010713374054
Smitshoek309714344759
Nootdorp3010218323567
AFC308616305669D
Rijsoord307815293357D
RVVH306618242455D
Argon304521173270D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Jong VitesseA342365759636K
UNA342257717438
Quick (H)341897637458
Dongen3417413556165
Westlandia3417314547774
OFC3414119526447
ADO'2034141010527670
JVC Cuijk3415514506058
Hercules usv3414713496359
Blauw Geel'383414515476062
OJC Rosmalen3414515475261
HBS3411716404343
EVV3411617393248
HSC'213411518384457
Quick'203411518385267NC
Be Quick 1887349619336185NC
J Graafschap348818324861D
De Meern346721252876D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RKAV Volendam262024628637K
ARC261853595824
XerxesDZB261637516437VP3
Sportlust'46261556505627P1
Forum Sport261457475736
WV/HEDW261286445637
CSW2611312364963
FC Aalsmeer269512323330
Zwaluwen'30269413314159
Westlandia268414284161
FC Breukelen267613273861
Te Werve267514264963D
Vitesse Delft265219173271D
Marken26132263387D
Bijgewerkt op: 03-07-2018 12:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Unitas242022626914K
Hoogland241626505634P2
Nieuwerkerk241347435944X
VOC241167394727VP1
Den Hoorn2412210384532
Olympia241149373935
BMT24996364441
VELO2410311334647
PSVPoortugaal249114282952X
Spartaan'20248214265765
FC Boshuizen248214265062
RVC'33246414223452D
DVV Delft24132061484D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe261655534921K
Valken'68261475495930
UVS261475495529
Honselersdijk261376465836PR
Voorschoten97261349434841
HVC'10261268426245
SVC'08261088385646
DoCoS26899334135
DSO269611334651
RCL268810324246
TAVV268513294455
Lugdunum268513293551D
CVC Reeuwijk263518142990D
Nieuwkoop262618122775D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
sc Monster261844586029K
VELO261754568240PR
MVV'27261439456249
Naaldwijk261259414840
Quick Steps2613112404351
Lyra261169395450
Maasdijk261079376260
Schipluiden2610610367259
KMD2610412344640
Verburch26899334851
Duindorp268711313740
GDA267712284159D
Ariston'80266614244764D
MSV'7126142172999D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Wat.Veld/GONA2222006612813K
Vredenburch221723528520
Semper Altius221507457037
Quintus221426448042
Laakkwartier221246406144
FC Zoetermeer22868305958
Oosterheem229013275871
TAC'90228212265160
OLIVEO225413193251
Concordia225512173899
DVC22211972398
HPSV221219524116
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alexandria'66221516463722K
MVV221363455220P1
Alpense Boys221147374829VP3
Excelsior M.2211110343632
Fortuna Sit.22967334334
Quick Boys22958324551
OJC Rosmalen22868305350
Westlandia22859293843P2
Spartaan'20228311273633
ARC226412222952
Baronie225413193471
Forum Sport224513173145D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Kampong221732545411K
Barendrecht221705518836P1
JVOZ221534488424P3
Quick (H)221354446235VP2
sc Feyenoord221246405126
RKDVC229112284047
Dongen228212263868
RKAVV227312243349
VELO227312243464
DHC226313214762NC
Kozakken Boys225116162763NC
VFC22121951386D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Jodan Boys221633517522K
TOGB221624505826VP3
Spijkenisse221534487340P1
'sGravenzande221345435046
Spartaan'20 2221039334645
VOC228410283038P2
Sportlust'46228311275462
HBS227312243648
Smitshoek228014243658
DSO227114225163
Capelle225611214556
SHO22221883989D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VVV Venlo221561515519K
Roda JC221435455732P2
Fortuna Sit.221336424225P3
Excelsior M.22958324041VP1
MVV2210111313844
Quick (H)22859292832
FC Dordrecht229211293441
Spijkenisse228410283640
Spartaan'2022679254154
Alexandria'66227114223241NC
Alpense B. 2226313213750NC
Gemert225413192344D
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
TOGB221543496131K
sc Feyenoord221174404628P2
UVS221075373429VP1
VELO221066364635
ARC221129354837P3
Barendrecht22895333430
'sGravenzande22877314641
DHC228311273945
Forum Sport228311273341
Hoofddorp224612183351NC
Roda'23224513172047NC
Westlandia224315153661D
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSO221750567622K
Capelle221336426835P1
Brielle221174404832P3
RKDEO221138364839VP2
Concordia221039333938
Jodan Boys229310304746
VFC22859294944
Spartaan'20 222859296164
Den Hoorn228410284648
GDA226511235060NC
HVV Hercules223415133991NC
Nieuwenhoorn22331693486D
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BVCB261763576123K
Hellevoetsl.261835575231
Berkel261385474835
Sparta (am)261259415952
Zuidland261178404745
SVS261097395640
Alexandria'662610610364542
Neptunus/Sch.2610511354434
CWO269611334748
SSS269512324954
Strijen267811294346
VDL266416223477D
Piershil265516204766D
Rhoon264517173473D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
White Stones2218225615053K
Zeemacht2116235013574
Texel 94 2214264412973
't Knooppunt22211383611795
Leekster Eagl 221048348286
zvv Urk22841028101102
Honselersdijk221011128109119D
FC Marlene 2228113258198
HZV22721323100115PD
zvv Hovocubo22272132398130
Salaam2174101896115D
AC Kingdom221120466204D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
zvv Den Haag224180654158100K
OACN Boys2416265011583
Tutor2415274712650NC
Watergras 324153644150124
Multicult 2241111234122119
WIK2496933126137NC
Berkel24941131117102
RKDEO2494113180100
Honselersd. 224831327130165
Lugdunum 22482142695145
Stanga2474132587106
ASW24831324101144
Stompwijk'922452171780112D
Bijgewerkt op: 26-04-2018 22:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Lyra221552506928K
SSS221246405429VP1
sc Monster221165395429
RKAVV221156385942
Jodan Boys221156384634
DSVP2211110346748PR
ARC22949315160
RCL 2229310304650
DSS 2229211295745
Berkel 2228311273851NC
Brielle224018113191NC
Quick Boys22221871782D
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
RKDEO1100330
Vredenburch1001003
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
OACN Boys1100341
WIK1001014
Bijgewerkt op: 19-07-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 17 augustus

FC Groningen-Willem II-

Programma 18 augustus

NAC Breda-De Graafschap-
VVV Venlo-Ajax-
Fortuna Sit.-PSV-
Heracles Alm.-ADO Den Haag-

Programma 19 augustus

FC Utrecht-PEC Zwolle-
FC Emmen-AZ-
Feyenoord-Excelsior R.-
sc Heerenveen-Vitesse A.-
GSGWGLVLPT V T
AZ1100350
Vitesse A.1100351
PSV1100340
De Graafschap1100320
sc Heerenveen1100332
FC Emmen1100321
VVV Venlo1100310
Ajax1010111
Excelsior R.1010111
Fortuna Sit.1010111
Heracles Alm.1010111
PEC Zwolle1001023
ADO Den Haag1001012
Willem II1001001
Feyenoord1001002
FC Groningen1001015
FC Utrecht1001004
NAC Breda1001005
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
Achilles Veen0000000
Capelle0000000
DFS0000000
FC Den Bosch20000000
FC Rijnvogels0000000
Jodan Boys0000000
Nootdorp0000000
RKAV Volendam0000000
Smitshoek0000000
Spijkenisse0000000
Swift (A)0000000
Ter Leede0000000
XerxesDZB0000000
Zwaluwen Vl.0000000
sc Feyenoord0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BVCB0000000
Brielle0000000
De Meeuwen0000000
Deltasport0000000
Die Haghe0000000
Forum Sport0000000
Heinenoord0000000
Honselersdijk0000000
Kloetinge0000000
Poortugaal sv0000000
RVVH0000000
Rijsoord0000000
SHO0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
AFC0000000
Barendrecht0000000
De Treffers0000000
Excelsior M.0000000
FC Lienden0000000
GVVV0000000
HHC Hardenb.0000000
IJsselmeerv.0000000
J Almere City0000000
Jong Sparta R.0000000
Jong VitesseA0000000
Katwijk0000000
Kon. HFC0000000
Kozakken Boys0000000
Rijnsburgse B0000000
Scheveningen0000000
Spakenburg0000000
VVSB0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
AFC Ajax
ASWH
Achilles'29
DOVO
DVS'33 Ermelo
De Dijk
Eemdijk
FC Lisse
HSV Hoek
Harkemase B.
J Groningen
Noordwijk
ODIN'59
ONS Sneek
Quick Boys
SJC
SteDoCo
VVOG
Bijgewerkt op: 08-07-2018 09:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO'200000000
Blauw Geel'380000000
Dongen0000000
EVV0000000
GOES0000000
HBS0000000
HSC'210000000
Hercules usv0000000
JVC Cuijk0000000
Jong Volendam0000000
OFC0000000
OJC Rosmalen0000000
OSS'200000000
Quick (H)0000000
Quick'200000000
TEC Tiel0000000
UNA0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Achilles'290000000
Ajax0000000
Alkmaar0000000
Excelsior R.0000000
FC Twente0000000
PEC Zwolle0000000
PSV0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 augustus

ADO Den Haag-Feyenoord-
FC Eindhoven-NAC Breda-
Willem II-Fortuna Sit.-
Roda JC-RKC Waalwijk-
Excelsior R.-FC Dordrecht-
GSGWGLVLPT V T
Feyenoord1100360
Fortuna Sit.1100340
ADO Den Haag0000000
FC Dordrecht0000000
Helmond Sport0000000
NAC Breda0000000
RKC Waalwijk0000000
Roda JC0000000
Willem II0000000
FC Eindhoven1001004
Excelsior R.1001006
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Berkel0000000
DSO0000000
DoCoS0000000
HVC'100000000
RCL0000000
SVC'080000000
Soccer Boys0000000
TAVV0000000
Te Werve0000000
UVS0000000
VELO0000000
Valken'680000000
Voorschoten970000000
sc Monster0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alexandria'660000000
CWO0000000
DCV0000000
Hellevoetsl.0000000
KethelSpaland0000000
Neptunus/Sch.0000000
Nieuwenhoorn0000000
SSS0000000
SVS0000000
Sparta (am)0000000
Spirit0000000
Strijen0000000
Vitesse Delft0000000
Zuidland0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alphia0000000
BSC'680000000
Be Fair0000000
Blauw Zwart0000000
CVC Reeuwijk0000000
DSVP0000000
DWO0000000
Lugdunum0000000
NSV '460000000
Nieuwkoop0000000
Sport. Leiden0000000
VVSB0000000
Van Nispen0000000
Zwammerdam0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DUNO0000000
Duindorp sv0000000
HBSS0000000
HVV Hercules0000000
KMD0000000
Lyra0000000
MVV'270000000
Maasdijk0000000
Naaldwijk0000000
Quick Steps0000000
Schipluiden0000000
VDL0000000
Verburch0000000
WV/Kranenburg0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Ariston'800000000
DVC0000000
FC Zoetermeer0000000
Haagse Hout0000000
KSD/Marine0000000
Laakkwartier0000000
OLIVEO0000000
Oosterheem0000000
SEV0000000
Semper Altius0000000
TOGB0000000
Vredenburch0000000
Wassenaar0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BMT0000000
Erasmus0000000
GDA0000000
GSC ESDO0000000
HPSV0000000
Houtwijk0000000
Loosduinen0000000
MSV'710000000
PGS/VOGEL0000000
Quintus0000000
RAS0000000
RVC/Celeritas0000000
TAC'900000000
Wanica Star0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BMT0000000
DHC0000000
DOSKO0000000
Den Hoorn0000000
GLZ/Delfsh.0000000
Groeneweg0000000
Moerse Boys0000000
Olympia0000000
Rood Wit W0000000
Spartaan'200000000
VELO0000000
VOC0000000
VUC0000000
Zwervers CVV0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alpense Boys
Baronie
De Meern
Gemert
Groene Ster
Halsteren
IFC
Leonidas
Magreb'90
Meerssen
RKAVV
UDI'19
Unitas
Vlissingen
rksv Minor
rksv Nuenen
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Altior0000000
DOSR0000000
ESTO0000000
Foreholte0000000
GDA0000000
HVV0000000
KDO0000000
Laakkwartier0000000
ONA0000000
ROAC0000000
RVC'330000000
Stompwijk'920000000
TAC'900000000
Teylingen0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Antibarbari0000000
Concordia0000000
DVV Delft0000000
Excelsior'200000000
Hillegersberg0000000
Meeuwenplaat0000000
OLIVEO0000000
RKDEO0000000
SVV0000000
TOGB0000000
VFC0000000
VVIJ0000000
Wippolder0000000
XerxesDZB0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASC
Alphen
Bernardus
DIOS
FC Aalsmeer
Gr Wil.II/VAC
MMO
Nicolaas Boys
RKDES
SJZ
Sport. Leiden
Van Nispen
Voorschoten97
WVC
Warmunda
Bijgewerkt op: 17-08-2018 14:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASW
Blijdorp
Cabauw
DONK
Erasmus
FCIJsselmonde
HOV/DJSCR
HWD
Haastrecht
MSV '19
NOC Kralingen
Slikkerveer
Stolwijk
Wanica Star
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DHL
Full Speed
GSC ESDO
HDV
HMC
HMSH
Houtwijk
Madestein
ODB
REMO
SVH
Toofan
VCS
WIK
Wilhelmus
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Blankenburg
COAL
Charlois
DRL
Dubbeldam
KethelSpaland
OHVV
Pretoria R.
RCD
SEP
SVB Besiktas
Steeds Hooger
Taurus
Victoria'04
WCR
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Avanti0000000
Drachtster B.0000000
Drs. Vijfje0000000
Exstudiantes0000000
F. Apeldoorn0000000
Nieuw Roden0000000
Os Lusitanos0000000
Reiger Boys0000000
TPP0000000
Team Alkmaar0000000
zvv Den Haag0000000
zvv Hovocubo0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
ARC
Ariston'80
Barendrecht 2
Berkel 2
Den Hoorn
RCL 3
RKAVV
Rijnvogels 2
Sparta/JVOZ
Zuidland
sc Monster
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Achilles'290000000
Ajax0000000
Alkmaar0000000
CTO Eindhoven0000000
FC Twente0000000
PEC Zwolle0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
CSW
DSVP
Hercules usv
IJFC
IJzendijke
Lyra
RVVH 2
SSS 2
Saestum 2
Sporting'70
Wartburgia 2
sc 't Gooi
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
AGE/GGK
Charlois
DWO
Die Haghe
Hazersw. Boys
Maasdijk
Scheveningen
Semper Altius
Sparta (am)
VELO
XerxesDZB
Zwaluwen Vl.
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Buitenvel. 3
DVC'26
De Blokkers
FC Berghuizen
Hoogland
Limmen
SDO
SEP
VDZ
Velsen Rkvv
Victoria Boys
Witkampers
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alliance'22
Antibarbari 2
Bernardus
Buitenvel. 4
DUNO
Geel Wit'20
Nieuw Sloten
Overbos
RKDEO 2
SDZ
SEP 2
SJC
Stompwijk'92
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Antibarbari
BSC
Baronie
Floreant
Gilze
Hontenisse
Olympia
RKDEO
RVC'33
SC Gastel
Schijf
Vivoo
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASW
Brielle
FC Maense
GZV Watergras
HMC
Multicult
OACN Boys
RS
TPP 2
TransvaliaZW
WIK
zvv Den Haag
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alphia
Berkel
FC Maense 2
FCW/Eventpl.
GZVWatergras2
HBSS
Lugdunum
Multicult 2
RKDEO
Stanga
Tutor
WIA
zvv Den Haag2
zvv OlympiaGO
Bijgewerkt op: 17-07-2018 21:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alphia
Berkel
FC Maense 2
FCW/Eventpl.
GZVWatergras2
HBSS
Lugdunum
Multicult 2
RKDEO
Stanga
Tutor
WIA
zvv Den Haag2
zvv OlympiaGO
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Barendrecht
Bristol Team
HBSS
Lugdunum
Mazzel Stars
NOC Kralingen
RS
TPP 2
ZVG/Cagemax
zvv Den Haag2
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
FC Groningen0000000
FC Utrecht0000000
FC Volendam0000000
Feyenoord0000000
NAC Breda0000000
NEC/FC Oss0000000
PSV0000000
Sparta R.0000000
Vitesse A.0000000
Willem II0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Achilles'290000000
Barendrecht0000000
De Treffers0000000
Excelsior M.0000000
FC Dordrecht0000000
Fortuna Sit.0000000
MVV0000000
NEC/FC Oss 20000000
OJC Rosmalen0000000
Spartaan'200000000
UNA0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ARC
Baronie
DHC
Dongen
Forum Sport
Jodan Boys
Kloetinge
MOC'17
Quick (H)
RKAVV
VELO
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
Capelle
Den Hoorn
HBS
RKDEO
Spartaan'20 2
Spijkenisse
TOGB
VFC
VOC
Voorschoten97
Zwaluwen Vl.
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AFC0000000
Almere City0000000
Alpense Boys0000000
DEM0000000
De Graafschap0000000
FC Emmen0000000
GA Eagles0000000
Hollandia0000000
NAC Breda0000000
VVV Venlo0000000
Willem II0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Excelsior M.0000000
FC Den Bosch0000000
FC Dordrecht0000000
FC Eindhoven0000000
Fortuna Sit.0000000
JVOZ0000000
MVV0000000
NEC/FC Oss 20000000
Roda JC0000000
Spartaan'200000000
Spijkenisse0000000
TOGB0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
Argon0000000
Be Quick 18870000000
Buitenveldert0000000
Cambuur L.0000000
DWS0000000
Hercules usv0000000
Kon. HFC0000000
Quick (H)0000000
Quick Boys0000000
Waterwijk0000000
Zeeburgia0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
'sGravenzande
Alexandria'66
Alpense Boys2
Barendrecht
Baronie
DHC
DSO
Forum Sport
Smitshoek
UVS
VELO
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Brielle
Capelle
Concordia
Den Hoorn
GDA
HVV
Jodan Boys
RKDEO
Sparta (am)
Spartaan'20 2
VFC
Westlandia
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
AZ0000000
Ajax0000000
FC Utrecht0000000
FC Volendam0000000
Feyenoord0000000
PSV0000000
Vitesse A.0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Cambuur L.0000000
DSO0000000
DWS0000000
De Graafschap0000000
FC Dordrecht0000000
Kon. HFC0000000
Spijkenisse0000000
VVV Venlo0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alexandria'66
Baronie
DHC
HVV Hercules
JVOZ
OJC Rosmalen
Quick (H)
Quick Boys
Roosendaal
Smitshoek
UVS
sc Feyenoord
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ARC
Barendrecht
Capelle
De Meern
Excelsior M.
HBS
HVV
TOGB
VELO
Voorschoten97
Westlandia
XerxesDZB
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Benschop0000000
Montfoort0000000
PVCV0000000
RVC'330000000
Bijgewerkt op: 28-07-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
DSO0000000
ONA0000000
Olympia0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BMT zo.0000000
Honselersdijk0000000
TAC'90 zo.0000000
VELO za.0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DoCoS0000000
FC Boshuizen0000000
Foreholte0000000
OLIVEO zo.0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Forum Sport0000000
RKDEO0000000
Stompwijk'920000000
Voorsch'97 za0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
HVV0000000
SVC'080000000
VUC0000000
Wippolder0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Concordia0000000
DHC0000000
Laakkw. za.0000000
Te Werve0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe0000000
GDA zo.0000000
VELO zo.0000000
sc Monster0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DVV Delft0000000
Den Hoorn0000000
Vitesse Delft0000000
Westlandia za0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DWO0000000
Deltasport0000000
HVC'100000000
VFC0000000
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
LSVV'70
Quick Boys 2
Sp. Leiden za
Wassenaar
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DVO'32
Loosduinen
Naaldwijk
VFC
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Herkingen'55
Houtwijk
NOC Kralingen
Zwervers IJVV
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DVC
Erasmus za.
Meerburg
WV/Kranenburg
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Blauw Zwart
HPSV
Laakkw. za.
Quick Steps
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
BMT za.
Kamerik
SEV
Woubrugge
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
MVV'27
NBSVV
Stellendam
Vierpolders
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
MSV'71
Maasdijk
Rozenburg
WFB
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
KMD
Lugdunum
Roodenburg za
Semper Altius
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DSVP
GDA za.
OLIVEO za.
Verburch
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
CION
Lyra
Quintus
Victoria'04za
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DUNO
FC Oegstgeest
Haagse Hout
RAS
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
BSC'68
Floreant
Moerkapelle
Oosterheem
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Rijnsb. B. 2
SJC za.
TAC'90 za.
VVSB za.
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DWO
GSC ESDO za.
HVV Hercules
Vredenburch
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Ariston'80
Schipluiden
VOB
Wanica St. za
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Duindorp sv
Football Fac.
KSD/Marine
PGS/VOGEL
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Bodegraven
FC Zoetermeer
Koudekerk
RVC/Celeritas
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Blankenburg
Erasmus zo.
HMSH
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
DONK
SJZ
SVH
Victoria'04zo
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ODB
RKAVV 2
Taurus
Voorsch'97 zo
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Alphen
FCIJsselmonde
Madestein
OHVV
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Charlois zo.
HWD
REMO
Sp. Leiden zo
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASW
Bernardus
DRL
VCS
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Blijdorp
COAL
DHL
MMO
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Haastrecht
Nicolaas Boys
Olympia 2
Wilhelmus
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Full Speed
HOV/DJSCR
KethelSpaland
VOC 2
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
ASC
NOC Kralingen
Pretoria R.
WIK
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Quick (H) 2
Toofan
Wanica St. zo
Warmunda
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Cabauw
HMC
SVB Besiktas
WVC
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
HDV
Steeds Hooger
Stolwijk
Van Nispen
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Gr Wil.II/VAC
Houtwijk
SEP
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSC ESDO zo.
Slikkerveer
WCR
Bijgewerkt op: 03-08-2018 17:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ADO Den Haag0000000
Achilles'290000000
Ajax0000000
Alkmaar0000000
CTO Eindhoven0000000
FC Twente0000000
PEC Zwolle0000000
sc Heerenveen0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DoCoS0000
FC Boshuizen0000
Foreholte0000
OLIVEO zo.0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Forum Sport0000
RKDEO0000
Stompwijk'920000
Voorsch'97 za0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
ARC0000
DSO0000
ONA0000
Olympia0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
HVV0000
SVC'080000
VUC0000
Wippolder0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Concordia0000
DHC0000
Laakkw. zo.0000
Te Werve0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
BMT zo.0000
Honselersdijk0000
TAC'90 zo.0000
VELO za.0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Die Haghe0000
GDA zo.0000
VELO zo.0000
sc Monster0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DVV Delft0000
Den Hoorn0000
Vitesse Delft0000
Westlandia za0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
CWO0000
Deltasport0000
HVC'100000
VFC zo.0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
LSVV'700000
Quick Boys 20000
Sp. Leiden za0000
Wassenaar0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DVO'320000
Loosduinen0000
Naaldwijk0000
VFC za.0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Herkingen'550000
Houtwijk0000
NOC Kralingen0000
Zwervers IJVV0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DVC0000
Erasmus za.0000
Meerburg0000
WV/Kranenburg0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Blauw Zwart0000
HPSV0000
Laakkw. za.0000
Quick Steps0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
BMT za.0000
Kamerik0000
SEV0000
Woubrugge0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
MVV'270000
NBSVV0000
Stellendam0000
Vierpolders0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
MSV'710000
Maasdijk0000
Rozenburg0000
WFB0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
KMD0000
Lugdunum0000
Roodenburg za0000
Semper Altius0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DSVP0000
GDA za.0000
OLIVEO za.0000
Verburch0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
CION0000
Lyra0000
Quintus0000
Victoria'04za0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DUNO0000
FC Oegstgeest0000
Haagse Hout0000
RAS0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
BSC'680000
Floreant0000
Moerkapelle0000
Oosterheem0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Rijnsb. B. 20000
SJC za.0000
TAC'90 za.0000
VVSB za.0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DWO0000
GSC ESDO za.0000
HVV Hercules0000
Vredenburch0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Ariston'800000
Schipluiden0000
VOB0000
Wanica St. za0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Duindorp sv0000
Football Fac.0000
KSD/Marine0000
PGS/VOGEL0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Bodegraven0000
FC Zoetermeer0000
Koudekerk0000
RVC/Celeritas0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Blankenburg0000
Erasmus zo.0000
HMSH0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DONK0000
SJZ0000
SVH0000
Victoria'04zo0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
ODB0000
RKAVV 20000
Taurus0000
Voorsch'97 zo0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Alphen0000
FCIJsselmonde0000
Madestein0000
OHVV0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Charlois zo.0000
HWD0000
REMO0000
Sp. Leiden zo0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
ASW0000
Bernardus0000
DRL0000
VCS0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Blijdorp0000
COAL0000
DHL0000
MMO0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Haastrecht0000
Nicolaas Boys0000
Olympia 20000
Wilhelmus0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Full Speed0000
HOV/DJSCR0000
KethelSpaland0000
VOC 20000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
ASC0000
NOC Kralingen0000
Pretoria R.0000
WIK0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Quick (H) 20000
Toofan0000
Wanica St. zo0000
Warmunda0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Cabauw0000
HMC0000
SVB Besiktas0000
WVC0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
HDV0000
Steeds Hooger0000
Stolwijk0000
Van Nispen0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Gr Wil.II/VAC0000
Houtwijk0000
SEP0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
GSC ESDO zo.0000
Slikkerveer0000
WCR0000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DHL0000000
DVV Delft0000000
Verburch0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
Full Speed0000000
Schipluiden0000000
Bijgewerkt op: 17-08-2018 15:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Berkel
DSO
DoCoS
HVC'10
RCL
SVC'08
Soccer Boys
TAVV
Te Werve
UVS
VELO
Valken'68
Voorschoten97
sc Monster
Bijgewerkt op: 17-08-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT
VCN2288
I Rijswijk 22278
Voerendaal2270
Sliedrecht S 22259
Taurus 22257
Peelpush2255
Zaanstad 22250
Utrecht2249
Velo2245
NV Dordrecht2244
vc Krimpen2239
Skunk2226
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
De Kempvis21181255281167K
NieMo v.Vliet21162350218153
Z&PC De Gouwe22161549203174
d'Elft22130939205180
ZPC Rotterdam22121937208172
WZC (SG)221021032154159
OZV22711422156205
WZK22711422195252
Sassenheim22561121187211
Wave22621420150187
zv Westland22621420148200
De Zeehond 7322431515157202D
Bijgewerkt op: 20-05-2018 00:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS