Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2018/2019
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Zondag
      • 1e klasse B
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
      • 1e klasse A
      • 3e klasse D
    • Zaal
      • Hoofdklasse C Mannen
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie C
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie C
      • JO15 3e divisie C

Programma 20 oktober

RKAV Volendam-Swift (A)-
DFS-Zwaluwen Vl.-
Smitshoek-Ter Leede-
Capelle-FC Den Bosch2-
Achilles Veen-Jodan Boys-
Spijkenisse-'sGravenzande-
Nootdorp-sc Feyenoord-
XerxesDZB-FC Rijnvogels-
GSGWGLVLPT V T
Spijkenisse752017188
RKAV Volendam751116249
'sGravenzande7511161911
FC Den Bosch27331122313
sc Feyenoord7331121914
Swift (A)6312101612
Ter Leede631210910
Zwaluwen Vl.723291011
FC Rijnvogels72238911
Capelle721471317
DFS714271116
Smitshoek72147915
Achilles Veen720561016
XerxesDZB713361018
Jodan Boys711541220
Nootdorp70343718
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

SHO-Heinenoord-
De Meeuwen-Deltasport-
Westlandia-BVCB-
Kloetinge-Honselersdijk-
Poortugaal sv-RVVH-
Forum Sport-Die Haghe-
Rijsoord-Brielle-
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe3300950
Forum Sport4301983
SHO3210764
Westlandia42117113
Honselersdijk4211753
Deltasport4130686
Heinenoord4130664
BVCB4202656
Rijsoord4121585
Brielle4112445
Kloetinge4031334
Poortugaal sv4013149
RVVH4013117
De Meeuwen40131217
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

GVVV-Spakenburg-
Excelsior M.-Kozakken Boys-
Scheveningen-J Almere City-
IJsselmeerv.-Kon. HFC-
Rijnsburgse B-Katwijk-
HHC Hardenb.-FC Lienden-
Jong Sparta R.-AFC-
VVSB-De Treffers-
Jong VitesseA-Barendrecht-
GSGWGLVLPT V T
AFC8611192311
IJsselmeerv.8521171810
Jong Sparta R.8512161812
Rijnsburgse B8512161914
Kon. HFC850315128
Katwijk8422141612
Spakenburg8413131111
HHC Hardenb.8404121613
De Treffers8323111314
GVVV8242101714
Excelsior M.8314101214
Jong VitesseA823391011
FC Lienden822481417
J Almere City822481218
Scheveningen822481118
Kozakken Boys821571418
Barendrecht82157818
VVSB802621425
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

Jong Volendam-JVC Cuijk-
Quick (H)-HBS-
TEC Tiel-EVV-
Westlandia-UNA-

Programma 21 oktober

OFC-OSS'20-
Dongen-OJC Rosmalen-
HSC'21-Hercules usv-
GOES-Quick'20-
Blauw Geel'38-ADO'20-
GSGWGLVLPT V T
Jong Volendam861119189
TEC Tiel751116148
OFC8512162410
UNA8512162412
GOES8503152217
Dongen8503151915
ADO'208431151511
OSS'208422141711
EVV842214128
JVC Cuijk8404121316
HSC'21830591419
Hercules usv823391116
Blauw Geel'38830591320
OJC Rosmalen821571418
Westlandia820661319
HBS70434412
Quick'2081164921
Quick (H)81073923
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

HVC'10-SVC'08-
VELO-TAVV-
Valken'68-Berkel-
Voorschoten97-DoCoS-
Soccer Boys-sc Monster-
Te Werve-UVS-
RCL-DSO-
GSGWGLVLPT V T
SVC'084301955
Berkel4220883
VELO4220873
UVS4220863
DoCoS4211764
HVC'104211766
Soccer Boys4130673
Te Werve4112477
DSO4112466
RCL4112458
Valken'684103335
Voorschoten974103336
sc Monster4103348
TAVV41033410
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

DUNO-Duindorp sv-
Quick Steps-Schipluiden-
MVV'27-Naaldwijk-
HBSS-VDL-
KMD-Maasdijk-
Lyra-WV/Kranenburg-
HVV Hercules-Verburch-
GSGWGLVLPT V T
Lyra440012102
WV/Kranenburg431010138
Duindorp sv4211785
HVV Hercules42117108
Quick Steps4211786
Verburch4202686
Maasdijk4202657
Schipluiden4121576
Naaldwijk4121577
MVV'274112466
DUNO41033610
VDL41033512
KMD4022246
HBSS40131311
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 18 oktober

GDA-RVC/Celeritas-

Programma 20 oktober

BMT-GSC ESDO-
MSV'71-HPSV-
PGS/VOGEL-Loosduinen-
Quintus-Houtwijk-
TAC'90-Erasmus-
Wanica Star-RAS-
GSGWGLVLPT V T
Loosduinen431010242
GDA431010124
BMT43019104
GSC ESDO42208287
Erasmus42117135
TAC'9042117107
MSV'71420261210
PGS/VOGEL42026811
RAS4121575
Quintus411241014
Houtwijk410331012
RVC/Celeritas4022248
HPSV40131723
Wanica Star40040144
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 oktober

BMT-Olympia-
Spartaan'20-GLZ/Delfsh.-
Den Hoorn-Zwervers CVV-
VOC-VELO-
DHC-Rood Wit W-
DOSKO-Groeneweg-
Moerse Boys-VUC-
GSGWGLVLPT V T
DHC431010115
VOC43019114
BMT3210782
Rood Wit W42117106
Olympia421171110
Moerse Boys3201675
Zwervers CVV4202688
GLZ/Delfsh.4202679
DOSKO4202649
Den Hoorn4121576
Spartaan'2041124108
VUC41124710
Groeneweg40040615
VELO40040515
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Sparta/JVOZ440012306
Den Hoorn4310101911
RCL 2431010157
sc Monster43019223
Berkel 243019127
ARC4211796
Zuidland411241317
RKAVV410331314
Ariston'8041033719
'sGravenzande41033721
Rijnvogels 240040522
Barendrecht 240040221
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Saestum 2440012218
IJFC43101063
CSW43019136
Hercules usv42208118
Sporting'704220874
sc 't Gooi42026105
Wartburgia 24121589
RVVH 2410331013
IJzendijke41033813
SSS 24013148
Lyra40131211
DSVP40131315
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

Die Haghe-Hazersw. Boys-
XerxesDZB-Zwaluwen Vl.-
Maasdijk-FC Maense-
Semper Altius-Sparta (am)-
Westlandia-Scheveningen-
DWO-VELO-
GSGWGLVLPT V T
FC Maense440012244
DWO3300963
Maasdijk43019105
Scheveningen3210684
AGE/GGK42026106
Die Haghe42026109
XerxesDZB3111469
Zwaluwen Vl.40313814
Hazersw. Boys41033513
Semper Altius30121711
VELO30121610
Sparta (am)3012129
Westlandia2002049
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 15 oktober

RKDEO-zvv Den Haag21-4
Lugdunum-HBSS4-5
Olympia GO-FC Westland7-10
GZVWatergras2-Alphia5-6

Programma 17 oktober

Multicult 2-Stanga3-1

Programma 19 oktober

Tutor-Berkel-
GSGWGLVLPT V T
zvv Den Haag26600184114
Alphia6510163422
FC Westland5410132818
HBSS5401122717
Lugdunum6312102218
Stanga521271716
WIA521271417
Multicult 2620462133
Berkel411241212
Tutor510431221
GZVWatergras2510431324
RKDEO610531217
Olympia GO600602751
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fortuna Sit.431010105
De Treffers4301988
Excelsior M.4220897
FC Dordrecht42117149
Spartaan'2042117118
Barendrecht4202697
NEC 2420261114
UNA4121554
MVV4112466
OJC Rosmalen4103379
Westlandia41033611
Achilles'2940040311
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
VELO431010126
Forum Sport43101061
Quick (H)43019198
ARC42208106
RKAVV42117105
sc Feyenoord4202697
Jodan Boys4202699
MOC'1741124512
Dongen4022238
Kloetinge40222612
Baronie40131512
DHC40131715
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

HBS-Voorschoten97-
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn431010124
TOGB43019127
RKDEO43019107
Spijkenisse42117118
Voorschoten973201674
'sGravenzande420261111
Spartaan'20 242026911
Capelle4112454
HBS3102349
Zwaluwen Vl.4022248
VOC4022239
VFC4013139
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht440012134
JVOZ431010103
Roda JC43019163
Spijkenisse421171010
FC Den Bosch4211755
Excelsior M.420261112
MVV4202656
FC Eindhoven4103367
Fortuna Sit.4103335
TOGB41033414
Spartaan'204022249
NEC/FC Oss 240131615
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alexandria'6643019116
Baronie43019108
DHC42208134
DSO4211784
Alpense Boys242117119
sc Feyenoord4202686
Forum Sport4202666
UVS4202689
Barendrecht4112457
VELO41033610
Smitshoek41033914
'sGravenzande40131517
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia440012142
RKDEO431010122
Jodan Boys43019115
Spartaan'20 24301983
Sparta (am)4211753
Brielle4202687
Concordia4121576
Capelle4112457
GDA41033414
Den Hoorn4022239
HVV4013126
VFC40040217
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 oktober

HBS-XerxesDZB-
GSGWGLVLPT V T
TOGB440012202
XerxesDZB3300982
Barendrecht4220882
Westlandia4211783
VELO4202676
HVV3111456
Excelsior M.4112437
De Meern4112427
Capelle41124714
Voorschoten973102339
HBS3012117
ARC40040310
Bijgewerkt op: 18-10-2018 07:15
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS