Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage/tip via dit formulier toesturen. Wij zullen deze controleren en mogelijk gebruiken voor publicatie. Let op! Aangeleverd materiaal dient rechtenvrij te zijn of er moet schriftelijk toestemming zijn verleend voor het gebruik ervan.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • HVT
    • Beltona Cup
      • Poule A
      • Poule B
      • Poule C
      • Poule D
      • Poule E
      • Poule F
      • Poule G
      • Poule H
    • Sir Winston Cup
      • Poule A
      • Poule B
      • Poule C
      • Poule D
      • Poule E
      • Poule F
      • Poule G
      • Poule H
      • Poule I
    • Halve Maan Cup
      • Poule A
      • Poule B
      • Poule C
      • Poule D
      • Poule E
      • Poule F
      • Poule G
      • Poule H
      • Poule I
      • Poule J
      • Poule K
      • Poule L
      • Poule M
      • Poule N
      • Poule O
  • Voetbal 2019/2020
    • Vrouwen
      • 1e klasse A
      • 2e klasse B
      • 3e klasse E
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 3e klasse D
      • 4e klasse E
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
      • JO15 3e divisie B
    • zondag
      • 1e klasse B
    • Zaal
      • Topklasse B
      • Hoofdklasse C
    • Beker
      • Groep 2 - Poule 02 (zat)
      • Groep 2 - 02 (zat)
    • Delftse Beloftencompetitie
      • Poule A
      • Poule B
      • Poule C
GSPT V T
Quick (H)0000
RKAVV0000
Westlandia0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DHC1332
SVC'080000
TAC'90 zo.1023
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

ADO Den Haag2-Westlandia za-
GSPT V T
ADO Den Haag21331
Westlandia za0000
Laakkwart. zo.1013
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Vitesse Delft-Scheveningen-
GSPT V T
Vitesse Delft1321
Scheveningen0000
DSO1012
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

VUC-HMSH zo.-
GSPT V T
RKAVV1310
HMSH zo.0000
VUC1001
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Westlandia zo-Die Haghe-
GSPT V T
Te Werve1111
Westlandia zo1111
Die Haghe0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
OLIVEO zo1342
'sGravenzande0000
VELO1024
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
HBS1330
Wilhelmus0000
Forum Sport1003
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Nootdorp1122
Wippolder1122
Den Hoorn0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
HMSH1341
Wilhelmus0000
TAC'901014
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
RKDEO1354
Quick (H)0000
Voorsch.'97 za.1045
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DHC0000
Scheveningen0000
Vitesse Delft0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
HBS1370
VELO0000
SVC'081007
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Forum Sport1371
DSO0000
VUC1017
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
DWO0000
Loosduinen0000
RVC/Celeritas0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

SEV-Quintus-
locatie Quintus
GSPT V T
GSC ESDO0000
Quintus0000
SEV0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Vredenburch-VCS-
GSPT V T
Haagse Hout1363
VCS0000
Vredenburch0000
Semper Altius1036
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Laakkwart. za.-HPSV-
GSPT V T
Laakkwart. za.1321
HPSV0000
SEP1012
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
OLIVEO za.1310
Blauw Zwart0000
KMD1001
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

DUNO-OosterheemUITG
GSPT V T
DUNO1332
Oosterheem0000
SEV1023
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

RAS-RVC/CeleritasAFG
GSPT V T
Full Speed1320
RVC/Celeritas0000
RAS1002
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

DWO-Quick Steps-
GSPT V T
Naaldwijk1330
Quick Steps0000
DWO1003
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

BSC'68-HMC0-3
(reglementair)
GSPT V T
HMC1330
Haagse Hout1330
BSC'682-606
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Toofan-FC ZoetermeerAFG
GSPT V T
HMSH za.1144
Toofan1144
FC Zoetermeer0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Duindorp sv-TAC'90 za.AFG
GSPT V T
Duindorp sv1341
TAC'90 za.0000
Erasmus za.1014
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
REMO1342
VCS0000
Houtwijk za.1024
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
KSD/Marine1332
Maasdijk0000
Semper Altius1023
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
SVH1310
Schipluiden0000
Vredenburch1001
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
Erasmus za.1111
Madestein1111
GDA0000
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
BMT13104
WIK0000
Houtwijk zo.10410
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
PGS/VOGEL1320
ODB0000
GSC ESDO1002
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSPT V T
sc Monster1321
Loosduinen0000
Quintus1012
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

Hercules usv-Blauw Geel'55-
sc Monster-SSS 2-
IJFC-RVVH 2-
CSW Wilnis-IJzendijke-
Ter Leede 2-Sporting'70-
Sparta/JVOZ-sc 't Gooi-
GSGWGLVLPT V T
IJzendijke761019238
Hercules usv7412131110
Blauw Geel'557403121812
Sporting'707403121814
CSW Wilnis7403121916
Ter Leede 27403121416
Sparta/JVOZ7313101512
RVVH 27313101212
IJFC730491410
sc 't Gooi730491010
SSS 271063521
sc Monster71063725
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
AZSV1081125208P1
DHSC10712222713
Sportlust'461061319217
Smitshoek10541191611
DUNO D10604182016
FC Rijnvogels10523171610
Capelle10514161511
Achilles Veen10505152015
Zwaluwen Vl.10433151614
sc Feyenoord10424142114
ARC10424141415
Jodan Boys10325111015
'sGravenzande102268719
Rijsoord102268924
Spijkenisse101275920
Achilles'29100191635
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 10 november

De Treffers-Kon. HFC4-1

Programma 16 november

Scheveningen-Jong Volendam-
Noordwijk-HHC Hardenb.-
ASWH-Quick Boys-
Spakenburg-Excelsior M.-
Kozakken Boys-IJsselmeerv.-
Kon. HFC-Rijnsburgse B-
Katwijk-De Treffers-
TEC Tiel-GVVV-
GSGWGLVLPT V T
IJsselmeerv.11641223317
HHC Hardenb.11632212514
AFC12633212620
Kon. HFC11623202318
Rijnsburgse B11542192518
De Treffers11542192114
Kozakken Boys11614191915
Katwijk11524171914
Jong Sparta R.11434151617
GVVV12435151823
Excelsior M.11425141723
Noordwijk11344132221
Spakenburg11344131828
TEC Tiel1133512915
Quick Boys11326111216
Scheveningen1123691115
ASWH1122781328
Jong Volendam1113762031
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 10 november

Quick (H)-Westlandia3-1
DEM-Blauw Geel'381-4
Hercules usv-Dongen0-1
Gemert-Groene Ster3-1
FC Lienden-Jong ADO DHGEST
72e min. bij stand 1-1: blussure assistent scheidsrechter
EVV-OFC2-3
UNA-HSC'210-2
OSS'20-ADO'201-1
GSGWGLVLPT V T
OSS'2010640222711
HSC'2111614192317
OFC10532181612
Blauw Geel'3811533181916
Gemert11533182121
Groene Ster10433151312
ADO'2011434151715
EVV10352141412
FC Lienden934213911
Jong ADO DH9405121818
Hercules usv10334121718
Dongen10253111211
UNA10253111421
DEM11317101117
Westlandia11245101221
Hoogland1015481216
Quick (H)1022681117
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

Excelsior M.-UNA-
De Treffers-UDI'19-
ARC-Alexandria'66-
FC Dordrecht-Jodan Boys-
FC Den Bosch-Westlandia-
MVV-NEC 2-
GSGWGLVLPT V T
Westlandia752017196
FC Den Bosch7511162211
MVV750215208
FC Dordrecht7412132611
Excelsior M.7331121814
UNA7322111814
NEC 2722381316
Alexandria'66721471420
UDI'19720561028
De Treffers712451121
Jodan Boys711541425
ARC71154718
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

JVOZ-Alexandria'66-
NEC 2-ARC-
MVV-Quick (H)-
OJC Rosmalen-TOGB-
Excelsior M.-Spijkenisse-
FC Eindhoven-FC Den Bosch-
GSGWGLVLPT V T
FC Eindhoven7601182710
FC Den Bosch651016103
TOGB750215258
ARC7313101416
JVOZ72238108
Alexandria'667223899
MVV72147712
Quick (H)71427817
OJC Rosmalen721471121
NEC 2613261518
Excelsior M.713361112
Spijkenisse71245619
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

Nootdorp-SHO-
GSGWGLVLPT V T
Poortugaal sv870121236P1
Neptunus/Sch.8620202211
Brielle8422141214
XerxesDZB8413131210
Voorschoten97834113119
SHO7403121412
Die Haghe8314101815
RVVH8314101515
Forum Sport8314101719
Nootdorp730491013
Honselersdijk822481120
BVCB821571218
Heinenoord812551016
VELO81164817
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
WV/Kranenburg8611192212P1
DSO8530182410
UVS852117114
SVC'088422142215
Soccer Boys8422141713
Valken'688422141410
Westlandia8314101113
HVC'108314101623
Berkel822481212
RCL822481720
Te Werve822481518
Kagia821571218
Van Nispen820661021
DoCoS81164721
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

DWO-MVV'27-
Naaldwijk-DSVP-
sc Monster-Duindorp sv1-1
restant 17 min. bij stand 1-1
GSGWGLVLPT V T
KMD8602181510P1
DWO7421142010
Ariston'808422141814
sc Monster741213218
DSVP7403121011
MVV'277322111611
Lyra8323111614
Verburch8242101516
Schipluiden8242101214
Naaldwijk722381115
Loosduinen821571123
Duindorp sv713361221
Quick Steps813461013
DUNO81255916
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

KethelSpaland-Rijnmond HS-
GSGWGLVLPT V T
CION861119157P1
HBSS8512161812
KethelSpaland7421142313
OVV741213179
DVO'328404121814
Zuidland8332121414
Rijnmond HS6321111110
GHVV'138323111920
VFC8242101512
VDL831410912
Rhoon822481516
Botlek813461424
FC Vlotbrug812551219
Vierpolders80262725
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

HMC-MSV'71-
GSGWGLVLPT V T
Houtwijk770021174
VCS8512163515
BMT7502151910
Quintus8413132015
GSC ESDO740312178
Maasdijk8332121717
Erasmus8404121521
MSV'716312101612
PGS/VOGEL630391115
RAS822481416
Wanica Star71154917
HMC601511434
HMSH60060828
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 10 november

CVV Zwervers-Spartaan'202-1
Hillegersberg-DHC3-1
TAC'90-FC Boshuizen4-4
Olympia-Rood Wit W.3-0
VUC-VC Vlissingen1-2
DOSKO-TOGB0-4
GSGWGLVLPT V T
DHC860218116
TOGB752017195
Den Hoorn8422141410
TAC'908341132612
VC Vlissingen8341131410
Spartaan'20841313118
ROAC8242101011
FC Boshuizen723291514
Olympia830591717
VUC82248811
DOSKO82248813
Rood Wit W.821571118
Hillegersberg821571024
CVV Zwervers81255924
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

sc Feyenoord-Forum Sport-
Barendrecht-RKAVV-
Quick (H)-Dongen-
Baronie-Den Hoorn-
'sGravenzande-VELO-
TSC-Oranje Wit-
GSGWGLVLPT V T
Quick (H)760118259
Barendrecht760118228
Forum Sport7502151912
VELO7403121811
RKAVV7403121612
Dongen7313101817
Den Hoorn730491215
Oranje Wit730491216
Baronie720561424
sc Feyenoord712451522
TSC71245624
'sGravenzande711541118
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

VELO-DSO-
Jodan Boys-Forum Sport-
Alphense B. 2-sc Feyenoord-
Quick Boys-Unitas'30-
UVS-DHC-
Spartaan'20-Westlandia-
GSGWGLVLPT V T
Spartaan'20760118247
Westlandia751116128
Forum Sport750215179
Jodan Boys74211493
DHC724110108
sc Feyenoord7313101417
DSO721471010
VELO721471112
Alphense B. 272056911
Quick Boys71336611
Unitas'3072056724
UVS71154817
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

RKDEO-Voorschoten97-
XerxesDZB-Den Hoorn-
'sGravenzande-Brielle-
Smitshoek-HVV-
Spartaan'20 2-RCL-
Concordia-Sparta (am)-
GSGWGLVLPT V T
RKDEO742114229
Den Hoorn742114168
Spartaan'20 27412132611
XerxesDZB7412132212
Smitshoek741213177
RCL6321111612
Voorschoten9763211196
HVV7322111310
Brielle71245819
Concordia71245821
'sGravenzande70252219
Sparta (am)70161631
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

Spartaan'20 2-HVV-
Jodan Boys-Westlandia-
ARC-HBS-
XerxesDZB-FC Lisse-
Excelsior M.-VELO-
Barendrecht-ASWH-
GSGWGLVLPT V T
Westlandia770021210
Jodan Boys751116207
VELO7340132412
Excelsior M.7403121916
ARC7322111912
HBS7313101712
HVV723291210
Barendrecht730491318
ASWH720561128
Spartaan'20 2712451219
FC Lisse71245927
XerxesDZB70161723
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
UVS8710223510
Jodan Boys861119219
FC Maense760118259
ARC8413132213
RKAVV7331121714
Zuidland7313101516
Lyra72238811
DSVP822481921
Den Hoorn714271015
Maasdijk814371320
RCL 270525916
IFC710631429
Ariston'8070070934
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 november

Die Haghe-DSVP 2-
Hillegersberg-Excelsior M.-
XerxesDZB-Berkel 2-
Sparta (am)-AGE/GGK-
Westlandia-VELO-
Jodan Boys-'sGravenzande-
GSGWGLVLPT V T
Die Haghe7610192811
XerxesDZB7511163013
Berkel 2750215246
'sGravenzande7412131811
Hillegersberg7412131417
Jodan Boys7313101722
VELO721471319
Excelsior M.721471825
Westlandia721471122
DSVP 2720561223
Sparta (am)712451619
AGE/GGK710631528
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 november

GZV Watergras-FC Maense7-4
HBSS-HMC6-10
Lugdunum-TPPFeyenoord23-3

Programma 15 november

RS-OACN Boys-
Multicult-ASW-
FC Westland-ZVV Den Haag2-
GSGWGLVLPT V T
TPPFeyenoord29621204419
FC Westland8611196133
ASW8602185742
OACN Boys8521174033
Lugdunum9441164138
HMC8413135140
Multicult723293228
RS713363131
ZVV Den Haag2720562946
GZV Watergras920764053
FC Maense911743565
HBSS903633467
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 11 november

Lugdunum 2-Watergras 27-2
OACN Boys 2-ASW 27-5
Olympia GO-Stompwijk'923-2

Programma 13 november

Berkel-GLZ/Delfsh.-

Programma 15 november

FC Westland 2-ZVV Den Haag3-
Tutor-WIA-
GSGWGLVLPT V T
Stompwijk'929603183126
ZVV Den Haag37520174430
WIA8521173418
Olympia GO9342134334
Berkel8332123528
OACN Boys 28332123529
Lugdunum 29405124148
ASW 29324114242
FC Westland 2830593042
Watergras 2930693943
Tutor821572634
GLZ/Delfsh.811643056
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 september

MSV'71-DVV'09-
Piershil-Vierpolders-
DVV'09
MSV'71
Piershil
Vierpolders
Bijgewerkt op: 07-09-2019 17:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
MSV'7132107173*
Vierpolders3210783
DVV'0931023156
Piershil30030129
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Wippolder33009102
DSVP2200671
RKDEO3201654
Den Hoorn1100341
Vredenburch3102336
Laakkwartier1001023
Verburch2002029
Concordia3003007
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Nootdorp-DWOAFG
GSGWGLVLPT V T
OLIVEO33009256
Quintus1100332
VELO2101375
SEP3102388
DWO1001023
Nootdorp1001006
DHL10010015
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 12 november

Schipluiden-Semper Altius2-1
GSGWGLVLPT V T
Honselersdijk33009183
DHC3201688
Schipluiden3201656
Full Speed2101343
Vitesse Delft3102355
DVC1001004
Semper Altius30030213
Bijgewerkt op: 13-11-2019 00:45
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS