Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage/tip via dit formulier toesturen. Wij zullen deze controleren en mogelijk gebruiken voor publicatie. Let op! Aangeleverd materiaal dient rechtenvrij te zijn of er moet schriftelijk toestemming zijn verleend voor het gebruik ervan.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2018/2019
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 4e klasse D
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
      • Reservecompetitie Poule A
    • Zondag
      • 1e klasse B
      • 3e klasse HA
      • 3e klasse HB
      • 3e klasse LA
      • 3e klasse LB
      • 3e klasse LC
      • 3e klasse LD
    • Vrouwen
      • 2e klasse B
      • 1e klasse A
      • 3e klasse D
    • Zaal
      • Hoofdklasse C Mannen
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO19 4e divisie C
      • JO17 2e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie C
      • JO15 3e divisie C

Programma 20 april

DFS-Ter Leede0-2
Capelle-Zwaluwen Vl.0-0
Jodan Boys-XerxesDZB7-2
Achilles Veen-Swift (A)1-0
Nootdorp-Smitshoek3-0
sc Feyenoord-'sGravenzande4-1
RKAV Volendam-Spijkenisse6-0
FC Den Bosch2-FC Rijnvogels2-1

Programma 22 april

Capelle-DFS-
GSGWGLVLPT V T
Ter Leede261835575328
RKAV Volendam261745557739P1
sc Feyenoord2612104465745
FC Den Bosch2261349435739
Zwaluwen Vl.261277434133
Jodan Boys261259414843P2
FC Rijnvogels2612410404435
'sGravenzande2612410405447
Achilles Veen2611510384638
Swift (A)269710345046
Smitshoek269710344142
Spijkenisse269512324151
Capelle257513263449
DFS255614213058
Nootdorp265417192858
XerxesDZB262420102979
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 april

SHO-Poortugaal sv0-2
De Meeuwen-Kloetinge0-2
Deltasport-Westlandia3-5
Heinenoord-Brielle3-4
Honselersdijk-RVVH2-6
BVCB-Die Haghe2-2
Rijsoord-Forum Sport1-1
GSGWGLVLPT V T
Rijsoord231535486031
SHO231535484728P1
Kloetinge231364454627P2
Honselersdijk231166394442
Forum Sport231058354731
Brielle2310310333633
Heinenoord23878314441
BVCB238411283541
Die Haghe23779282640
Westlandia238312274354
Poortugaal sv237511264144
RVVH226412224045
Deltasport22499213543
De Meeuwen234316152266
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 april

HHC Hardenb.-Kon. HFC1-1
Excelsior M.-Scheveningen4-0
Jong VitesseA-AFC2-3
Barendrecht-Katwijk1-1
Spakenburg-J Almere City2-0
Rijnsburgse B-De Treffers3-1
Jong Sparta R.-VVSB2-1
FC Lienden-Kozakken Boys0-2
GVVV-IJsselmeerv.3-2

Programma 22 april

Kon. HFC-De Treffers-
HHC Hardenb.-Jong Sparta R.-
GSGWGLVLPT V T
AFC302055657638
IJsselmeerv.301767576243
Excelsior M.301668545733
Katwijk3014106524832
Kon. HFC291568515132
Spakenburg3016311515344
HHC Hardenb.291559506044
Kozakken Boys3015510505139
GVVV3012711435353
Jong VitesseA3011811414840
Rijnsburgse B3012513416268
Jong Sparta R.2910811385247
De Treffers2911513384043
Scheveningen309714345057
VVSB306519234776
FC Lienden306519233680
J Almere City306420223463D
Barendrecht305421192876
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 19 april

Quick (H)-GOES2-4

Programma 20 april

OSS'20-ADO'202-0
Blauw Geel'38-TEC Tiel2-4
Hercules usv-EVV1-0
Westlandia-HBS2-0
UNA-JVC Cuijk1-1
OFC-OJC Rosmalen3-2
Jong Volendam-Quick'200-0
HSC'21-Dongen0-1

Programma 22 april

OJC Rosmalen-HSC'21-
Hercules usv-GOES-
HBS-JVC Cuijk-
EVV-ADO'20-
TEC Tiel-Quick (H)-
GSGWGLVLPT V T
Jong Volendam301857597838
TEC Tiel291766575337
UNA301758566443
OFC301587537039
OSS'20301569516343
GOES2916112496750
ADO'20291289445547
Westlandia2913313425255
Dongen3013215414861
Quick (H)2812412404951
JVC Cuijk2912314394155
HSC'212912215384661
Hercules usv2710710373847
EVV289811343135
Blauw Geel'38309714344858
OJC Rosmalen297319243758
Quick'20296518234575
HBS294718192658
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 april

HVC'10-Soccer Boys0-1
VELO-Voorschoten972-4
TAVV-Valken'682-5
SVC'08-UVSGEST
77e min. bij 0-0: speler SVC 08 onwel geworden.
DoCoS-sc Monster2-0
Berkel-DSO1-2
Te Werve-RCL6-1
GSGWGLVLPT V T
DSO231346435031P2
Voorschoten97231346435134
UVS221165393317
Valken'68231067364032
Te Werve231049344132
Soccer Boys23977343426
Berkel23968333935
VELO23887325444P1
RCL23959323042
HVC'1023779283142
SVC'08227510263851
DoCoS237412253850
sc Monster235711222842
TAVV233515142453
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 april

DUNO-KMD1-6
Quick Steps-HBSS0-1
Schipluiden-MVV'270-3
Duindorp sv-WV/Kranenburg1-0
VDL-Maasdijk3-1
Naaldwijk-Verburch3-1
Lyra-HVV Hercules9-1
GSGWGLVLPT V T
WV/Kranenburg231544497138P1
KMD231463486023
Lyra231427444328
Schipluiden231265426237P2
MVV'2723986355236
Verburch2311111343936
Naaldwijk238510293642
Duindorp sv228410283140
DUNO238312273853
Maasdijk238312273350
VDL227411253851
Quick Steps236512233841
HBSS236413222947
HVV Hercules235315183785
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 april

Houtwijk-RVC/Celeritas0-0
BMT-GDA0-3
HPSV-GSC ESDO1-9
Erasmus-RAS3-2
MSV'71-Wanica Star22-0
PGS/VOGEL-TAC'901-2
Loosduinen-Quintus2-5
GSGWGLVLPT V T
Loosduinen231742557823P2
GDA231643529436P1
GSC ESDO231157388347
Quintus231076377043
RAS231148375737
RVC/Celeritas221057355529
MSV'712311210357444
Erasmus2311210357648
PGS/VOGEL231049344943
TAC'902310310335855
BMT221039295634
HPSV236215203994
Houtwijk233317123358
Wanica Star230023013244
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 21 april

Olympia-Moerse Boys0-3

Programma 22 april

BMT-Spartaan'20-
Groeneweg-Rood Wit W-
VUC-VELO-
DHC-VOC-
DOSKO-Den Hoorn-
GLZ/Delfsh.-Zwervers CVV-
GSGWGLVLPT V T
VOC221651535812P2
Moerse Boys221642525621P1
VUC221435455934
DHC221264425921
Spartaan'2022949314236
GLZ/Delfsh.22949313848
Olympia239410313445
BMT20947273924
DOSKO228311273958
Rood Wit W21669243746
Den Hoorn216510232337
Zwervers CVV225413192948
Groeneweg222515113575
VELO21131762164
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Sparta/JVOZ1816024810927P1
sc Monster181602487921
Zuidland18936306241
Den Hoorn18846285845
ARC18846284036
RCL 218846283942
Ariston'8018738243745
RKAVV18729235549
Berkel 2187110223551
'sGravenzande184113133478
Rijnvogels 2183114103375
Barendrecht 2183114101586
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Saestum 2181710527222P1
Wartburgia 2181134364428
CSW181116344338
IJzendijke181008305542
IJFC18927293138
sc 't Gooi18729233831
Hercules usv18585234236
Sporting'7018648222335
SSS 218639213235
RVVH 2184410163039
DSVP184311152356
Lyra18211571649
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 20 april

Hazersw. Boys-Westlandia4-3
VELO-FC Maense1-3
Die Haghe-AGE/GGK7-2
Scheveningen-Sparta (am)0-5
DWO-XerxesDZB2-1
GSGWGLVLPT V T
FC Maense191621508817P1
DWO191432454921
Maasdijk191414434622
XerxesDZB181053354630
Die Haghe191027325139
Sparta (am)20947314232
AGE/GGK19829264352
Zwaluwen Vl.194411163248
Scheveningen204412153163
Westlandia194114132864
VELO203314123459
Hazersw. Boys193115102366
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Westland2420136115483KP2
HBSS2419235911165P1
zvv Den Haag22416265014292P3
Alphia2415454911896VP2
Berkel24122103810688
Lugdunum2412210359888
Tutor2410212329471
WIA248412286893
GZVWatergras22483132786109
Olympia GO24731424101142
RKDEO247116227092
Stanga2444161675115
Multicult 2242220876165D
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Fortuna Sit.181143374925P1
FC Dordrecht181134366329
Spartaan'20181134364426
De Treffers181125354139P2
UNA181035335331
NEC 218918284746
MVV18738243336
Westlandia18738243648
Excelsior M.18648223742
Barendrecht185310183644
OJC Rosmalen18231391450
Achilles'2918121551956
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC181431455719P2
Quick (H)181305396935P1
Jodan Boys181125354832
Forum Sport18945312519
sc Feyenoord18918284148
VELO18828263631
RKAVV18666243839
Baronie18648223945
MOC'17185310182146
Dongen18459172737
Kloetinge182412102751
DHC182412103056
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 24 april

VOC-VFC-
GSGWGLVLPT V T
Den Hoorn181431454421P1
TOGB181233395020
Spijkenisse191135364633P2
'sGravenzande181053354824
RKDEO181125353726
Capelle191027323528
Voorschoten9718648222131
Zwaluwen Vl.183510142536
HBS184212142340
VFC184113132343
Spartaan'20 2184212132749
VOC182412102149
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Dordrecht161321414013P2
Roda JC171313404313P1
MVV181116343621
Spijkenisse171016313125
Excelsior M.18927293430
FC Den Bosch18747252630
NEC/FC Oss 218729232636
FC Eindhoven187110222927
JVOZ18639213040
TOGB185211171938
Spartaan'20182511111635
Fortuna Sit.183213111739
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
DSO181413435815P2
Alexandria'66181413434617P1
Forum Sport181215373927
sc Feyenoord181017313828
DHC18666243924
Baronie18738243645
UVS18639212640
Alphense B. 218639213752
Smitshoek18549193045
VELO186012182944
Barendrecht183510143036
'sGravenzande184212142156
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Westlandia181710527518P1
Jodan Boys181602487312P2
RKDEO181044344431
Concordia18936302724
Sparta (am)18756263130
Spartaan'20 218828262934
Brielle18729233034
Capelle186111193453
Den Hoorn184410162732
HVV184410162340
GDA184113132664
VFC18211571663
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
TOGB181512466314
Westlandia181422445117
XerxesDZB181413435819
HBS181044342216
De Meern19847281919
ARC18729232831
Barendrecht18639212628
VELO18639213238
HVV194510172748
Voorschoten97184311151039
Excelsior M.183213111843
Capelle18221481860
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
FC Twente8512161810
FC Emmen743015185
NEC842214126
PEC Zwolle640212126
Heracles Alm.8332121414
RKC Waalwijk831410912
ADO Den Haag72238910
Fortuna Sit.72147413
Feyenoord61144514
Willem II70252516
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

Nicolaas Boys-HOV/DJSCR-
Slikkerveer-RKDES-
DONK-ASC-
Voorschoten97-FCIJsselmonde-
RKDES-DIOS-
Blijdorp-Sport. Leiden-
MSV '19-Slikkerveer-
GSGWGLVLPT V T
RKDES761019187
ASC752017135
FCIJsselmonde742114157
DONK7403121411
Sport. Leiden63039910
DIOS72238711
Blijdorp714271212
MSV '19721471213
Nicolaas Boys61326911
Slikkerveer71336812
Voorschoten97712451321
HOV/DJSCR70252616
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

KethelSpaland-Full Speed-
WCR-Charlois-
SEP-REMO-
Full Speed-HMSH-
Wilhelmus-COAL-
DHL-ODB-
HMSH-Dubbeldam-
GSGWGLVLPT V T
HMSH751116227
Wilhelmus751116239
COAL633012136
Dubbeldam7403121211
WCR632111168
Charlois7322111010
ODB72411085
Full Speed723291810
DHL73049917
KethelSpaland71154815
SEP70343614
REMO70070639
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
SJZ541013152
Van Nispen541013198
Gr Wil.II/VAC531110148
HWD52127910
Pretoria R.52036510
WIK41033710
Wanica Star41030813
Toofan50050824
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
WVC550015271
Stolwijk540112145
Haastrecht531110144
Alphen521271610
HMC520361129
Erasmus511341112
Steeds Hooger51043619
Houtwijk50141221
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
GSC ESDO531110117
Bernardus531110106
FC Aalsmeer4220875
SVB Besiktas521271210
DRL521271413
Cabauw520361218
HDV410331112
SVH50232814
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 22 april

RCD-OHVV-
VCS-Taurus-
Warmunda-Madestein-
NOC Kralingen-ASW-
GSGWGLVLPT V T
Taurus6402121610
VCS5311102012
RCD531110127
OHVV530292010
Warmunda52218107
NOC Kralingen620461324
Madestein51225710
ASW51134815
MMO611441021
Bijgewerkt op: 21-04-2019 20:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS