Tip ons
Tip ons

Je kunt zelf jouw bijdrage/tip via dit formulier toesturen. Wij zullen deze controleren en mogelijk gebruiken voor publicatie. Let op! Aangeleverd materiaal dient rechtenvrij te zijn of er moet schriftelijk toestemming zijn verleend voor het gebruik ervan.

Nu:
Straks:
Nu:
Straks:
    Maak een keuze
  • Voetbal 2019/2020
    • Vrouwen
      • 1e klasse A
      • 2e klasse B
      • 3e klasse E
    • Zaterdag
      • Hoofdklasse A
      • 1e klasse B
      • 2e klasse C
      • 3e klasse B
      • 3e klasse D
      • 4e klasse E
    • Landelijk
      • 2e divisie
      • 3e divisie B (zondag)
    • Jeugd
      • JO19 2e divisie B
      • JO17 2e divisie B
      • JO19 3e divisie B
      • JO17 3e divisie B
      • JO17 4e divisie B
      • JO15 3e divisie B
    • zondag
      • 1e klasse B
    • Zaal
      • Topklasse B
      • Hoofdklasse C
    • Beker
      • Groep 2 - Poule 02 (zat)
      • Groep 2 - 02 (zat)
GSGWGLVLPT V T
Blauw Geel'550000000
CSW Wilnis0000000
Hercules usv0000000
IJFC0000000
IJzendijke0000000
RVVH 20000000
SSS 20000000
Sparta/JVOZ0000000
Sporting'700000000
Ter Leede 20000000
sc 't Gooi0000000
sc Monster0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 september

Rijsoord-Achilles'294-1
sc Feyenoord-Sportlust'462-2
Zwaluwen Vl.-Smitshoek3-3
ARC-DHSC0-3
'sGravenzande-FC Rijnvogels0-1
Jodan Boys-Capelle0-0
AZSV-Spijkenisse3-2
DUNO D-Achilles Veen5-2
GSGWGLVLPT V T
Sportlust'4632107112
FC Rijnvogels3210741
Jodan Boys3210741
Capelle3210742
DUNO D32016125
DHSC3201695
AZSV3201665
Smitshoek3120574
Zwaluwen Vl.3120587
Rijsoord3111468
Achilles Veen3102368
ARC3021214
sc Feyenoord3012126
Spijkenisse30030611
'sGravenzande3003008
Achilles'2930030211
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 september

Scheveningen-Kon. HFC0-0
HHC Hardenb.-Spakenburg6-1
Noordwijk-ASWH5-1
Excelsior M.-Katwijk1-4
IJsselmeerv.-Rijnsburgse B1-1
Jong Volendam-AFC4-6
Quick Boys-Kozakken Boys0-2
GVVV-De Treffers2-2

Programma 15 september

Jong Sparta R.-TEC Tiel3-1
GSGWGLVLPT V T
IJsselmeerv.431010135
Noordwijk431010113
Katwijk43019114
HHC Hardenb.4301994
Kozakken Boys4301984
AFC42117118
Rijnsburgse B4211776
Jong Sparta R.4202689
TEC Tiel4202658
GVVV4121599
De Treffers4112477
Quick Boys4112456
Kon. HFC4112468
ASWH4112449
Jong Volendam41033912
Excelsior M.41033613
Scheveningen4013105
Spakenburg40131615
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 september

Gemert-Blauw Geel'381-1

Programma 15 september

Hoogland-Dongen1-1
DEM-HSC'214-1
FC Lienden-Groene Ster0-0
EVV-Quick (H)2-1
UNA-Hercules usv2-2
Jong ADO DH-ADO'202-0
OSS'20-Westlandia5-0
GSGWGLVLPT V T
OSS'20431010153
Blauw Geel'3843101082
Groene Ster43101062
HSC'214211786
DEM4211753
ADO'204202676
Gemert4121566
EVV4121555
Hoogland4121534
Hercules usv3111465
OFC3111433
Jong ADO DH3102337
Dongen4031334
FC Lienden3021213
Westlandia4022228
UNA40222411
Quick (H)4004029
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
Alexandria'660000000
De Treffers0000000
Excelsior M.0000000
FC Den Bosch0000000
FC Dordrecht0000000
Jodan Boys0000000
MVV0000000
NEC 20000000
UDI'190000000
UNA0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
Alexandria'660000000
Excelsior M.0000000
FC Den Bosch0000000
FC Eindhoven0000000
JVOZ0000000
MVV0000000
NEC 20000000
OJC Rosmalen0000000
Quick (H)0000000
Spijkenisse0000000
TOGB0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BVCB0000000
Brielle0000000
Die Haghe0000000
Forum Sport0000000
Heinenoord0000000
Honselersdijk0000000
Neptunus/Sch.0000000
Nootdorp0000000
Poortugaal sv0000000
RVVH0000000
SHO0000000
VELO0000000
Voorschoten970000000
XerxesDZB0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Berkel0000000
DSO0000000
DoCoS0000000
HVC'100000000
Kagia0000000
RCL0000000
SVC'080000000
Soccer Boys0000000
Te Werve0000000
UVS0000000
Valken'680000000
Van Nispen0000000
WV/Kranenburg0000000
Westlandia0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Ariston'800000000
DSVP0000000
DUNO0000000
DWO0000000
Duindorp sv0000000
KMD0000000
Loosduinen0000000
Lyra0000000
MVV'270000000
Naaldwijk0000000
Quick Steps0000000
Schipluiden0000000
Verburch0000000
sc Monster0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Botlek0000000
CION0000000
DVO'320000000
FC Vlotbrug0000000
GHVV'130000000
HBSS0000000
KethelSpaland0000000
OVV0000000
Rhoon0000000
Rijnmond HS0000000
VDL0000000
VFC0000000
Vierpolders0000000
Zuidland0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
BMT0000000
Erasmus0000000
GSC ESDO0000000
HMC0000000
HMSH0000000
Houtwijk0000000
MSV'710000000
Maasdijk0000000
PGS/VOGEL0000000
Quintus0000000
RAS0000000
VCS0000000
Wanica Star0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
CVV Zwervers0000000
DHC0000000
DOSKO0000000
Den Hoorn0000000
FC Boshuizen0000000
Hillegersberg0000000
Olympia0000000
ROAC0000000
Rood Wit W.0000000
Spartaan'200000000
TAC'900000000
TOGB0000000
VC Vlissingen0000000
VUC0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
Barendrecht0000000
Baronie0000000
Den Hoorn0000000
Dongen0000000
Forum Sport0000000
Oranje Wit0000000
Quick (H)0000000
RKAVV0000000
TSC0000000
VELO0000000
sc Feyenoord0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
Alphense B. 20000000
DHC0000000
DSO0000000
Forum Sport0000000
Jodan Boys0000000
Quick Boys0000000
Spartaan'200000000
UVS0000000
Unitas'300000000
VELO0000000
Westlandia0000000
sc Feyenoord0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
Brielle0000000
Concordia0000000
Den Hoorn0000000
HVV0000000
RCL0000000
RKDEO0000000
Smitshoek0000000
Sparta (am)0000000
Spartaan'20 20000000
Voorschoten970000000
XerxesDZB0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
ASWH0000000
Barendrecht0000000
Excelsior M.0000000
FC Lisse0000000
HBS0000000
HVV0000000
Jodan Boys0000000
Spartaan'20 20000000
VELO0000000
Westlandia0000000
XerxesDZB0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
ARC0000000
Ariston'800000000
DSVP0000000
Den Hoorn0000000
FC Maense0000000
IFC0000000
Jodan Boys0000000
Lyra0000000
Maasdijk0000000
RCL 20000000
RKAVV0000000
UVS0000000
Zuidland0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
GSGWGLVLPT V T
'sGravenzande0000000
AGE/GGK0000000
Berkel 20000000
DSVP 20000000
Die Haghe0000000
Excelsior M.0000000
Hillegersberg0000000
Jodan Boys0000000
Sparta (am)0000000
VELO0000000
Westlandia0000000
XerxesDZB0000000
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 september

HMC-ASW6-9
GZV Watergras-HBSS6-4

Programma 20 september

RS-TPPFeyenoord2-
FC Maense-OACN Boys-
FC Westland-Lugdunum-
GSGWGLVLPT V T
ASW22006128
FC Westland1100394
OACN Boys1100353
FC Maense1100376
GZV Watergras210131211
Lugdunum1010133
TPPFeyenoord21010133
HBSS20111810
HMC201111013
Multicult1001023
RS1001035
ZVV Den Haag21001049
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 16 september

WIA-ASW 25-2
Olympia GO-Watergras 21-7

Programma 18 september

Berkel-Tutor-

Programma 20 september

FC Westland 2-Lugdunum 2-
GLZ/Delfsh.-Stompwijk'92-
GSGWGLVLPT V T
Watergras 222006143
WIA22006113
ZVV Den Haag31100374
Stompwijk'921100364
OACN Boys 21010133
Berkel1010122
GLZ/Delfsh.1010122
ASW 22011158
FC Westland 21001047
Lugdunum 21001027
Tutor1001016
Olympia GO20020513
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 7 september

MSV'71-DVV'09-
Piershil-Vierpolders-
DVV'09
MSV'71
Piershil
Vierpolders
Bijgewerkt op: 07-09-2019 17:30
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen

Programma 14 september

DVV'09-Vierpolders1-3
MSV'71-Piershil13-0
MSV 71 naar de 2e ronde
GSGWGLVLPT V T
MSV'7132107173*
Vierpolders3210783
DVV'0931023156
Piershil30030129
Bijgewerkt op: 17-09-2019 06:00
GS
Gespeeld
GW
Gewonnen
VL
Verloren
PT
Punten
V
Doelpunten voor
T
Doelpunten tegen
K
Kampioen
Media Choice - powered by: HPU internet services / IB broadcast / Maxx-XS